Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Paliudet? g.gif man irgi kvailai liudna. Noriu tik miegoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 13, 20:52)
Man šiandien liūdna  verysad.gif  Kas prisijungs?

4u.gif
man atvirksciai-lb gera nuotaika...tokia grazi diena buvo,pirma karta per visa savaite nelyjo...lb faina lauke
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 13, 20:52)
Man šiandien liūdna  verysad.gif  Kas prisijungs?

Aš.

Šiandien mane tik kastuvėlis jūsų pradžiugino. Karts nuo karto pasiskaitau jus. Kažkaip tas kastuviukas toks santūrus ir mielas be galo atrodo, nors prie širdies dėk, tai negaliu vis atsidžiaugti, kad va, žmogui akyvaizdžiai geriau. Tokios smulkmės kaip oras, gėlės ir knygos ją sugeba pradžiugint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2014 05 14, 00:06)
Aš.

Šiandien mane tik kastuvėlis jūsų pradžiugino. Karts nuo karto pasiskaitau jus. Kažkaip tas kastuviukas toks santūrus ir mielas be galo atrodo, nors prie širdies dėk, tai negaliu vis atsidžiaugti, kad va, žmogui akyvaizdžiai geriau. Tokios smulkmės kaip oras, gėlės ir knygos ją sugeba pradžiugint  bigsmile.gif

labas 4u.gif
kastuvelis tai as?smile.gif siandien dariau apsipirkimo terapija,skudau dar vienu dydziu:)kaip nesidziaugt?gavau is drauges popierini ranka rasyta laiska-nuotaika pakele is pacio ryto,lauke geras oras,laisva diena nuo vaiko,knyga ir...nuotaika tikrai buvo gera.manes drauge net klause kas nutiko,o as sakau nieko smile.gif
kaip ilgai tai bus nezinau,bet jei nenutrauksiu vaistu,tai gal ilgai...

o kas tau yra?ta prasme kodel uzklydai cia?nes as pati cia atejau kai mano busena buvo "niekas manes nedziugina"...
Atsakyti
O man dabar jau gera nuotaika. Nusipirkau.... dulkiu siurbli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 14, 12:30)
O man dabar jau gera nuotaika. Nusipirkau.... dulkiu siurbli  thumbup.gif

Na, va, visom kažkas nuotaiką pakėlė. Tai gerai.
Tik man dar šiandien niekas.
nesusitvarkau su užimtumu, trūksta paroj laiko. Viskas užkniso.Noriu lipt į laivą ir plaukt į negyvenamą salą. smile.gif

kaip kitos?
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 14, 13:15)

kaip kitos?

Į mėnulį traukia labai.... Va taip...
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 05 14, 01:37)
labas 4u.gif
kastuvelis tai as?smile.gif siandien dariau apsipirkimo terapija,skudau dar vienu dydziu:)kaip nesidziaugt?gavau is drauges popierini ranka rasyta laiska-nuotaika pakele is pacio ryto,lauke geras oras,laisva diena nuo vaiko,knyga ir...nuotaika tikrai buvo gera.manes drauge net klause kas nutiko,o as sakau nieko smile.gif
kaip ilgai tai bus nezinau,bet jei nenutrauksiu vaistu,tai gal ilgai...

o kas tau yra?ta prasme kodel uzklydai cia?nes as pati cia atejau kai mano busena buvo "niekas manes nedziugina"...

tai, tu mirksiukas.gif Sveikinu pametus kelis kilogramus. Va dar vienas geras dalykas tau, kad gerdama antidepresantus nepriaugai svorio, kaip kad buvo mano atveju, o numetei bigsmile.gif Sportuoji ar šiaip aktyvesnį gyvenimo būdą pradėjai propoduoti ir padoriau maitintis?

Kas man? Aš šiaip durna biggrin.gif Ieškau pastovi šiknoj sliekų ir nesuaugu niekaip, kas mane daro (t.y. aš pati darau) baisiai nelaimingą ant šio svieto. Aš esu pats didžiausias priešas pati sau doh.gif

QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 14, 12:15)
Na, va, visom kažkas nuotaiką pakėlė. Tai gerai.
Tik man dar šiandien niekas.
nesusitvarkau su užimtumu, trūksta paroj laiko. Viskas užkniso.Noriu lipt į laivą ir plaukt į negyvenamą salą. smile.gif

kaip kitos?

QUOTE(NotMiau @ 2014 05 14, 13:10)
Į mėnulį traukia labai.... Va taip...

Tik danguje pas Dievulį ramybė egzistuoja. Negyvenamoje saloje ir mėnulyje savos problemos, iš kur valgyti gauti ar kaip nesušalti ir nenustipti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2014 05 14, 19:01)
tai, tu  mirksiukas.gif  Sveikinu pametus kelis kilogramus. Va dar vienas geras dalykas tau, kad gerdama antidepresantus nepriaugai svorio, kaip kad buvo mano atveju, o numetei  bigsmile.gif  Sportuoji ar šiaip aktyvesnį gyvenimo būdą pradėjai propoduoti ir padoriau maitintis?

