Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Nu kam dabar SITAIP.. unsure.gif
Bendravimas yra min dvieju zmoniu reikalas ir jei jis nesiklosto, nebutinai kaltas kazkuris vienas, ar butent TAS vienas.
Kaip sakoma, nepatiksi vienam, patiksi kitam. Baisaus daikto. 4u.gif

O as sia akimirka esu apakinta vienos moteriskes. bigsmile.gif Man ji visai nemiela, bet diedu valdymo menas.. jabitute...

Zodz, jinai issiskyrusi, vaikai gyvena su tevu uz kokiu 10 km. Pas mama atvaziuoja savaitgaliais.
Nors ji vairuoja ir turi savo automobili, vaikus visada atveza ir issiveza eksas.
O siandien vaikus parveze naujas jos diedas. Ji liko namie ir tuo metu plepejo telefonu sededama ant palanges.

Ji rami, ori, o naujasis meile primena suneka, laiminga, kad seimininke leidzia buti jos gyvenime ir jai patarnauti. rolleyes.gif

Whaaaa... blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 16, 12:06)
Homikai eina nx.

Primine Lining "krikstynu" diskusija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 05 16, 07:58)
Taip, šis metas yra pareinamasis. Tikiu, kad prieš 60 metų juodaodžiai irgi sulaukdavo panašių replikų,


Juodžiai ir dabar diskriminuojami. Įstatyminiai prievartiniai bandymai priversti kažką gerbti niekuo nepadeda. Na taip, nuo oficialių puolimų žmonės susilaiko. Bet vis tiek jų nemėgsta, vis tiek jie likę vergais, antrarūšiais, užtenka pažiūrėt į didžiuosius europos miestus. Tiesą sakant ir dabar keliaudama baisėjausi, kokie jie yra žeminami ir kokiom nesąmonėm turi užsiimt kad išgyventų. Ne visi, bet tikrai dauguma.
Pagarba ir lygybė gali ateit tik natūraliai. Kuo labiau tai brukama, tuo labiau tam priešinamasi.
Papildyta:
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 16, 09:31)
Puola gejus, oi kaip puola. Gatveje izeidineja, kartais primusa, tevai suzinoje neretai issizada, is namu isvaro.


Ne juos vienus puola. Įžeidinėja, užpuola, išsižada daugelio žmonių, kurie kuo nors neįtinka. Bet jie gi lengviau gali skųstis ir kelti skandalą, kad juos puola dėl to, kad jie va tokie yra. Mane pvz apmėtydavo kažkuo kad keisčiau apsirengdavau, ne taip kaip "priimta". Bet ar dėl to galėtum sukelt tokį skandalą, dėl tokios diskriminacijos. Gėjų diskriminacija tiesiog labiau matoma, nes madinga. Yra begalė kitų diskriminacijų, apie kurias niekas nekalba, nes jų niekas nefinansuoja, nepropaguoja, nekuria apie tai įstatymų.
Papildyta:
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 16, 09:31)
-Sitie ko gero neerzina todel, kad nusilenkia esamai tvarkai ir nekelia bangu. Sutinka, kad yra "blogi" ir daro savo nesiafishuodami.

Nors ko noreti zinant, kad nervina net feministes (neprisimenu ar tave, Kliomba, konkreciai nervina, turiu galvoje, kad bendrai jos nervina nemazai moteru), kovojancios uz musu, moteru, teises.  rolleyes.gif


- Tai jie normaliai jaučiasi ir patys sau neprisikuria problemų, tiesiog dirba savo darbą, užsiima kuo nori ir jaučiasi žmonės, todėl ir neerzina. T.y. būna asmenybe, o ne kaip kiti, kurie neturėdami kaip pasireikšt, susireikšmina ir demonstruoja savo orientaciją. Man lygiai taip pat juokingai atrodytų kokia nors heteroseksualų šventė, kai susirinkę eitų su vėliavom ir balionais ir švęstų savo "orientaciją" smile.gif

