Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Būna ir pašiknių pas mane. Dar ir kokių
Bet nėštumo hormonai gal veikia kažkiek
Nes iš esmės neblogai laikaus.
Plius darbas pagyvėjo- išlėkimai, svarbia pasijautimas ( doh.gif )
Aš nuo problemų, esamų ir ne- užsivarau iki begalybės

Pamiegok- ryt bus skaniau kvepianti diena.
Šian tuliku, ryt kokiu chaneliu.
Jei ne ryt, tai galbūt poryt 4u.gif
Atsakyti
Kyska ivare streso. Buvo dingus. Ieskojom visur. O buvo ilindus i stalciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 23, 21:00)
Gal tu ir teisi.  Tai yra malonumas.
Bet kada jų būna keletas iš eilės...


Ai nu nepergyvenk tu. Kai kažką kolekcionuoji, renki, siuntiesi ne visada žinodamas ką gausi, nu visaip gi pasitaiko, tai ir yra įvairovė. Ir idealu viskas nebūna. O gal tau tiesiog uoslė "atšipo" ar reikia poilsio smile.gif
Aš prieš porą metų rašinėdavausi postcrossingu atvirukus. Pati tiek stengdavausi, taip išpuoselėtai rašiau, o gaudavau ir įdomesnių dalykų ir prastesnių, bet kažkaip dėl tų prastų nepergyvenau. Nu čia gal durnas palyginimas, bet taip prisiminiau.
Papildyta:
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 22:01)
Bet nėštumo hormonai gal veikia kažkiek
Nes iš esmės neblogai laikaus.


Turėtų veikt. Aš vis stebėdavausi, kad čia visas kažkiek pagerintai veikdavo. Na ne tai kad stebuklingai, bet vis tiek kažkaip lengviau išgyvendavo viską.
Atsakyti
Kur dingot? Ar į žaliuojančias pavasario pievas? smile.gif

Iš tiesų labai gražu. Vakar važiavau į Vilnių ir grožėjausi ta pievų ir miškų nekaltybės pilna žaluma. smile.gif

Ką veikiat, mergicos?
Atsakyti
Aj kažkaip darbus pabaigiau ir tinginiauju
Šian vėl blogulys toks užėjęs, o galvojau jau baigės.

Pyragą kepiau, čia pamačius, kad laimėjo kavinukėj tokioj pyragų konkursėlį

Nu nebais man.
Labai patiko šakočio brolis
Rytoj jį kepsiu!

Kaip tavo savijauta?
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 25, 21:40)
Aj kažkaip darbus pabaigiau ir tinginiauju
Šian vėl blogulys toks užėjęs, o galvojau jau baigės.

Pyragą kepiau, čia pamačius, kad laimėjo kavinukėj tokioj pyragų konkursėlį

Nu nebais man.
Labai patiko šakočio brolis.
Rytoj jį kepsiu! 

Kaip tavo savijauta?

Blogumai tai užeina, tai praeina . Natūralu. Bus dar visko, kaip tu pati sakai. Organizmas tai persitvarko pagal pilvinuko poreikius. smile.gif

Šakočio brolis? g.gif Įdomu, bet gal labai sudėtinga?

Man tai momentais atrodo, kad nieko neįveiksiu. Bijau ką nors ir pradėt, kad vėl neatkrisčiau.
Imunitetas šiais metais visai nusmuko. Kažkokia bėdų maišas. smile.gif

vakar nusipirkau suknelę ir dvejas kelnes. Šiandien užsidėjau, tai supratau, kad man protas buvo aptemęs.suknelė pakenčiama, bet kelnės vienos tai *****, jau žinau, kad niekada tokių neužsidėsiu. doh.gif g.gif Rauktos plevėsuojančios plačkelnės lotuliukas.gif Tik į daržą.
Kur dingo Buratinas, Avietė ir kitos?


Atsakyti
Brolis paprasta ten, bet kai pas jus tikrą skanų šakotį gali nusipirkt, tai nžn ar verta vargo

Priduot negali? Kelnių?
Aš į galvą neimu- dažnai man taip būna irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 25, 23:28)

Priduot negali? Kelnių?
Aš į galvą neimu- dažnai man taip būna irnesakyk.gif

Aš niekada neišsaugau pirkimo kvitų, etiketes nukarpau namie. O ir neverta, ne toks ir lobis. Tiktai stebiuosi, kur mane nuveda proto vingiai. Atitrūkimas nuo realybės ryškiai.biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 04 23, 22:54)
Kyska ivare streso. Buvo dingus. Ieskojom visur. O buvo ilindus i stalciu  doh.gif

smile.gif prajuokinai...

kazkokia ne nuotaikinga esu po gryzimo is lt,nemoku net paaiskint savijautos.iki skrydzio ir buvimo lt jauciaus daug geriau,o db...ne tai kad ner nuotaikos,bet net nezinau kas yra.budavo ir geriau.
Atsakyti
Ai pardėse dažnai aptempsta. Aš kai tingiu ir nekenčiu parduotuvių, irgi būna kad nusiperku o paskui galvoju kokio velnio, kažkaip susišviečia ten ant greičio.
Jaučiu kad nučiuošiu vėl į kokią nebūtį. Kasdienybė darosi sunkiai įveikiama užduotis. Nors kai oras gražus, kartais stabteliu ir pasvajoju, apie ką nors gero.
Nu, bet ką čia rašyt. Kaip Lining sako, nepridarot įdomių temų ar diskusijų, tai nuobodu ir rašyt ką nors:)
Atsakyti
Man reikia normalioj pardej apsilankyt. Nes viskas ka turiu arba nunesiota jau, arba neitelpama verysad.gif
Kyskai negerai kazkas. Tada kaip ilindo i stalciu, ten ir buna visa laika. Islenda paest, i tualeta, ir vel neria atgal i ta stalciu. Nebedraugauja su mumisvisiskai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 25, 22:11)
Kur dingo Buratinas, Avietė ir kitos?


Šiek tiek irgi daugiau liūdnų minčių, pavasaris, saulė, matyt kontrastas kartais susidaro. unsure.gif
Bet stengiuosi kiek sugebu pasiplanuoti ir veikti.
kartais atrodo, kad viskas gerai, kartais norisi kažkur būti kitoje vietoje. Bet ten, kur esu, ir turiu mokėti būti.
Šiaip visokių tikslų turiu, net nespėju kartais. Ta veikla dėl kažkokio tikslo mane kažkiek gelbėja, nėra tuštumos jausmo.
Skaičiau labai gerą knygą, bet sukrėtė. Apie mamos ir sūnaus santykius (šiek tiek ir apie santykius su vyru), kiek jie turėjo įtakos jų gyvenimui. Negalėjau atsitraukti kol neperskaičiau. Ir filmas pagal tą knygą yra pastatytas, aš jį mačiau, bet pavadinimo neprisimenu.

http://www.kinopavas...s?id=1330357645

radau filmą

šiaip gana depresiška ir knyga, ir filmas, tai ne visoms rekomenduoju unsure.gif

http://www.knyguklub...CFYLacgodZQYAMQ

http://www.lrt.lt/Na...me_apie_kevina_

Papildyta:
http://www.lrt.lt/Na...me_apie_kevina_



Papildyta:
Dabar daugiau perskaičiau apie knygos autorę. Ir man palengvėjo, kai supratau, kad ji neturi vaikų, ir ko gero knygoje parašė savo baimes doh.gif
Buvau kine "Nimfomanė" - tai labai niūriai kažkaip nuteikė. Toks jausmas, kad paauglės mergaitės save prievartaudamos jaučia kažkokį malonumą. Kažkoks iškreiptas požiūris.Randu tik tokį pateisinimą, kad režisierius - vyras ir mato iš savo pozicijų, o ne iš moters, Ta pozicija mane sukrėtė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietė_: 26 balandžio 2014 - 07:44