Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

O dičkio vargeliai jau pamiršti ir priprasti, kiek nustebina, bet... ramiakas biggrin.gif

Jis mėgsta valgyti jaučio skrandį smile.gif Gerti arbatą (kiša leteną į puoduką ir laižo), dievina obuolius, morkas, melionus. Kąst nekanda, bet jei tik ko pasiimsi, atkelia rėkdamas ir baisiai laižo thumbup.gif
Kadangi užaugo nematęs kačių, su šunim, jis katašunis thumbup.gif Jei kas pro duris, mano runcius pirmas patikrint, kas atėjo, labai juokingai judina auses nuo įvairių garsų. Jei šunų nėra, dirba už sargą. Išgirdus, kad kas ateina, pradeda riaumoti lotuliukas.gif Pašaukus vardu, visada vizgina uodegą, čia ne pykčio ženklas pas mumi smile.gif
Kažkas jau rašė, kad katinas lekia kartu su jumis maudytis, tai mes irgi taip... maudomės puikiai duše.. o vieną kartą, aš ėjau maudytis į vonią ir pripyliau jiems valgyti. Tigris ėdė ėdė, kol vanduopradėjo siekti uodegą. Pakalbinau - 0 emocijų. Toliau ėda, vanduo bėga, o vanduo semia uodegą. Tai paliko uodegą vonioj, kol toji pribėgo. Sausiakas svarbiau už viską lotuliukas.gif pakalbinau, pavizgino uodegą vandeny, bet jokios reakcijos, kad kas ne taip... Paėėdė, išktraukė uodegą, o ta varva.. laša.. dzin dzilin jam.. Nugręžiau, o tas ėmė gerti iš vonios šiltą vandenį, nesvarbu, kad po sausiuko yra šalia vėsaus šviežio vandenuko. Pastebėjau, kad mažulkina irgi panašiai pradėjo daryti biggrin.gif

Dar jie puikiai sutaria su šunim. Tigris tai gaudo mano meškiuką ir kaip kokia erkutė kabinasi į kaklo gaurus rolleyes.gif taip pat persekioja ir mažesniąją ciucę, apsikabina ją ir prausia. Mažę gaudyti ir per ją šokinėt išmoko ir mažulkina...

naujas bajeris, kai ko nors išsigąsta, pvz dušo, jei staigiau paleidžiu srovę, ar lauke vaikščiojant nugirsta keistus garsus - uola man į glėby į apsikabina kaklą wub.gif

Na ir pabaigai, daug kas stebisi, kad kastruotas patina yra toks rūpestingas, meilus ir tėviškas kitoms katytėms, kurios atkeliauja į mūsų namus wub.gif

Štai taip pas mus žydi gėlytės smile.gif
user posted image
O taip Tigris myluoja Džiuditą wub.gif
user posted image
ir skanus jaučio skrandis bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2008 04 17, 13:15)
Štai taip pas mus žydi gėlytės smile.gif

SUPER smile.gif vaizdialis smile.gif O musu Simbukas lydosi nuo visokiu prieskoniu - atlekia, uzsilipa ant stalo ir varto dezutes, glaustosi aplink jas, vartosi - nu kaip tikras toksikomanas smile.gif Prieskoniai jam nerealiai kvepia visi - tiesiog neimanoma ramiai nei mesytes nei zuvies paruosti smile.gif
O Fredka amzinai kaisioja savo letenas i puodelius ir ragauja ka geri skanaus smile.gif Ir abu amzinai islaka mano i puodeli isipilta vandeni, pradzioje koja pateliuskuoja, o tada jau laka. Dar Fredis megsta sunu maista, bet tik tada, kai jis sunu bliuduose arba puode, jei jam i bliuduka idedi, tai jau nebeidomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubinele @ 2008 04 17, 12:43)
Dar Fredis megsta sunu maista, bet tik tada, kai jis sunu bliuduose arba puode, jei jam i bliuduka idedi, tai jau nebeidomu smile.gif

