Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Tai aš jau suskaičiuota? biggrin.gif
O man patinka gert ir linksmintis, ypač vyno klubuose, ten tokia gera atmosfera. Bet kadangi malonumams nejaučiu saiko, tai pastaruoju metu vengiu.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 03, 18:19)
Na, ne taip išreiškiau mintį, ir ką? Uždėjai antspaudėlį žmogui ir į stalčiuką?


QUOTE(Lining @ 2014 04 03, 18:30)
Tai aš jau suskaičiuota?  biggrin.gif


neužsiciklink, neimk blogo pvz. iš manęs smile.gif
nu ir nieko. pasibovijom dvi dienas - ir viskas smile.gif
nei aš apie tai naktim galvosiu, nei Tu. pasiginčijom ir važiuojam toliau.

man gerti kartais patinka, kartais visai nesinori. gaila, kad rudenį prasidėjo migrena nuo raudono vyno, kurį labiausiai ir mėgstu. tebe. bet nieko, baltą, pasirodė, irgi galima gerti. vyną.
o va po paskutinio klubo tai kokias dvi savaites gaivaliojausi, siaubas buvo cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 18:52)
neužsiciklink, neimk blogo pvz. iš manęs smile.gif
nu ir nieko. pasibovijom dvi dienas - ir viskas smile.gif


Taip, tai aš užsiciklinau. biggrin.gif Bet jau nebesistebiu girdėdama tai iš tavęs.
Atsakyti
pardon netyčia ir ne ten smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 03 balandžio 2014 - 19:44
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 02, 00:18)
Mirties šaukiuosi širdžia nukamuota, –



Man šis sonetas labai patiko, kai man buvo 16 ir dabar patinka tik visai kitaip suvokiu.O tada deklamuodavau (lietuvių kalba) ir ašara riedėdavo.

QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 03, 08:12)
žliumbiau vakar. teatre


Dukra vakar buvo šiame spektaklyje, nepatiko.Sakė, kad ištemptas, nuobodus, gal dėl to, kad ji dar per jauna.
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 03, 10:36)
Pagal tave iseitu, kad tureciau paziureti i ja versiuko akimis ir atsakyti, kad nezinau, o paskui nusipirkti lektuvo bilieta i Pekina, kinu kalbos vadoveli, kinu virtuves receptu knyga ir imtis psichologijos studiju, kad suprasciau vertinima itakojancius savo mastymo procesus?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Lining @ 2014 04 03, 15:01)
Čia Brian Molko, daininkas, man jis labai gražus, toks mergaitiškas. Man patinka tokie dailūs kaip mergaitės vyrai. Ir vyriški patinka. smile.gif


Niekada nepatiko dailūs vyrai, jie man moteriški ir nepatrauklūs.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 19:52)

o va po paskutinio klubo tai kokias dvi savaites gaivaliojausi, siaubas buvo  cool.gif

biggrin.gif
Eiktuuu sau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 03, 19:38)
pardon netyčia ir ne ten smile.gif


netyčia nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 04 03, 21:07)
Dukra vakar buvo šiame spektaklyje, nepatiko.Sakė, kad ištemptas, nuobodus, gal dėl to, kad ji dar jauna

ne jauna. turbūt šliuolaikiška labai smile.gif ,,arba su klase ėjo, mokytojos vedina. tie mačiau kad nuobodžiavo, buvo ne viena klasė.
maniškei 16likinei patiko, privertė susimastyt, bet ne apie tai, kas ten tiesiogiai vyko, o plačiau biškį. o mažajai tiesiog patiko. net neklause, kada gi baigsis, kas būdavo su raudonkepuraitemis ir kitomis pasakomis smile.gif

