Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

QUOTE(jurajums @ 2008 04 20, 19:09)
o mano kačius tai būtinai turi visur dalyvauti  smile.gif be jo niekas nevyksta - pvz.  kai as plaunu indus jis putas gaudo, o kai draugas skutasi, tai jis uzsilipa jam ant peciu ir gaudo skutimosi masinėlę doh.gif Atskirai reikia paminėti jo pomegį užsikarti ant pečių  smile.gif Jis kaskart jį paėmus ant rankų bando užlipti ant sprando, o užlipęs arba bando kur dar aukščiau lipti, arba sedi sau ir žiūri, ką darai. Mes taip kartais abu valgyti gaminam  biggrin.gif Dar jis labai mėgsta, kai kas nors išsimaudo duše į kabiną būtinai užeiti ir pažiūrėti ar tvarka ir lašesius pagaudyti  biggrin.gif Be to mėgsta jis ant tos pačios kabinos užsikarti ir iš aukšto į viską žiūrėti  smile.gif
Jau nekalbu apie visas jo pozas miegant, gėrimą tik iš krano ir juokingą šokinėjimą ant riedančio kamuoliuko  doh.gif
Tikrai linksma mums su juo  biggrin.gif



smagus gi bigsmile.gif kokio amziaus?
Atsakyti
Jam 5 mėnesiai. Rusų mėlynasis, o ši veisle pasižymi judrumu smile.gif
Atsakyti
fainulis smile.gif maniskiui jau 9 menesiai greit,tai toks ale rimtas bandpo pavaidint kartais lotuliukas.gif bet neislaiko jis rimtumo ilgiaunei pora val
Atsakyti
dabar jiems, kaip as vadinu - pauglystes metas biggrin.gif tai jie tokie nei dar kaciukai, nei jau katinai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos visos hihihi.gif siandien kacius prikele 5val kaip visada, scenarijus kartojasi jau 3men: 5val ryto, kacius murkia, lipa ant veido, nosi trina i mano nosi, laizo akis, bando nukasti auskarus doh.gif uzsikloju veida, nors ir dusdama bet su kacium kariauju toliau biggrin.gif tada pradeda su lepkom ieskoti manes ir kai kas y koja doh.gif ir taip kiekv miela ryta, doh.gif
kaciaus meilumas nerealus, visada miega tik prisiglaudes prie silto kuno, kai nori ko nors ziuri y akis ir eina link virtuves, eidamas y dezute sumiauksi, pranesa mums lotuliukas.gif
apie 10val vakaro prasideda linksmybes, laksto po namus kaip oziukas, kartais geda pries kaimynus net pasidaro blush2.gif puola visus seimos narius, gaudo issivaizduojamus voriukus ir t.t pasakoti apie savo stebukliuka galeciau visa laika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif didziausias lepunas seimoje ax.gif
Atsakyti
Maniškis katinėlis tempia viską po tėvų lova ir ten "slepia". Tai kai vakar ten pažiūrėjau blink.gif prisitempęs visokio "šlamšto": mamos kojinė, kamštelis nuo butelio, jo pavadėlis, auskaras mano, kažkokie popieriukai, riešutukas, šniūrelis... žodžiu turto prisirinkęs kaip reikiant. yahoo.gif parodžiau mamai jo lobį tai sakė, kad jau seniai tos kojinaitės ieško lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurajums @ 2008 04 20, 20:32)
Jam 5 mėnesiai. Rusų mėlynasis, o ši veisle pasižymi judrumu  smile.gif



Oj, "judrumas" tai ne tas žodis...mano Musė, irgi rusų mėlynoji, tai pasiutus kaip velnias biggrin.gif
Praėjusią savaitę nuvežiau paskiepyti, gydytojas pasakė, kad gali būti dvi dienas liūdna, miegoti daug (šalutinis skiepų požymis), tai kur tau...dar labiau pasiuto biggrin.gif bet užtai su ja niekada neliūdna biggrin.gif

pas mus tai ji kaip šuniukas išdresiruota - tik numeti kur toliau kokteilio šiaudelį, tai iš karto atneša (tiksliau tai nieks jos to nemokė, bet pati išmoko lotuliukas.gif )

