Įkraunama...
Įkraunama...

Katinukų "pričiūdai"

Sveikos katinukų mamytės, gal papasakotumėt kokių "pričiūdų" turi jūsų katukas? ax.gif
Vat mūsiškis Tomas vandenuką laka iš letenėlės t.y. pamirko letenėlę ir į burnytę... doh.gif arba kai palaistau gėles tai irgi semia iš vazonėlio su letena... lotuliukas.gif aišku laka ir normaliai, bet neseniai pastebėjom kad moka ir šitaip g.gif
Atsakyti
Mano kaciukas irgi panasiai elgiasi tik moka esti is leteneles biggrin.gif uzkabina su naguciais ir graziai suvalgo is leteneles, super atrodo thumbup.gif .Be to vandeni visada laka is atsukto krano, kitaip jam ne nesiulyk, ipilto vandens i indeli net neliecia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2006 06 22, 18:57)
Mano kaciukas irgi panasiai elgiasi tik moka esti is leteneles  biggrin.gif uzkabina su naguciais ir graziai suvalgo is leteneles, super atrodo  thumbup.gif .Be to vandeni visada laka is atsukto krano, kitaip jam ne nesiulyk, ipilto vandens i indeli net neliecia biggrin.gif


Geras, lotuliukas.gif o aš maniau kad tik mano toks ypatingas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dabar vis seku katiną ką daro... ph34r.gif gal ką įdomesnio sumanys bigsmile.gif
Atsakyti
o mano katinukas tai daznai prijuokina, tik dabar kai reikia neprisimenu.

man labai patinka, kai ryte suskambejus zadintuvui ir jis pasoka is savo guolio ir skuodzia pas mane i lova, tada murkia, glaustosi biggrin.gif matyt kalbina, kad i darba neiciau tongue.gif
o juk galetu toliau sau miegoti, kvailutis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(verra @ 2006 06 23, 18:29)
o mano katinukas tai daznai prijuokina, tik dabar kai reikia neprisimenu.

man labai patinka, kai ryte suskambejus zadintuvui ir jis pasoka is savo guolio ir skuodzia pas mane i lova, tada murkia, glaustosi  biggrin.gif  matyt kalbina, kad i darba neiciau  tongue.gif
  o juk galetu toliau sau miegoti, kvailutis biggrin.gif


O gal su tavim į darbuką nori rolleyes.gif
Papildyta:
Dar vyras priminė... ax.gif kai katukas tyko musių tai skleidžia tokius keistus garsus, klaksi, šneka kap višta... sunku nupasakot, reiktų išgirst wink.gif
Atsakyti
Tuos garsus ir maniškis leidžia vos tik per langą pamato kokį skraidantį padarą (tuo pačiu ir uodegą staigiai tai į kairę, tai į dešinę "mėto") lotuliukas.gif o keisčiausia, kad jo niekur iš namų išnešt neįmanoma - tik draskosi, kanda... bijo vargšas baisiausiai unsure.gif
Atsakyti
Mūsiškė irgi valgo iš letenos, ypač, kai kažką nuo mūsų stalo pasiūlom - tada pavarinėja kąsnį po grindis, "sugauna", dar su kokiu šuoliu, ir tada ėda... biggrin.gif
O kai buvo maža ir tilpdavo pasivaikščiot siaura palange, tai iškasinėdavo mano kaktusus (tik kaktusus!). Aptikau, kaip jinai tą darė: pakasa šalia gėlės, kol ta parvirsta ant šono, ir eina prie sekančios...
Vėliau mūsų katės palikuonio šeimininkė guodėsi, kad katukas iškasinėja kaktusus ir dar susineša juos į vieną krūvelę... doh.gif
Kažkokia paveldima kaktusomanija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 06 23, 22:17)
Mūsiškė irgi valgo iš letenos, ypač, kai kažką nuo mūsų stalo pasiūlom - tada pavarinėja kąsnį po grindis, "sugauna", dar su kokiu šuoliu, ir tada ėda... biggrin.gif
O kai buvo maža ir tilpdavo pasivaikščiot siaura palange, tai iškasinėdavo mano kaktusus (tik kaktusus!). Aptikau, kaip jinai tą darė: pakasa šalia gėlės, kol ta parvirsta ant šono, ir eina prie sekančios...
Vėliau mūsų katės palikuonio šeimininkė guodėsi, kad katukas iškasinėja kaktusus ir dar susineša juos į vieną krūvelę... doh.gif
Kažkokia paveldima kaktusomanija biggrin.gif


Nu geras lotuliukas.gif kaktusomanas lotuliukas.gif. Mūsiškis tai neliečia tik kaktusų...nors vieną gėlę galiu auginti g.gif
Atsakyti
Mano Runce atsidarydavo duris puldavo skambanti mobilu.O paskui sumaste sisiot kriauklei-man tai nelabai patiko,bet kad tik anytos kriauklei tai thumbup.gif .O Muse moka atidaryt duris, usokti kai kvieti ant ranku ir ikyriai pasiprasyt visko (ji kniaukia kol neini paskui) ko ji nori.
Atsakyti
QUOTE(jooratuke @ 2006 06 23, 19:59)
O gal su tavim į darbuką nori rolleyes.gif
Papildyta:
Dar vyras priminė...  ax.gif kai katukas tyko musių tai skleidžia tokius keistus garsus, klaksi, šneka kap višta... sunku nupasakot, reiktų išgirst wink.gif


aha, turbut tikrai nori su manim eiti, vienam juk nuobodu namuose likti smile.gif
mano Katinukas irgi keistus garsus skleidzia kai muses gaudo bigsmile.gif

ir is viso, zinokit mano katinas turbut net nemoka kniaukti, nes jis niekuomet nekniaukia g.gif
Atsakyti
Ech...Verra uztai as savo kate vadinu isterike kai supykstu nu jau kniaukimas tai oi oi... sitokia ji pas mane iskalbinga...
Atsakyti
O pas mus katinas užima “davatkos” pozicijas: kai vakare grįžtu iš darbo, tai jis ilgai ir nuobodžiai eina paskui ir kniauksi- pasakoja dienos naujienas. biggrin.gif
Atsakyti