Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Ir knyga skaiciau, ir filma ziurejau. Patiko. Bet sypseneles det negaliu. Labai jau kraupu.
Atsakyti
Net nežiūrėjau, kas per knyga ir filmas, kad nekiltų pagunda paskaityt
Nes mane veikia. Aš tada ilgai galvoju, ilgai iškyla viena ar kita scena, kažkas iš tikro vykstančio susisieja su tuo ką skaičiau/mačiau

Dėl Nimfomanės, Aviete, jaučiu mane blogai paveiktų, jei tau taip paveikė
Man tie prievartavimai, išnaudojimai- žiauriai duoda per makaulę
Nžn kodėl
Nebuvau gi nei išnaudojama, nei tvirkinama, nei prievartą patyrus(tfu tfu tfu)
Atsakyti
Notmiau, tu ir neskaityk, ir nežiūrėk smile.gif

Mane tai paveikė, blogai. Pagalvojau, kad kitų blogos emocijos, jausmai, jų tas šešėlis taip veikia. Nes pagalvojus tos emocijos skiriasi nuo mano. Galiu mėginti suprasti, kodėl taip, įdomu, gal kažkas atliepia panašaus. Bet geriau neklimpti ten.
Todėl nelabai įsivaizduoju, kaip psichologai ištveria. unsure.gif
Kaip sako, jei priimsi savo šešėlį, suprasi, iš kur blogi jausmai kyla ir pan., tai galėsi ir kitus suprasti,. Nagi, pasirodo, mane per daug veikia vis tiek.
Na, bet geriems psichologams už tokį darbą turbūt gerai moka. O čia pateikia savo kūrybą, blogas emocijas, ir tu turi jas kažkaip suvirškinti, ir niekas už tai nemoka smile.gif
Dar pati turėjau sumokėti doh.gif
Įdomu, gal kada tas filmas bus įtrauktas kaip apie kokį psichopatologijos atvejį, kurį studentai galės analizuoti. bet jie jį kažkaip išveiks, išanalizuos, atitolins nuo savęs.
O kaip paprasta publika?

Vienu žodžiu, per daug aš čia gilinuosi. Reiktų džiaugtis pavasariu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietė_: 26 balandžio 2014 - 10:01
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 26, 09:47)
Dėl Nimfomanės, Aviete, jaučiu mane blogai paveiktų, jei tau taip paveikė
Man tie prievartavimai, išnaudojimai- žiauriai duoda per makaulę



Dėl "Nimfomanės" - ten pateikia, kad paauglėms mergaitėms patinka sado mazo seksas. Vyriškas mąstymas toks, kad pamatę šį filmą, panorės tokį malonumą suteikti mergaitėms ar moterims, juk joms atseit patiks. Merginos norės būti kietos ir tai išbandys. Visiška trauma, mano nuomone.
Papildyta:
Stringa kompas.
Pasiilgau Buratino ir kitų linksmesnių pasisakymų smile.gif
Aš tai nelabai ką teigiamo pasakyti dabar galiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietė_: 26 balandžio 2014 - 10:18
http://www.finermind...e...um=social

Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 04 26, 16:13)

Simpathy tikrai užknisa. Tokia dirbtina, kad geriau nieko nei taip
Empathy- idealus variantas, retokai aptinkamas realiam gyvenime
Užtai, man šitas skyrelis/narės- brangūs, kad ir kaip cheesy tai skambėtų
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 26, 19:54)
Užtai, man šitas skyrelis/narės- brangūs, kad ir kaip cheesy tai skambėtų


man irgi smile.gif nors daug kas čia nebesilanko arba mažai lankosi. gal geriau jaučiasi, gal laiko mažiau lieka, nes daugiau lauke galima būti, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(avietė_ @ 2014 04 26, 10:20)
Dėl "Nimfomanės" - ten pateikia, kad paauglėms mergaitėms patinka sado mazo seksas. Vyriškas mąstymas toks, kad pamatę šį filmą, panorės tokį malonumą suteikti mergaitėms ar moterims, juk joms atseit patiks. Merginos norės būti kietos ir tai išbandys. Visiška trauma, mano nuomone.


Tą filmą apie Keviną esu mačiusi, man patiko, i taip, sunkokas. Bet vis tiek geras.

O Nimfomanės nedažiūrėjau, gal trečdalį tik kokį, ir pasidarė baisiai nuobodu, išjungiau. Gal reiks kada sužiūrėt. Manęs kažkaip ta "seksaualno ozobochenix" temos nelabai įdomios ir nelabai jaudina. O šitam filme nuo pradžių jautėsi labiau ne herojų išgyvenimai, o paties režisieriaus vidiniai marazmai. Ir iš daug ko panašių atsiliepimų girdėjau, kad von Trieras čia save labiau pasireiškė nei ką nors kitą.
Nors šiaip, esu mačius gyvai nimfomanijos atvejų, ganėtinai įdomu buvo, visokie psichologiniai niuansai, kaip tai būna susiję su agresija, depresija ir pan. dalykais, ir kaip gali praeit kai išsprendžia kitas sritis.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 27, 00:11)
Nors šiaip, esu mačius gyvai nimfomanijos atvejų, ganėtinai įdomu buvo, visokie psichologiniai niuansai, kaip tai būna susiję su agresija, depresija ir pan. dalykais, ir kaip gali praeit kai išsprendžia kitas sritis.


manau, kad gali būti susiję su depresija, nimfomanija - tai kaip artimo ryšio vengimas, ir požiūris į kitą ir save kaip į daiktą, kuriuo gali pasinaudoti. Gal sukuriamas toks užimtumo, veikimo efektas, tuštumos jausmo užpildymas bėgant nuo kažko
man panašu į lėtą savęs žudymą.
Tame filme tik viena vieta juokinga buvo, tai kai vienas iš šimto klientų sugalvojo palikti šeimą ir atsikraustė pas tą merginą, kartu paskui iš smalsumo atėjo žmona su dviem vaikais pažiūrėti nuodėmės vietos ir kokią geresnę moterį rado už ją. Tai gerai tas vyras atrodė , lepšis toks. biggrin.gif
paskui atėjo pagal grafiką dar vienas klientas, tai ta žmona pagalvojo, kad jie visi ten kartu. Na, o tai merginai gi realiai nei vieno nereikėjo, gryna depresija ar dar kažkas. Ji jo vaikams sako: aš nemyliu jūsų tėčio. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 26, 20:54)

Užtai, man šitas skyrelis/narės- brangūs, kad ir kaip cheesy tai skambėtų

man taip pat.
Todėl ir esu čia.

Nimfomanės ir pan. neketinu žiūrėti. Nes vengiu visko, kas kelia depresyvines mintis. Net skaitalų ar muzikos. Nes man tuoj pat suveikia, o paskui jau tos mąstymo eigos neišeina sukontroliuoti.
Iš viso, darbas su savimi yra labai sunkus. esi kaip vaikščiotojas ant lyno. Pusiausvyra gali būti prarasta dėl bet ko. O paskui, kol vėl prisikeli. g.gif

Nežinau, ar kam aktualu, neseniai su psiche kalbėjausi apie pyktį, kai esi tokia susierzinus, kad norisi kažką sudaužyti, ar pyksti ant žmogaus taip, kad nori jam išrėkti viską ką galvoji. Tokiais momentais, kad atpalaiduoti raumenyse veikiantį adrenaliną, reikia veiksmo. Saviįtaiga ar meditacija čia nepadės. Reikia kokių nors sportinių veiksmų, pabėgioti, ar bent jau gerai padaužyti pagalvę tuo metu.
Turiu galvoj, konstruktyvaus veiksmo, kad išvengti griaunančių veiksmų, kurie nieko gero neatneša.
man tai aktualu.
Turiu treniruoklį, dar kažkur yra bokso kriaušė biggrin.gif
Bet visada po ranka yra pagalvė. biggrin.gif
Atsakyti
As tokiu atveju megstu smurtinius zaidimus kompe. Kur galima koki negera baiboka uzdauzyt, subadyt ar susaudyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 27, 12:32)

Nežinau, ar kam aktualu, neseniai su psiche kalbėjausi apie pyktį, kai esi tokia susierzinus, kad norisi kažką sudaužyti, ar pyksti ant žmogaus taip, kad nori jam išrėkti viską ką galvoji. Tokiais momentais, kad atpalaiduoti raumenyse veikiantį adrenaliną, reikia veiksmo. Saviįtaiga ar meditacija čia nepadės. Reikia kokių nors sportinių  veiksmų, pabėgioti, ar bent jau gerai padaužyti pagalvę tuo metu.
Turiu galvoj, konstruktyvaus veiksmo, kad išvengti griaunančių veiksmų, kurie nieko gero neatneša.
man tai aktualu.
Turiu treniruoklį, dar kažkur yra bokso kriaušė  biggrin.gif
Bet visada po ranka yra pagalvė. biggrin.gif


aš irgi stengiuosi prisiminti, kad neįvykęs konfliktas yra žymiai geriau už įvykusį. Bet būna kaip būna, tik po konflikto stengiuosi sau paaiškinti dėl ko taip galėjo įvykti. Ir pateisinu abi puses. Tada būna drinks_cheers.gif iki vėl kol kas nors ką nors nesuerzina.
manau, kad kažką daužyti netinka, blogos asociacijos biggrin.gif
dar filmai nukreipia mintis.
šiaip man turbūt geriausiai vanduo padėtų, paplaukioti kokiam ežere, nuplauna viską.
Atsakyti