Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Kaip nekenčiu to savo asmenybės sutrikimo.
Nu kodėl negaliu normaliai. Atrodo pabūnu idealiai nuostabi, taiki. Pagaunu į tinklą ir imu dubasint savo psichais ir isterijom. Sako kad pati susikuriu kančią ir dar būtinai ką nors verčiu kentėt šalia.
Visada tas pats.
O kaip šlyktu, kai neina atgrąžint. Nors atrodo gi taip lengva buvo nesuknist.
Atsiprašau, biškį lunatikuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 05 26, 21:58)
Vienas iš būdų - daug daug veiklos taip, kad nėra laiko mąstyti.Per dieną tiek nusikali, kad jokie klausimai apie gyvenimo prasmę nekankina, o didžiulė palaima apima atsigulus į horizontalią padėtį.
Papildyta:
Manau, kad kuo žmogus mažiau suka galvą gyvenimo prasmės klausimais - tuo jis laimingesnis.Gilinantis galima iš bet kokios musės dramblį padaryti.Tai kaip humoreskoje: gerkite pomidorų sultis, būsite sveiki. Pomidorų sultys- tai vėsa karštą vasaros dieną. Vasara- tai paplūdimys. Papludimys - tai meilė. Meilė - seksas. Seksas - živ.Živ - mirtis.Negerkite pomidorų sulčių.Galima prisimąstyti bet ko.

Mąstau ir aš panašiai, bet vistiek taip gyventi neišeina. Tiesiog turbūt yra skirtingi žmonių tipai - vieni būtent taip ir gyvena, ir manau, kad jie tikrai laimingi, nes per daug net nemąsto kas jiems ta laimė yra, o kiti mąsto giliau, analizuoja ir tokiu būdu apsisunkina sau, ir dažniausiai kitiems, gyvenimą. Deja, aš esu prie pastarųjų. Ir abejoju ar tie žmonių tipai gali transformuotis iš vieno į kitą...
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2014 05 26, 20:45)
Kaip tai nekeicia? Dar ir kaip keicia. Kai matai prasme gyventi, tai ir gyveni tiesiogine to zodzio prasme. O va kai nematai prasmes niekame kame, tai tiesiog egzistuoji.

O kame tu esi radusi prasme gyventi? As ir cituojamo sakinio supratau, kad jau esi radusi? Ir kodel tuomet ta prasme negalioja visa laika ("..O va kai nematai prasmes niekame kame..")? g.gif

QUOTE(mansunku @ 2014 05 26, 21:58)
Manau, kad kuo žmogus mažiau suka galvą gyvenimo prasmės klausimais - tuo jis laimingesnis.

As manau atvirksciai. Kuo zmogus laimingesnis, tuo maziau jis suka galva del gyvenimo prasmes.

QUOTE(smile4theworld @ 2014 05 27, 10:47)
Mąstau ir aš panašiai, bet vistiek taip gyventi neišeina. Tiesiog turbūt yra skirtingi žmonių tipai - vieni būtent taip ir gyvena, ir manau, kad jie tikrai laimingi, nes per daug net nemąsto kas jiems ta laimė yra, o kiti mąsto giliau, analizuoja ir tokiu būdu apsisunkina sau, ir dažniausiai kitiems, gyvenimą. Deja, aš esu prie pastarųjų. Ir abejoju ar tie žmonių tipai gali transformuotis iš vieno į kitą...

Gana paplitusi nuomone, is kurios, sakyciau, isplaukia, kad laimingi zmones yra nemastantys ir (is ankstesniu pasisakymu, nebeprisimenu kieno) nekeliantys sau didesniu reikalavimu.

Gal jie tiesiog masto kita, tinkamesne, efektyvesne, visom prasmem naudingesne kryptim? g.gif Ir reikalavimus sau kelia realesnius?

Reikalavimai sau, nepasitenkinimas yra gerai, jei stimuliuoja eiti i prieki. Jei tik saviknisai, tada kitaip.. unsure.gif

Kliomba, o tau neiseina kazkaip savo demonu suvaldyti?
Turiu galvoje, kad tu save pazisti, zinai koks sutrikimas, turi patirties su savim. Kai jauti, kad va, vel kyla velniai, tuoj vel padarysi kaip anakart ir baigsis kaip anakart, ar neiseina kazkaip pasielgti kitaip, gal pasitraukti, izoliuotis kol praeis? unsure.gif

Notmiauske issiregistravo, kas kurs nauja tema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 27, 11:25)

As manau atvirksciai. Kuo zmogus laimingesnis, tuo maziau jis suka galva del gyvenimo prasmes.
 
Notmiauske issiregistravo, kas kurs nauja tema?  g.gif


Sutinku visiškai. 4u.gif

Iš tikrųjų, kas kurs naują temą? Kas iš čia dar būnančių moka sukurt teisingai, kaip Notmiau? Aš nemoku.

...........................................................
Ale Notmiau vis dėlto egoiste. mastau.gif smile.gif
Atsakyti
Nu va, sukuriau. Jauciuosi aktyvi visuomenininke. lithuania.gif

Nuorodos nukopinus nebeveikia, tai idejau nuoroda i veikiancias nuorodas. rolleyes.gif Nors pabandzius paaiskejo, kad veikia tik UK nuoroda, kitos arba uzsilenkusios, arba laikinai neatsidaro. g.gif

Pinot, kodel taip sakai apie NM? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spannnguole: 27 gegužės 2014 - 11:14
QUOTE(mansunku @ 2014 05 26, 20:58)
Vienas iš būdų - daug daug veiklos taip, kad nėra laiko mąstyti.Per dieną tiek nusikali, kad jokie klausimai apie gyvenimo prasmę nekankina, o didžiulė palaima apima atsigulus į horizontalią padėtį.

Tas tai taip, veikla uzmusa visas durnas mintis, bet ar tai nera begimas nuo saves? Nes viena diena vistiek sustoji, atrandi laiko, apsidairai, kaip ir niekas nepasikeite.

QUOTE(smile4theworld @ 2014 05 27, 09:47)
Deja, aš esu prie pastarųjų. Ir abejoju ar tie žmonių tipai gali transformuotis iš vieno į kitą...

O as tikiu, kad gali, manau galima pakeisti save, savo mastyma, bet tam reikia be galo daug pastangu. Netikiu, kad mes tokios jau gimeme, tai tiesiog issivyste palaipsniui.

QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 27, 10:25)
O kame tu esi radusi prasme gyventi? As ir cituojamo sakinio supratau, kad jau esi radusi? Ir kodel tuomet ta prasme negalioja visa laika ("..O va kai nematai prasmes niekame kame..")?  g.gif
As manau atvirksciai. Kuo zmogus laimingesnis, tuo maziau jis suka galva del gyvenimo prasmes.


Ne, nesu radusi, bet nesu ir ieskojusi.

Ir nesuku as sau galvos tokiais klausimais, kur ta prasme? Mano suvokimu jos nera ir tiek. Tiesiog taip bekalbant ta tema, bediskutuojant, suvokiau, kad jeigu kitiems ta prasme yra, tai kodel man negali buti? Nereikia uzsiciklinti ties tuo vienu zodziu, kiti gyvena, kad gyventi, o as gyvenu, nes taip reikia.
Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 27, 12:13)
Nu va, sukuriau. Jauciuosi aktyvi visuomenininke. lithuania.gif


Pinot, kodel taip sakai apie NM?  unsure.gif

4u.gif

apie Notmiau tai žinoma juokauju, aišku, kad ji jokia egoistė, o labai netgi priešingai. Norėjau prisišaukti, kad temą sukurtų, gal jau kokiu nauju nicku prisiregistravus. Bet kur tau.
Pasiilgau aš jos anos, tų laikų, kai ji keldavo šurmulį suknėm ir bateliais, ir savo bajeriais. Bet va... Viskas gal turi savo laiką. g.gif
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=vt_3yms1PcM
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2014 05 27, 09:47)
Mąstau ir aš panašiai, bet vistiek taip gyventi neišeina. Tiesiog turbūt yra skirtingi žmonių tipai - vieni būtent taip ir gyvena, ir manau, kad jie tikrai laimingi, nes per daug net nemąsto kas jiems ta laimė yra, o kiti mąsto giliau, analizuoja ir tokiu būdu apsisunkina sau, ir dažniausiai kitiems, gyvenimą. Deja, aš esu prie pastarųjų. Ir abejoju ar tie žmonių tipai gali transformuotis iš vieno į kitą...


drinks_cheers.gif Aš irgi nemanau, kad gali transformuotis.Kaip ir nepakeisi temperamento tipo, charakterio pagrindinių bruožų, galima tik kažką sušvelninti, kažką pabrėžti.
Papildyta:
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 27, 10:25)
As manau atvirksciai. Kuo zmogus laimingesnis, tuo maziau jis suka galva del gyvenimo prasmes.



Galima diskutuoti, kas pirmiau višta ar kiaušinis.
Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 27, 10:25)
Kliomba, o tau neiseina kazkaip savo demonu suvaldyti?
Turiu galvoje, kad tu save pazisti, zinai koks sutrikimas, turi patirties su savim. Kai jauti, kad va, vel kyla velniai, tuoj vel padarysi kaip anakart ir baigsis kaip anakart, ar neiseina kazkaip pasielgti kitaip, gal pasitraukti, izoliuotis kol praeis?  unsure.gif


Ačiū kad sureagavai.
Neišeina sad.gif Na bandau užglaistyt, kai jau dašyla kad per daug pakenkiau. Bet būna per vėlu turbūt. Ai bet apskritai, nuo to vėl visas kamuolys pradeda ristis, visos neviltys ir siaubai užplūsta, nerimas, vėl dūstu ir nebežinau ką daryt su savo gyvenimu.
Man taip baisu kad aš visiškai nemoku pati. Nieko absoliučiai. Ir taip savęs nekenčiu.
Būna tokie gabaliukai, kai kas nors many randa tiek nuostabių dalykų, netgi myli nežinia už ką. Nemoku tuo patikėt, kažkaip priimt, pasilikt.
Ai žodžiu.
Atsiprašau kad kitų nekomentuoju. Biškį dabar blioviadieniai, ir šiaip buvau atsijungus.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti