Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(BFH @ 2014 05 08, 19:46)
Auuuuu kibo pasveikot visos  unsure.gif
ar bulbu lopetu terapijom uzsiemusios visos  rolleyes.gif


Aš tikrai lopetų terapija užsiimu.

QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 09, 10:36)
Aš irgi gyva, jei ką smile.gif Tik sunkus man šis pavasaris.
O jūs kaip visos?
Prašom,  gražiai biggrin.gif  Pasisakom.
Notmiau, Spanguolė, Avietė, Klomba (ai, išvykus), LG, Tapyras (jau žinom, kad gyva), Grėblius, Lining, Mansunku, BS ir kitos, kurių nepaminėjau (tiesiog nepamenu)
4u.gif  4u.gif


Malonu, kad paminėjai.Man pavasaris - geriausias, maloniausias laikas. Pamirštu visas ligas.Pilna energijos ir idėjų.

QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 09, 13:49)
Jau net Kordicepsą išsitraukiau iš stalčiaus.


O nuo ko kordicepsas?

QUOTE(Tapyras @ 2014 05 10, 08:32)
Vakar pasisejau pupeliu, kanapeliu, liko dar vazoneliu, reikia dar ka nors paieskot


Dar aguonų pasisėk. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 10, 09:48)
Kokias skaitai?

perskaiciau jodi picoult "vienisas vilkas",vakar baigiau dianos shamberlain "slapti gyvenimai",siandien dar nieko nepradejau...neissirenku...
Atsakyti
As truputi nebeskaitau. Laukiu kol is LT ateis Silva Rerum 3
Papildyta:
QUOTE(mansunku @ 2014 05 10, 14:36)
Dar aguonų pasisėk. smile.gif

Kad aguonu cia set net nereikia. Pacios auga ten kur nori.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 10, 15:17)
Visaip. Fiziškai bent žinai nuo ko, kažką padaryt, išlaukt pagerėjimo
O šiaip kaip visada ir tas pats.. Tik jaučiu jau, kad blogyn, intensyvyn eina. O aš absoliutus beviltiškas, nieko nesugebantis padaryt TEISINGAI/GERAI..
Nesugebantis, bet ir nedarantis nieko, kad pavyktų geriau.
Nesimokantis, netobulėjantis.. Težiūrintis į savo apkirmyjusius, bet gražia spalva lakuotus nagus. Uždengiantis savo bjaurią esybę nauja suknele, kreivą ir duobėtą kelią naujais bateliais bandantis užtaisyt...

Teisi tu. Gal egoistė, bet žemišku mąstymu, o ne padebesiniu.
Iš padebesių vis skaudžiai krentu.. Ir kol egoistė, protingesnė netapsiu, o netapsiu, tol.....

Žinai, tu per daug iš savęs reikalauji. Anksčiau irgi tokia buvai, bet dabar reikia pamiršt savo tobulybės siekius ir negalvot apie tai, kaip ką gerai ir teisingai padaryt. Ir šiaip nedaryk tu nieko teisingai, ne tas metas. priimk dabar save tokią, kokia esi. O esi tu geras ir fainas žmogus, tik tavo vidinis graužikas dažnai ima viršų.
paprastai juk nėštumo metu įvyksta kažkoks pagėrėjimas. O tau matai kaip. g.gif
Bet manau, kad čia laikina, kažkoks laikotarpis tamsesnis ir tiek. Sekantis bus šviesesnis. Mes gi tai žinom.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 10, 14:17)
Nesimokantis, netobulėjantis.. Težiūrintis į savo apkirmyjusius, bet gražia spalva lakuotus nagus. Uždengiantis savo bjaurią esybę nauja suknele, kreivą ir duobėtą kelią naujais bateliais bandantis užtaisyt...

Teisi tu. Gal egoistė, bet žemišku mąstymu, o ne padebesiniu.
Iš padebesių vis skaudžiai krentu.. Ir kol egoistė, protingesnė netapsiu, o netapsiu, tol.....


Notmiau, nu čia pavarei ant savęs blink.gif
Anksčiau ir man panaši savigrauža buvo, tik nemoku aš savęs gražiai pateikti. O tu moki, tai labai privalumas, man atrodo. Moteriškas žavesys ir pasitikėjimas savimi.
Tu ir taip tobula esi, nes tikrai daug darai dėl visų smile.gif kam save griaužt?
Papildyta:
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 05 10, 15:07)
perskaiciau jodi picoult "vienisas vilkas",vakar baigiau dianos shamberlain "slapti gyvenimai",siandien dar nieko nepradejau...neissirenku...


nesu skaičiusi, bet gal kada paklius man į rankas.
O tu tikras knygas skaitai ar elektronines?
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 05 10, 15:36)
 
O nuo ko kordicepsas?


