Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 04 28, 17:15)
kad ji buvo nimfomanė(beje, tokios ligos nėra).


Gal ne liga, bet skaitosi nukrypimas. Arba būna simptomas kitų ligų ar psichologinių bėdų. Ta prasme, yra gal kurioms visą gyvenimą, o yra kad praėjus depresijai ar manijai, nurimsta ir tas dalykas. Dar įdomu, kad būna jog nori su bet kuo, nuolat, bet būna kad išsirenka tik tam tikras "aukas" ir juos persekioja, nesuvokia net kad visi mato ir durnai atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 04 28, 17:15)
Beje, Klomba, kodėl tau pablogėjimas? Yra konkrečių priežasčių?


Konkrečių gal nėra. Tiesiog užeina gilesnės beprasmybės periodai. Dažniausiai kai nėra nieko kas tai užgožtų, jokių pojūčių, išgyvenimų, nieko.
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 04 28, 19:58)
Dėl to susilaukdavau nemažai kritikos. Nebuvo nė vieno suaugusio žmogaus, kuris mane mėgtų. Mažas žmogus nemąsto kritiškai, todėl šventai tikėjau, kad esu bloga. Tai visiškai palaužė mano pasitikėjimą savimi. Ir net dabar, būdama suaugus, kartais jaučiuosi nenormali, ne tokia kaip visi.


Čia reiškia depresija ne dėl to? Galima ir nevadint depresija. Bet pati pasakei priežastis ir pasekmes, kodėl taip jautiesi.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 29, 19:27)
Labai ačiū, tik nežinau dar, kada perskaitysiu, turiu 2 storiausias knygas smile.gif

as db skaitau elektronines knygas,tai kartais atrodo,kad akys nuo kompo isvarves.bet knygos lb geras budas atsipalaiduot,bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(lopeta ir greblys @ 2014 04 29, 23:44)
as db skaitau elektronines knygas,tai kartais atrodo,kad akys nuo kompo isvarves.bet knygos lb geras budas atsipalaiduot,bent jau man.


Skaityk popierines, tai neišvarvės. Be to gyvos knygos sako ramina ir migdo truputį, nu tas vaizdas juodų raidžių ant balto lapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 29, 23:40)

Čia reiškia depresija ne dėl to? Galima ir nevadint depresija. Bet pati pasakei priežastis ir pasekmes, kodėl taip jautiesi.

Tai ir aš sutinku, kad dėl to.
Velnias, kai pagalvoju, sergu jau 9 metus. Su pagerėjimais, aišku. Pradedu tikėt, kad tai tęsis visą gyvenimą. Paskutinį kartą, kai buvau pas gydytoją, klausė, kada vaistus nutrauksim. Sakau, dar negreit smile.gif su vaistais būna atkryčių, o kaip be jų būtų?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 30, 05:48)
su vaistais būna atkryčių, o kaip be jų būtų?


Turbūt kaip man. Irgi su atkryčiais ir pagerėjimais.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 30, 11:19)
Turbūt kaip man. Irgi su atkryčiais ir pagerėjimais.

Man būna toks nerimas, kad aš visą dieną purtausi, net bendraut negaliu.
Sugedo nuotaika. Man regis, nuo cipralexo mane beria pabuvus saulėj. Vakar 15 minučių perėjau trumpom rankovėm, šiandien visos rankos išbertos. Ne pirmas kartas, nu bet kad taip smarkiai doh.gif Dar guodžiuosi, kad gal nuo kremo naujo kūnui, bet išbertos taigi tik rankos verysad.gif Nežinau kuo man juos pakeis, Zoloftas nerimo nenuima, nuo Seroxato seksualinis potraukis išnyksta. Tikriausiai vasarą reikės padaryt pertrauką, nes be vandens ir saulės aš negaliu. Bet jei tas prakeiktas nerimas sugrįš, vėl keli mėnesiai kančių, eina šikt.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 30, 00:14)
Skaityk popierines, tai neišvarvės. Be to gyvos knygos sako ramina ir migdo truputį, nu tas vaizdas juodų raidžių ant balto lapo smile.gif

skaitau ir popierines,bet nesusipirksi visu ir neatsisiusi i uk,turiu 2megstamas rasytojas,kuriu knygas perku.o siaip tinka ir elektronines.nemigdo manes knygos,atvirksciai jei knyga idomi,tai visi miegai islaksto biggrin.gif
Atsakyti
Tapyras uzgere vaistus su viskiu ir atsidure ligoninej verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 04 30, 21:18)
Tapyras uzgere vaistus su viskiu ir atsidure ligoninej verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Jau gyva? protas vietoj? Ko siekei, ar per durnumą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 04 30, 20:18)
Tapyras uzgere vaistus su viskiu ir atsidure ligoninej verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

4u.gif
Atsakyti
Tapyrai- taip ir supratau, kad kažkas tokio įvyko
Kaip dbr jauties? 4u.gif
Atsakyti
labas visom 4u.gif

as su labai labai dideliu prasymu - gal kas galetu nedideli tekstuka isverst i anglu kalba?
Atsakyti