Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Spannnguole @ 2014 05 11, 19:51)

Sperma. Vaflis, jei slengu, ar dar kaip tai dbr vadina jaunimas...
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 11, 20:01)
Reiskia orgazma  blush2.gif

Nezinojau. unsure.gif
Cia kokia kalba? g.gif
Papildyta:
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 11, 20:36)
Sperma. Vaflis, jei slengu, ar dar kaip tai dbr vadina jaunimas...

Tai vaflis ar orgazmas? Vaflis ko gero bus.. g.gif rolleyes.gif
Nu as galvoj turejau lotyniska versija, reiskiancia "su". ax.gif

Barzda, speju, ko gero yra esminis Konchitos personazo elementas, kad butu is karto aisku kas ir kaip. Kad zmones zinotu, kad tai yra "toks" vyras, o ne moteris, kad ir itartina.
Speju. g.gif
Ryztas, drasa buti koks esi, nepaisant nieko. Ir zmones prieme... wub.gif
Kur ta mano nosine.. cray.gif
Atsakyti
Anglu biggrin.gif
O del barzdylos, tai ten ne tikra asmenybe o vaidmuo. Kaip Verka Serdiucka. Kazkaip ant anos homofobai nepurkstauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapyras: 11 gegužės 2014 - 20:12
i want to break free

suzalotos istisos kartos.
Papildyta:
notmiau, nesupratu ko siki. gal gali paaiskint.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 05 11, 23:44)
i want to break free

suzalotos istisos kartos.
Papildyta:
notmiau, nesupratu ko siki. gal gali paaiskint.

Aš šian žiūrėjau, nes eurovizijos nežiūriu.
Aš tos barzdos niekaip nesuprantu ir nenoriu pateisint
Kad drag queen ir be barzdos būtų aišku daugumai
Ir tada kažkaip man tas būtų ok
O dbr, negaliu žiūrėt
Nors ir dragai, ir pedikai man šiaip visai net nemaišo
Bet čia...
Kažkodėl į jį/ją žiūrint, kūšplaukis gerkligaly pasijaučia..

Nžn ką paaiškint..
Kad su viena nesusitvarkau, ji mane išderina, išvargina, priveda iki krašto.. O dar dūra antrą nešioju.
Gi visai pzdc bus, nu..
Ne tokiom vištom kaip aš, vaikus augint, išauklėt, išaugint dorais, gerais žmonėm.

Beje fizinis skausmas irgi pribaigs.
Visiškai sugriūt baigiu. Klyną, nugarą taaaip skauda....

Kaip tu? Lady without the beard?
Atsakyti
As siaip gana homofobiska, bet siuo atveju tai dziaugiuosi kad ta barzdyla laimejo. Vien del politines situacijos, kad rusofasistus taip suerzino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 05 11, 23:44)
i want to break free
suzalotos istisos kartos.

Tu irgi nori zviazda buti? biggrin.gif

Nori pasakyti, kad kulturistai, pav., tapo kulturistais nes nepamate sito klipo? Kitaip dabar stypciotu ant aukstakulniu ruzavai lakuotais nagais? rolleyes.gif

QUOTE(Tapyras @ 2014 05 12, 12:05)
As siaip gana homofobiska, bet siuo atveju tai dziaugiuosi kad ta barzdyla laimejo. Vien del politines situacijos, kad rusofasistus taip suerzino  thumbup.gif

Gali buti, kad butent del to ir laimejo. Be rusu pagalbos gal butu baiges koks 5'as ar 10'as. g.gif

Verocka manau nenervina, nes yra grynai komiskas personazas, i seksualuma nepretenduojantis.

O sitas gal atrodo tuoj soksiantis i klyna, tai sukelia padoriems zmonems gynybine reakcija.. rolleyes.gif

Tikrai, kaip nemalonu kad vis dar atsiranda netelpanciu i nustatytus remelius, ar net tycia, demonstratyviai is ju lipanciu. rolleyes.gif Belieka tanku per tokius.. Pirmyn, atgal, ir tvarka: bobos badauja, diedai kacialinasi, visi skutasi, niekas nenervina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spannnguole: 12 gegužės 2014 - 11:47
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 12, 11:05)
As siaip gana homofobiska, bet siuo atveju tai dziaugiuosi kad ta barzdyla laimejo. Vien del politines situacijos, kad rusofasistus taip suerzino  thumbup.gif


O kam juos erzinti, kad pultų? Yra vaikų, kurie piktus pririštus šunis erzina, bet būna, kad šuo nutrūksta.

Manau, kad eurovizijos nugalėtojui barzda padėjo laimėti. Įdomu, kokią vietą užimtų be barzdos?
Atsakyti
Be barzdos butu neidomu biggrin.gif nes mazumu ir transvestitu Eurovizijoj buvo jau ne karta. Reikia vis naujesnio cirko.
Atsakyti
Labah rytas!
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 13, 09:05)
Labah rytas!

Labas vakaras smile.gif

Dėl tolerancijos tai, man , kad jos pasiekti prireikė nemažai pasigilinti į tai, sužinoti, kodėl, kas ir kaip.
Todėl toleruoju kitokią nuomonę turinčius, nes tam reikia noro, laiko, ir , aišku, teigiamų pavyzdžių.
Aišku, ir vieni, ir kiti neturėtų įžeidinėti, mėtyti replikų, siūlyti pasikeisti ar skusti barzdą, nes tai elementariai nemandagu. Man taip atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 12, 11:05)
As siaip gana homofobiska, bet siuo atveju tai dziaugiuosi kad ta barzdyla laimejo. Vien del politines situacijos, kad rusofasistus taip suerzino  thumbup.gif


Jo, iš tikrųjų tai nenorėčiau tarkim būti ištekėjusi už kokio nors biseksualaus vyro blush2.gif
Atsakyti
Man šiandien liūdna verysad.gif Kas prisijungs?
Atsakyti