Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

QUOTE(Ragaina @ 2008 06 30, 12:52)
me sgyvenam 5aukste.ir kampiniame bute.tad per balkona rodos "ranka pasiekt" stogas. ir ten daznai puikuojasi balandziai...
sedi mano "paukstukas" /jau karta buvo "isskrides" skacas paskui paukscius laukan/- ir taip keistai isteriskai miauksi... bet ne miauksejimas ten kazkoks o net kaip kvaksejimas... tyliai ir be galo virpancia gerkle zvilgsnis tai rodo slazeriu taikos i balandi. jei pakvieti tai kai atsisuks,tipo " ar ne matai kad uzsiemes"  lotuliukas.gif 

Maniske taip pat elgesi muse gaudydama kaip jusu balandzius, bet ta kvailute musiu nepagauna..
Atsakyti
maniskis buna ir maldauja ji pakelt prie lubu prasedejes koki pusval ir seile pravarvines bespoksodamas i aplink liustra besisukancias "skanybes" lotuliukas.gif

pagaus ir jusiske wink.gif nutaikys momenta kad ajos apsnudusios smile.gif
Atsakyti
Turiu du tokius džiaugsmus.
Didžiajam - aštuoni metai. Tai mėgiamiausias jo užsiėmimas ir pagrindinė veikla yra - stebėti, kad nei vienos durys nebūtų uždarytos. Nesvarbu kurios - kambarių, vonios, tualeto. Jis tada atsitupia prie tų durų ir kniaukia, tyliai, nuolankiai ir be proto įkyriai, kol durys jam atidaromos. Su balkono durimis yra tragiškiau (jam). Šaltuoju sezono metu. Tupi jis prie balkono ir kniaukia, tipo, jam mirtinai prireikė išeit į balkoną patikrint, ar vasara dar neprasidėjo (laikas, kai balkonas atdaras ištisai). Mes jį išleidžiam į balkoną ir uždarom. Po dviejų minučių jis beldžiasi į langus (kadangi jau žino, kad jo riksmo per plastikinius langus niekas negirdi). tada būna įleidžiamas. Penkių-aštuonių minučių bėgyje procedūra būna pakartojama. Ir taip ne vieną kartą į dieną.

Mažajam - du mėnesiai. Tai dar nespėjom jo pričiūdų įžiūrėt gerai. Tik kad jis, kai pasiunta dūkti, siausti, dažnai savo jėgų neapskaičiuoja. Tada griūva, krenta, šoka, nedašoka, atsitrenkia lėkdamas į sienas, baldus, užkliūva, verčiasi... Čia tai man šiurpoka stebėt būna...Ir dar labai mėgsta visas pasišiaušęs, nugarą išrietęs stripinėt prieš didįjį. kai didysis nereaguoja į parodomąją programą, tada m,ažasis sukaupęs visą drąsą, užšoka ant didžiojo. Tada - gauna galvon ir iškart gulasi ant žemės, mirksėdamas savo žydrom akim labai jau nekaltai. Po kelių minučių programa vėlgi pakartojama.

Vajė, kad prirašiau.... O dar, atrodo, pasakočiau ir pasakočiau lotuliukas.gif
Atsakyti
taip jau yra smile.gif ir man rodos galeciau pasakot ir pasakot :)tam katukai turbut ir sutverti-kad abejingu jiems neliktu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 06 30, 23:48)
taip jau yra smile.gif ir man rodos galeciau pasakot ir pasakot :)tam katukai turbut ir sutverti-kad abejingu jiems neliktu  thumbup.gif

