Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Tapyrai, Tapyrai, kaip tu šitaip?
Atsakyti
Vitta- atmesk i az
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 05 01, 15:20)
Vitta- atmesk i az



nemoku ikelt failo per az
Atsakyti
Tapyrai, kaip čia taip.
Liūdnokos gegužinės čia pas mus.
Išvarau trumpam ten link NotMiau. Kaip nefaina iš tokio pavasario į šaltesnius kraštus.
Atsakyti
Kliomba, kaip supratau iš fb nuotrupų, jūs ten visai šalia planuojat atvaryt.
Jei ilgiau būsit- parašyk- maž susitiktumėm trumpam
Šiaip ar taip- gerai pasibūt- gal pasiseks ir oras visai geras bus, bet +20 jokių dar nebuvo, ypač mūsų gale.
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 04 30, 20:18)
Tapyras uzgere vaistus su viskiu ir atsidure ligoninej verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Užjaučiu. 4u.gif
Atsakyti
Auuuuu kibo pasveikot visos unsure.gif
ar bulbu lopetu terapijom uzsiemusios visos rolleyes.gif
Atsakyti
As gyva. Bandau negert, i konsultacijas eit, daktaras pazadejo po triju savaiciu spec. vaistu duot. Tik tiek. O gyvenu siaip, gyvuliai laba gerai gyvena, tai nors tiek. O bulvem neuzsiimsiu. Pasisodinau prieskoniu ir gelyciu, antra puse kamynkai pazadejo pasodint braskiu. Dar turiu kanapiu seklu, reik paziuret kas iseis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 05 08, 20:54)
As gyva. Bandau negert, i konsultacijas eit, daktaras pazadejo po triju savaiciu spec. vaistu duot. Tik tiek. O gyvenu siaip, gyvuliai laba gerai gyvena, tai nors tiek. O bulvem neuzsiimsiu. Pasisodinau prieskoniu ir gelyciu, antra puse kamynkai pazadejo pasodint braskiu. Dar turiu kanapiu seklu, reik paziuret kas iseis  bigsmile.gif


na viena jau gyva. dziaugiuosi kad bandai. o kanapes gerai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BFH @ 2014 05 08, 22:21)
na viena jau gyva. 

Aš irgi gyva, jei ką smile.gif Tik sunkus man šis pavasaris.
O jūs kaip visos?
Prašom, gražiai biggrin.gif Pasisakom.
Notmiau, Spanguolė, Avietė, Klomba (ai, išvykus), LG, Tapyras (jau žinom, kad gyva), Grėblius, Lining, Mansunku, BS ir kitos, kurių nepaminėjau (tiesiog nepamenu)
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pinot, labai malonu, kad mane, naujokę, paminėjai. smile.gif
Man pavasaris nedepresinis, bulvių ir lopetos terapija truputį užsiimu, kai lieka laiko, domiuosi, kas Ukrainoj vyksta. Tik vienas dalykas stabdo – energijos tiesiog 0. Užsirašiau kitai savaitei pas gydytoją, gal su skydliauke kas netvarkoj ar geležies trūkumas. Miegot noriu nuo pat ryto(čia ne tas atvejis, kad į darbą reikia, keliuosi 6, nors galiu miegot iki 12) ir laukiu vakaro, kada pagaliau į lovą.
O kuo tau šis pavasaris sunkus?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 05 09, 13:29)
Pinot, labai malonu, kad mane, naujokę, paminėjai. smile.gif
Man pavasaris nedepresinis, bulvių ir lopetos terapija truputį užsiimu, kai lieka laiko, domiuosi, kas Ukrainoj vyksta. Tik vienas dalykas stabdo – energijos tiesiog 0. Užsirašiau kitai savaitei pas gydytoją, gal su skydliauke kas netvarkoj ar geležies trūkumas. Miegot noriu nuo pat ryto(čia ne tas atvejis, kad į darbą reikia, keliuosi 6, nors galiu miegot iki 12) ir laukiu vakaro, kada pagaliau į lovą.
O kuo tau šis pavasaris sunkus?

Na, tu įsimintina esi. Ir įdomi. smile.gif
Man pavasaris sunkus, nes kažkaip neturiu jėgų niekam, kažkokios motyvacijos nėra ką nors daryti. Bandau truputį irgi užsiimti lopetos terapija. Kažkiek padeda tie gėlynai ir žolynai. Bet iki susiruošimo tai terapijai tai kelias būna oj koks sunkus.

Ir miegoti norisi, ir į darbą neįmanoma atsikelti. Ir taip pačiai kasdien svajoju apie "teisėtą" ėjimą lovon miegoti.
Jau net Kordicepsą išsitraukiau iš stalčiaus.
Gal reikia kokių dilgėlių ar želmenų pavartot, jau nežinau.
Joo, kažin kaip kitoms? g.gif

Atsakyti