Mano irgi buvo baisiai sustorėjęs dičkis, nes kai pradėjau saviškius šert Hillsu, baisiai katinui prireikė. Kramtė didžiausias kruopas. Bet paskui perėjom prie RAW, nesidomėjo mėsos, o dabar jau laksto paskui šunis ir kiša galvas šunim į žabtus - a kukū, kur ta mėsa?!? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraa- @ 2008 04 17, 13:49)
Mano irgi buvo baisiai sustorėjęs dičkis


Musu Fredka tai pagal veisle didelis, o dar ir nekudas, reikia pabrezti smile.gif dar tiesa jo juokinga mada esti is bliuduko atsigulus - su lapce issitraukia maisteli ir kramto - tingi uzpakali pakelti smile.gif
Atsakyti
Maniske uzlipa ant teliko ten isitaiso ir guli ten visa patenkinta i mus ziuri ir galvoja, kad mes i ja sitiek laiko spoksom... lotuliukas.gif
O dar labai megsta valgyti ragintus kopustus, is vyro bokalo knysa alaus puta ir greipfrukto sultys...
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2008 04 17, 16:29)
Maniske uzlipa ant teliko ten isitaiso ir guli ten visa patenkinta i mus ziuri ir galvoja, kad mes i ja sitiek laiko spoksom...  lotuliukas.gif
O dar labai megsta valgyti ragintus kopustus, is vyro bokalo knysa alaus puta ir greipfrukto sultys...

Aha, na pakankamai originalūs pomėgiai lotuliukas.gif gerai, kad mano dešimt kilograminis kašaras ant teliko nelipa - būtų bėda lotuliukas.gif kai atsigula koridoriuje per vidurį - tai nei iš vienos pusės neina apeiti jį - tik peržengti smile.gif
Atsakyti
didelis dekui uz pamokele 4u.gif 4u.gif 4u.gif

meginu parodyti savo isdykeli,principinga katuka,vardu-tigriukas /ne del kailio,o del charakterio/

user posted image

beje siandien jis ir vel naujoves rodo-pas mus ne lenkiamos rankenos,o apvalios sukamos..tai jis uzsoko,ir apsiraizges vartesi i sonus ,kad atidaryt duris lotuliukas.gif rikejo pamatyt toki vaizda.nu nemirtingas bigsmile.gif meginau ijungus fotika filmavimo rezimu isprovokuot ji kad pasakytu jums i objektyva -"mama"... bet jis nepasidave provokacijai schmoll.gif

cia labai daug idomybiu pripasakojot ka jusu katukai valgo,ir isdarineja,kaip miega ir zaidzia.. tai primine ir man keleta faktu ka galeciau ir as prideti apie saviski ax.gif

"kaifuoja" jei numeti maiseli su rankenom jam ant zemes,sulenda akimirksniu jis ten..ir neiskrapstysi.. vaikams smagumo tada kiek lotuliukas.gif tampo po kambarius,laksto bando katuka ispurtyt ..o tas per maiseli iskises dantis rodo,tipo "bijokit" doh.gif buna ir uzmiega jis ten,jeiniekas nejudina ir nekreipia demesio. o jei maiselis per mazas-susiraito ant jo i toki gumuleli,kokio net neisivaizdavau kad mano druckis galetu lotuliukas.gif ir guli ant to maiseliuko gabaliuko thumbup.gif

megsta bananus labai.o jei valgom prie stalo seimyna,tai jis nebelenda jau i lekste uostyt,nes buvo baudziamas uz tai,tai dabar jis kisa snukuti per pazasti ir ziuri tiesiai i akis lotuliukas.gif na siam kartui tiek mirksiukas.gif vis meginsiu pagauti kaip jis paprasaika moka kviesti "mama",kai jau jam kazko labai norisi thumbup.gif
Papildyta:
dar pameginsiu ikelti kaip jis "issitaskes" miega savo guoliuke thumbup.gif

user posted image


p stai cia jau vaiku menas sitaip katuka fotkint lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 04 17, 23:41)
.. vaikams smagumo tada kiek  lotuliukas.gif  tampo po kambarius,laksto bando katuka ispurtyt ..
p stai cia jau vaiku menas sitaip katuka fotkint  lotuliukas.gif

sakyčiau pas tave ne tik katinas, bet ir vaikai padykę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 04 17, 23:41)