Notmiauski, nu tu kai susakai/surašai biggrin.gif , nuotaika pakeli. 4u.gif

tuoj čia mes susireitinguosim pagal protinguma biggrin.gif . tik va, kas bus atskaitos taškas g.gif

arba lentelę su exeliu reik daryt. grafos būtu: menas, suknės, rauginti kopūstai, vertimai, fauna, flora. nu ir kiekviena išreitinguojam atitinkamoje eilutėje stulpeliu:rolleyes:

noriu vyno. raudono. labai. diedas nepirko savaitgali, sako jau chronė tapsi biggrin.gif
Atsakyti
Va notmiau kaip pasako, tai visoms grupėms aišku. Ir protingai ir linksmai ir argumentuotai ir ūkiškai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 03, 21:07)
tuoj čia mes susireitinguosim pagal protinguma biggrin.gif . tik va, kas bus atskaitos taškas g.gif


Aš galiu būt smile.gif Kaip nulinis vektorius. O jūs reitinguokitės, kas į pliusą kas į minusą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mansunku @ 2014 04 03, 20:07)
Dukra vakar buvo šiame spektaklyje, nepatiko.Sakė, kad ištemptas, nuobodus, gal dėl to, kad ji dar per jauna.


Daug kas panašiai atsiliepė, kad ištemptas ir paprastas labai. Keistoka kaip Vaitkui. Bet čia toks užmanymas buvo, neva autentika ano laiko.

Šiandien paskutinį filmą žiūrėjau, irakiečių. Nu ***** kaip gražu, kokia estetika, ir dar jumoras, nu toks subtilus.
Atsakyti
susitaikiau snd su drauge
noriu sokti dainuoti skleisti geri ir laime biggrin.gif
nu pasiko apsiko,bet atleidziu
ismokau buti atlaidesne zmonems
nes,jei nebendrausi su visais kurie yra pasike,nebus isvis su kuo draugaut

ji pasake:viskas taip nemiela be taves..
nu ir man
smile.gif smile.gif smile.gif
oi,negaliu,kaip gera
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 03, 23:34)
Va notmiau kaip pasako, tai visoms grupėms aišku. Ir protingai ir linksmai ir argumentuotai ir ūkiškai smile.gif

pritariu
cia kuria diena galvojau
kad notmiau toks labai likeable zmogus
daugumos megiamas
tokia ant zemes stovinti no nonsense,paprasta ir idomi tuo paciu

bet tokia biski kruta,kuria baisu uzkabint biggrin.gif

I tema kalbant apie tuos mamu vaiku santykius
viena myli kito nemyli
kaltes jausmas ir pan


manau,kad kaip ir su kitais zmonemis,taip ir su vaikais gal gali nesutapti net biolaukas,juk tai atskiras individas
cia kaip ir tabu
pvz mano seimoj

as vaikystej galvodavau,kad mama mane labiau myli ,negu seseri
kazkada mamai taip ir pasakiau,atsimenu iki siol kaip ji buvo sokiruota
ir dabar suprantu,kad myli mus abi
tiesiog su manim jai lengviau,labiau sutampam,maziau kampu
bet tai nereiskia,kad mane labiau myli

biolaukas dalykas rimtas
nu as taip ivardinu
kaip ir buvo kalbeta,siom dienom,kad vieni zmones traukia,kiti atstumia
net su tom paciom savybem,nesuprasi

man ypac daznai buna,kad labai megstu arba nemegstu kokiu zmoniu be priezasciu,del kokiu smulkmenu,6jausmo
tikriausiai del to,kad ne protas,o jausmai visada ima virsu

BS tai oficialiai perima kibio etikete
zinau,kad ir as prikimbu,aiskinuosi,nepaleidziu
aisku,skirtingai ir apie skirtingus dalykus,nei BS

bet siaubas,kokia nepatraukli savybe doh.gif
is sono doh.gif
norisi stumti,sakyti uzsiciaupk,atstok,atsiknisk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buratinas:): 04 balandžio 2014 - 00:24
QUOTE(kliomba @ 2014 04 03, 23:34)
Aš galiu būt smile.gif Kaip nulinis vektorius. O jūs reitinguokitės, kas į pliusą kas į minusą smile.gif

biggrin.gif doh.gif
o tai I tas vietas kas mus reitinguos
pacios?
pagal savo supratima?
ar kazkas kitas statys I vieta?
biggrin.gif

Atsakyti