Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Maniškis tikras banditas, įsigundrino mano bambukus iš vazos išversti SPECIALIAI. Kelis mėnesius jie ramiai ten buvo, o paskui kai pradėjo, patiko ir viskas- teko keisti dislokacijos vietą. ir prieina specialiai, užkabina nagu ir verčia.
O jau rėkimas jeigu grįžti ir pirmiausia eini ko daryti, o ne jo šviesybę maitinti. Rėkia, po kojom pinasi, už kojų griebia. Na tikras KATINAS. Kai nori, kad jį paglostytum ateina ir turi tai daryti, kai nenori - nesicackindamas draskosi. Žodžiu naglybė kaip reta.
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 06 18, 14:34)
Maniškis tikras banditas, įsigundrino mano bambukus iš vazos išversti SPECIALIAI. Kelis mėnesius jie ramiai ten buvo, o paskui kai pradėjo, patiko ir viskas- teko keisti dislokacijos vietą. ir prieina specialiai, užkabina nagu ir verčia.
O jau rėkimas jeigu grįžti ir pirmiausia eini ko daryti, o ne jo šviesybę maitinti. Rėkia, po kojom pinasi, už kojų griebia. Na tikras KATINAS. Kai nori, kad jį paglostytum ateina ir turi tai daryti, kai nenori - nesicackindamas draskosi.  Žodžiu naglybė kaip reta.

KAtinas garfildas lotuliukas.gif
Atsakyti
smagus tie padareliai ;D musiskis baisingai megsta muses medziot... bet jau toks nelaimingas ant galvos lipa kniauksi guodziasi jei kokia muse paluby tupi... o ta spuse valandos kviete ja o toji nenusileido pas ji... tai tol trinasi ramybes neduoda isvis,i veida lenda kol nepakeli jo iki lubu kad pats pabaidytu muse. jei jo nekeli o tik muse su ranka pabaidai,tai pasiziuri kaip velniai zino i ka,ir nueina supykes. jam reikia paciam pasibaidyt ja lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, tikrai nuostabu tureti namuose gyvuneli iskart gyviau namie.. Maniske, tai labai megsta tv ziureti ir nedelto kad ten kazkas juda ar pan. ji atsiseda ar atsigulia pries tv ir ramiai ji ziuri, beja labai ziurejo kai eurovizija rode lotuliukas.gif O kai telefone skamba viena tokia melodija (bet tik ta viena) ji suka ratus aplink telefona ir galu gale ji su pilvu telefona pagula ir uzvertus galva ziuri i mane lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jooratuke @ 2006 06 22, 15:10)

Logotipe ten jusu suo, atrodo tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...Darija... @ 2008 06 27, 17:36)
Sveikos, tikrai nuostabu tureti namuose gyvuneli iskart gyviau namie.. Maniske, tai labai megsta tv ziureti ir nedelto kad ten kazkas juda ar pan. ji atsiseda ar atsigulia pries tv ir ramiai ji ziuri, beja labai ziurejo kai eurovizija rode lotuliukas.gif  O kai telefone skamba viena tokia melodija (bet tik ta viena) ji suka ratus aplink telefona ir galu gale ji su pilvu telefona pagula ir uzvertus galva ziuri i mane lotuliukas.gif




