Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 18:52)
neužsiciklink, neimk blogo pvz. iš manęs smile.gif
nu ir nieko. pasibovijom dvi dienas - ir viskas smile.gif
nei aš apie tai naktim galvosiu, nei Tu. pasiginčijom ir važiuojam toliau.


Vakar buvau labai pikta. Šiandien pabudau – jokių neigiamų jausmų. Na esi, kokia esi, jei realybėj mane kas taip užmėtytų klausimais, pasistengčiau nepastebimai išsmukti ar išeiti su skubiais reikalas. biggrin.gif Be to, sakykit, ką norit, kvaila nesijaučiu.

QUOTE(sayonara @ 2014 04 03, 19:38)
pardon netyčia ir ne ten smile.gif

o tu užeik, užeik, tavo avataras čia labai tinka.

QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 04, 00:01)
susitaikiau snd su drauge
noriu sokti dainuoti skleisti geri ir laime biggrin.gif
nu pasiko apsiko,bet atleidziu
ismokau buti atlaidesne zmonems
nes,jei nebendrausi su visais kurie yra pasike,nebus isvis su kuo draugaut

ji pasake:viskas taip nemiela be taves..
nu ir man
  smile.gif  smile.gif  smile.gif
oi,negaliu,kaip gera

Pavydžiu. Aš su savo drauge, su kuria pažystamos jau 15 metu irgi esu susipykus. T.y. ji ant manęs supyko. Dėl visiško nieknieko, rimtai. Nes dažnai pykdavomės, būdavo net pusę metų nebendraudavom. Bet šįkart galvoju, jei norės atnaujint santykius, nepasirašysiu. Ne dėl to, kad pykstu, tiesiog nusibodo būti stabiliiai pasiunčiama, blokuojama visokiose fb ir t.t. Nors kartu labai pažvengdavom gerai, bet tai jau neatperka tų visų atstūmimų.

P.S. Rytais be dviejų puodų didelių net iš lovos negaliu išlipt. Pirmą darau užsimerkus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 04 balandžio 2014 - 06:48
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 04, 01:38)
biggrin.gif  doh.gif
o tai I tas vietas kas mus reitinguos
pacios?
pagal savo supratima?
ar kazkas kitas statys I vieta?
biggrin.gif

nu tai galima kiekviena savo reitinga. tarkim, kiekviena esam nulinis vektorius, nu ir reitinguojam. biggrin.gif
paskui sumetam viska i krūva ir išvedam vidurkius. nu pvz., skudurai. beveik neabejoju kad pas visas pirma vieta užima Notmiauskis. menas. nu junkius musėt,,ten sėkla dar pirma antra vieta dalijasi. klomba ten kine pirmūne
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 04, 00:34)
O jūs reitinguokitės, kas į pliusą kas į minusą smile.gif


Aš tai tik į pliusą, kur jau man į minusą biggrin.gif
Aną dieną B apkabino, sako- ooooo, tuoj nebeišeis jau pilnai apkabint. biggrin.gif

Nu ir.. Bais man čia reikia, ir taip metuose kartą tik apkabina. biggrin.gif

QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 04, 01:21)
bet tokia biski kruta,kuria baisu uzkabint biggrin.gif

Aha, aš tokia, nu kaip BS sakė, kad ji gynčiukas, tai aš va tas irgi toks, tik kitaip.
Nu aš trūks plyš įrodysiu, kad taip yr, o ne kitaip.
Kaip B sako- gerai, gerai, kaip visada- tavo šūdas gi juodesnis biggrin.gif
Bet tai jei su BS ginčytis, nžn kaip ji, aš tai greit atsišaudymų pritrūkčiau- pulčiau muštis biggrin.gif

Ir šiaip, jei būčiau bernas, diedas- būčiau buvęs peštukas
Aš savo garbę dažnai jausdavau, kad turiu kumščiais apgint
Tada jausčiau- atsilyginau aš tau va (kad ir tik už žodinį įžeidimą)
Seniau pykdavau, kad B nepuldavo ko nors dubasint, nes kažkas kažką ne taip pasakė/padarė mano ar jo atžvilgiu.
Kai pagalvoju... Pzdc, nu..

