Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Man tie rūžavi visai gražūs.
Antrieji irgi gražiai

Ir tave prie minuso prirašau...
Tokiom lieknom kerprečkėlėm mad.gif
Ir sėdimoji ant tokios mažyytės taburietkos sutelpa mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 04 balandžio 2014 - 18:19
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 18:15)
Man tie rūžavi visai gražūs.
Antrieji irgi gražiai

Ir tave prie minuso prirašau...
Tokiom lieknom kerprečkėlėm mad.gif
Ir sėdimoji ant tokios mažyytės taburietkos sutelpa mad.gif

Man jie irgi gražiai atrodė nuotraukoj, bet jaučiu po poros dienų suplyštų, ir kaina visai neatitinka kokybės.
Taigi sakiau, kad aš liekna biggrin.gif Kartais ir mano žodžiais galima pasitikėti biggrin.gif
Atsakyti
Joa, jei kaina toli nuo kokybės- grąžint būtina.

Aš to neužfiksavau mad.gif
Minusų minuse sėdėsi mano exelio lentelėj..
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 18:28)
Joa, jei kaina toli nuo kokybės- grąžint būtina.

Aš to neužfiksavau mad.gif
Minusų minuse sėdėsi mano exelio lentelėj..

Einu pavalgyt, kad kažkaip iš to minusų minuso pakilt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 19:15)

Ir tave prie minuso prirašau...
Tokiom lieknom kerprečkėlėm mad.gif
Ir sėdimoji ant tokios mažyytės taburietkos sutelpa mad.gif

nu bl. kojos gražios kūdos ilgos. nedraugausiu schmoll.gif

nu tai aišku dėl kirmėliokų. gi va dabar laikau taurę vyno vienoj letenoj, kita elegantiškai šakute smeigiu krevetetes. nu dabar rašau viena ranka, ta kur šakutė buvo.
nu kartais kepu su skafandru, ale paskui terliotis reik. nors skaniau tai gal su skafandru g.gif

gerai kad diedas jų nemėgsta rolleyes.gif

batai daug pasako apie žmogų. šitie plius minus manomskonio, tik tų rausvų gal nebenešiočiaua jau. amžius vistik g.gif
kažkada tokias geltonas turėjau paauglystėj. kaip tu sakai, kaip popierius. bet žinok visai ilgai laikė, o jau patogumas. kaip basa. pirkau maskvoj tose importinėse pardėse. būdavo ten tipo rumunija, čekoslovakija. pavadinimais tokiais.
Atsakyti
Nu ačiū, ačiū už kojas, aš labai pamaloninta rolleyes.gif
Irgi kepu krevetes, tik su kiautais ir su česnaku, vis tiek šiandien jau niekur neisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 04 balandžio 2014 - 19:04
QUOTE(Lining @ 2014 04 04, 20:03)
Irgi kepu krevetes, tik su kiautais ir su česnaku, vis tiek šiandien jau niekur neisiu.

jo,,aš dar krapų šviežių užbarsčiau rolleyes.gif
a tai ko čia tokia jauna netekėjus gražiom kojom (bl negaliu atleist) penktadienio vakarą niekur neisi??? [tetulės tonu :]
Atsakyti
Man irgi toks pat klausimas pasistojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 04, 19:29)
a tai ko čia tokia jauna netekėjus gražiom kojom (bl negaliu atleist) penktadienio vakarą niekur neisi??? [tetulės tonu :]

Nu, ir dar batai nauji mad.gif Aš apskritai užstrigus esu, jei išeinu kur, tai tik su reikalais, o vakarais apskritai jaučiuosi baisiai pavargus. Tai jei pakviečia kas, vis atidedu atidedu, laukiu geresnių laikų. Tuoj ir kviesti nustos. Nors jei koks svajonių princas atsirastų, tai jaučiu lėkčiau laukais palaidais plaukais, o dabar vien kažkokie neaiškūs...
Bet nuo kitos savaitės galo eisiu, pažadu biggrin.gif
O realiausia priežastis ta, kad mane kamuoja vyrų baimė; jei vyras patinka, tai paniškai bijau pirmų susitikimų, geriu raminamus. O jų šiuo metu neturiu. Tai va.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 04 balandžio 2014 - 19:53
net susimąsčiau, kaip aš daryčiau tavo vietoj g.gif unsure.gif
jaučiu atsibodę visokios vyninės, klubai, girti vyrukų žvilgsniai unsure.gif

belieka bibliotekon smile.gif

O internetinės pažintys? ar baisu? g.gif
mano laikais nebuvo dar, neįsivaizduoju kaip ten viskas vyksta. blem bijočiau.

diedą savo skanavau jau seniai, kai prasilenkdavom, pasirodo jis mane irgi biggrin.gif . nu matai akis, kažkaip susigaudyt gali koks žmogus. o čia tame intike g.gif .

nu seniena aš, neklausykot manęs biggrin.gif . mane gi atžalynas sujaudino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nežinau100%: 04 balandžio 2014 - 19:58
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 04, 19:54)
net susimąsčiau, kaip aš daryčiau tavo vietoj g.gif  unsure.gif
jaučiu atsibodę visokios vyninės, klubai, girti vyrukų žvilgsniai unsure.gif

belieka bibliotekon smile.gif

O internetinės pažintys? ar baisu? g.gif
mano laikais nebuvo dar, neįsivaizduoju kaip ten viskas vyksta. blem bijočiau.

diedą savo skanavau jau seniai, kai prasilenkdavom, pasirodo jis mane irgi biggrin.gif . nu matai akis, kažkaip susigaudyt gali koks žmogus. o čia tame intike g.gif .

nu seniena aš, neklausykot manęs biggrin.gif . mane gi atžalynas sujaudino biggrin.gif

Į vynines nebeeinu, nes nejaučiu saiko ir visada pasigeriu, gėda paskui. Bibliotekose vyrų nėra, dirbu namie, tai ir lieka internetinės pažintys. Dauguma ten sekso ieško, nors pasitaiko ir normalių. Patikėkit, kokių tik nesu ten sutikus, ir pėdų fetišistų ir netgi vieną zoofilą biggrin.gif Dabar bendrauju su vienu per fb intensyviai (ne su zoofilu), visai nieko atrodo, bet vis atidėlioju susitikimą.
Atsakyti
jazaumarijajuozapasšvenčiausias blink.gif
nu sakau blyn. gi ten nuotrauką gali ne savo įlipint.
aš paniškai bijodavau psichų visokių. tik pamatydavau akis blizgančias, lėkdavau neatsisukus.
tarp kitko, kaip tik bibliotekoj toks vienas vis sėdėdavo ir spoksodavo vos neapsiseilėjęs. fui.
dėl bibliotekos jūs nesijuokit, tik ten galėjai normaliai kursinį parašyt, viską iš knygučiu popierinių smile.gif

zoofilas blink.gif doh.gif

nu cekauna cekauna dabar tas feisbukinis tavo rolleyes.gif , ane Notmiauski, Spanguole? va dar ir kliomba praskanuotų biggrin.gif
Atsakyti