Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 05 15, 19:49)
Dėl knygų tai nesuprantu, kaip jūs galit skaityti elektronines. Man skaitymas būtinai turi būti gulint biggrin.gif Irgi laukiu „Silva Rerum III“. Dar perskaičiau jos „Danielius Dalba ir kitos istorijos“, visai kitoks stilius, bet irgi verta dėmesio.
Pinot, aš pailsiu vakare prieš miegą knygą pasiėmus į lovą, gal ir tau tiktų. Arba einu į mišką pasivaikščiot, čia kai dar jėgų lieka. Ar aromaterapinė vonia vakarais, labai atgaivina, praskaidrina nuotaiką. Kažkada labai domėjausi įvairiais eteriniais aliejais, jų poveikiu, tai tikrai veiksminga. Tik kainuoja.

nu kaip kaip biggrin.gif su kompu lovoj ant pilvo arba foteliuke susisukus smile.gif bet siaip man labiau ir patinka popierines,nuo kompo lb akys varva...siand pradejau nauja knyga skaityt,taip uzsikabinau,kad negaliu atsitraukt,slapta dukra vadinas.
po vakarykscio pasivaiksciojimo parke su vaiku ir pagulejimu karstoj vonioj,ryte atsikeliau su puliuojancia gerkle verysad.gif
o silva rerum knyga jau yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lopeta ir greblys: 15 gegužės 2014 - 23:22
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 05 15, 09:22)
Galų gale jie trokšta nebūti stebimi per padidinamąjį stiklą ir kaltinami nebūtais dalykais - keistenybių makalavimu po nosim, lindimu į akis. Jie nori nebūti kritikuojami, kad ir ką bedarytų. Reprodukcijos klausimai yra atskira tema, mano požiūriu, kur kas sudėtingesnė negu santuoka/partnerystė. Nesuprantu, kodėl žmonės mano, kad yra kažkokia žmonių grupė turi turėti mažiau teisių būti savimi vien todėl, kad kažkam tai nepatinka, sukelia diskomfortą, baimę ar dar ką.


Nu jau nu jau. Jie patys siekia būti po padidinamu stiklu. Tik kurį laiką apie juos nešnekėk, tuoj išlenda skandalui sukelti, kad tik visada būtų matomi. Esu sutikus ir darbe ir kitur visiškai normalių kitos orientacijos žmonių, kurie to visai neafišavo ir apie tai net nekalbėdavo, ir visiškai man niekaip netrukdė, net patiko, nes šiaip faini žmponės buvo.
Bet šiaip, man pvz nepatinka kad tos gėjų teisės ginamos valstybiniu sąjunginiu lygiu, kad nusidriekę jų tinklai, nes pabandyk ką ant kurio pasakyt, tuoj ateina raštas iš paties briuselio. O kai delfiuose ieškoma "įžeidžiančių komentarų" už kuriuos nubaust, garantuotai paieškos sistemoj įvedami žodžiai "žydas" ir "gėjus". Todėl ir sakau, šituo eskalavimu bandoma nuslėpt daug didesnes problemas ir kitų grupių diskriminavimus, kad užimt eterį ir pan.
Gerai šiandien psichologas kažkurioj laidoj pasakė - labiausiai pažeidžiama ir mažiausiai valstybės ar kieno nors ginama žmonių grupė šiais laikais tapo tiesiog normalus žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis ir nenarkomanas. Visus kitus gina arba pašalpom arba kokiom nors programom ir tolerancijos skatinimu.
Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 15, 10:10)
Kodėl pažeidžiamos ir netoleruojamos žmogaus teisės ko nors nemėgti?



Būtent. Jei nemėgsti kažko, ką pagal stumiamą propagandą būtina toleruoti, reiškia esi tamsuolis, atsilikęs ir pan.
Atsakyti
Kaip galima skaityt elektronines?
Pvz. Ipad reguliuojasi pagal apsvietima. Labai noreciau Kindle, atrodo visai kaip popierius. Bet brangi zaraza verysad.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

QUOTE(kliomba @ 2014 05 16, 00:22)
Nu jau nu jau. Jie patys siekia būti po padidinamu stiklu. Tik kurį laiką apie juos nešnekėk, tuoj išlenda skandalui sukelti, kad tik visada būtų matomi. Esu sutikus ir darbe ir kitur visiškai normalių kitos orientacijos žmonių, kurie to visai neafišavo ir apie tai net nekalbėdavo, ir visiškai man niekaip netrukdė, net patiko, nes šiaip faini žmponės buvo.
Bet šiaip, man pvz nepatinka kad tos gėjų teisės ginamos valstybiniu sąjunginiu lygiu, kad nusidriekę jų tinklai, nes pabandyk ką ant kurio pasakyt, tuoj ateina raštas iš paties briuselio. O kai delfiuose ieškoma "įžeidžiančių komentarų" už kuriuos nubaust, garantuotai paieškos sistemoj įvedami žodžiai "žydas" ir "gėjus". Todėl ir sakau, šituo eskalavimu bandoma nuslėpt daug didesnes problemas ir kitų grupių diskriminavimus, kad užimt eterį ir pan.
Gerai šiandien psichologas kažkurioj laidoj pasakė - labiausiai pažeidžiama ir mažiausiai valstybės ar kieno nors ginama žmonių grupė šiais laikais tapo tiesiog normalus žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis ir nenarkomanas. Visus kitus gina arba pašalpom arba kokiom nors programom ir tolerancijos skatinimu.
Papildyta:
Būtent. Jei nemėgsti kažko, ką pagal stumiamą propagandą būtina toleruoti, reiškia esi tamsuolis, atsilikęs ir pan.


Man žinai, kas yra įdomu: kai išsišokėliu yra heteroseksualus asmuo, vadinamasis "normalus", tai jo pavyzdžiu visi heteroseksualūs asmenys nėra apibūdinami, kaip išsišokėliai, lendantys į akis su savo elgesiu, pažiūromis, vertybėmis ir pan. Nes jie dauguma?
Bet kai kalba užeina apie kitos orientacijos ar lyties asmenis, tai lengva ranka ta visa asmenų grupė pagal kelis ryškesnius pvz. pavadinama lendančia į akis, kišančia savo gyvenimo būdą ir pan., nors procentaliai abiejose grupėse išsišokėlių, ekscentrikų, rėksnių ar kitaip pastebimų asmenų yra tikriausiai panašus skaičius.
Mes, baltosios 30-40 metų moterys nesame vertinamos pagal Bunkę, Mildą Bartašiūnaitę (ačiū pagonių dievams biggrin.gif), sekspertes ir kitas vaitkevičes, o jie yra apibendrinami, kas, mano požiūriu nėra teisinga ne tik statistiškai, bet ir socialiniu požiūriu. Tai yra neteisingas elgesys tam tikros asmenų grupės atžvilgiu. Tai ir yra vadinama diskriminacija. Šiuo atveju neteisingi (vien jau statistiškai) argumentai pasitelkiami taikant kitokį, specialų požiūrį ir elgesį tam tikros apibrėžtos grupės atžvilgiu.
Aš esu "normalus" žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis (na, kartais, saiko ribose) ir nenarkomanas. Tu esi normalus žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis ir nenarkomanas. Visos čia maždaug normalios - normalus žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis ir nenarkomanas.
Ar Jūs tikrai jaučiatės diskriminuojamos ar Tu, kliomba, tik persakei Tavo argumentacijai parankų psichologo komentarą?
Aš tai nesijaučiu diskriminuojama, visai netgi ne smile.gif
Negi Tu, kliomba, kalbi apie gėjų sąmokslą užvaldyti pasaulį?
Taip, šis metas yra pareinamasis. Tikiu, kad prieš 60 metų juodaodžiai irgi sulaukdavo panašių replikų, kad nori nežinia ko, lai tupi tarnų ir sodininkų pozicijose ir džiaugiasi, kad mes jų neutilizuojam Kaišiadorių tipo utilizacijos centruose.
Mano asmeniniu požiūriu, norėtųsi, kad visi žmonės turėtų vienodas galimybes sulaukti vienodo traktavimo. Kad asmeninės konkretaus žmogaus savybės sąlygotų požiūrį į jį, o ne kažkokie objektyvūs, nepasirenkami faktoriai, tokie kaip odos spalva, lytis, lytinė orientacija ir pan.