- Nenervina ir netrukdo. Na yra keletas kvankų kurių nemėgstu, išsišokinėjančių neva feminisčių menininkių, bet man jos tiesiog nepatinka, už ką jos ten bekovotų, nes nusišneka ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kliomba: 17 gegužės 2014 - 18:18
QUOTE(kliomba @ 2014 05 17, 18:16)
Ne juos vienus puola. Įžeidinėja, užpuola, išsižada daugelio žmonių, kurie kuo nors neįtinka. Bet jie gi lengviau gali skųstis ir kelti skandalą, kad juos puola dėl to, kad jie va tokie yra. Mane pvz apmėtydavo kažkuo kad keisčiau apsirengdavau, ne taip kaip "priimta". Bet ar dėl to galėtum sukelt tokį skandalą, dėl tokios diskriminacijos. Gėjų diskriminacija tiesiog labiau matoma, nes madinga. Yra begalė kitų diskriminacijų, apie kurias niekas nekalba, nes jų niekas nefinansuoja, nepropaguoja, nekuria apie tai įstatymų.



nemaišyk patyčių ir diskriminacijos. patyčios yra labiau individualūs atvejai, jų gali susilaukti bet kas, nepriklausomai nuo jokių aiškių kriterijų. diskriminacija - skirtingas traktavimas remiantis tam tikru vienu požymiu.

Nežinau dėl madinga, man visada kelia abejonę šis argumentas smile.gif
Atsakyti
Tik jau nereikia apie rasizma. Musu mieste juoduku pramoga -- prilupkim rasista. Tai gali buti arba vaikas, arba neigalus zmogus su nepatinkancia futbolo maike.
Atsakyti

BS, tavo požiūris yra grynai teorinis maksimalistinis.
Nors kai kur tu teisi bendrąja prasme.

Bet pasižiūrėčiau kaip tau patiktų, jei ateitų paaugęs tavo vaikas ir pareikštų, "mama, aš toks". Ir tu iškart pasistengtum jį suprast? Mintyse ir galvoje nesiautėtų audra? Nesuklibėtų tavo vertybių pamatai?
Manau, kad apsiverstų žemė aukštyn kojom.

Kažkada perskaičiau šią knygą, netyčia, seniai. nežinau, ar ji dabar išversta į lietuvių.
Hervé Guibert "To the Friend Who Did Not Save My Life".
Jei iki tol man šita rūšis buvo dzin, tai po to pasišlykštėjau visam gyvenimui. Nors tai knyga apie žmogų, siekiantį patekti į bandomųjų vaistų nuo AIDS grupę ir taip ir nepatekusį. Šito rašytojo šiek tiek modifikuota autobiografija. Bet, tai kas atskleista, šlykštu. Visa "gėjizmo" schema.

Feministės man nekliudo. Bet ir per daug nesižaviu. Nes žinomos personos tai atgrasios. bet kaip ir visuomet, deklaruoja viena, o patyliukais kažkam trokšta lyginti marškinius. Netikiu. Vėlgi organizacijos, finansavimai ir pan.

Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 19, 09:32)
Kažkada perskaičiau šią knygą, netyčia, seniai. nežinau, ar ji dabar  išversta į lietuvių.
Hervé Guibert "To the Friend Who Did Not Save My Life".
Jei iki tol man šita rūšis buvo dzin, tai po to pasišlykštėjau visam gyvenimui. Nors tai knyga apie žmogų, siekiantį patekti į bandomųjų vaistų  nuo AIDS  grupę ir taip ir nepatekusį. Šito rašytojo šiek tiek modifikuota autobiografija. Bet, tai kas atskleista, šlykštu. Visa "gėjizmo" schema.



Pasiskaičiau apie autorių, labai sudomino. Tik kažin ar įveiksiu su savo anglų kalba biggrin.gif Visgi yra ir lietuviškai.
Šiandien kažkokia savižudiška nuotaika, jaučiuosi, kaip iš lėto virš laužo kepama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 19 gegužės 2014 - 12:37
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 05 17, 21:21)
diskriminacija - skirtingas traktavimas remiantis tam tikru vienu požymiu.