cia tai geras vaizdelis turetu buti bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 06 27, 21:35)
cia tai geras vaizdelis turetu buti  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Patikekit tokiu vaizdu prisiziuri, kai stebiu.. Mes net turi viena bendra zaidima lotuliukas.gif , kai jai siutas uzeina tai ji mane kviecia zaisti, uzeina uz kampo ir kazka burbuliuoja as tyliai prisliukinu tada ji mane puola (ji labai graziai zaidzia, man per veiduka su letenytem kepsteli, bet niekada su nagais nezaidzia, nebent jei supyksta) as atsitraukiu tada ji viena akyte letai is po kampo islenda pamato mane ir atsoksta, o kai as slenku link jos tada ji puola (be nagu) lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
fainai bigsmile.gif maniskis tai gudragalvis,puldineja su nagais,bet tik ibeda tipo va! galiu ir pucia kad net vejas pakyla lotuliukas.gif butas erdvus,tai kaip MB sako-skraido paukstis po namus lotuliukas.gif paskui prigula,tipo "miegu"..tada jau turiu as ropot pas ji ir gasdint kazkuo bigsmile.gif
Atsakyti
Oj faini jusu katinukai..va musu kate pasigimde katina biggrin.gif pavadinom Filka biggrin.gif koks jis vriednas ir naglas katynas..siamo. kur tik einu tas is paskos..net i tulika ramei neueinu tik bandau uzdaryt dusris..o jis jau ten blink.gif ziuri kaip darau savo reikla blink.gif negaliu isvaryt niekada..poto i siuksledeze ilenda sedi blink.gif lig to maza butu,net i vonia braunas.sedi apacioje prie vonios ir laukia..poto kniaukia..as paziuriu kas jam yra,o tas su letenom man per veida trenkia doh.gif tipo zaidzia biggrin.gif darau valgyt virtuvei darau..aplink trainiojas..uzsilipa ant taburetes( nes ant stalo grieztai negalima,pora kartu pavoge mesas nuo stalo) tai atpratinau,sedi ant taburetes ir mojuoja letena ,kaip suo praso biggrin.gif ir isterikuoja..o jus girdetumet kaip jis rekia..kai kazko nori..tai taip baisu..MV iseina..pajaucia laisve atbega tai jau turgus,vienas rekia,kad duociau ka valgau,o kita seip..nes ji dar vaiko nori biggrin.gif man patinka kaip jis atsidusta,kai kartu miega:) neralu smile.gif arba po kldra palenda ir davai jau uz pirstu griebt koju biggrin.gif nesenai gulejau ir telefone nauja alarma nustatynejau..ir net nepagalvociau,kad jis taip gali padaryt..soko man ant galvos..bet ne negais aciu dievui..fainos jo letenyciu pagalvytes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ragaina @ 2008 06 27, 23:58)
fainai  bigsmile.gif  maniskis tai gudragalvis,puldineja su nagais,bet tik ibeda tipo va! galiu ir pucia kad net vejas pakyla  lotuliukas.gif  butas erdvus,tai kaip MB sako-skraido paukstis po namus  lotuliukas.gif  paskui prigula,tipo "miegu"..tada jau turiu as ropot pas ji ir gasdint kazkuo  bigsmile.gif

musu irgi taip daro biggrin.gif dar slepyniu zaidziam biggrin.gif as begu paskui ji..o jis bega..kaip dar kibirkstis nepasipila biggrin.gif pasislepia,as tada begu sleptis..tas eina ieskot,o surades soka man ant kojos..
a dar kai griztam namo,jis ateina apsikabina koja pabuna taip ir paleidzia atsiseda irba nueina..tai sveikinas biggrin.gif
Atsakyti
Oj kiek visko prisiskaiciau thumbup.gif Maniskis tai kai pagauna muse, visada miaukti pradeda, bet ne taip paprastai, o ant viso namo, ausyse net spengia doh.gif visada turiu prieiti paglostyti, ir jis man ta muse visada ''padovanoja'' , tikriausei taip isreiksdamas savo meile wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano buves katinas kai numesdavau zaisliuka atnesdavo ji i ranka..kaip suniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 06 18, 15:52)
KAtinas garfildas lotuliukas.gif


Manishke irgi tokia. Shiaip Katyte_Pukute_Gera_Mergaite, bet muses ir paukshchiai ja paverchia PADLA. O kai atimu koki bjauru vabzdi tai piktumas neishpasakytas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mankuzo: 30 birželio 2008 - 00:38
me sgyvenam 5aukste.ir kampiniame bute.tad per balkona rodos "ranka pasiekt" stogas. ir ten daznai puikuojasi balandziai...
sedi mano "paukstukas" /jau karta buvo "isskrides" skacas paskui paukscius laukan/- ir taip keistai isteriskai miauksi... bet ne miauksejimas ten kazkoks o net kaip kvaksejimas... tyliai ir be galo virpancia gerkle zvilgsnis tai rodo slazeriu taikos i balandi. jei pakvieti tai kai atsisuks,tipo " ar ne matai kad uzsiemes" lotuliukas.gif

o muse kai sugauna tai su viena letena prispaudzia,su kita tapsnoja virsum pirmosios,ir megina su galinem irgi prispaust lotuliukas.gif zodziu gaunas kad visom keturiom kojom megina atsistot ant vienos musytes lotuliukas.gif
Atsakyti