Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Labs.

As gyva, formoj, daug veiklos, mazai laiko.
Dar pasvetimavau gretimoj temoj, laiko limitas vel issemtas.

Laikykites, tema pakurenkit. 4u.gif As irgi uzbegsiu laiks nuo laiko malkos imest. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 09, 13:49)

Jau net Kordicepsą išsitraukiau iš stalčiaus.
Gal reikia kokių dilgėlių ar želmenų pavartot, jau nežinau.
Joo, kažin kaip kitoms? g.gif

Geriu šviežių dilgėlių arbatą, kaip mieguista, taip mieguista. Bet imuninė sistema sustiprėjus – grybelis nebekankina.
Atsakyti
Aš irgi čia smile.gif
Vis neatsispiriu smalsumui įlįsti į kitą temą doh.gif Žmonių reakcijos įdomios. g.gif
Vis tiek ta tema apie bevaikystę pasisako tos, kurioms ji aktuali: arba labai norinčios vaikų, arba jau "perdegusios" šiek tiek. Nu, kadangi, man aktualu, tai įkišau nosį. unsure.gif
Vis tik Spanguolė sustatė viską į vietas ir net vilties paliko, kad pati renkiesi, ir renkiesi tai, kas brangu, nepaisant nieko biggrin.gif
Dar galvojau, kad be manęs gal tema labiau atsigautų, tai nieko nepasisakinėjau.
O klomba taip išvyko, kad negalės nieko parašyti, kaip sekasi ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 08, 20:54)
As gyva. Bandau negert, i konsultacijas eit, daktaras pazadejo po triju savaiciu spec. vaistu duot. Tik tiek. O gyvenu siaip, gyvuliai laba gerai gyvena, tai nors tiek.


Tai gerai, kad labai nenusitručijai unsure.gif
Papildyta:
Gal Euroviziją žiūrėjot? Man patiko vengrų daina, labai jausminga , apie smurtą šeimoje unsure.gif Keista buvo matyt, kai vyrui galia, kad kažkas smurtauja prieš moteris unsure.gif Gal pirmą vietą laimės?
kitų labai neįsiminiau, bet buvo su gražiais balsais.
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 05 09, 17:48)

Dar galvojau, kad be manęs gal tema labiau atsigautų, tai nieko nepasisakinėjau.
O klomba taip išvyko, kad negalės nieko parašyti, kaip sekasi ?  blink.gif

Neteisingai galvojai. Kaip tik tavo įžvalgos būna labai įdomios. 4u.gif Tavo postus visada perskaitau įdėmiai ir, manau, kitos taip pat.

Notmiau, kaip tu? Atsiliepk iš savo gražaus gyvenimo, kur žydi slyva prie lango.

nežiniau100, kaip tavo naujas augintinis? Labai įdomu būtų išgirsti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 09 gegužės 2014 - 18:08
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 09, 17:36)
Neteisingai galvojai. Kaip tik tavo įžvalgos būna labai įdomios.  4u.gif  Tavo postus visada perskaitau įdėmiai ir, manau, kitos taip pat.


Ačiū, aš tavo irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 09, 10:36)
Aš irgi gyva, jei ką smile.gif Tik sunkus man šis pavasaris.
O jūs kaip visos?
Prašom,  gražiai biggrin.gif  Pasisakom.
Notmiau, Spanguolė, Avietė, Klomba (ai, išvykus), LG, Tapyras (jau žinom, kad gyva), Grėblius, Lining, Mansunku, BS ir kitos, kurių nepaminėjau (tiesiog nepamenu)
4u.gif  4u.gif

Gyva smile.gif knygu skaitymu uzsiemus....
Atsakyti
Vakar pasisejau pupeliu, kanapeliu, liko dar vazoneliu, reikia dar ka nors paieskot
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 05 10, 02:02)
Gyva smile.gif  knygu skaitymu uzsiemus....

Kokias skaitai?
Atsakyti
Man tai blogai
Pinot teisi visgi buvai
O aš tiesiog dūra padebesinė.......
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 10, 12:17)
Man tai blogai
Pinot teisi visgi buvai
O aš tiesiog dūra padebesinė.......


console.gif
Kas? Fiziškai ar morališkai? Pasidalink.
Aš negalėjau būt teisi, nes aš didžiausia egoistė, ir patirtis mano ne kokia, aš ne rodiklis šitam dalyke.
Praeis, ir bus gerai, Notmiauskėli.

Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 05 10, 14:24)
console.gif
Kas? Fiziškai ar morališkai? Pasidalink.
Aš negalėjau būt teisi, nes aš didžiausia egoistė, ir patirtis mano ne kokia, aš ne rodiklis šitam dalyke.
Praeis, ir bus gerai, Notmiauskėli.

Visaip. Fiziškai bent žinai nuo ko, kažką padaryt, išlaukt pagerėjimo
O šiaip kaip visada ir tas pats.. Tik jaučiu jau, kad blogyn, intensyvyn eina. O aš absoliutus beviltiškas, nieko nesugebantis padaryt TEISINGAI/GERAI..
Nesugebantis, bet ir nedarantis nieko, kad pavyktų geriau.
Nesimokantis, netobulėjantis.. Težiūrintis į savo apkirmyjusius, bet gražia spalva lakuotus nagus. Uždengiantis savo bjaurią esybę nauja suknele, kreivą ir duobėtą kelią naujais bateliais bandantis užtaisyt...

Teisi tu. Gal egoistė, bet žemišku mąstymu, o ne padebesiniu.
Iš padebesių vis skaudžiai krentu.. Ir kol egoistė, protingesnė netapsiu, o netapsiu, tol.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 10 gegužės 2014 - 14:25