Tai patyčios, bet kokios, smurtas, yra kriminalas. Nesvarbu prieš ką ir dėl ko. Ir nereik išskirt būtent kokių nors grupių, nes jų yra įvairių, kurios dėl to kenčia. Ir net neįmanoma apskaičiuoti, kurios kenčia masiškiau o kurios rečiau. Nes skaičiuojama, sakau, tik tos kurios įeina į "gynybos programą". Man diskriminacija siejasi tik su atvirom patyčiom.
Tiesiog kitoks traktavimas (suprask, šiaip vidinis požiūris, individualus vertinimas) iš viso neturi teisės būti reguliuojamas, ar verčiama ką nors kažkaip "reikiamai" traktuoti. Čia žmogaus laisvė, kaip kas nori taip traktuoja. Nu nemėgsta gėjų ir nemėgsta, o kodėl turi mėgti. Jeigu nieko jiems blogo nedaro, nepažeidžia įstatymų, ir viskas. Žmonės turi teisę ką nori mėgti ar nemėgti. Turi savo moralės normas galų gale, ir jei nori privers save ką nors mėgti jei manys kad tai jam teisinga. Bet kam reikia pūsti tą reikalą, kuris duoda priešingus rezultatus.
Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 19, 09:32)
Feministės man nekliudo. Bet ir per daug nesižaviu.  Nes žinomos personos tai atgrasios. bet kaip ir visuomet, deklaruoja viena, o patyliukais kažkam trokšta lyginti marškinius. Netikiu. Vėlgi organizacijos, finansavimai ir pan.


Aš kokioj nors diskusijoj taip diletantiškai ir pati mėgstu moterų teises pagint, ir su vyrais pasiginčyt dėl to. Bet tai apie ką kalbi, tiesa. Yra toks dalykas - neturi kaip pasireikšt vienas, lendi į kokią organizaciją, būrelį, jungies prie kovotojų šokinėtojų ir skandalų kėlikų, tada pasidarai matomas. Su mūsų feministėm, kaip ir daug kuo, yra tas pats. Dėl manęs tegul daro. Gal ir aš, jei netingėčiau, prie ko nors dėčiausi už ką nors neva kovot smile.gif Bet kol kas tai atrodo juokingai.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 19, 09:32)
BS,  tavo požiūris yra grynai teorinis maksimalistinis.
Nors kai kur tu teisi bendrąja prasme.

Bet  pasižiūrėčiau kaip tau patiktų, jei ateitų paaugęs tavo vaikas ir pareikštų, "mama, aš toks". Ir tu iškart pasistengtum jį suprast? Mintyse ir galvoje  nesiautėtų audra? Nesuklibėtų tavo vertybių pamatai?
Manau, kad apsiverstų žemė aukštyn kojom.

Kažkada perskaičiau šią knygą, netyčia, seniai. nežinau, ar ji dabar  išversta į lietuvių.
Hervé Guibert "To the Friend Who Did Not Save My Life".
Jei iki tol man šita rūšis buvo dzin, tai po to pasišlykštėjau visam gyvenimui. Nors tai knyga apie žmogų, siekiantį patekti į bandomųjų vaistų  nuo AIDS  grupę ir taip ir nepatekusį. Šito rašytojo šiek tiek modifikuota autobiografija. Bet, tai kas atskleista, šlykštu. Visa "gėjizmo" schema.

Feministės man nekliudo. Bet ir per daug nesižaviu.  Nes žinomos personos tai atgrasios. bet kaip ir visuomet, deklaruoja viena, o patyliukais kažkam trokšta lyginti marškinius. Netikiu. Vėlgi organizacijos, finansavimai ir pan.