Notmiau, kai Tave, moterį, graibo, tai jie privalo negraibyt, jei Tu nenori, o kai kažkas graibo homoseksualų, jei jis nenori, tai ko jis rėkia, ****, su tom savo nx teisėm, teisingai? smile.gif Grubus pvz., siauras, bet tinkamas, man rodos.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 05 16, 01:22)
labiausiai pažeidžiama ir mažiausiai valstybės ar kieno nors ginama žmonių grupė šiais laikais tapo tiesiog normalus žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis ir nenarkomanas. Visus kitus gina arba pašalpom arba kokiom nors programom ir tolerancijos skatinimu.

Nu.
Atsakyti


apie poilsį, Pinot. Aš pailsiu daugiausiai skaitydama smile.gif Vis tik supratau, kad būtent skaitymas mane geriausiai atpalaiduoja. O dar jei geras oras, terasa, saulytė, kava arba koks vynelis arba vonia, vynas, apelsinas biggrin.gif mrr smile.gif Taip pat filmai, jų žiūriu tikrai daug. Dabar jau ir šuo pailsina, bent jau galvą, nes kojoms taip neatrodo biggrin.gif Bet kai prisiverčiu išeiti į ilgąjį pasivaikščiojimą, tai 1,5 val. intensyvaus ėjimo mišku ir kalvomis išvalo ir fiziškai nuvargina, nes man reikia ne fizinio poilsio. Mokausi pabūti čia ir dabar; pradžioj tiesiog prievarta racionaliai, sistemingai žvalgaisi, po kiek laiko pajuntu, kad akys mėgaujasi spalvomis, pastebi faktūras, raštus, apie nieką kita negalvoju, nutolsta visi darbai, santykiai, nemigos-šūdamigos, toks fainas jausmas kartais apima. *****, nepanašiai į save čia rašau, bet taip kartais nutinka, panyru į kažkokią skaidriai melancholišką būseną.
Atsakyti
BS kantrybe gelezine.

as pailsiu begdama, plaukdama arba dar geriau dauzydama kamuoli i siena. man patinka spoksoti. bet nepavadinciau to poilsiu. gal net atvirksciai.

jauciuosi lyg buciau suolio busenoje virs skardzio. ir jeigu nepaziureciau zemyn, man gal visai net pavyktu persokti.

Notmiau reiktu buti atlaidesnei sau ir pasauliui.

O manes laukia didelis projektas. tik jau dabar jauciu nuovargi, nors tai ir challenging. atrodo, kad esu labai sena ir laimejimai nebeverti pastangu.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 15, 21:44)
Toleruot aš labai daug ką toleruoju. Tikrai ir ne teoriškai.
Kūdikio žudikę.
Prievartautoją.
Pedofilą.
Gėjus.
Transgender'ius.
Drag'us.

Nu jau, sumetei i viena krepsi slykstu dieda, kisanti verkianciam, maldaujanciam nustoti ar apstulbusiam is siaubo vaikui savo slykstu bbi, toki pat prievartautoja, traumuojanti visam gyvenimui, ir homoseksualus, abipusiu sutikimu pasidziaugiancius gyvenimu kiek netradiciniu budu, beje, praktikuojamu ar bent isbandomu ir neretos hetero poros. ax.gif
Ar zmones, apsirengiancius ne savo lyciai skirtais rubais..
Triuskinantis blogis labiau priimtinas nei tiesiog neiprastas elgesys?

