Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

BS- greičiausiai taip ir yra
Pasidomėt trukdo mintis( susidarius nuomonė blt doh.gif iš šūdų, čia jau sutinku), kad jei ir yra, tai kad nieko bais nepakeisi
Psichas gal kuo ir padėtų..
Bet bet bet
Turiu užsispyrusią lodorystę...
Kuri įtakoja sėdėjimą vietoj, dzūlinant ravelį šiknos suolely...
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 15:06)
Tau su humoru, tikiuosi, viskas apynormaliai? Jauti, kada žmogus save dėl savo silpnybių  per dantį traukia? smile.gif

Gi viskas, nebevoliokim smile.gif

p.s. primink, kada aš mirtinai supykau paprašyta nulipti nuo bačkos ir ypač - kada klausiau, kaip galima žmogui taip dieną sugadint? Bo užmušk - nepamenu smile.gif Gal supainiojai su kuo kitu. Pacituok, jei turi kaip. Gal kada ir psichanula, nepamenu smile.gif

Su humoru pas mane viskas tvarkoj.

QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 15:19)
Tu tikrai labai supykai, bet nepaprašyta nulipti nuo bačkos, o tik juokais pavadinta "bačkiste". Tiesiog aš pajuokavau tada. O tu neatitinkamai įsižeidei ir iš viso išėjai. Primenu, nes būtent mane tu šiek tiek iškeikei. Bet man atrodo, kad ten ir vyno poveikis truputį jautėsi. Grįžai su kitu vardu.

Prašom, nupūsk dulkes. Tiesa, o tau kaip su humoru? Gi tave irgi tik patraukė per dantį dėl tavo silpnybių biggrin.gif (čia aš ne tau Pinot smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 03 balandžio 2014 - 15:32
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 15:19)
Tu tikrai labai supykai, bet nepaprašyta nulipti nuo bačkos, o tik juokais pavadinta "bačkiste". Tiesiog aš pajuokavau tada. O tu neatitinkamai įsižeidei ir iš viso išėjai. Primenu, nes būtent mane tu šiek tiek iškeikei. Bet man atrodo, kad ten ir vyno poveikis truputį jautėsi. Grįžai su kitu vardu.


kad pyktelėjau ko tai - pamenu. mirtinai ar labai? nu kad ne smile.gif iškeikiau?! aš?? Tave?? biggrin.gif eisiu archyvų skaityt smile.gif
kad išėjau dėl to tai tikrai ne, bo aš durų forumuose jau daug metų netrankau, gal pertrauką kokią pareiškiau pasiimanti iš tos nuoskaudos biggrin.gif o ir kitu vardu grįžau tikrai ne tuo metu ir ne dėl to, apie tai net liudininkas yra smile.gif

QUOTE(Lining @ 2014 04 03, 15:30)
Prašom, nupūsk dulkes. Tiesa, o tau kaip su humoru? Gi tave irgi tik patraukė per dantį dėl tavo silpnybių biggrin.gif (čia aš ne tau Pinot  smile.gif )


hehehehe cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 15:50)
kad pyktelėjau ko tai - pamenu. mirtinai ar labai? nu kad ne smile.gif iškeikiau?! aš?? Tave?? biggrin.gif eisiu archyvų skaityt smile.gif

Pagal šito nicko istoriją nerasi. Tu gi su juo iš naujo neseniai.
manau, kad buvai prisigėrusi dienos metu. Ar tau būna taip?
Nu šiaip būna, kad "užplaukia" žmogui, tam tikrais laikotarpiais, ypač, kai yra tų bipolinių simptomų. Gal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 03 balandžio 2014 - 16:00
jums ka, visoms klimaksas ar PMS biggrin.gif kolektyvinis biggrin.gif ???

notmiauski, suknelę įnforuma prašom!!! biggrin.gif
Atsakyti
Sapnavau šuniuką. wub.gif
Tai kuri čia pirma pradėjo pykti? bigsmile.gif
Kas užkabino?
Ai, tiek to...
Nesipykit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietė_: 03 balandžio 2014 - 16:18
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 15:57)
Nu šiaip  būna, kad "užplaukia" žmogui, tam tikrais laikotarpiais, ypač, kai yra tų bipolinių simptomų. Gal.


Būna būna, užplaukt gali bet kam. Ypač psichų forume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 15:57)
manau, kad buvai prisigėrusi dienos metu. Ar tau būna taip?

Made my day.
Tai jau rimta. Sypsena vis dar nedingsta.
Atsakyti
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 03, 16:10)
jums ka, visoms klimaksas ar PMS biggrin.gif kolektyvinis biggrin.gif ???

notmiauski, suknelę įnforuma prašom!!! biggrin.gif


gali būt PMS mirksiukas.gif , pagal save sprendžiu

o psichologiškai, tai konfliktas yra žmogaus vidinių konfliktų projekcija į išorę. Betgi būtent tada būna daugiausiai vidinio nepasitenkinimo.
Vidiniai konfliktai - tai vidinis kritikas, kuris buvo įsisavintas gal dar vaikystėje.
čia pati sugalvojau jei ką
Papildyta:
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 03, 13:49)

dėl vertimû, tai mano nuomone, turi būt ir originala perskaités, kad  vertintum vertima. čia mano kukli vartotojo nuomonè. juk labai svarbu kūrinio nuotaika, atmosfera (kalbu apie grožinę). tas pats kaip apie filmus. kad ir KELYJE. nu knyga tikrai patiko, perskaičiau su malonumu. nu bet filmas doh.gif . bet čia vėl gi mano nuomonė. kas uždraus ja pareikšt.


