Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

user posted image

Vakar buvome pas draugus... drinks_cheers.gif tai jų mažoji Luna, jai dar tik 4 mėnesiukai, bet labai mėgsta dalyvauti baliukuose... alc.gif ypač gulėti ant stalo ir saugoti vaišes angel_not.gif
Atsakyti
Mno kacius labai bijo plauku dziovintuvo garso,parietes uodega lekia lauk ish kambario ir negrizta ten puse dienos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Mano katinas ir mane labai prajuokina. Geria vandeni ant vonios krasto is ciaupo, o jei neatsuki vandens tai miaukia nepatenkintas. Kartais ant balkono krasto atskrenda koks paukstukas tai visas sustingsta, ausis nuleidzia ir kad pradeda keistus garsus leisti lyg kreksi nemoku pasakyti. o geriausia jo savybe tai kai i buto duris kas nors paskambina tai bega link ju URGZDAMAS bigsmile.gif kaip koks suo. tai va toks mano juockis. jei dar ka prisiminsiu tai parasysiu. smagu paskaitineti kad ir kiti katinai taip elgiasi smile.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų tai labai smagu turėti gyvūnėlį namuose... thumbup.gif gaila tų žmonių kurie gyvūnų nemyli ir jų nelaiko, nežino ką praranda doh.gif, juk su jais taip linksma bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
kaip gryztu namo,tai duris turiu atidaryti is leto,nes manasis klastunas jau tupi pasiruoses prie duru.Mat jam labai knieti pasprukti,tik atidaryk duris,tai taip ir sprunka pro plysiuka.Turbut jam knieti suzinoti o kas ten darosi uz tu duru.
Ana savaite veziau ji pas veterininriu,galvojau kaip as su juo susitvarkysiu masinoje.O pasirodo jam labai patiko vazinetis,nei garso neisleido,sedejo sau ir spoksojo pro langa. As naudodamasi proga sustojau dar ir apsipirkti,tai palikau ji viena masinoje,kai gryzau......radau sedinti ramiai ir spoksanti pro langa i praeivius...... biggrin.gif Vaziuosim mes dazniau pasivazineti...... thumbup.gif
Atsakyti
Mano katinas tai masinoj ant priekines sedynes atloso virsaus atsiseda ir zvalgosi aplinkui. vos issilaiko taip nepatogiai sededamas bet vis tiek. jei stipriau pastabdom tai vos nenukrenta. atrodo isitaisytu patogiai sau, bet ne kur tau... o kai buna karsta tai liezuvi iskisa kaip suo. turiu foto bandysiu veliau ideti, nes reikia kazkaip i interneta pirmiau ideti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2006 06 28, 15:35)
Mano katinas tai masinoj ant priekines sedynes atloso virsaus atsiseda ir zvalgosi aplinkui. vos issilaiko taip nepatogiai sededamas bet vis tiek. jei stipriau pastabdom tai vos nenukrenta. atrodo isitaisytu patogiai sau, bet ne kur tau... o kai buna karsta tai liezuvi iskisa kaip suo. turiu foto bandysiu veliau ideti, nes reikia kazkaip i interneta pirmiau ideti blush2.gif

O as nededu nuotrauku i interneta,dedu tiesiai is kompo.... g.gif ,pabandyk .
Atsakyti
Jei nežinai kaip įdėti nuotrauką... 4u.gif eik į temą: skelbimų lenta: drabužiai ir avalynė: tėvams bigsmile.gif
Štai ten labai smulkiai aprašyta kaip įdėti nuotrauką į internetą ir po to į forumą thumbup.gif
Labai norisi pažiūrėti į tavo katinuką 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba, kur galiu rasti informacija. Kaip supratau as galiu ikelti nuotraukas tik is interneto, nes dar nesu surinkusi 100 zinuciu. kai susitvarkysiu kompa iskart ikelsiu blush2.gif
Atsakyti
nu jo linksma gyvuneli turet, labai prajuokina lotuliukas.gif (jei dar pintu baldu negadintu, tai butu isvis thumbup.gif )
siaip maniskis labai megsta zaist, tai jam patinka kai as nuo jo begu,o jis vejasi toks visas skersas(tipo gasdina). o kai buna nori zaist, o tu nekreipi demesio,tada uzlipa kur nors ir is ten ant taves soka bigsmile.gif (gerai , kad be nagu)
Maniskis nieko nebijo.Zaidzia su dulkiu siurbliu, kai as siurbiu, ir labai kaifuoja kai ir ji issiurbiu(na ir man gerai vis plauku biski maziau).Dar jei ka sukabineji ant radiatoriaus, tai grizus visus rubus randu sunestus ant kolidoriaus kilimuko lotuliukas.gif

Bet jo topinis bajris:jei kas nors ateina i svieciu, jis butinai nueina ir padaro savo "rimta reikaliuka" lotuliukas.gif nesvarbu, kad ta diena jis jau buvo padares, bent truputuka vis tiek padaro tongue.gif

Odar labai keistas iprotis visur vaiksciuot paskui mane ..gal del to kad pasiilgsta
Atsakyti
O maniškė visada praneša kai telefonas skamba jeigu aš negirdžiu.Kai ateina svečiai tai turi butinai įkasti bet gerai kad neskaudžiai bet išgazdina blink.gif vadinu pitbuliu.Kai šalta miega pas vyrą po kaldra.Pas manęs nebemiega nes kai esu nestuke.gif kai leliukas porą kartų įspyrė tai nebenori.Laka vandenį iš klozeto bakelio,nes kai buvo sugedęs palaikėm kelias dienas atidaryta tai dabar nežinau nei ką daryti.Bet bejos būtų liudna gyventi.Ji mūsų šeimos narė.
Atsakyti
Na, dabar aš irgi nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be katytės. smile.gif Ji šiaip labai miela, kai negriaužia gėlių ir nesikandžioja biggrin.gif Man įdomu, o kaip jūsų augintinės reaguoja į mob. telefoną? Kai kas nors man paskambina, tai mano katytė atbėga net iš kito kambario įsitaiso ant kelių ir "burkuoja". O jei esu lovoj pusiau gulom įsitaisius, tai ji mane užgula ir burkuodama rėkia, kartą net negalėjau per jos tokius meilės priepuolius susikalbėt su mama biggrin.gif
Ir dar ar jūsų katės mėgsta miegoti palindusios po kaldra? Mūsiškė visada palenda po kaldra. smile.gif Galiu gražiai lovą pakloti, o ji, begėdė, išrausia man patalus, sau urvelį pasidaro biggrin.gif
Bet šiaip nesigailiu, kad mes ją priglaudėm. Tikrai.
Atsakyti