Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Neseniai parsinesiau katyte, dabar jai apie 3 men, o dar be jos turiu stora katina:)Matytumet kaip ta mazyte gainioja storuli biggrin.gif vaizdelis neblogas biggrin.gif O siaip tai ji megsta skleisti garsus visokius...kai zaidziu su ja, tai skleidzia toki garsa panasu i ciaudejima, tai vadinas gasdina, o kai isijautus selsta tai pradeda panasiai kaip pauksciai burkuot, cia vadinas jau ji labai patenkinta:)Visada megsta stebeti ka as darau, kur as einu ten ir jinai, plaunu indus- salia atsisedus ziuri, sukuojuos plaukus, tai atsigulus salia koju ir ziuri akis isputus rolleyes.gif Visada mane rytais zadina, ateina ir kandzioja ausis, su plaukais zaidzia, tipo "kelkis man nuobodu" biggrin.gif O kai valgau, tai is kito kambario galo pajaucia ir isgirstu, kaip atbega miauksedama, tai vadinas ir jai turi duot paragaut. Maistui neisranki valgo ne tik katinams skirta maista, bet ir bulves, varskecius, net arbata geria biggrin.gif O mano storulis katinas tikras dzentelmenas.. kai duodu abiem maisto palaukia kol mazoji katyte pavalgys tada tik jis pradeda valgyt 4u.gif vajej kiek prirasiau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisonuke @ 2008 08 02, 00:50)
Neseniai parsinesiau katyte, dabar jai apie 3 men, o dar be jos turiu stora katina:)Matytumet kaip ta mazyte gainioja storuli biggrin.gif  vaizdelis neblogas biggrin.gif O siaip tai ji megsta skleisti garsus visokius...kai zaidziu su ja, tai skleidzia toki garsa panasu i ciaudejima, tai vadinas gasdina, o kai isijautus selsta tai pradeda panasiai kaip pauksciai burkuot, cia vadinas jau ji labai patenkinta:)Visada megsta stebeti ka as darau, kur as einu ten ir jinai, plaunu indus- salia atsisedus ziuri, sukuojuos plaukus, tai atsigulus salia koju ir ziuri akis isputus rolleyes.gif  Visada mane rytais zadina, ateina ir kandzioja ausis, su plaukais zaidzia, tipo "kelkis man nuobodu" biggrin.gif O kai valgau, tai is kito kambario galo pajaucia ir isgirstu, kaip atbega miauksedama, tai vadinas ir jai turi duot paragaut. Maistui neisranki valgo ne tik katinams skirta maista, bet ir bulves, varskecius, net arbata geria biggrin.gif O mano storulis katinas tikras dzentelmenas.. kai duodu abiem maisto palaukia kol mazoji katyte pavalgys tada tik jis pradeda valgyt 4u.gif vajej kiek prirasiau.. ax.gif



nedaug mirksiukas.gif bet labai jau fainiai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Parasysiu ir as apie savo numyletinius. Kaime katinas tai labai graziai braidydavo iki pilvo vandeny kiurksodavo. O mano kambarine kate tai tik pradzioja tokia inteligente buvo truputi laukine savarankska gudrute. TV ziuredavo (dabar nebeziuri, matyt laidos nepatiko) po sterelizacijos mano madam pasikeite. Per iseigines ryte vietoj zadintuvo diba atsitupa salimais ausu ir niurksi, arba sokineja nuo zemes ant manes ir tolyn. Atsispiria tai stipriai.Rytais kai prausiuosiu tai su letenomis per kojas musa ir taip kad reikia laikytis. Tuoletan visada atsibruka ir ant keliu atsigula. Buvo melodija telefone, tai isgirdusi mano katyte man kelieno sanari kandzioja, Visom keturiom letenelemis koja apkabna ir dantimis darbuojasi tik visa laime nestipriai, tai istryniau nes gaila ir kates nervu ir sanario.
Gal ne visai i tema bet parasysiu koki sposa ji karta iskrete. Kai atsimenu pikta ir juokinga darosi. seip kate paemus i rankas ji atsipalaiduoja tai kabo kaip skuduriukas rankose. O jei jau leidziu miegoti kartu tai miega ant koju o jei as pasiverciu ant sono tai ant klubu isitaiso(klubai mano lpatus tai vietos yra)bet ti vos pasijudinu ji kaip mat nusoksta ir atsigula toliau. Miegu karta tai nakti menulis per langa ryskiai sviecia. kate guli ant klubu. pabudau del tos sviesos (maniau i darba pramiegojau) Kazkaip lyg ir nuspaude man kate kluba galvoju truputi pasijudinsiu ji ir nubegs. Pasijudinau nieko-guli, net pyktelejau. tada uzlkoda pakeliau o ji kaip cilindras nurietejo, keista pasidare ranka kazkap ant kates padejau, o ji salta salta kaip ledas, uz kailio patampiau o jis kazkoks sustinges. doh.gif Isibudinau nes issigandau kad katyte nugaiso. :cry:Kate savo myliu bet su kuneliu lovoje guleti kazkaip nenorejau. Manau sau tegul guli ant zemes o ryte idesiu i dezute(beje ji ir miega batu dezuteje)gaila siaubingai. Nu ka nuritinau ant zemes ir mano katyte kaip niekur nieko, atsikele, pasipurte, nervingai pasilaize ir atsisukusi tokiooomis akimis i mane drebtelejo su tokiu priekaistu- mol tu kacia subludai mane ant zemes numetiai. Apsidiaugiau gyva, galvojau nauzmiksiu dabar ramiai, bet kur tau nuo patirto streso akys stacios sirdis virsvalandius dirba. schmoll.gif Pykau ant kates ryte juodai pykau net darbe ja apskundziau tai bendradarbes juokesi, kad nabasnikas atgijo. Uzmigo taip kad net atveso ir sustingo. Su tokiu reiskiniu poto buvau susidurusi dar kelis kartus tik su kitais gyvunais.
Mano kate vardo neuri na neprilimpa joks ir viskas tai del tokio elgesio jos vos Gaisena nepavadinau bet pyktis atlego.
Nanoreciau pasiulyti iseiti mamai kurios katinelis nugrauzia pelyte ir klaviaturos laidus. jei yra galimybe tegul isigyje optine pelyte ir klaviautura, ner laidu nera ka grauzti nera ir problemos. Aisku optine pelyte ir pakrauti reikia ir kaina didoka, bet naujas pirkti astoviai nera pigiau.
Linkiu jums visoms patirti kuo daugiau dziaugsmo su savo augintiniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura1012: 22 rugpjūčio 2008 - 23:59
O mano kates vardas Marse.Mes ja saukiam Maaarse.(taip ,kaip seriale Bjaurusis anciukas,kuri rode pries 4metus).Kazkaip jai tas vardas labai prilipo.Labai jau nagla ta musu kate,tikra fyfa ir isterike
Atsakyti
QUOTE(jura1012 @ 2008 08 23, 00:57)
Nanoreciau pasiulyti iseiti mamai kurios katinelis nugrauzia pelyte ir klaviaturos laidus. jei yra galimybe tegul isigyje optine pelyte ir klaviautura, ner laidu nera ka grauzti nera ir problemos. Aisku optine pelyte ir pakrauti reikia ir kaina didoka, bet naujas pirkti astoviai nera pigiau.
Linkiu jums visoms patirti kuo daugiau dziaugsmo su savo augintiniais

Ne į temą, bet neseniai pirkau belaidę pelę už 35lt ax.gif čia Fis kompiuteriuose
O jei į temą, tai maniškė katė keisčiausia iš visų turėtų. Vieną iš jos keistenybių paprašysiu. Ji turi tokį žaislą- pūkuotą kamuoliuką, kurį įsikanda ir tampo po kambarius kaip koks šuo lotuliukas.gif Tik nešiodama ji dar ir kniaukia-rėkia blink.gif Sakom, gal įsivaizduoja, kad kačiuką nešioja biggrin.gif Numeta kur nors, atsigula šalia ir toliau rėkia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2008 08 23, 21:23)
Ne į temą, bet neseniai pirkau belaidę pelę už 35lt  ax.gif  čia Fis kompiuteriuose
O jei į temą, tai maniškė katė keisčiausia iš visų turėtų. Vieną iš jos keistenybių paprašysiu. Ji turi tokį žaislą- pūkuotą kamuoliuką, kurį įsikanda ir tampo po kambarius kaip koks šuo  lotuliukas.gif  Tik nešiodama ji dar ir kniaukia-rėkia  blink.gif  Sakom, gal įsivaizduoja, kad kačiuką nešioja  biggrin.gif  Numeta kur nors, atsigula šalia ir toliau rėkia  doh.gif


Mano sune taip darydavo, kai jai ruja prasidedavo doh.gif Paskiau prisitempdavo i tamsaus kambario kampa visokiu skuduru, susisukdavo lizda ir lindedavo ten su tokiu cypianciu zaisliuku. Pirma karta tai nesupratau, norejau paglostyt, kisau ranka, tai taip nemenkai krimstelejo blink.gif Issigandau, galvojau pasiuto, nei eda, nei laka, jei atimi zaisla, tai inksdama po kampus iesko unsure.gif Ne apie kates cia as, bet simptomai tie patys, manau reikia sterilizuot kuo greiciau, nes gyvuliukui irgi negerai tokie stresai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(sava777 @ 2008 07 22, 18:39)
Musgaudis iš jo irgi neblogas. Jei jau gaudo musę tai aplinkui jam nebeegzistuoja niekas – vazonas ne vazonas, kedė ne kėdė…net baisu pasidaro, kad bepuldamas  galvos neprasiraktų doh.gif


drinks_cheers.gif Maniskis taip isijaute i sita veikla, kad net is balkono issiverte. Gerai, kad sekmingai nusileido ir garsiai issiverte-isgirdau ir nubegau i apacia ieskot biggrin.gif
Atsakyti
kaip smagu kad si temuke yra thumbup.gif tos dienos visos kazkaip vis itemptos atrodo..saltas oras dar ir nuotaika itakoja... ateini cia..paskaitai isdykeliu dienorastelius ir lupos pacios sypsosi biggrin.gif

ir as labai dziaugiuosi savo kaciukais, pasakojau jums vis apie viena savo juoduliuka,pasiputeli,kuris dabar jau ir metuku sulauke,o nuotraukose visas toks ale PONAS "is liemens ir is stuomens" lotuliukas.gif ,o dabar kai mano mamte atsikrauste pa smane gyventi,tai susitiko beveik metus nesimate broliukai katinukai musu. bigsmile.gif
skirtingi kaip diena nuo nakties tikraja to zodzio prasme g.gif veterinara snei nepatikejo kad cia broliukai blink.gif ir viskas todel kad maniskis juodas ir stambus smile.gif o mamos katukas pilksvai juosvai rainas,ir smulkesnis net pusantro kg blink.gif

tai vat smile.gif juokiames kasdien is ju,o dar kai mano vaikuciai isijungia i katuku dukimus tai namuos isvis siaubia uraganai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jura1012 @ 2008 08 23, 00:57)
...Pasijudinau nieko-guli, net pyktelejau. tada uzlkoda pakeliau o ji kaip cilindras nurietejo, keista pasidare ranka kazkap ant kates padejau, o ji salta salta kaip ledas, uz kailio patampiau o jis kazkoks sustinges.  doh.gif Isibudinau nes issigandau kad katyte nugaiso.  :cry:Kate savo myliu bet su kuneliu lovoje guleti kazkaip nenorejau. Manau sau tegul guli ant zemes o ryte idesiu i dezute(beje ji ir miega batu dezuteje)gaila siaubingai. Nu ka nuritinau ant zemes ...

ta prasme pagalvojai, kad katė numirė, tai tu ją nuritinai ant žemės ir norėjai ten palikt iki ryto, kol išsimiegosi? blink.gif
Atsakyti
Mūsų katinas ėda alyvuoges blink.gif ...paskui dar trinasi į tą vietą ir vartosi kur uoga ant žemės gulėjo... ilgai prausiasi. kadangi yra nesiprausėlis iš prigimties, jei palaistai kailiuką tuo alyvuogių rasalu iš slojko- visas kruopščiai išsiprausia...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2008 08 26, 19:36)
Mūsų katinas ėda alyvuoges blink.gif ...paskui dar trinasi į tą vietą ir vartosi kur uoga ant žemės gulėjo... ilgai prausiasi. kadangi yra nesiprausėlis iš prigimties, jei palaistai kailiuką  tuo alyvuogių rasalu iš slojko- visas kruopščiai išsiprausia...


Maniškis irgi lenda siaubingai, jei atsidarau alyvuoges valgyt biggrin.gif
Atsakyti
mes kai patys nemegstam alyvuogiu tai nezinau kaip katukai, bet bananus tai megsta thumbup.gif
Atsakyti