vienintelė knyga, kurios neperskaičiau, o gavau iš auklėtojos per šimtadienį. Dabar galvoju gal čia man psichologiškai užsiblokavo, nes labai patiko mokykloje ir nenorėjau būti "kelyje". Visur tą knygą turiu, kur besikraustyčiau, bet neprisiruošiu perskaityt.
Manau, kad subręsiu tam kada nors.
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2014 04 03, 16:26)
Būna būna, užplaukt gali bet kam. Ypač psichų forume smile.gif


kad man čia atrodo sveikesni negu kituose forumuose biggrin.gif
Taigi, natūralu, užplaukė, išsiaiškinai ir nuplaukė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 04 03, 09:27)
NotMiau, neputok, barzda ims želti devil.gif

Vis tik manau, kad būtų labai pozityvu, jeigu ne tik turėtumėme nuomones, ir sugebėtumėm esant reikalui ar kam nors klausiant jas pagrįsti, pasvarstyti, kaip ir, svarbiausia, kodėl, kieno įtakotos  jos atsirado. Bent jau mano nuomone, tokia turėtų būti siekiamybė. Kodėl? Nes taip atsakingiau ir konstruktyviau. Savo mąstymo procesus stebi, paverti atsakingais. Prieš pasakydamas pagalvoji, kodėl taip manai, tuomet arba pasakai, arba susivaldai, nes negali pagrįsti. Jei negali pagrįsti, klausi savęs, kodėl negali pagrįsti - gal trūksta žinių? Jei trūksta žinių, eini jų ieškoti ir veltui oro nevirpini. ***, taigi smalsumas yra progreso variklis, nu biggrin.gif


labai nuosekliai, perfekcionistiškai..
O kur intuicija..man eilėraštis - tai suvokiamas per jausmus, ir jei aš gerai jį suvokiau, man patiko, tai jis išverstas neblogai smile.gif
Nors man įdomu ir debatai, nuomonės.
Betgi kiekvienas turi teisę turėti savo priėjimą prie visko ir savo išsiaiškinimą. Taip kaip ir tavo yra tavo geriausias metodas pozityviai viską išsiaiškinti.
Papildyta:
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 03, 13:00)

Pries diena dvi buvo kiles noras paanalinti Notmiauskes sirdgelas bei sasajas tarp M nemeiles, prioriteto broliui ir dabartines (tariamai?) nepakankamos meiles dukrai.
Bet nzn. Kazkaip analinu analinu as Notmiauske, bet jauciu, kad nedasikasu iki esmes.
Irankis, matyt, silpnokas.  unsure.gif
Tai palikau ramybej.  ax.gif


ir man , nes matau idealią mamą, darbščią ir pan. tik nuolat save paėdančią dėl kažkokios sugalvotos tinginystės ir nemeilės.
Dabar į galvą atėjo mintis, kad jei Notmiau praeitų psicho..., gal tik pačiai mažiau graužtukų liktų, dėl visko.
nes vis tiek situacija ir jausmai su mama neišspręsti, tai gal tie jausmai visai ne dukrai, o mamai. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 03, 15:57)
Pagal šito nicko istoriją nerasi. Tu gi su juo iš naujo neseniai.
manau, kad buvai prisigėrusi dienos metu. Ar tau būna taip?
Nu šiaip  būna, kad "užplaukia" žmogui, tam tikrais laikotarpiais, ypač, kai yra tų bipolinių simptomų. Gal.


Ką tik perskaičiau BS pasisakymus. Manau tikrai, kad ne visai logiškai unsure.gif
BS priimk tai kaip rūpestį unsure.gif Ar dar lankaisi pas savo psichą?
Ir tas paveiksliukas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietė_: 03 balandžio 2014 - 16:34
QUOTE(avietė_ @ 2014 04 03, 17:06)
Ką tik perskaičiau BS pasisakymus. Manau tikrai, kad ne visai logiškai  unsure.gif
BS priimk tai kaip rūpestį  unsure.gif Ar dar lankaisi pas savo psichą?
Ir tas paveiksliukas doh.gif


Mergos nu žvengiu šiandien negaliu.
Visos taip susirūpinusios kitų psichine būsena. Tiesiog viena kitą gaudo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 03, 17:16)
Mergos nu žvengiu šiandien negaliu.
Visos taip susirūpinusios kitų psichine būsena. Tiesiog viena kitą gaudo smile.gif


o tai kas daugiau pasirūpins ? g.gif
Man irgi gal sunku priimti kitonišką mąstymą ir skonį, sorry doh.gif nors suprantu, kad kiekviena turi teisę būti savimi.
Atsakyti
O juokingiausia, kad dėl vieno pasakymo buvau apibūdinta kaip neatsakanti už savo žodžius, susidaryta atitinkama nuomonė, ir priminus seną istoriją (beje, tikrą) buvo suabejota, nes aš gi neatsakau už savo žodžius. T.y. esu su ryškiu antspaudu ant kaktos. Visiems laikams. Kai kam vertėtų pasižiūrėt į savo elgesį, kažkaip paskutiniai postai nekvepia klaidų pripažinimu: gal taip ir buvo, gal ir ne, lengvai mostelėjus rankele. BS, anksčiau laikiau tave nekvaila (tik nepradėkim, kodėl nekvaila, o ne protinga ir pan.), bet dabar smarkiai tuo suabejojau.
P.S. Man nesvarbu, svarbi tau mano nuomonė, ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 03 balandžio 2014 - 17:30