Kordicepsas - imunitetui, tonusui palaikyti ir pan. Gal ir padeda kažkiek.

_____
Knygų skaitymas - man didelis malonumas. Skaitau parsisiuntus iš interneto. Arba skaitau iš naujo, kas papuola po ranka iš savo bibliotekos, retkarčiais pasiaubiu knygynus. Keičiuosi su drauge.
Jei turėčiau daug daug laiko, skaityčiau nuolat ir visur. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 10, 16:01)
Papildyta:
nesu skaičiusi, bet gal kada paklius man į rankas.
O tu tikras knygas skaitai ar elektronines?


ir tokias ir tokias skaitau.galiu atsiust jei nori,turiu jas elektronines smile.gif
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 10, 17:26)
Kordicepsas - imunitetui, tonusui palaikyti ir pan. Gal ir padeda kažkiek.

_____
Knygų skaitymas - man didelis malonumas. Skaitau parsisiuntus iš interneto. Arba skaitau iš naujo, kas papuola po ranka iš savo bibliotekos, retkarčiais pasiaubiu knygynus.  Keičiuosi su drauge.
Jei turėčiau daug daug laiko, skaityčiau nuolat ir visur.  wub.gif

kai atradau elektronines knygas,tai man geriausias atsipalaidavimas,lt kai bunu ,tai praeinu per biblioteka.turiu 2 megstamas rasytojas,kuriu knygas perku,bet siaip skaitau viska,isskyrus pasiseilejimus apie meile.veu biggrin.gif
Atsakyti
Man elektronines patinka. Galima skaityt nakti kai nesimiega ir sviesos nedegt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 05 10, 17:58)
ir tokias ir tokias skaitau.galiu atsiust jei nori,turiu jas elektronines smile.gif

kai atradau elektronines knygas,tai man geriausias atsipalaidavimas,lt kai bunu ,tai praeinu per biblioteka.turiu 2 megstamas rasytojas,kuriu knygas perku,bet siaip skaitau viska,isskyrus pasiseilejimus apie meile.veu biggrin.gif

aha, tikrai prašysiu, kad atsiųstum, bet vėliau. smile.gif
Aš irgi turiu kelias elektronines knygas, psichologines, viena apie tai, kaip mylėti antrąją pusę, kita - apie vaiko sužeistą pasaulį.
Vieną jau buvau skaičiusi paprastos knygos pavidale. Ruošiuosi dar kartą paskaityt, kai laiko daugiau turėsių.
Jei kam nors reikia, galiu irgi atsiųsti.
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 10, 19:50)
aha, tikrai prašysiu, kad atsiųstum, bet vėliau.  smile.gif
Aš irgi turiu kelias elektronines knygas, psichologines, viena apie tai, kaip mylėti antrąją pusę, kita - apie vaiko sužeistą pasaulį.
Vieną jau buvau skaičiusi paprastos knygos pavidale. Ruošiuosi dar kartą paskaityt, kai laiko daugiau turėsių.
Jei kam nors reikia, galiu irgi atsiųsti.

man reikėtų apie kaip mylėti tą antrąją pusę smile.gif Atsiųsiu el. pašto adresą.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 10, 19:07)
man reikėtų apie kaip mylėti tą antrąją pusę  smile.gif Atsiųsiu el. pašto adresą.


išsiunčiau smile.gif
man pačiai kada reikės pasiskaityt, o tai skaitau straipsnius apie tai, kaip nesusilieti, stiprinti save, nekontroliuoti kito. O kaip mylėti gal sunkiau, nes gal čia įeina šiek tiek ir prisitaikymas prie kito. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 10, 20:50)
išsiunčiau  smile.gif
man pačiai kada reikės pasiskaityt, o tai skaitau straipsnius apie tai, kaip nesusilieti, stiprinti save, nekontroliuoti kito. O kaip mylėti gal sunkiau, nes gal čia įeina šiek tiek ir prisitaikymas prie kito.  unsure.gif

Ačiū, gavau, ir jau pradėjau skaityt.
4u.gif
Atsakyti