Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Kai neber argumentu prasideda argumentai ad hominem. Super lol.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 15:57)
manau, kad buvai prisigėrusi dienos metu. Ar tau būna taip?


wow smile.gif
ne, prisigėrusi apskritai retai būnu, darbo dienos metu kategoriškai negeriu. na, per atostogas kokias dieną kartais galiu alaus ar ko truputį smile.gif

QUOTE(avietė_ @ 2014 04 03, 17:06)
Ką tik perskaičiau BS pasisakymus. Manau tikrai, kad ne visai logiškai  unsure.gif
BS priimk tai kaip rūpestį  unsure.gif Ar dar lankaisi pas savo psichą?
Ir tas paveiksliukas doh.gif


smile.gif
kai užsikabliuoju (ar įdomu, ar provokuoju, ar tiesiog užkabina kas nors), būna sunku sustot - knisu knisu knisu, ginčijuos iki pamėlynavimo smile.gif tokia buvau nuo vaikystės - ginčininkė. priežastis esu analizavusi su psiche ir jas žinau. mano tokia asmenybė - kartais įkyrumas ar metimasis į ginčus būna nepakeliamas ir man pačiai smile.gif laimė, dažniau jis nepakeliamas arba sunkiai pakeliamas tik kitiems, antraip liktų nusikokošint smile.gif autoironija smile.gif

kliomba, aha, gal šiandien Tarptautinė diagnozių diena, *****? smile.gif
o ne, www.day.lt sako, kad šiandien yra jokia diena - jokios progos, tik citatą duoda "cukrum gyvenimo nepasaldinsi" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 17:30)

kai užsikabliuoju (ar įdomu, ar provokuoju, ar tiesiog užkabina kas nors), būna sunku sustot - knisu knisu knisu, ginčijuos iki pamėlynavimo smile.gif tokia buvau nuo vaikystės - ginčininkė. priežastis esu analizavusi su psiche ir jas žinau. mano tokia asmenybė - kartais įkyrumas ar metimasis į ginčus būna nepakeliamas ir man pačiai smile.gif laimė, dažniau jis nepakeliamas arba sunkiai pakeliamas tik kitiems, antraip liktų nusikokošint smile.gif autoironija smile.gif

Panašiai su manim ginčijasi ir kažką įrodinėja vienas mano pažįstamas. Tai aš nekreipiu dėmesio, nes galvoju, kad jis įrodinėja kažkokias nesąmones. Aišku, jis galvoja, kad jo neišklausau ir neklausau kažkokių argumentų. unsure.gif
Nebūnu aš visad teisi, bet nėra man kantrybės ilgai klausytis.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 03, 17:26)
O juokingiausia....
P.S.  Man nesvarbu, svarbi tau mano nuomonė, ar ne.


na ir puiku smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 03, 17:29)
Kai neber argumentu prasideda argumentai ad hominem. Super lol.

Tai kad argumentuoti teisingai ir laiku gali tik tu ir BS, čia jau visiems seniai aišku.
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 04 03, 17:35)
Panašiai su manim ginčijasi ir kažką įrodinėja vienas mano pažįstamas. Tai aš nekreipiu dėmesio, nes galvoju, kad jis įrodinėja kažkokias nesąmones. Aišku, jis galvoja, kad jo neišklausau ir neklausau kažkokių argumentų. unsure.gif
Nebūnu aš visad teisi, bet nėra man kantrybės ilgai klausytis.


tai ir į mane daug kas nustoja kreipti dėmesį, jei užknisu, bet yra žmonių, kurie gal panašūs ar jiems šiaip patinka, tai galim dienų dienas tampyt temą už visų įmanomų erogeninių zonų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 17:30)
wow smile.gif
ne, prisigėrusi apskritai retai būnu, darbo dienos metu kategoriškai negeriu. na, per atostogas kokias dieną kartais galiu alaus ar ko truputį smile.gif
smile.gif


nenorėjau įžeist, tiesiog sprendžiu pagal save. Buvo kartą atvejis, kurio išvengt negalėjau. Rašiau tada vienam žmogui laišką, ačiū dievui, kad per stebuklą neišsiunčiau. smile.gif Dar su kažkuo susipykau neišvengiamai.
Su alkoholiu nemoku sutart, nu niekaip. Gal kokia pusė taurės vyno, nes kvapas vilioja.
O "prisigert" tai vadinu tiesiog išgert.
Paaiškinau. smile.gif

__
Sapnuoju savo šunį, labai liūdni sapnai. unsure:
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 17:41)
nenorėjau įžeist, tiesiog sprendžiu pagal save. Buvo kartą  atvejis, kurio išvengt negalėjau. Rašiau tada vienam žmogui laišką, ačiū dievui, kad per stebuklą neišsiunčiau.  smile.gif Dar su kažkuo susipykau neišvengiamai.


