Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(ladySheep @ 2014 04 11, 10:07)
baisu dirbt atsakingą darbą. bent jau man. aš čia iš savo kiemo taip sakau. nepajudu visa savaitė. dienom blūdinu arba tvardausi, kad nestaugčiau, o naktim nemiegu. jei uzmiegu tai tikrai sapnuoju ero sapnus. sakyčiau nedap... bet negali būti biggrin.gif


Kažkoks masinis pablogėjimas.
O jūs atsekat, kas jį sukelia? Aš tai jau daugmaž žinau, bet kaip sunku keisti elgesį. Ir dar be jokių priežasčių (bent man suprantamų), apima nerimas sausį. Prašoku tik tada, kai būnu labai užsiėmusi.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 11, 11:46)
Kažkoks masinis pablogėjimas.
O jūs atsekat, kas jį sukelia? Aš tai jau daugmaž žinau, bet kaip sunku keisti elgesį. Ir dar be jokių priežasčių (bent man suprantamų), apima nerimas sausį. Prašoku tik tada, kai būnu labai užsiėmusi.


įtampa sukelia. bent jau paskutiniu metu.
nebemoku apsimetinėti, kad man viskas super duper gerai. nervina tas apsimetinėjimas. geriau įlendu į savo kiautą, niekam nesirodau tai dar dar... užpraeita savaitė buvo klaiki. tūkstančiai dvikojų vienoj vietoj 3 dienas...
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 04 10, 22:42)
Žinau kad jie daug pranašumų turi toj srity,

Zinai ar girdejai gandus? g.gif

QUOTE(NotMiau @ 2014 04 10, 23:00)
Tik sarkastiškai galiu leptelt, dėl ko moteriškė garbiam ar apygarbiam amžiuj pyst ir sugalvojus į Afriką išdūmia.

O man patinka tokios. Geriau varancios i Afrika bbiu paziuret, nei stebincios kaimynus ir paskui, visos doros ir teisingos, pletkinancios su pensininkem ant suoliuko.

Uzmuset man fantazija su atostogom Maroke. As jau isivaizdavau Tapyriene Nigerijoj, Konge ar Tanzanijoj, vietiniu genty su kokiu juoduku zenota. O pasirodys kad viso labo moteriske kiek pagulines prie viesbucio baseino. rolleyes.gif

Vienok, jei tik tiek, ko Tapyrai tiek jaudinaisi ir triuksmo kelei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 11, 14:41)
Zinai ar girdejai gandus?  g.gif
O man patinka tokios. Geriau varancios i Afrika bbiu paziuret, nei stebincios kaimynus ir paskui, visos doros ir teisingos, pletkinancios su pensininkem ant suoliuko.

Uzmuset man fantazija su atostogom Maroke. As jau isivaizdavau Tapyriene Nigerijoj, Konge ar Tanzanijoj, vietiniu genty su kokiu juoduku zenota.  O pasirodys kad viso labo moteriske kiek pagulines prie viesbucio baseino.  rolleyes.gif

Vienok, jei tik tiek, ko Tapyrai tiek jaudinaisi ir triuksmo kelei?  g.gif


*Sutinku (nors žinau, kad su manim nekalbi). nemėgstu dorų ir teisingų, o tiksliau apsimetėlių.
* Ir tai gerai.
* Moteriškė, matyt, taip pateikė visiems savo išvykimą. Trinkt durim, varau į Afriką. Aš, ko gero, jei būčiau supykus ant D, irgi taip padaryčiau. Tiesa sakant, beveik norėjau taip padaryt su viena kelione, tik ją pateikt va taip, panašiai. Bet atsirado kliūčių, ir likau nepateikusi ir neiškeliavusi smile.gif

O siaip tai turbūt man laikas išsiregistruoti. Per daug prikalbėta. Ima nerimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 11 balandžio 2014 - 13:54
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 11, 14:41)
Uzmuset man fantazija su atostogom Maroke. As jau isivaizdavau Tapyriene Nigerijoj, Konge ar Tanzanijoj, vietiniu genty su kokiu juoduku zenota.  O pasirodys kad viso labo moteriske kiek pagulines prie viesbucio baseino.  rolleyes.gif

Tai ir man užmušė
Aš va kažką panašaus buvau susifantazavus apie mamulę..
O čia...
Pasikepins.. Ir gryš dry.gif biggrin.gif