p stai cia jau vaiku menas sitaip katuka fotkint  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jam visai tinka... toks atsipūtęs new_russian.gif atrodo cool.gif
Atsakyti
Sveiki, jungiuos ir aš į jūsų temelę smile.gif . Maniškis vardu Larkis katinukas, buvo dingęs mažu mėnesiui. Verkėm su mama iki kol nervai jau dingę buvo, jau mąstėm kad po mėnesiuko kito galėsim kitą gyvūnėlį įsigyt. Betgi ėjo tėtis kiemu link namų ir šiaip sau taip pakvietė Larki kis kis kis, taigis išlenda tas visas apšepęs iš pakrūmės ir taip užriaumoja kad net aš septintam aukšte išgirstu, o dar kai paranoja buvo ar tik ten lauke ne mūsiškis kniauka pas mane refleksas įsigavo šokt prie lango ir žvalgytis, ogis žiūriu tėtis eina ir panašus į mūsiškį tipena iš paskos ir riaumoja, iš pirmo nepatikėjau kad Larkis, tik kai liftu užvažiavo į viršų aš jau su mama atidarius duris laukiu, rainis kai rovės pro duris iškart prie lėkštutės maistui, tai ėjau pas kaimynę pasiskolint maistuko nes jau neturėjom doh.gif . O dabar jau daugiau kaip mėnesiukas jis namuose tupi thumbup.gif . Grįžęs namo buvo smarkiai sukūdęs, o dabar jau specialų maistuką perkam, nes antsvoris gerokas kankina kacių schmoll.gif .
O šposų prisigalvojęs dabar, kad iki ašarų būna, taigi:
iš mano kambario įsibėgėja lekia pro duris ir kaip kokioj "matricoj" bėga per siena, tiesiogine to žodžio prasme blink.gif aš kai pamaęiau nepatikėjau, ir pabėgęs siena išakėjęs tapetus visus, nusileidžia ant kojų jau tėvų kambarį blink.gif . tai dabar tapetai maždaug 1,50m. aukštį išakėti, išarti kaip reikalas lotuliukas.gif
dabar laka tik iš aukšto puoduko vandenėlį, o tas puodukas turi būt savo vietoj t.y. kriauklėj, kitaip nelaka katins ir viskas doh.gif
dar būna su kažkokiom ar dvasiom ar kokiu velniu kitu net nežinau kaip pavadint, dūksta tai verčias, krinta, krioka, šnypščia, bėga, puola, šoka... blink.gif žodžiu irgi kai pamačiau tai pagalvojau gal kokių grybų katins užvalgė, nu kaip stogas pavažiavęs katinui būna, tai nepamiegosi ramiai doh.gif lotuliukas.gif
dar katinas žinda, tai ranką tai kaldrą ax.gif
kai ateina svečiai tai pradeda puikuotis katins koks jis didelis, tai pasisiaušia visas, išsiriečia, pasidaro panašus į ežį tokį, o eisena kokia specifinė pasidaro pabandykit jūs išsipūst kaip burbulas išsiriest kai nežinia kas ir išdidžiai vaikščiot lotuliukas.gif

Taigis kolkas tiek blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 04 17, 23:41)
stai cia jau vaiku menas sitaip katuka fotkint  lotuliukas.gif

Ragaina Sakyciau tinka katukui akinukai biggrin.gif Man tai jis cia panasus i pavargusi nuo demesio mergisiu smile.gif Fainuolis

Sveika smile.gif PureLife - na ir padykes mazius biggrin.gif O pries dingima irgi toka buvo? Gal kazkur idomios patirties prisiseme lotuliukas.gif
Atsakyti
joa...pas mane ir vaikai "pagerinti" tokie thumbup.gif gyvent neliudna lotuliukas.gif


purelife-maniskis irgi varo kaippasiutes su "dvasiom" kariaut lotuliukas.gif ir kaip i uodega ikirptas duodas per visus tris kambarius nestabdydamas,ant "spricu"

rubinele-ti kad musu katukas nei "neragaves mergicu" ax.gif ax.gif ir turbut nebeteks jau schmoll.gif o siaip demesio tai sociai gauna -ir vaikai,ir as padugstam su juo thumbup.gif
Atsakyti