Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Slapio esu davus pora kartu, bet tik pasilepinimui, nes tas tiesa -- tikrai tik vienas kasnis.
O siaip jis kulturingas -- nuo stalo nieko nekaulina ir siaip zmoniu maistu nesidomi. Priesingai nei kyska -- naglai reikalauja ir pati apsitarnauja jei tik nusisuki. Turi dar keista pomegi -- cipsus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tapyras: 10 balandžio 2014 - 22:39
QUOTE(Tapyras @ 2014 04 10, 23:27)
Dar del gyviu... Paaiskinkit dabar man. Jauciuosi visiska tundra. Suo visad ede sausa maista. Ede normaliai, be kaprizu, bet ne viska is karto, su pasilikimu "ant veliau". Dabar nupirkau truputi kitokio -- sauso, bet minksto. Dedu tokias pacias porcijas, bet praryja per minute ir praso dar. Ar duot daugiau, ar sakyt uzteks? g.gif

As tai pagaileciau ir duociau daugiau. Bet taip negerai, nes turi uztekt nustatytos normos. O kad eda skaniai, tai aisku, bet koks slapesnis maistas suniui skaniau. Gali truputi padidint.
Atsakyti
kokia keista yra rutina. ji vargina. bet tik nukrypk - is karto nemaloniai nesaugu.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lil·ith: 10 balandžio 2014 - 23:04
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 11, 00:06)
kokia keista yra rutina. ji vargina. bet tik nukrypk - is karto nemaloniai nesaugu.

Joa, tikrai...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 10, 22:00)
Gi nesakysi- varau į afriką baltų bbių pažiūrėt  rolleyes.gif
Jei afrika, tai juodi, neskaitant kelių pablyškusių ir saulės bijančių (ch'o klasifikaciją bbių prisimenant) biggrin.gif  biggrin.gif

taiga didele ta afrika
plati biggrin.gif
pvz pietu afrika ar siaures
yra ir baltu ir rudu,ir falai atitinkamu spalvu

itariu tapyro mamyte varo atostogu I moroka,tiek tos ir afrikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 10, 23:33)
itariu tapyro mamyte varo atostogu I moroka,tiek tos ir afrikos ax.gif

true.
exaggeration is a human weakness.
Atsakyti
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 10, 21:19)
. kartais didingumas virsta tiesiog pasislykstetinu.

kieno didingumas?
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 10, 23:46)
kieno didingumas?

samoningai suvokto buvimo.
Atsakyti
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 10, 23:54)
samoningai suvokto buvimo.

ooo,vaikeli
Papildyta:
as tai oficialiai svari nuo visu psichotropiniu medziagu
idomu save stebet
grizo dirglumas
kantrybes nebuvimas
su diedu susikalam,bet tik minutei/valandai kitai
pastebejau,kad diedui padare labai dideli poveiki paskutinis psichas,pas kuri ir as buvau,ir man visiskai nepadare ispudzio

pareiske snd jis man,mano diedas,sako:as tiesiog susitaikiau su tavo beprotyste biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ta beprotyste toks salyginas dalykas
bet jam ir mano kuku jau didele beprotyste
bless
Atsakyti
Jau ner kur det ne tik koju, bet ir ranku. Delnai tuktuk. O oda reiktu nusirengt.
nekasnekas. Su skruzdelem ryt pamoka paskaitysiu.
va kol raides vien isrinkau.
ir kas tai? pati sau spoksau is uz nugaros. Per peti.
Su kirviu kojas nusikirst.
Atsakyti
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 11, 01:37)
Jau ner kur det ne tik koju, bet ir ranku. Delnai tuktuk. O oda reiktu nusirengt.
nekasnekas. Su skruzdelem ryt pamoka paskaitysiu.
va kol raides vien isrinkau.
ir kas tai? pati sau spoksau is uz nugaros. Per peti.
Su kirviu kojas nusikirst.

Man sunku net įsivaizduot, kaip tu sugebi dirbt atsakingą darbą taip jausdamasi.

Na, tai kuri šiąnakt sapnavot juodus falus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 11, 08:43)
Man sunku net įsivaizduot, kaip tu sugebi dirbt atsakingą darbą taip jausdamasi.

Na, tai kuri šiąnakt sapnavot juodus falus?  biggrin.gif


baisu dirbt atsakingą darbą. bent jau man. aš čia iš savo kiemo taip sakau. nepajudu visa savaitė. dienom blūdinu arba tvardausi, kad nestaugčiau, o naktim nemiegu. jei uzmiegu tai tikrai sapnuoju ero sapnus. sakyčiau nedap... bet negali būti biggrin.gif

dėl gyvių ėdimo. jie tokie padarai, kad gavę naujo, skanesnio maisto ima jo reikalauti be perstojo. mano besotėms yra duodama dienos norma + vitaminai, žuvų taukai ir vsio. stovi bliūdai su vandeniu ir amen.
Atsakyti