Vėl myyyyžaaaa- jau taip atsibooodoooo, nu taip atsibodo, kad sudubasinčiau biggrin.gif tą lietų, jei galėčiau biggrin.gif
Papildyta:
Buratiniuk- faina, kad susitaikėt
Visi klysta
Gerai būtų, kad nepasidarytų įprotis klysti 4u.gif

Lining- aš turūt irgi taip daryčiau, dėl tokios draugės, ar tiesiog dėl tokių santykių.
Jaučiuos per sena tokiom draugystėm
Net paprastesnėm aš jaučiuos atbukus ir nusenus...
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 04, 06:47)
Vakar buvau labai pikta. Šiandien pabudau – jokių neigiamų jausmų. Na esi, kokia esi, jei realybėj mane kas taip užmėtytų klausimais, pasistengčiau nepastebimai išsmukti ar išeiti su skubiais reikalas. biggrin.gif  Be to, sakykit, ką norit, kvaila nesijaučiu.


nu va kaip gerai smile.gif
šiandien ginčytis nebenoriu, matyt, išsipezėjau per tas dvi dienas smile.gif
beje, apie kvailumą net minčių nebūta, nežinau, kodėl būtent tai pasiėmei iš to ginčijimosi.
pagalvojau, kad dažnai į tokius ginčus sulendu stačia galva iš karštumo. ir tame karštume abstahuojuosi nuo žemiško konteksto ir imu įrodinėti ką nors teoriško.

QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 09:14)
Bet tai jei su BS ginčytis, nžn kaip ji, aš tai greit atsišaudymų pritrūkčiau- pulčiau muštis 
Aš savo garbę dažnai jausdavau, kad turiu kumščiais apgint


supratau, kada nors pasiginčysim iki plaukų rovimo kuokštais smile.gif
aš vaikystėje buvau didelė mušeika. tada argumentų nereikėjo - duodi dūdon ir aišku, kas laimėjo.
tėvai bijodavo pas močiutes palikti, nes nuolat tai iš medžio krapštydavo, tai bernus suorganizuodavau būstines kast ar avis šunimis pjudyt, tai kokį upelį užtvenkt, tai pavogt ką nors iš kokios paslaptingos vietos, pvz., tvora aptverto kaimynų sodo (mano vaikiškoje vaizduotėje aptvertas sodas pažeisdavo mano kaip laisvo vaiko interesus ir tiesiog traukė įsilaužti). nuotykių romanai, saldu prisiminus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 09:14)
Bet tai jei su BS ginčytis, nžn kaip ji, aš tai greit atsišaudymų pritrūkčiau- pulčiau muštis   biggrin.gif

Ir šiaip, jei būčiau bernas, diedas- būčiau buvęs peštukas
Aš savo garbę dažnai jausdavau, kad turiu kumščiais apgint
Tada jausčiau- atsilyginau aš tau va (kad ir tik už žodinį įžeidimą)
Seniau pykdavau, kad B nepuldavo ko nors dubasint, nes kažkas kažką ne taip pasakė/padarė mano ar jo atžvilgiu.
Kai pagalvoju... Pzdc, nu..


Man apskritai keistas šitoj temoj toks bbių matavimas, kaip sako vyrai. Nors, tiesa, pas juos viskas paprasčiau: susiginčijo, davė vienas kitam į snukį ir nuėjo gert drauge alaus. biggrin.gif
Gausiu šiandien siuntinį, lia lia lia, dvejus batelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 04 balandžio 2014 - 09:40
BS- aš irgi panašiai. Panašiai, nes aš šiaip buvau absoliučiai be savivertės. Net ne konteineris šiukšlių mano kubas buvo.. Tiesiog palaida krūva..
Bet joa- pilna mischief'ų

Atsišaudymų pritrūkčiau, spėjant iš tavo paklodžių, dažnai skaniai suskaitomų.
Nes šiaip man jūra iki kelių doh.gif biggrin.gif

Lining- paroš batelius bigsmile.gif
Aš dbr tik conversais arba lygiapadžius darban vienus dar turiu
Nors vakar buvau drąsus begemotas, ėjau ant kulnų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 04 balandžio 2014 - 10:12
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 10:11)

Aš dbr tik conversais arba lygiapadžius darban vienus dar turiu
Nors vakar buvau drąsus begemotas, ėjau ant kulnų...