Kodėl teorinis? Aš jį sėkmingai ir, beje, nuosekliai ne vienerius metus taikau praktikoje smile.gif

Dėl vaiko: be abejo, sunku kalbėti nesusidūrus su situacija, bet esu šventai įsitikinusi, kad mano reakcija būtų ne kitokia, negu atėjus sūnui ir pasakius, žinai, mama, nusprendžiau niekada neturėti vaikų. Arba: mama, nusprendžiau toje Marso misijoje dalyvauti, iš kur neparveš namo. Arba, nusprendžiau būti karo fotokorespondentu, fotkinsiu kulkoms švilpiant. Arba, mama, išvažiuoju į Tibetą visam laikui, nebegrįšiu. Arba, mama, nusprendžiau tapti mokslinių tyrimų objektu, ant manęs bandys naujausius keisčiausius vaistus. Arba, mama, žinai, įstojau į universitetą užsienyje, išvarau mokytis, nebenoriu LT gyventi. Šis pagąsdinimas yra gana paplitęs, nes manoma, kad teoriškai būti tolerantišku lengva, o praktiškai ir artimai susidūrus - neįmanoma. Kaip sakiau, nežinau, kaip sureaguočiau, bet manau, kad tėvų gyvenime yra begalė situacijų, kai liūdna dėl vaikų ir toli gražu ne pats didžiausias baubas yra jo buvimas homoseksualiu. Man mano vaikas, koks jis yra ar kokiu užaugs, - pats brangiausias žmogus pasaulyje ir naujiena apie lytinę orientaciją tos nuostatos nepakeistų. Aš pvz., nesuvokiu, kaip galima išsižadėti savo vaiko vien todėl, kad jis gimė homoseksualiu? Ir Tu taip suformulavai - "pažiūrėčiau, kaip tau patiktų". Negi manai, kad aš apie patikimą diskutuoju? Aš diskutuoju apie priėmimą žmogaus (artimo ar tolimo) tokio, koks jis yra, ir tai anaiptol nereiškia, kad nejaustum audringų emocijų. Neabejoju, kad jausčiau. Klausimas, ar dėl to, ką Tu turi galvoje? smile.gif Nes būtų baisu, kaip jam reikėtų gyventi netolerantiškoje aplinkoje, gaila, kad vaikų neturėtų arba turėtų apsunkintai, atsižvelgiant į požiūrį ir pan. T.y. būtų liūdna dėl to, kad JO gyvenimas būtų sunkesnis, negu daugumos. Ir būtų gilus px dėl to, "o ką žmonės pasakys". Nesigėdyčiau savo vaiko, koks jis bebūtų. Ir jei jis užaugęs atras, kad yra homoseksualus, tebūnie. Tokie pagąsdinimai kartojami gana dažnai, juose kartais įžvelgiu vos ne palinkėjimą biggrin.gif Bet manęs kažkaip tai nepaveikia, visiškai nebijau dėl šito.
Papildyta:

kliomba, mėgti niekas neprivers ir, esu įsitikinusi, tikslas visiškai nesusijęs su mėgimu. manęs irgi niekas neprivers mėgti žmonių, kurių nemėgstu. tikslas, manau, yra įstatymų lygmenyje įtvirtinti vienodas teises ir galimybes. mylėti jų niekas neprašo ir nereikalauja. reikalauja netrukdyti jiems gyventi, neįžeidinėti, nesityčioti, netrukdyti dirbti/įsidarbinti, kurti šeimas, paveldėti turtą ir pan., o jei trukdoma - naudotis tokiomis pačiomis gynybos priemonėmis, kokias turi Tu ar aš. Aš nesuprantu, kodėl visi įsikalę galvon, kad reikalaujama visus mylėti ir dar priedo - propaguoti? Iškreipta argumentacija kartais rankas nusvarina biggrin.gif

Taip, patyčios ir smurtas yra kriminalas. Tik kodėl patyčių iš gėjų norima nelaikyti kriminalu, o vietoj to sakoma "ko jie nori? lai slepiasi".