Mano slyva kaip žydi!!! Pilna pilna žiedų
Pernai 7 slyvos buvo iš kruopščiai suskaičiuotų 10 žiedelių
Tai šiemet slyvienes virsiu, jei viskas ok ploja.gif
Nžn, bet mane tokie 'šūdeliai' džiugina
Išvis, man darželiukėlytis(mažas gi) daug džiaugsmo, ramybės tokios kelia
Kai žydi, užauga, sunoksta. Kai gali gulėt žolėje, šalia kažkur dūzgiant tetulei kamanei, kvepiant žolei, apsupty tujų...
Atsakyti
Man tai būtų gaila slyvų uogienei. Geriau jau šviežias valgyt. Labai mėgstu visas uogas, išskyrus raudonuosius serbentus.
Atsakyti
Kiek žydi, tiek nesuvalgysim
Nors aišku 'žalias' valgysim
Aš uogienių neverdu, nes nevalgom
Juodųjų serbentų priviriau, nes nebesuvalgėm
Tai va nei stiklainiuko neprasidarėm
Nesinori
Tuolabiau, kad šviežių B priperka uogų
Vuogienių biggrin.gif niekad nemėgau- nebent braškių
Atsakyti
Brr, net nupurtė prisiminus braškių uogienės skonį biggrin.gif Man vienintelė patinka, tai vyšnių.
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 04 11, 11:27)
as gyvunus myliu, bet su protu, gyvunas negali buti aukstesne butybe uz zmogu, jei man kieme kaimynu katinas myztu istisai, tikrai nekenteciau, nuodyti negaleciau, bet kokiu nors veiksmu tikrai imciausi! Neuostyciau myzalo smarves!  doh.gif
O kodel NUOSAVO NAMO kieme negalima palikti pagalviu, kurios skirtos lauko baldams?  biggrin.gif  Jei virs lauko terasos yra stogas ir tos pagalves po lietaus lieka sausos, tai jos ten gali prabuti labai ilgai...Kaip visada kaltas lieka tas kuris kencia, atrodo kad jei apmyzo lauko baldus tai pats kaltas kad NUOSAVAME NAMO lauke tuos baldus palika, prisiko i smelio deze, pats kaltas, pamirsai uzdengti...  biggrin.gif

As kai paziuriu... Tai neturiu komentaru
Atsakyti
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 11, 01:37)
Jau ner kur det ne tik koju, bet ir ranku. Delnai tuktuk. O oda reiktu nusirengt.
nekasnekas. Su skruzdelem ryt pamoka paskaitysiu.
va kol raides vien isrinkau.
ir kas tai? pati sau spoksau is uz nugaros. Per peti.
Su kirviu kojas nusikirst.


labai jautriai priimi ir odą, ir save doh.gif
Papildyta:
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 11, 00:04)

pareiske snd jis man,mano diedas,sako:as tiesiog susitaikiau su tavo beprotyste biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
ta beprotyste toks salyginas dalykas
bet jam ir mano kuku jau didele beprotyste
bless


Man nepatinka, kai padidina ar įsivaizduoja mano trūkumus g.gif na, kažko tai negali priimti...dažniausiai to, ko pati nepriimu unsure.gif
Atsakyti
O aš suprantu piktinimąsi
Mane irgi siutina, žinok tos katės ateinančios ir šikančios, myžančios
Suprantu- gyvūnas, bet.
Kai savo kieme palikt negali, nes ateina ir primyža, išknisa..
Uf. Aš irgi taip parašyt galėčiau
Nekenčiu nuo to laiko, kai savam kieme, smėlis neuždengtas buvo paliktas tik trumpai (!!!), o ten prišiko(nematėm), o maža(1.5metų) nuėjus žaist išminkė, kaip kokį plasteliną
Paskui rankos atplaut nuo tos smarvės negalėjau
Aš jau jas(kates) ir šaudyt pasiruošus buvau biggrin.gif (nešaudyčiau- bet ir vandeniu purškiau, jei pavykdavo ir mesdavau iš kokio daikto- kliša- nesu pataikius, o jau išjabašinus visokiais žodžiais esu)

Vnž, aš juos irgi myliu.. Tik šeimininkų nepernešu tokių, kur išleidžia (nors katės neišleist turbūt sunkus reikalas)
Aną kartą šunėks įbėgo į kiemą- žiūri man į akis pro langą žiūrinčiai ir šika!!!
Tai šeimininkė ėjo rinkt su prisnarglėta nosine(neturėjo nei maišelio, nei ką- tik tą susuktą nosinpalaikę), būč pro langą nežiūrėjus- gaaaaraaaantuoooju- būtų nužygiavus!!
Tai man ne ant šuns pikta, bet ant tokių va šeimininkų
Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 11, 13:41)
  O pasirodys kad viso labo moteriske kiek pagulines prie viesbucio baseino.  rolleyes.gif

Vienok, jei tik tiek, ko Tapyrai tiek jaudinaisi ir triuksmo kelei?  g.gif


Gal labai neįprastas toks elgesys pasirodė ? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 11, 13:53)
O siaip tai turbūt man laikas išsiregistruoti. Per daug prikalbėta. Ima nerimas.


Gal kiek banaliai atrodys, bet tik ar ne per pilnatį pagausėja norinčių išsiregistruot? unsure.gif
Tai šuniukui sekasi gerai mirksiukas.gif gabus.
Atsakyti