ai, prisiminiau vieną atvejį. ten taip linksmai ir juokingai viskas išėjo, kažkaip pasitaikė tinkama kompanija, geras oras, nuotaika, atostogos, kad mieste pusryčiaudami prosecco išliurlinom, tada į uždarytą dienos metu barą pas draugus patekom po blatu, kur man galingą kokteilį įprūdijo. viskas pasibaigė svirduliavimu, krūva keistų pirkinių, nors šiai dienai nė dėl vieno nesigailiu.
beje, yra žmonių, kurie išvis negali gerti, nes tampa agresyvūs, kiti labai tokie gailūs pasidaro, kiti svyruoja kažkur tarp agresijos ir euforijos, dar kiti geriečiai ir pan.
aš išgėrusi (na, kai jau alko poveikis juntamas) - prie geriečių. neįtikėtina. pradžioj užeina aktyvumas, juokas, o paskui labai gera ir rami pasidarau, po to lieka tik "bazė", t.y. lova.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 17:41)
tai ir į mane daug kas nustoja kreipti dėmesį, jei užknisu, bet yra žmonių, kurie gal panašūs ar jiems šiaip patinka, tai galim dienų dienas tampyt temą už visų įmanomų erogeninių zonų smile.gif

šiaip tai jis labai geras žmogus smile.gif dar prisipažino, kad kartais jam noris ką nors suskaičiuot. Toks įkyrumas gal...Aš tai tingėčiau tiek gilintis. tik darbštūs taip gali matyt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 17:51)
viskas pasibaigė svirduliavimu, krūva keistų pirkinių, nors šiai dienai nė dėl vieno nesigailiu.


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 03, 18:16)
Mergos nu žvengiu šiandien negaliu.
Visos taip susirūpinusios kitų psichine būsena. Tiesiog viena kitą gaudo smile.gif

Aš ir jau žvengiu po Avietės parašymo biggrin.gif

Baigiam gal, Lil•ith iš viso nuo argumentacijos nenulipa biggrin.gif

Lining- tas tavo postas, nuo kurio pašlo pajiehalo- nu tikrai juokingai nuskambėjo
Bet kiekvienas supratom savaip
Aš tiesiog tai supratau, kad angliškai nesuprantant angliškas variantas tau nieko nesako,
Bet perskaičius lietuviškai- skamba gražiai
Užtai tas ir žodžių susižaidimas kilo.
Antra, aš dar pagalvojau (-čiau) kad dar ir juokaudama taip
Parašei. Tai užtai man absoliučiai neužkliuvo
Bet šypseną sukėliau

Lil•ith ir BS į tą sureagavo rimtai. Na kokie pajuokavimai tokia rimta poema(poema ten?? lotuliukas.gif blush2.gif )

O visa kita, čia jau išsilankstė laskraduškė(raskladūškė)

Ir man iš dalies visos kažkuo teisios
Tik ne visai apie tuos pačius vartus lankstėm. Iš to ir paklodės.
Taip aš galvoju va, obuolį krimsdama

Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 03, 18:10)
Lining- tas tavo postas, nuo kurio pašlo pajiehalo- nu tikrai juokingai nuskambėjo
Bet kiekvienas supratom savaip
Aš tiesiog tai supratau, kad angliškai nesuprantant angliškas variantas tau nieko nesako,
Bet perskaičius lietuviškai- skamba gražiai
Užtai tas ir žodžių susižaidimas kilo.

Lil•ith ir BS į tą sureagavo rimtai. Na kokie pajuokavimai tokia rimta poema(poema ten??  lotuliukas.gif  blush2.gif )



Na, ne taip išreiškiau mintį, ir ką? Uždėjai antspaudėlį žmogui ir į stalčiuką?
Poema??? POEMA??? Kaip tu drįsti? Ten sonetas. Berods biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 03 balandžio 2014 - 18:21
Aš tai negeriu.
Argumentuot kodėl galiu tik sušiktu- nepatinka
Nepatinka tuo, kad neskanu man. Neskanu, nes išgėrus gurkšnelį, jei nenupurto, tai šiknaraukšlė tuo momentu atjaunėja(susitraukia iki jaunatviško stangrumo) rolleyes.gif
Viskas.
Daugiau į tai nesigilinau ir negalvojau
O nx?
Va jei kokio brokolio nemėgčiau, gal ir verta būtų pasvarstyt, o kodėl gi?
Ir vynas- neskanus. Jokių ten jazminų purpurų, rasos lašų ir kito šūdo aš ten nejaučiu
Ryškiai neišlavintas, prasčiokiškas skonis.

Bet nejaučiu, kad negaliu aš net ir kokiam vynų degustatoriui pasakyt- kad fui fui fe.
Nebent dalyvaučiau kokiam degustavime, tada jau taip nederėtų
O šiaip, kur- laisvai. Ir nesijaučiu, kad dar kažkokį grando argumentą išvyniot jam turėčiau.

Rimtai, gal apie sukneles geriau? biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 04 03, 19:19)
Na, ne taip išreiškiau mintį, ir ką? biggrin.gif
Poema??? POEMA??? Kaip tu drįsti? Ten sonetas. Berods biggrin.gif

Tai va, būtent, so what- ir aš sakau.
Man tai sakau- šypseną sukėlė- o tai geras dalykas.

Aj ****, man vienodai. biggrin.gif
Rimtai.
Nu buka. biggrin.gif
So what?
Ot dbr mane 'suskaičiuos' bigsmile.gif biggrin.gif

Yra kur ganėtinai nebuka.
O čia.. Tos poemos, sonetai pizdėtai- aš juos su 12-tos klasės pabaigimu palikau
Tiesiog, tai- manęs visai nedomina
Paskaityt progai pamėtėjus- galiu ir 'skaniai'
Bet tik tiek.
Dar ir pragmatiškumas čia gal tą įtakoja. Naudos apčiuopiamos nejaučiu, o dvasinės, lavinančios naudos nereikia man.
Atsakyti