Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

LINKSMUUUUUUUU sventu Velyku!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su Velykom visas. 4u.gif

Notmiauske, nesigruzink tu del tos graikes. Pucia gi migla ir tiek.
Paprasto darbo unoras neleidzia dirbt, o unoravai vietai gauti kinkos per skystos.
Todel lieka pasalpos ir paguoda/priedanga/fantazijos, kad "kuriam bizni". Naktim (??), nes dienos per daug uzimtos gyvenimo dziaugsmu. rolleyes.gif
Ir tikrai, kas ten per biznis, kad po dvieju metu atkakliu (kaip kitaip? ) paruosiamuju darbu vis dar nieko nevyksta? Letai, po truputi, bet turetu jau judeti ledai?
O jei tik zodziuose ir fantazijose biznis, tai jo tokia ir nauda, kad leidzia nesijausti pasalpiniais, o tipo, verslininkais. Pradedanciais, bet versliais, pilnais ideju, gudresniais uz dauguma zmonem.
Zodz. rolleyes.gif
Nenustebciau, jei po metu dvieju ju biznis zlugtu del jiems nepavaldziu, zmogaus jegomis neiveikiamu kliuciu. rolleyes.gif

Psichologine gynyba, saviapgaule ir gal net tam tikras invalidumas, sakyciau.

O tu gruzinies ir pavydi. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 20, 11:40)

išsinarinsi akes biggrin.gif
o šiaip tai jo, teisi tu. viarslynykai biggrin.gif
Atsakyti
Su kiaušiniaaadieniuuu!!!

Spanguolyt- tiesa
Aš tą žinau, bet siutina, kad daržovės statusą turi ir namikajiet, kad durnelis be gyvenimo džiaugsmo varo- milijoną siekia užkalt mat!(tą pačią dieną dukart tą leptelėjo, užtai mane ir užgrūzino)
O patys va viarslynikai, dieną gyvianimu džeuges, o naktį dirba, viarslą vysto, antri metai!
Gi Graikojoj irgi va porą viarslų paliko, su didžiapapėm sekretorėm jos 10 metų jaunesnį diedą bandančios nukonkuruot; emigravo, NES mat čia vaikui išsilavinimas geresnis(!!!!! Valstybinėj m-kloj!!! Krč- ar dar mažai tas pasako? biggrin.gif viarslyninkai kažkaip spėju, Graikijoj galėjo gerą privačią rast, jei jau dėl vaiko mokslų pradinių reikia emigruot ir verslus uždaryt biggrin.gif

Vnž. Kad būtų metų 15-28 kokie, tai dar tie pribezdėti svaigalai taip nesvaigintų biggrin.gif
O dbr motera gi 45metų!!!

Ar priėdėt skaniai?
Aš tai joaaaaa
Papildyta:
Gavauu mystery shopping'ą Tommy Hilfiger išparduotuvėj
Galiu nusipirkt ką noriu iki £50 vertės

Pažiūrėjau online- triusikai tik išeitų biggrin.gif
Bet ten išparduotuvė, tai gal dar ir kojinės be triūsų išeis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 20 balandžio 2014 - 12:09
su velykom 4u.gif smile.gif
Atsakyti
As kolkas tik pusryciu priedziau -- kimstu kiausiu, deliuksiniu krekeriu ir prancuzisku suriu.
Su antra puse dovanom apsikeitem -- po diiiideli sokoladini kiausi ir dvd. Jam Hobitas, man Bado zaidynes. Rudis gavo kaula, bet prie jo prieit negalejo kol kyska neisbande.
Dabar tik pasoviau parsiuka, keps tris su puse valandos lotuliukas.gif
Atsakyti
mano pilvelin krito du kiaušiniai ir antis rolleyes.gif , vyno dar, o ant viršaus šakotis rolleyes.gif

kiska pavaro biggrin.gif . pas mus dabar irgi cirkai su kiska ir mažu šuneliu doh.gif . kiska ėda šuniuko maistą, o šuniukas-kiskos. kai kiska ėda, šunelis uźilipa jam ant sprando. kai šuniukas nori žaist su kiska,,tas braukia su nagais tam per snukį, atseit ne lygis tu man smile.gif

bet šuniukas nebijo kiskai iš po nosies nugvelbt gabalą dešros.

nu taip suprantu, dar jie nenusprendė kas čia namie vadas g.gif

Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 20, 13:12)
emigravo, NES mat čia vaikui išsilavinimas geresnis(!!!!! Valstybinėj m-kloj!!! Krč- ar dar mažai tas pasako?  biggrin.gif viarslyninkai kažkaip spėju, Graikijoj galėjo gerą privačią rast, jei jau dėl vaiko mokslų pradinių reikia emigruot ir verslus uždaryt  biggrin.gif

Nu va, pati supranti, kad ponia Andersen ten, sese Grim'e. Nekreipk demesio. Bendrauk del to, kas joje faino yr, o pezalus praleisk ir tiek. ax.gif
Arba nebebendrauk.

Graziu triusiku tau! biggrin.gif

Neziniuke biggrin.gif Sena tarka as, jei ka ir issinarinsiu, tai tikrai bus ne akys.. biggrin.gif
Atsakyti
Oj tie jūsų žvėrys biggrin.gif

Spanguole biggrin.gif to andersen ir grime nesu girdėjus- bet geeeerassss biggrin.gif

Nžn. Turbūt nebendrausiu.
Nemažai kas užknisa, kad priimt tai kaip trūkumą, bet mėgt pliusus, kurių daugiau
Taip nėr.
Aj vnž
Užputojus buvau
Dbr praėjo

Aš tai kiaušinių, šoninės riekelių, krabų mišrainės, keptų šampinjonų, rūkytos vištos, stirnienos peršviečiamą riekelę(nepatiko) ir torto. Dar čipsų. Ir geros giros, kur BFH man atsiuntė(salyklo ir mielių-pasiraugi pats- niuooom- tikra tarybinė bačkinė gira!!)
Dar numugauuu taip saldžiai
Išvis bl mieguuu, naktį myžt kai jau nubundu, tai visa apsiseilėjus net doh.gif

Auskariukų fainų turguj prispirkau šian smile.gif
Atsakyti
Apie tokius zmones kaip ta graike galiu pasakyt -- full of shit. Mano pazistanu tarpe panasiu yra. Mojuoja naujausiu aifonu ir dejuoja, kad is pasalpos neuztenka duonytei ir desrytei doh.gif
Atsakyti
Tai va
Dirbt tingi
Ir atvažiavo jie čia nedirbt
Ar bent jau atvažiavus pamatė, kad čia jų tokių profų niekas nelaukia, maža senai sakė(jie su graikiuku vienoj klasėj), kad tėvai picerijoj pagaliau (!) dirba(yr pas mus čia tokia, babajų, kur visus priima, sugeba mokėt min už daug valandų)
Čia pačioj pradžioj
O paskui matyt, kai iš visų pusių pasipylė pašalpos- tai žinoma, kad geriau miegot iki 12-tos per naktį kompanijas kuriant, nei tokioj picerijoj dirbt, nes ji per gera tokiem darbam(taip sako)

Ji ir dbr, tipo ieško darbo- biblėj, 8val per savaitę, vaistinėj-10val per sav
Nei patirties turi, nei tokio išsilavinimo, o ir anglų galėt biškį geresnė būt. Bet sakosi, ji 'fluent'(laisvai kalba) 8 kalbom. Vot.
Vnž
Tikrai, full of shit, bet galvoja, kad žibutėm šika biggrin.gif

Tu viržių prisisodinai, aš francūūūzišką levandą nusipirkau..
Ryt vištos lieka garde, psio- laisvė baigėsi, tvarkysiu savo rūtų darželį nors biškiuką
Papildyta:
Aš francūzką levandą- tai nors kvepia, o B francūzką sūrį kažkokį- bl šaldytuvas visas dvokia dry.gif

Ir klyną skauda- nėštumo džiaugsmai bl
Simfizitas, kad tik nebūt
Su maža ir skaudėjo, bet į galą, o čia gi tik pusiaukelė..
Pirdikauliui irgi pzdiecas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 20 balandžio 2014 - 17:38
Su Velykom, brangiosios 4u.gif

Gerų TH triusikų ir margučių 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 20 balandžio 2014 - 18:07