Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

tiesiog nuostabi temuke thumbup.gif Mano mazule irgi pasiutus kaip reikiant - visos geles apkramtytos, o geriausiai jauciasi atsgulusi ant kaktusu plantacijos - spa masazas turbut doh.gif
Sheba turi tokia viena yda - yra vagise. doh.gif bet vagia tik serveteles. ax.gif pastoviai vos palikus minutei prasegta rankine, issitraukia serveteliu pakeli, isikanda ir lekia kiek kojos nesa i koki kampa, kur jos pasiekti neimanoma unsure.gif unsure.gif
kaip ir minejo kitos mamos, maniske irgi mielai gaudo kamuoliuka ir atnesa ji dantyse kaip suo. mirksiukas.gif
keisciausia yra tai, kad ji valga visoki maista ir baisiausiai kelia skandala, jei ko nors neduodi paragauti - ar tai butu sokoladas, ar traskuciai, ar vaisiai ar bulves.... Valgo viska... doh.gif tai kai ejom skiepytis per dvi savaites 2 kartus, tai paaiskejo, kad per ta laika priaugo 400 gramu, tokia storulka bus turbut...
huh.gif huh.gif huh.gif
Atsakyti
sveikos, as taip pat turiu kate, tai manoji jau kiek visokiu priciudu pridaro doh.gif , visi namai jos pilni, sokineja visur, o viena karta radome ant liustros pasikabinusia, tai taip supykau, kai nulipo pamurke aplink kojas ir nesugebejau jos nubausti. Jau nekalbu apie apdraskytus tapetus, isisukima i mano siulus, o nerseniai pastenbejau, kad gelytes lapai apgrauzti, ir kaip jus manot, ateinu anksti ryte i virtuve, o grazuole mano sedi vazone (jis labai didelis) ir kapoja lapelius, nezinau ka man su ja g.gif daryti
Atsakyti
Mano kate po sterilizacijos pradejo zymet teritorija kaip katinas verysad.gif ji pati iseina i lauka ir grizta, o karta ir namie pakelus uodega apderge deze su knygom doh.gif kas jai atsitiko? Gal esate susidurusios|?
Atsakyti
Mūsų mažasis katinėlis irgi pasirodo turi vieną pomėgį- kasa gėles. gal nelabai į temą rašau (jei yra speciali tema- nukreipkit), bet gal galite pasidalinti savo patirtimi, kaip atpratinti daryti šitokį zbitką? Katinas nieko nedaro tame vazone (t.y. nebando gamtinių reikalų atlikti), tik dėl smagumo išrausia. Kai prisidirba, tada lekia slėptis, nes žino, kad negerai daro doh.gif taip ir kariaujam- kas greitesnis.



dina, kad katė neestu gėlių pasodinkit jai kviečių (ar miežių g.gif ). mano mamos katė nebeėda gėliu, turi savo vazonėlį, o vasarą būna laiminga, kai parneša jai šviežios žolės. dar patikslinsiu, kviečių ar miežių katėms negalima duoti, nes juose yra daugiau medžiagų, kurios skatina rują lotuliukas.gif



Astana thumbup.gif slepynes su katinu, as irgi taip zaisdavau mirksiukas.gif


Atsakyti
Maniškis gurmanas. Ypatingas delikatesas jam - alyvuogės. Dar agurkus mielai graužia.
Užtat gėlių niekad neliečia, nelygis, suprask biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 10 15, 20:00)
Maniškis gurmanas. Ypatingas delikatesas jam - alyvuogės. Dar agurkus mielai graužia.
Užtat gėlių niekad neliečia, nelygis, suprask  biggrin.gif

lotuliukas.gif musiskis kazkaip nelabai i tokius produktus, mamos kate irgi, bet jai labai patinka salotos (kai zoles nebuna) biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis irgi pagatavas ant galvos užlipt, kai alyvuoges valgau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2008 10 16, 17:00)
Maniškis irgi pagatavas ant galvos užlipt, kai alyvuoges valgau.. smile.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2008 10 16, 18:00)
Maniškis irgi pagatavas ant galvos užlipt, kai alyvuoges valgau.. smile.gif


Bet tai kas ten jose tokio yra biggrin.gif
Atsakyti
Vat neįsivaizduoju biggrin.gif dar suprasčiau, jei lįstų tik tada, kai valgau žalias su tunu, bet ne, jam ir juodu su kauliukais mirtinai reikia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 10 15, 08:44)
Mūsų mažasis katinėlis irgi pasirodo turi vieną pomėgį- kasa gėles. gal nelabai į temą rašau (jei yra speciali tema- nukreipkit), bet gal galite pasidalinti savo patirtimi, kaip atpratinti daryti šitokį zbitką? Katinas nieko nedaro tame vazone (t.y. nebando gamtinių reikalų atlikti), tik dėl smagumo išrausia. Kai prisidirba, tada lekia slėptis, nes žino, kad negerai daro  doh.gif  taip ir kariaujam- kas greitesnis.

Mano kaciukai taip darydavo, tai teko akmenukais apdeliot visa zeme, ir padejo, nebeliko ka kapstyt.
Atsakyti
Paskutinis priciudas - atlikimo vieta - pries 5 min. Iskepiau biskvita (torta ruosiausi daryt), istraukiau is orkaites, pastaciau atvesti, uzeinu i virtuve - puse virsaus nugrauzta blink.gif Nei juoktis, nei verkt. Tai ir nezinau, ar aiskintis su savo saika, ar eit kito biskvito kepti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti