Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Su Velykom ir tave smile.gif
Triūsai tik gegužės(geeeegužio doh.gif ) 3dieną.
Teks nedizaineriniais dar pavaikščiot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 20, 13:12)
 
O dbr motera gi 45metų!!!

Ar priėdėt skaniai?
Aš tai joaaaaa
Papildyta:


Motera tai durna jei 45. biggrin.gif Kokių iki 40, tai dar joa.
Paskui jau žydro asilo svaičiojimai ir savęs apgaudinėjimas (greičiausiai tai ir kitų). smile.gif

Persiėdžiau. Nu, kaip visada, bl. biggrin.gif

Atsakyti
Aj dar tas- oj vyrą reikia saugot, va anksčiau jo atsikeli, susitvarkai, pasidažai..
Mdaaa bl galvoju... rolleyes.gif
Nors jos taip susitvarkiusios, pasidažiusios neteko beveik matyt. Plaukai penki ir pastoviai sulipę(pas mane šeši plaukai, bet stengiuos, kad sulipę sušiūrę nebūtų)
Užtai vis mane pamačius į darbą varant(su suknele gi ypač dbr- kelnių į kurias tilpč neturiu)-oj sexy maaama!! Aš tavo vyrui pasakysiu, kad tu taip išsirėdžius į darbą varai!

Bl galvoju, ahujiela, tikrai.


Paskui dar ten buvo su jos sūnum. Jam 10
Jis į mažesnių klasę atkeltas, nes anglų ir per du va metus- nu prasta. Akcentas laaabai ryškus, nors tas tai dzin, bet ir žodynas vis dar laabai skurdus

Vnž labai rūpi mergaitės
Nuo privačių jų dalių iki nžn net ko daugiau
Mažai mano jis kaip bernas- fui fui fui
Tai aną dieną jie ten žaidė, ir klasiokė jų dar buvo su sese(5metukų)
Maža mano su ta mažąja, o tie abu.
Vakare važiavom tokio parko atidarymo pažiūrėt(graikė, žinodama kuek į mašiną telpa- pasiėmė juos 4-na su manąja čia)
Sunervino, nes aš ne tik baudą, bet ir taškų gaučiau, jei sustabdytų su 'papildomu' bagažu

Nuvarėm, o tad graikiukas prie tos klasiokės. Apsikabino per liemenį, atokiau atsistojus
Graikė rodo- kikena.
Ok- juokinga, čia dar sutinku
Bet kai maškėj jie ten susiglaudę glostytis ėmė- mažoji su maža rėkt ėmė-šlykštuuu!!
Graikė- o kas čia šlykštaus!!??

Bl jaučiu dukrą turėtų, taip negalvotų g.gif
Visgi tai mergičkai 8-9 metai, o tam 10
Man tai čia baisoka, žinokit

Toks ir sexą tuoj norės išbandyt su kokia vėplyte, 10-12 metų....
Atsakyti
Notmiau -- prisimink save tokio amziaus biggrin.gif negi butelio nezaidet? lotuliukas.gif

O kas dirbt tingi/netingi/kodel tingi -- cia zmogaus asmeninis reikalas, bet kai šūdà mala -- va tada tai nervuoja bash.gif:

Viskas. Nuo rytojaus sveika mityba ir sportas. Vakar teko atiduot draugei tokia grazia gotiska suknele verysad.gif nu nebeilendu niekaip verysad.gif
Atsakyti
Tapyrai- tokių metų aš dar apie gandrus tikėjau
Butelio išvis nežaidus unsure.gif
Man būtų nervous breakdown, jei maniškė 10 metų su bernu glostytis imtųsi unsure.gif

Tai va būtent, tingėt, nenorėt- kiekvieno reikalas
Bet apsimest žydru asilu, tai doh.gif

Tipo sustorėjai?
Aš apie save tyliu
Vis visi baisūs bajeristai jaučias, juokaudami, kad pas mane gal dvynukai bash.gif:
Atsakyti
[quote
Tipo sustorėjai?
Aš apie save tyliu
Vis visi baisūs bajeristai jaučias, juokaudami, kad pas mane gal dvynukai bash.gif:
[/quote]
biggrin.gif o as tai truputėlį gavau kritikos, kad eičiau į sporto klubą. Švelniai pasiunčiau nx, bet jaučiu kad teisybės yra, nors nelabai noriu pripažint... jaučiu, gimtadieniui gausiu abonementą, bet jei taip, tai neisiu iš principo. schmoll.gif

O tas graikiukas - tai i jų tarpe gal tai natūralu? g.gif
Atsakyti
As palaipsniui tai storeju, tai kudeju. Tik tas kudejimas buna biski, o storejimas kaip reikiant. Nors visi aiskina, kad as nesu stora, bet neilendami rubai sako kitaip verysad.gif ir nuotraukose sau nebepatinku. O is viso, kai paziuriu feisbuka, tai dauguma buvusiu klasioku/kursioku jau nebeatpazistamai stori unsure.gif
Atsakyti
Jei padovanos- eik, tychariom, bet eik biggrin.gif
Nebent noro kokių minus 100 g.gif

Nžn ar įprasta.
Bet ten su juo nebais kas nori draugaut, mokykloj išvis jie(vaikai) lengvai ignoruoja ir tyčiojas
Tai spėju, vien dėl to, kad vienturtis sūnelis(nori antro, bet nesugauna.. Šitą taaaip saugo- kad VISUR iš paskos eina.. Vnž glostytis ir tt ne per mažas, o į mokyklą nueit, kuri už max 7min kelio pėstute- per jos lavoną!) leidžia ir leis viską

Nžn, man psichintis ta tema reikia, nes aš galvoju, kad skirtumas didelis, kai tavo sūnus taip/tą daro ir kai dukra g.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 20, 21:28)

Vis visi baisūs bajeristai jaučias, juokaudami, kad pas mane gal dvynukai bash.gif:

o ką, dvynukai, tai man atrodo, kažkas stebuklinga būtų.
aš pati, vieno laukdamasi, atrodžiau kaip trijų. buvau kaip neaprėpiamas debesis. smile.gif
Atsakyti
Apie tuos sunelius. Mano draugiaska (angle) sako -- kaip as galiu eiti i darba? Kas mano vaikeliui pietus pasildys(!) kai jis gris is mokyklos? Kas jam kelnes islygins? O tas "vaikelis" -- dvimetrinis dede su usais doh.gif lotuliukas.gif degtine geria, mergas tvatina, bet kas jam kelnes islygins... unsure.gif
Atsakyti
Kažkaip dažnai motinos su sūnumis kitaip elgias
Iš kelių girdėtų/matytų atvejų

Pinot- vienas. Patvirtino.
Bet aktyvumas doh.gif
Atsakyti
Notmiau, tai nespjauk i vandeni wink.gif
Atsakyti