o pats nuostabiausias ir geriausias žaisliukas - būtent kokteilio šiaudelis. Oj kaip ji su juo durniuoja lotuliukas.gif jei neduodi, tai pati is kokteilio pasivagia lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes..mano kaciukas vis reciau ir reciau pavadina mane "mama"..... unsure.gif nezinau kodel bet jo toks mielas "mamenimias" nyksta is jo " kalbos"... verysad.gif o taip miela budavo vis girdeti ji kvieciant mane... uz vonios duru vis "mama"... prie saldytuvo-"mama".... visur ..net nakti atselines i lova,nahaliskai uzvirtes man ciut ne ant veido ,jei pastumdavau saydavo irzliai -"mama"... kad nusileisciau ir netrukdyciau jam murkti ciut ne man tiesiai i nosi lotuliukas.gif eh... auga katukas... matyt jam nebeprestizas mamenti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos katyciu ir katineliu myletojos bigsmile.gif . As taip pat aprasysiu musu augintines neiprastus pomegius.Ji pas mus neveisline,truputi pukuota ryzuke vardu Liukse.Nuo mazu dienu labai megsta sildytis pas mama ant kaklo smile.gif .Uzsoka ant peciu ir atsigula ant sprando,kaip salikelis.Galva ir priekines kojutes ant vieno peties,o uzpakalinem kojytem apsizergia kita peti.Taip guli ir stebi,ka mama daro.
Dar moka sedeti ant uzpakaliniu koju "susliko" pozoj ir megzta esti savo maista nuo sakutes bigsmile.gif
Va tokia ji pas mus,nors niekas jos nemokino.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2008 05 17, 19:02)
sveikos katyciu ir katineliu myletojos bigsmile.gif . As taip pat aprasysiu musu augintines  neiprastus pomegius.Ji pas mus neveisline,truputi pukuota ryzuke vardu Liukse.Nuo mazu dienu labai megsta sildytis pas mama ant kaklo  smile.gif .Uzsoka ant peciu ir atsigula ant sprando,kaip salikelis.Galva ir priekines kojutes ant vieno peties,o uzpakalinem kojytem apsizergia kita peti.Taip guli ir stebi,ka mama daro.
  Dar moka sedeti ant uzpakaliniu koju "susliko" pozoj ir megzta esti savo maista nuo sakutes  bigsmile.gif
  Va tokia ji pas mus,nors niekas jos nemokino.



fanai tie kaciukai "isranda" visokiausiu gudrybiu thumbup.gif
Atsakyti
Na maniske tai kai as miegu, ji uzlipa ant mano pilvo arba jei guliu ant sono, atsigula ant mano kojos ir miega doh.gif
dar ji ka sugeba, tai eiti kartu maudytis, zaidzia su dusu per duso uzuolaida..ir dar sugeba nueiti k... kai mes maudomes gun_bandana.gif: (ir taip kiekviena karta)
Atsakyti
Mano juodoji atneša kamuoliuką, moka siūsint ir kakint į tualetą, labai garsiai ir gailiai rėkia ir dar yra labai įkyri - visur jai reikia būt kartu, viskas jai įdomu, net tualete nuo jos nepasislėpsi - ateis, atsisės už nugaros ir stebės.. Jei žiūrim televizorių svetainėj, tai būtinai ateina pagulėt man ant krutinės, būtent tiesiai prie pat veido, ir būtinai subine man į nosį, kad kuo mažiau be jos matyčiau ir pašaliniais darbais (be jos glostymo biggrin.gif) neužsiiminėčiau lotuliukas.gif Dar turi naglą įprotį NAKTĮ įkyriai brautis tarp mūsų su MB arba dukra, jei miegu su ja - ji nesiguls virš galvos, ji nesiguls prie kojų, ar iš krašto, ji būtinai įsibraus į kad ir mažiausią tarpelį TARP mūsų doh.gif Kiek kartų susinervinus ištrenkiu iš lovos, tiek kartų ji grįžta ir dar įkyriau braunasi tarp mūsų doh.gif
Tigriukė mano tai niekuo labai netalentinga.. Na nebent, kad moka nutaikyt pamyžt į tą vonios skylutę kur vanduo nuteka (čia tuo atveju, kai nori sysiu, bet kraiko kvapas nebepatinka, bet nenori, kad mamka sužinotų biggrin.gif) rolleyes.gif Užtai ji labai moka paguosti.. Jei mato, kad man liūdna, prieina, atsisėda šalia ir žiūri, nelenda, bet tiesiog sėdi kartu ir laukia kol pralinksmėsiu ir ją paglostysiu smile.gif Draugė mano wub.gif

QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 06 17, 13:24)
Na maniske tai kai as miegu, ji uzlipa ant mano pilvo arba jei guliu ant sono, atsigula ant mano kojos ir miega doh.gif
dar ji ka sugeba, tai eiti kartu maudytis, zaidzia su dusu per duso uzuolaida..ir dar sugeba nueiti k... kai mes maudomes gun_bandana.gif: (ir taip kiekviena karta)

Maniškės irgi būtinai "atgaivina" man orą pakakindamos po nosim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 17 birželio 2008 - 17:15