Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 10, 21:19)
bet spalva? cia jau reik turet gurmanisku bruozu.


To paties norėjau klaust smile.gif
Žinau kad jie daug pranašumų turi toj srity, bet dėl spalvos nepagalvojau.. Nebent naktį nesimato, čia gal pliusas smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

lb puikiai jauciuos lt:)daug bendrauju su mama,padedu ir duodu pizdy,kad nenori gert israsytu antidepresantu,nes jai gal pasalinis poveikis pasireiske,ja lb migdo ,o to gerumo jausmo nejaucia,tai gal net netinka...liepiu pagert bent menesi,kad suprastu ar jai tinka jie.
o as vakar buvau pas daktarus,visgi letinis kasos uzdegimas,gydymas vaistais,daktare sake,kad daznai taip buna kai yra isoperuoti tulzies akmenys...
Atsakyti
Na nžn kuo.
Tik sarkastiškai galiu leptelt, dėl ko moteriškė garbiam ar apygarbiam amžiuj pyst ir sugalvojus į Afriką išdūmia.
Dar lieka versija- kad ten ji tik atostogom, porai savaičių
Bet aš susidariau mintį, iš nuotrupų, kad ji ten ilgesniam laikui išsiruošė
Tai komentaras mano būtų(sau pačiai mintyse), į 'kodėl į afriką, kodėl būtent afriką?'- būtų- kiba juodų falų pažiūrėt.
Nes nu rimtai
Ok.. Dar visokios misijos bla bla.
Papildyta:
Tai bl
Mergos.
Gi nesakysi- varau į afriką baltų bbių pažiūrėt rolleyes.gif
Jei afrika, tai juodi, neskaitant kelių pablyškusių ir saulės bijančių (ch'o klasifikaciją bbių prisimenant) biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lil·ith @ 2014 04 10, 20:46)
ir kodel afrika.

Nu ten tipo ekskursija, tik be grupes g.gif nenoriu perdaug viesint detaliu blush2.gif geros jai keliones rolleyes.gif

O as niekur nevariau ir nevarysiu. Visi puikiai apsieina be manes thumbup.gif

Tiesa, mano gyviai turi blusu blush2.gif
Atsakyti
Aj, tai kelionė
Įdomu tada
Aš kažkaip supratau, kad ji mažiausiai metam ten išvaro

Nebe taip baisiai atrodo

Blusų tai gi čia normalu
Pastoviai pasigauna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 10 balandžio 2014 - 22:14
Nu va. Nereikia mums eiti ir i sex pazinciu skyreli. biggrin.gif
Gal cia tuoj ir diedu prisisauksim. biggrin.gif

Maciau filmuka kaip treniruojasi musu suo. Neitiketina ka profai sugeba padaryti is tokiu atrodo beviltisku. Grazu. Bet iseimininka tai nulis demesio. Dabar jam jo treneris dievas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinot noir: 10 balandžio 2014 - 22:22
QUOTE(kliomba @ 2014 04 10, 22:42)
Nebent naktį nesimato, čia gal pliusas smile.gif

Aga, o ko ne pliusas biggrin.gif - žinai- dulkinies- o kadangi juodas- nesimato- vaizdas, kad dulkinies su nividymka biggrin.gif
Egzotika, ne kitaip biggrin.gif
Zoofilai, nekrofilai, invisiofilai biggrin.gif

Papildyta:
Pinot- pirma pralauš, išmuštruos, tada ir šeimininkui eilė ateis
Kol treniruojas, aš kaip suprantu, ir turi
Būt vienas dievas

Kitaip- penkios auklės- vaikas be galvos
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 10, 23:19)
Aga, o ko ne pliusas  biggrin.gif - žinai- dulkinies- o kadangi juodas- nesimato- vaizdas, kad dulkinies su nividymka  biggrin.gif
Egzotika, ne kitaip  biggrin.gif
Zoofilai, nekrofilai, invisiofilai  biggrin.gif

doh.gif lempute galima prisitaisyt.dar daugiau egzotikos. Arba sviecianti prezervatyva.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 10, 22:25)
dulkinies su nividymka  biggrin.gif

o jeigu burna praziota, atrodo, kad dulkinies su dantim. cia beveik kaip tavo avas.
Atsakyti
Dar del gyviu... Paaiskinkit dabar man. Jauciuosi visiska tundra. Suo visad ede sausa maista. Ede normaliai, be kaprizu, bet ne viska is karto, su pasilikimu "ant veliau". Dabar nupirkau truputi kitokio -- sauso, bet minksto. Dedu tokias pacias porcijas, bet praryja per minute ir praso dar. Ar duot daugiau, ar sakyt uzteks? g.gif
Atsakyti
Bet
Jūs
Ir
Pošlos
rolleyes.gif
Papildyta:
Sakyt- užteks, mano žiniom.
Dar šlapią pabandytum- suėstų mygom kad ir dvigubą porciją- ir dar prašytų greičiausiai

Bet čia BFH'o palauk- ji profas
Gabytė, nuo tada, kai kasdien praustis pradėjo irgi kuklinasi mum
Parašyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 04 10, 22:27)
Dar del gyviu... Paaiskinkit dabar man. Jauciuosi visiska tundra. Suo visad ede sausa maista. Ede normaliai, be kaprizu, bet ne viska is karto, su pasilikimu "ant veliau". Dabar nupirkau truputi kitokio -- sauso, bet minksto. Dedu tokias pacias porcijas, bet praryja per minute ir praso dar. Ar duot daugiau, ar sakyt uzteks? g.gif



as nenormuoju siaip savo sunims maisto,suvalgo ir ipylu dar(pas mus sausa maista valgo),jei nori valgo,jei ne tai ne.kartais vienos rusies nevalgo visiskai-neskanu,o kitus taip lapnoja,kad oj:) pas mama yra lb fainas suo,jam tik 6menesiai,negaliubkoks fainuolis wub.gif o maniske,tai taip pavydi,kad ji myluoju ar zaidziu su juo,nors pati nenori zaist,bet miegam abi kartu,geris.kaip as juos myliu wub.gif
Atsakyti