Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Uij, mano kyska irgi su priciudais biggrin.gif

Kadangi jos dezute tualtete, tai dar kai jaunute buvo mokinau, kai reikia duris atsidaryti, jei ka smile.gif Bet man greiciau kantrybe pasibaige, tai paprasciausiai laikydavom jas visada atviras ir tiek. Po kiek laiko gavosi taip, kad katyte turejom parvezt i kaima pas mano tevus. Va ten ir prasidejo - eina kiuarai kur nori ir kada nori biggrin.gif mama rusio duris uzrisdavo su virve, kad musu gurduole neiseitu. biggrin.gif pasirodo pamoka buvo ismokta kaip reikiant smile.gif

Suskambus zadintuvui is karto ateina i miegamaji, atsitupia ir ziuri i akis, stebi, kada mes cia jau kelsimes biggrin.gif Tada zinoma visur kartu - i tualeta, i vonia. Vonioj tik krana atsuki - ji jau kriauklej - butinai reikia atsigerti tekancio vandens. biggrin.gif

Vakar dar bajeris buvo. Sureli valgau, prisistao ir musu murkle. Siaip nieko kito kaip savo maista nevalgo, tad dazniausiai ji tik pauosto ka butent valgai. Duodu pasuostyti, o sikart ji susidomi labiau. Atlauziu kasneli ir jai - suvalgo ir dar taip inirtingai puola, dar nori. biggrin.gif O surelio nedaug belike ir as noriu biggrin.gif pakeliu ji auksciau, kad nepasiektu - o ji is visu jegu verziasi.. Nu, galvoju, kad jau toks noras, nu negi nenusileisi.. Atlauziu dar - didesni gabaliuka, tiksliau paskutini kasni padaliju perpus.. Ir ka jus manot - apuosto ir nebevalgo!!! Svarbu ateme ir viskas.. doh.gif
Atsakyti
tynka-maniskis irgi i WC is paskos verziasi ir ant keliu sedi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 09 11, 06:19)
tynka-maniskis irgi i WC is paskos verziasi ir ant keliu sedi  thumbup.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Oi tos mūsų katės, skaitau jūsų kačiukų bajerius ir kikenu apsiašarojus smile.gif))))) pastebėjau, kad ir mano katei būdingas turškimasis vonioj, melionų, arbūzų, persikų, alyvuogių niamniojimas, šnekėjimas, o priedo - visai neseniai aptikau kad mano katė dar ir sado-mazo doh.gif Užlipa prie degančios žvakės ir letenėle liepsną tranko.... Namie smirdi svylančiais plaukais, o jais smagu.... Paskutinį kartą visa kad išsivaškavo, galvojau metus nenusgramdys biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vakar nustebimo katinas.Dukra valgė zefyrą, tai jis " verkdamas " pradėjo prašyti.
Suvalgė pusantro, liepiau daugiau neduoti, nes dar apsirgs.
Dar maniškis labai megėjas tokių smirdančių žuvelių prie alaus (vytintos ), tik jos labai sūrios.Tai po tokios žuvies suvalgymo gėrė 5min., žiūrėjau į laikrodį.
Svarbiausia jis jų taip nori, kad kur bepaslėpsi visur suuodžia ir "verkia "atsisėdęs, jeigu padedi jam pasiekiamoj vietoj, tai vagia.
Atsakyti
Mano laikinas globotinis kačiukas rado namie 207 litus, kuriuos mes jau seniai buvom "palaidoję"
Tiesiog gaila buvo atiduoti - gal kokį lobį būtų radęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kokonas @ 2008 09 25, 15:52)
Vakar nustebimo katinas.Dukra valgė zefyrą, tai jis " verkdamas " pradėjo prašyti.
Suvalgė pusantro, liepiau daugiau neduoti, nes dar apsirgs.
Dar maniškis labai megėjas tokių smirdančių žuvelių prie alaus (vytintos ), tik jos labai sūrios.Tai po tokios žuvies suvalgymo gėrė 5min.,