Kas man? Aš šiaip durna  biggrin.gif  Ieškau pastovi šiknoj sliekų ir nesuaugu niekaip, kas mane daro (t.y. aš pati darau) baisiai nelaimingą ant šio svieto. Aš esu pats didžiausias priešas pati sau  doh.gif
Tik danguje pas Dievulį ramybė egzistuoja. Negyvenamoje saloje ir mėnulyje savos problemos, iš kur valgyti gauti ar kaip nesušalti ir nenustipti  biggrin.gif

maItintis padoriau pradejau del kasos uzdegimo,keptuve iskeiciau i garu puoda...gal dar itakos turejo,kad vaistus nuo skydliaukes pradejau gert.
Atsakyti
Sveikos ir sveiki.
Visų pirma, atsiprašau, kad braunuosi į Jūsų erdvę, bet nebežinau, ką daryti. Viską ką galiu pasakyti, kad nekenčiu savo gyvenimo, o visų pirma pačios savęs. Nežinau ką daugiau ir papasakoti apie save. Iš tikrųjų labai norėčiau išsilieti kažkam visiškai nepažįstajam, kad galėčiau nesukti galvos ir nors kartą ramiai išsimiegoti, tačiau tuo pačiu ir nesinori, nes gėda kam nors papasakoti, koks purvinas mano vidus. Nežinau kodėl čia rašau. Be jokio konkretaus tikslo. Kaip ir visos mano dienos. Tiesiog. Jei galima norėčiau prie Jūsų prisijungti. Negaliu ir nenoriu nieko žadėti, bet galiu užtikrinti, kad stengsiuosi išvisų jėgų būti.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 12, 10:03)
Aš tos barzdos niekaip nesuprantu ir nenoriu pateisint
Kad drag queen ir be barzdos būtų aišku daugumai
Ir tada kažkaip man tas būtų ok
O dbr, negaliu žiūrėt
Nors ir dragai, ir pedikai man šiaip visai net nemaišo
Bet čia...


Aš irgi nesupratau, ir man nepatiko. Nei šokiruoja nei piktina nei patinka, tiesiog niekaip. Vaidyba. Nors dainavo gal neblogai. Ir net nesuprantu to krykštavimo dėl "tolerancijos pergalės". Kad jis ten net ne transvestitas, pats interviu sakė kad yra tiesiog vyras, kuris dėl šou persirenginėja moterimi. Tai čia pas mus dviračio žiniose pilna tokių. Šou tai šou, tai ir suprantama kaip cirkas.
Man irgi nemaišo, kai gyvena natūraliai ir savo vietoj. Tik dažnai kyla įtarimas, kad kai kurie demonstruojasi ir maivosi tyčia. O vakaruose ta tolerancija šitiems dalykams tokia išpūsta, ir už jos bandoma paslėpti tam tikrus kitų sričių debiliškus draudimus, netoleranciją ir spaudimą būtinai būti tokiam o ne kitokiam. Nu žodžiu.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Seniai buvau.
Mano gyvenime nieko nauja, dirbu labai, ir tiek. Neturiu laiko daug chatint ar kalbėt.
Conchita: man netrukdo kita lytis ar orientacija, priimu kitokius žmogus visiškai ir pilnai. Nepatinka man tas tolerancijos ar netolerancijos klausimas, nes tolerancijos daugeliu atvejų tiesiog nėra, tad kartais kyla noras ginti asmenis, kurie įvairiomis spalvingomis formomis arba užsiima saviraiška, arba kovoja už teisę būti tokiems, kokiems jiems norisi būti. Deja, bet problema (kurios tolerancijos atveju turėtų nebūti) keliama tokiu kampu: aš šiaip tolerantiškas, bet... Ši išlyga viską ir sugadina, mano požiūriu.
Idealiu atveju turėtų nekilti jokio kipišo, bet tikiuosi, kad tai ateity. Kai visi ir visokie turės sau ramią vietą po saule ir neaiškins vieni kitiems, kaip gyventi ir kur slėptis, jeigu kažkam kažkas nepatinka.
Dėl maivymosi. Dalis žmonių (įvairių lyčių ir orientacijų" maivosi ir išsidirbinėja. Tyčia. Tai dėmesio siekimo būdas, tik nereikia šios savybės priskirti tik transvestitams ar homoseksualiems asmenims. Įvairiems žmonėms reikalingas dėmesys įvairiais sumetimais. Live and let live smile.gif
Plyz, tik labai nepykit ant manęs ir neįsiūbuokit labai karštos diskusijos, bent jau ne šią ir kitą savaitę, nes negaliu įsitraukti į ilgas rašliavas - labai dirbu biggrin.gif

A v ostal'nom, prekrassnaja markiza, vsio xorošo, vsio xorošo smile.gif
Atsakyti