Bet deja visokiu yra, vieni labai juos myli ir be ju negali gyventi, kiti laiko juos pasipelnimui, kiti „va maciau grazu katina ir man reikia” bet net nezino kaip toki katina auginti.. Pamato kad nera tik namu papuosalas ir ji reikia serti, gydyti, MYLETI ir nabereikia... Pvz maniske labai daug demesio reikalauja, ji retai viena nori zaisti, o ka darysi ir turi zaisti su ja lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų Barbytė iš principo nelaka iš savo dubenėlio, visada tik iš krano biggrin.gif
Dar ji labai mėgsta vandenį, visada su juo žaidžia biggrin.gif
Dar mėgsta pasislėpt ir neišlįst pusę dienos, taip įvarydama mums daug streso.
Dar ji labai mėgsta "plepėt". Visada atsiliepia šaukiama. O kartą mėgdžiojo mane. biggrin.gif
Ir šiaip ji labai šuniško charakterio blink.gif Niekada nesidrąsko, bet jei kas nepatinka - kanda į koją. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbė.: 02 liepos 2008 - 11:09
parasysiu ir as apie savo katuka
mano kate paprasta raine, pas mus pateko kai dukra ja is kiemo parnese. tuo metu jau turejom kita kate, tad nelabai norejau antros ir sutikau, kad si pabus kol surasim jai naujus namucius, bet taip gavos, kad ji pas mus liko, nes buvo visiska priesingybe pirmai katei - svelnumas neispasakytas, nu vienu zodziu puikus mielas katinelis. tai va ir liko pas mus tas katukas, gavo varda - Siesta. pradzioje as maniau, kad mano kate nemoka kniaukt, bet neilgai trukus mes ja ismokem - kai tik duodavom liapiuku, nededavom tol i lekstute kol nesukniaukdavo, tai dabar visada zino, kad reikia paprasyti. kai grizti is darbo visada paipasakoja kas nutiko namie kol nieko nebuvo. net kai pabunda is miego, jei nebendravo, tai nors trumpam turi murktelet ir issiriest, kad galetum jos pilvuka pakasyt. Siesta kaip suo rytais palydi iki duru, tada stojasi ant dvieju letenu ir bando paiekti rankena, o vakare visada pasitinka. karta uzmirsau rantus ir stovejau uz duru ir laukiau kol kas sugris namo, tai mano kate ir kniauke uz duru ir nagais duris braize, matyt bande man duris atidaryt, bet niekaip nepavyko biggrin.gif. grizus is darbo ar parduotuves visada patikrina maiselius ka parnesei ir kaip kitu katineliai megsta ilisti i maiselio vidu. taip pat turi mada ilisti i rubu spinta, kai kada ten susirango pamiegot ir jei pamirstu, tai buna iki griztu is darbo - tada girdziu kazkui kniaukia ir einu ieskot, kur ji galetu but, bet dazniausiai kai zinau, tai is karto isleidziu. kai turejom suniuka, tai ji stengdavosi is jo indelio valgyt, bet kadangi suo buvo kulturingas, tai kantriai laukdavo. vandeni tai lakdavo abi is vieno bliudelio, bet ir cia kate kresdavo fintus - jau matau, kad nenori lakt, tik vaidina, kad laka, bet matyt jai patikdavo pakankint suni, nes jis kantriai laukdavo kol kate palaks. turejo ir tokia beda, kad kate kartais pakakodavo virtuvej po langu, bet kai suo atsirado, tai nustojo. budavo tikrai dezute nevalyta, bet kad po lango - jokiu budu. beje nagucius karpom be jokiu problemu - tok ispudis, kad supranta, kad niekur nesides, tad nuleidzia galva ir laukia kol baigsi kirpt. va tokia mano siesta ( pokaitukas - vertimas jos vardo) nors varda gavo ne del to, kad miegodavo pokaicio.
Atsakyti
mano paukstis nu ka as zinau doh.gif doh.gif doh.gif verysad.gif verysad.gif jau ciut ne kas antra diena su broliuku/mano mamos katuku/ pakaitom skraido per balkona is 5 auksto..mat baisiai jau daug paukstuku skraido,ir musiu visokiausiu EN... nebespejam jau vakarais eidinet ju pasiiminet... ir stai va vakar isskrido maniskis ...velnias zino kas ten jam susisuko,kad nesekmingai nusileido unsure.gif nebepaeina.... visiems kanda,snypscia nat visu.... broliukas megina prieit prie jo,pasikibint,mat liudna vienam,duotis per gelynus tai reik svetainej..o kaip jis vienas... tai maniskis kaip lupa per snukuti mazajam /mazasis nes jie kad ir dvynukai,t.y. tos pacios vados,bet maniskis 1kg 200 gr. didesnis/ .....suradom siaip ne taip veterinara..nes nebegalejau jau asaru laikyti..kai jis tik i mane ziurejo..miauskejo-ma-ma.... plake uodegyte is skausmo....