Pagailėkit savo katuko – negalima tokių dalykų duot unsure.gif
Atsakyti
Del valgymo, manoji irgi megsta ir raugintus agurkiukus, ir cipsus, ir obuolinius pyragus biggrin.gif bei alu blink.gif (buvom labai nustebe ir sokiruoti, kai pamatem lakancia is bokalo... unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 26 rugsėjo 2008 - 11:12
mano katukas daugka pauostyt megejas ciut ne tiesiai i burna lyg kasni atimt noretu , bet kazkaip niekad neleidom isijaust nei i vaises ant stalo,nei is ranku valgyt- tai nelabai ir tezinau ka megsta .. g.gif bananus megsta lotuliukas.gif ta tai zin au.. o siaip tai vagis jis biggrin.gif is puodo yra megines kepeneliu pavalgyt,su visu puodu apvirto,streso nemenkai gavo katukas, yra vista zalia apdraskes per maiseli,MB pamirses buvo kad kriauklej paliko nepridengta,atlaidint..yra is sveciu maiselio palikto virtuvej istraukes ausyciu rukuytu pakuti ir nusitempes i balkona draskyt lotuliukas.gif ir panasiai biggrin.gif
Atsakyti
mano princiukas žiauriai mėgsta įsisukti tarp celofaninių maišiukų, matyt jam patinka šiugždesys. kadangi žino, jog maišeliai yra virtuvės apatiniame stalčiuje, tai atsigula, pakiša letenėlę po stalčiaus apačią ir atsidaro, ,o tada jau maišeliai skraido... lotuliukas.gif
Dar turi savybę pasislėpti taip, kad niekaip nesurasi, visus kampus apeinu, net spintose su prožektoriumi šviečiu ir jo maistą barškinu nieks nepadeda, po poros valandų atitipena valgyt kaip niekur nieko... doh.gif . Taip dar ir nesužinojau, kur jis sugeba slėptis g.gif
Atsakyti
pas mane gyvena du katinai smile.gif mama ir jos sunelis smile.gif jam jau sesi menesiai o jis didesnis uz savo mama..
Labai jau megsta,kaip ir kitu perskaicia:
zadintuvas nuskamba ir jis jau prisitato...laizo kakta bigsmile.gif ka jis ten randa savo siurksciu liezuveliu biggrin.gif jei nereguoju tranko is letenyciu per veida biggrin.gif (be nagu) ir garsiai sumiaukia...bet dazniausia as lekiu,keltis kad nerekautu biggrin.gif tada i toleta is paskos ir jis..pridarau dusris jis jas atidaro,ir siuksledezei pradeda raustis..koam man buvo..tai juokiausi..jis isknyso toletini poperiu is tuliko siuksledezes ir dantimis laikes uzoko ant manes padejo ant keleniu..teko atpratint nuo to,arba ilisdavo i siuksledeze ir visa ryta bandai is ten ji iskrapstyt...smile.gif kai darau valgyt pastoviai terarisuoja mane.kad duociau zalios mesos.jei ne...tai tokia kakarine paleis.is burnos atimineja.viena karta begau nuo jo.uzsidariau vonioj ir valgiau kraba.nes jis letenas grudo man i burna blink.gif naglumas tokss........labai megsta dezes ..toks "kabanas" ilenda i maza dezute ir tupi biggrin.gif dar naktimis megsta mane sukuot tongue.gif o mamyte jo tik paskui laksto...moko kazko biggrin.gif tas "slept" jai per snukuti ir ramu ..tolaiu sposina...
Papildyta:
calafana ir maniskis megsta...po pardos ilenda i maisa..ti as pakabinu ant rankenos..ir jis ten giuli biggrin.gif
Papildyta:
a dar jis zaidzia su manim slepiniu biggrin.gif jis bega paskui mane ...as nuo jo...pasislepiu jis atbega randa ir i kojas nuo manes..tada as paskui ji.,..ir taip juokinga buna,kai jis i maza dezute su galva ilindes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o puse kuno tabaluojas:D svarbu jis galvoja ,kad nematau thumbup.gif
Atsakyti
AsataN<-- nu jusu kicius thumbup.gif thumbup.gif skaitau ir zvengiu apsiasarojus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti