Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

To ir laukiau 'aš tau sakiau!!!' biggrin.gif

Daug kas sakė- bet spėju todėl, kad linkėjo, nes mergaitę jau turim
Atsakyti
Man seeeniai, kai buvo tik 19-ka išbūrė tokia senelių namuose gyvenanti būrėja, kad bus mergyte pirma, paskui berniukas(nepatiko man tas jos išbūrimas, nes aš berno pirmo norėjau visada)
Tuo pačiu ji tada būrė, kad turėsiu vyrą..
Kad bus mėėėlynom akim ir... 'Niekaip nesuprantu, kodėl su barzda, jaunas, rodo gi, bet su barzda?'
Nu ir buvo- mėėėlynakis.. Su barzda! Nors jaunas biggrin.gif

Tada aš netikėjau, bet vis prisimenu..
Arba atspėjo, arba sutapo, arba užprogramavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 14:25)
To ir laukiau 'aš tau sakiau!!!' biggrin.gif

Daug kas sakė- bet spėju todėl, kad linkėjo, nes mergaitę jau turim

Aš buvau tikra.
Vienas prie vieno "pagal anamnezę". smile.gif
Galiu viską išvardinti, iš ko sprendžiau, bet kam tas.

Bet tavo mažai kaip pavyko, ar ne? Pagal jos užsakymą. thumbup.gif

____
Anonimų, skaitančių temą, vienu metu mačiau 11. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 23 balandžio 2014 - 14:06
Nu buvo tie požymiai- pilvas aukštai, nespuoguota, graži net biggrin.gif , maistas- saldumynų jokių negalėjau, tik mėsa, rauginti, marinuoti visokie.
Ir sexo norisi biggrin.gif , sapnuojasi. Plius bloooga tiek ilgai buvo. Ir dubasint anksti pradėjo ir nuo dūšios.

Bet, kelios moterys sakė, kad nėštumai buvo totaliai skirtingi- o lytys tos pačios


Aga, nesuprantu kodėl ji to brolio taip norėjo, bet dbr laiminga.
B irgi

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 23 balandžio 2014 - 14:23
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 15:22)

Bet, kelios moterys sakė, kad nėštumai buvo totaliai skirtingi- o lytys tos pačios
Aga, nesuprantu kodėl ji to brolio taip norėjo, bet dbr laiminga.
B irgi

Būna visaip, nesiginčyju. Bet kai kurie požymiai būdingi išskirtinai tik berniukų "nešiotojoms". g.gif
Tikrai įdomu, kodėl brolio būtent? smile.gif


Atsakyti
Spėju, kad lėlių ir suknelių dalintis nereiks
Nedaeina, kad kol sesei prireiktų- jai jau nebeaktualu bus arba per maža biggrin.gif

Šian sukneles vilkosi.
Pagal metus turi tikti, bet krūtinės ląsta plati.. Ech, į mamką, arba dar blogiau biggrin.gif į tėvą plačiakrūtį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 15:33)
Spėju, kad lėlių ir suknelių dalintis nereiks
Nedaeina, kad kol sesei prireiktų- jai jau nebeaktualu bus arba per maža  biggrin.gif

Šian sukneles vilkosi.
Pagal metus turi tikti, bet krūtinės ląsta plati.. Ech, į mamką, arba dar blogiau  biggrin.gif į tėvą plačiakrūtį  biggrin.gif


Prajuokinai. biggrin.gif
Ne, manau, kad tu jos neDAįvertini. kažkokie kiti sumetimai, aiškiai. Per daug jau paprasta būtų.

Atsakyti
kaip prašoviau su vienu pirkiniu. doh.gif
Atėjo siuntinukas su kvepalais, kurių seniai norėjau. Apsidžiaugiau, atidariau, pasipurškiau, ir o viešpatie švenčiausias. Kvapas toks, kad neturiu žodžių. Lyg kas būtų gerai pasinaudojęs tūliku ir jį išpurškęs gėliniu dezodorantu, o dar paskui padegęs plastmasines šukas schmoll.gif

Kad originalūs neabejoju. kažkada esu turėjus jų senesnę versiją, viskas buvo gerai. TOKIA nauja versija, kažkokiai marsiečių uoslei. jau kaip nusivyyyliau. Susigadinau dieną ir nuotaiką, gerai, kad nedidelis buteliukas.
jau mąstau, kad reikia man rišt su visais bandymais. unsure.gif Eina sau...
Atsakyti
Nu ko tu taip parinies- gi pati sakai mažas buteliukas. Būna, nebandęs perki- ir va nusiperki tookį šūdą, na bet tai ką dbr- gyvenam toliau
Ir perkam toliau biggrin.gif
Jei tai teikia malonumą!
Tų malonumų tiek mažai ir dar imt ir juos iš savęs atimt dėl vienos ar dviejų nevykusių pirkinių- dar ko!
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 21:43)
Nu ko tu taip parinies- gi pati sakai mažas buteliukas. Būna, nebandęs perki- ir va nusiperki tookį šūdą, na bet tai ką dbr- gyvenam toliau
Ir perkam toliau  biggrin.gif
Jei tai teikia malonumą!
Tų malonumų tiek mažai ir dar imt ir juos iš savęs atimt dėl vienos ar dviejų nevykusių pirkinių- dar ko!


Gal tu ir teisi. Tai yra malonumas.
Bet kada jų būna keletas iš eilės...
O vienus neseniai tiesiog pamečiau, kažkur matyt iškroviau iš rankinės, kažko ieškodama, kokioj nors parduotuvėj, o atgal nesukroviau. Tie buvo mano mėgiami. unsure.gif
Tiesiog kažkoks ruožas nelabai baltas. Ilgai sirgau, niekaip negaliu iki šiol atgaut jėgų, mama ligoninėj, mašina sugedo, remontui reikės didelių pinigų, nes kažkas rimtai sulūžo. Viskas žaliuoja, o aš nesugebu išeit į lauką susitvarkyt.
Ai...
Nu, gyvenimas tęsiasi. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 22:02)
Į ligoninę su lengvu treningu, o po- naktinius maitinančiom buvau nusipirkus- patogu buvo ir chalatukas- užsimeti ir eini kur reikia
Šįkart irgi gal panašiai darysiu mastau.gif
Gal tik po gimdymo į kokius lengvus treningiukus lysiu, ne į naktinius.
Bet jei nakvot- tai naktiniai ir chalatas- nes treningus nusivilkt reiks į lovą gulant, o su naktinukais- tik chalatą nusimest.
Tai pižama irgi patogu turėtų būt mastau.gif
Mrs Foxy- kepurytė  wub.gif

Nu Pinot- gyvenimas kaip zebras
Žygiuoji- balta-juoda, nu ir žopą prieini.
Tai va dbr matyt zėbro žopa.
Guoskis nors tuo, kad ten pauodegy šilta.
Ir ateis tas baltas dryžis

Aš irgi vegetuoju. Su maške ir problemos, nesulūžo, bet atsikratyt primokėt reiks tiek, kad net šikną sutraukia pagalvoju. Bet reikia. O atidėlioju, kas į dar blogesnį(brangesnį) variantą veda

Aukščiau tą gražų savo nosiuką. Reikia kai kada ir šiknoj pasėdėt, kitaip nuo baltumo apaktumėm..
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 23, 22:08)
Nu Pinot- gyvenimas kaip zebras
Žygiuoji- balta-juoda, nu ir žopą prieini.
Tai va dbr matyt zėbro žopa.
Guoskis nors tuo, kad ten pauodegy šilta.
Ir ateis tas baltas dryžis

Aš irgi vegetuoju. Su maške ir problemos, nesulūžo, bet atsikratyt primokėt reiks tiek, kad net šikną sutraukia pagalvoju. Bet reikia. O atidėlioju, kas į dar blogesnį(brangesnį) variantą veda

Aukščiau tą gražų savo nosiuką. Reikia kai kada ir šiknoj pasėdėt, kitaip nuo baltumo apaktumėm..


Tu turi kažką tokio, kad sugebi teigiamai nuteikti, su jumoru. smile.gif Dievo dovana.
Nuotaika pas tave pagėrėjus pastaruoju metu. Tai yra gerai.
_________
Teks laukti to balto dryžio.
Ir eit miegot su chemikalų pagalba. Kaip nors.
Atsakyti