Ne, as pedofilu netoleruoju. Nei prievartautoju.

Puola gejus, oi kaip puola. Gatveje izeidineja, kartais primusa, tevai suzinoje neretai issizada, is namu isvaro. Kai kurios is musu jau buvo gimusios, kai juos net i kalejimus uz tai sodindavo. Jau nekalbant apie Hitleri, kas, siaip jau, nera senoves istorija.

QUOTE(kliomba @ 2014 05 16, 01:22)
-Esu sutikus ir darbe ir kitur visiškai normalių kitos orientacijos žmonių, kurie to visai neafišavo ir apie tai net nekalbėdavo, ir visiškai man niekaip netrukdė, net patiko, nes šiaip faini žmponės buvo.

--Gerai šiandien psichologas kažkurioj laidoj pasakė - labiausiai pažeidžiama ir mažiausiai valstybės ar kieno nors ginama žmonių grupė šiais laikais tapo tiesiog normalus žmogus - baltasis, dirbantis, heteroseksualas, vedęs, nenusikaltęs, negeriantis ir nenarkomanas.

-Sitie ko gero neerzina todel, kad nusilenkia esamai tvarkai ir nekelia bangu. Sutinka, kad yra "blogi" ir daro savo nesiafishuodami.

O va tie kur kovoja, "lenda i akis", priesinasi paniekai, tie jo, labai nervina.

Nors ko noreti zinant, kad nervina net feministes (neprisimenu ar tave, Kliomba, konkreciai nervina, turiu galvoje, kad bendrai jos nervina nemazai moteru), kovojancios uz musu, moteru, teises. rolleyes.gif

--O kas juos puola? Nuo ko juos ginti? Kokios problemos kankina, kad pagalbos reikia? g.gif

Papildyta:
Zinoma, labai pritariu viskam ka sia tema raso BS. drinks_cheers.gif

Cremaster, tu buvai mielas romus garbanotas gyvuliukas, a ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 15, 20:44)
O man kitaip visai. Su BS iš dalies sutinku, bet gal
Labiau su Tapyru ir Pinot.
Toleruot aš labai daug ką toleruoju. Tikrai ir ne teoriškai.
Kūdikio žudikę.
Prievartautoją.
Pedofilą.
Gėjus.
Transgender'ius.
Drag'us.


kaip galima toleruot prievartautoja?pedofilus?kudikio zudike?....

QUOTE(Tapyras @ 2014 05 16, 07:45)
Kaip galima skaityt elektronines?
Pvz. Ipad reguliuojasi pagal apsvietima. Labai noreciau Kindle, atrodo visai kaip popierius. Bet brangi zaraza  verysad.gif

paprastu skaitykliu ir buna neblogu,bet irgi brangios.....as irgi galvojau kaip galima skaityt elektronines kol nepabandziau.db dziaugiuos,kad pabandziau,nes per knygas,jomis besikeisdama susipazinau su naujais zmonemis ir siaip matau tik pliusus jose,isskyrus,kad nuo kompo akys lb pavargsta...
Atsakyti
Homikai eina nx.
Tik tiek galiu pasakyt.

Einu blynu kept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 16, 11:06)
Einu blynu kept 4u.gif

kaip pasiilgau bulviniu blynu...ypac bulviniu su mesa.bet negalima... doh.gif
Atsakyti
Nieko
Aš neturėčiau, neprivalau ar reikia.

Išvis, iš paklodės imant ir ištraukiant žodį ar du ir paskui vyniojant toliau apie tai, kas tiesiog tebuvo paminėta, bet ne esmė- užkniso.

Užsistovėjęs pelkių kimsynas.
Su mano nemokėjimu įdomiai bendraut ir atsibostant žmonėm.
Time to crawl into my cave, me thinking...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 16 gegužės 2014 - 14:53