Juokinga, aišku, kai viskas jau padaryta. Drąsos eiti ir skelbti kokią nors idėją, rizikuojant dėl to susilaukti kritikos ar ir didesnių blogybių, turi tikrai ne kiekvienas.
Atsakyti
Didziausia diskriminacija yra tai, kad skirtingoms visuomenes grupems taikomi skirtingi standartai.
Kad ir reikalavimas homoseksualams tuoktis baznycioj. O mecetej? O sinagogoj?
Arba rasizmas yra tik tada kai baltas raunasi ant juodo. Atvirksciai -- nesiskaito. O kai spalvotos mazumos vieni kitus dubasina, tai is viso niekas nekreipia demesio.
Atsakyti
PInot, zinoma kad ne viena mama nenori, kad jos vaikas butu TOKS. Del ka zmones paasakys, del TO gyvenimo sunkumu ar del visko is karto.
Beda
Papildyta:
Soriukas. unsure.gif

Pinot, zinoma kad ne viena mama nenori, kad jos vaikas butu TOKS. Del ka zmones paasakys, del TO gyvenimo sunkumu ar del visko is karto.

Beda ta, kad nuo mamu noru tai visiskai nepriklauso. "Vaikas" arba yra "toks", arba nera.

Cia priartejam prie po kai kuriais teiginiais plazdenancio poziurio, kad homoseksualumas yra issidirbinejimas. Tipo, jei niekas to netoleruos, per telikus nedainuos koncitos anei merkuriai, tada viskas bus gerai.
Homikai issidirbineja, kaip taip galima, tegu nustoja tuoj pat!
Lyg patys butu hetero tik todel, kad taip priimta visuomenej. g.gif

Antra "isplauka" - kad JIE (buuu!.. biggrin.gif ) nera ateiviai is Marso. TOKS gali buti bet kurios is musu kudikis. unsure.gif Taip arti.. unsure.gif


UZPYYYPINO REKLAMOS! Ypac tos, kurios issoka per visa ekrana ir kuriu neimanoma uzciaupti. Pabludot visai. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spannnguole: 20 gegužės 2014 - 11:19
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 20, 12:14)

Pinot, zinoma kad ne viena mama nenori, kad jos vaikas butu TOKS. Del ka zmones paasakys, del TO gyvenimo sunkumu ar del visko is karto.

Beda ta, kad nuo mamu noru tai visiskai nepriklauso. "Vaikas" arba yra "toks", arba nera.

Cia priartejam prie po kai kuriais teiginiais plazdenancio poziurio, kad homoseksualumas yra issidirbinejimas. 

Iš viso to, ko bijo mamos, kas gali nutikti vaikams, tai šitas dalykas nėra pats siaubingių siaubingiausias. Bet kalbam apie būtent šitą. Nežinau, ar norėčiau, kad mano vaikas būtų narkomanas, alkoholikas, žmogžudys, sergantis nepagydoma liga, ar anos pakraipos pilietis. Aišku dalykai sunkiai sulyginami, bet lyginu visus siaubus, kurie ima suktis motinos galvoje.

O ar vaikai 100 proc. gimsta TOKIE, tai dar klausimas. Netinkamai gyvenantį paauglį gali lengvai pasičiupti bet kas, kai jis dar ir pats nežino, kokios jis orientacijos. yra kažkoks procentas tų aplinkos faktorių.
Išsidirbinėjimas, aišku, kad irgi yra. Persisotinimas viskuo, kai reikia aštresnių pojūčių. Bet gal čia daugiau taikoma biseksualams.
Apskritai, manęs nenervina toks asmuo kaip individas.
Mane nervina šita masė bendrai, rėkianti dėl savo išskirtinių šiknaskylės teisių.
verysad.gif



Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 20, 12:14)

UZPYYYPINO REKLAMOS! Ypac tos, kurios issoka per visa ekrana ir kuriu neimanoma uzciaupti. Pabludot visai. doh.gif

taigi galima įsidiegti Adblock, jei tavo naršyklė Google Chrome. Aš nematau nei vienos reklamos, viskas švarutėliausiai. Manau, kad ir kitose naršyklėse galima rasti kažką panašaus.
Atsakyti