Notmiau, ar gali būti kokių elegantiškų conversų?
gal nusišnekėjau, bet tokių ne visai sportinių, kad tiktų ne su kokia sportine apranga. Tu kartą minėjai čia, bet neatsimenu. Aš dabar su savo pėdų skausmu nuolatiniu verčiuosi iš bėdos su Ecco. Bet reikia dar patogesnių. Bet kad būtų ir gražūs, ne visai "proščiaj molodost" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 10:11)

Lining- paroš batelius  bigsmile.gif
Aš dbr tik conversais arba lygiapadžius darban vienus dar turiu
Nors vakar buvau drąsus begemotas, ėjau ant kulnų...

Parodysiu vakare, nes dargi negavau biggrin.gif Bet palauk, nuotrauka iš telefono įdėti taip, kaip iš interneto? g.gif
Aš irgi mėgstu conversus. Tik man patinka su juodu priekiu, ne baltu. Ir tie iki kauliuko, o ne žemi. O iš batelių tai man einamiausios balerinos. Patogu, moteriška, jautiesi kaip basas.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 04, 10:25)
Notmiau, ar gali būti kokių elegantiškų conversų?
gal nusišnekėjau, bet tokių ne visai sportinių, kad tiktų ne su kokia sportine apranga. Tu  kartą minėjai čia, bet neatsimenu.  Aš  dabar su savo pėdų skausmu nuolatiniu verčiuosi iš bėdos su Ecco. Bet reikia dar patogesnių. Bet kad būtų ir gražūs, ne visai "proščiaj molodost" smile.gif

Elegantiškų conversų nesu mačius. Be to, su jais prakaituoja kojos, nes jie gi iš dalies iš gumos.
O dėl ko tau skauda pėdas?
Atsakyti
Elegantiškų turbūt, kad ne
Bet matai juos iš esmės nešioja prie visko
Na išskyrus balinę suknią
O taip ir su kostiumu diedai juos nešioja
Ir prie suknių moteros avi
Na bet čia madistai
Aš prie suknios aviu, bet tokios labiau jau laisvo, sportinio tipo, ar kokios maxės.

Lining- man atvirkščiai- žemi patinka
Nors nešioju dbr su auliuku
Maža mano juos dievina
Ir ačiū jiems- bo tokiai zdraicai tik jie ir nešiot
Kitką papila mygom, kokie bebūtų..

Nea, iš telefo ar kompo neįkelsi
Turi būti internete, kad į mamą įkelt leistų
Iš telefo gali pakraut į pvz Per čia
Tada nuorodą ten sugeneruotą nukopijuoji ir įklijuoji į tą IMG komandą atsakymo
Lange
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 04, 11:11)
Elegantiškų conversų nesu mačius. Be to, su jais prakaituoja kojos, nes jie gi iš dalies iš gumos.
O dėl ko tau skauda pėdas?

Supratau. Tada neieškosiu. Pėdas skauda dėl stuburo.
Balerinos yra ne visos patogios, nors vasarą tai kaip tik jas ir nešioju.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 11:43)

Nea, iš telefo ar kompo neįkelsi
Turi būti internete, kad į mamą įkelt leistų
Iš telefo gali pakraut į pvz Per čia
Tada nuorodą ten sugeneruotą nukopijuoji ir įklijuoji į tą IMG komandą atsakymo
Lange

Ačiū. Na ir paskutinis klausimas, o kaip įkelti į internetą? Tu labai kantri biggrin.gif
Atsakyti