karsta.gif neluzo niekas..tik susitrenke stipriai kairyji priekini soniuka.. suleido vaistukus nuo skausmo ir uzdegimo keturioms dienoms..tai sake dabar apetitas pakils nezmoniskai.. ir juokiames-tuoj maniskis savpo broliui n=bus jau kaip tevas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano katukas labai pareigingas, visas muses namie isgaudo ir kai pagauna kokia visada prie koju atnesa lotuliukas.gif O tada jau prasosi buti paglostomas, nes va koks jis saunuolis muse sumedziojo smile.gif O viena karta ryte atsikeliau ir katukas neatbego prie lovos( cia sventas reikalas visada prisistato), nueinu i vonia o ten katukas tupi pacioje vonioje toks visas susikaupes ir ziuri i tarakona blink.gif Pas mus siaip tarakonu nera, cia pirmas kazkoks islindo tai katukas ji sekmingai sumedziojo thumbup.gif Daugiau tarakonai pas mus neuzsuka thumbup.gif
Atsakyti
Mano rusų melsvoji Pupa labai padūkusi. Jau mažas katukas būdama visokių "zbitkų" prikrėsdavo. Keldavo naktimis po porą kartų, norėdavo dūkti, matyt dienomis išsimiegodavo, kol būdavau darbe. Dar kai indus plaudavau, tupėdavo ant peties kaip papūga, tik paskui kai paaugo, sunku tapo laikyti biggrin.gif.

Dabar irgi kvailioja. Naktį būtinai nagu pradeda krapštyti plastikinio balkono durų apačią, na kur tarpinė. Bandau pagauti ir iškaršti kailį, bet veltui. Labai greita, negaliu pagauti. O jei bandau lupti, tai iškart krenta ant grindų ir atsigula biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matai, gulinčio nemuša biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kitas dalykas - balandžiai. Kadangi aukštai gyvename, mato ant stogo tupinčius ir skrtaidančius balandžius. Tai gerai, kad balkonas įstiklintas, senai būtų iskridusi pro balkono kraštą smile.gif

Šiaip jei ką valgai, būtinai turi duoti pauostyti ar paragauti. Mau. Ir tiesia leteną.
Kadangi turim akvariumą, eina ji iš proto. Tupi ant bufeto krašto ir duoda su letenele per stiklą ir miaukia.

Mėgsta labai dūkti, ypač kai duodu suvyniotą mažą nailoninę kojinaitę į kamuoliuką. Pats geriausias žaislas. Siautėja nerealiai ir nešiojasi įiskandusi kaip šuniukas dantyse. Kitas mėgstamas žaisliukas - tuoletinio popieriaus gabaliukas, susuktas kaip saldainis. Taip mėgsta plėšyti tą popierių ir nešiotis dantyse.
Atsakyti
Maniškis Katinukas visiškai "išnaglėjo" blink.gif sėdėjau prie kompiuterio, girdžiu kažkas krebžda, trankosi. Nueinu į tualetą žiūriu mano "mau" nuvertęs tualetinį nuo klozeto ir kad varinėja, tualetinis (tik į šiukšlyną) visas sudraskytas net nepanašu, kad ten kažkada buvo bent popieriaus skiautelė lotuliukas.gif . pamatė mane katinas tik "mau" pasakė thumbup.gif galingais decibelais, tai palikau dūkt su tuo tualetiniu, nes būna jei atimi kokį neleistiną "žaisliuką" ir išmeti ar padedi kur nors, katinas išsitrauks iš bet kur doh.gif po to turėjau smagaus valymo tualete schmoll.gif
Atsakyti
Maniskiai irgi labai megsta su tualetiniu pazaist, bet taip dazniausiai pramogauja naktim ir ne tik paciam tualete, bet dar ir per visus koridorius doh.gif . Kazkada pirkom super didele pakuote, kurioje buvo, berods, 24 ritineliai popieriaus, tai pirma mintis buvo - o, 24 naktim uzteks doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti