Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

ne man klausimas,bet atsakyciau taip
svetimoj saly esi imigratas,svetimas,kitoks
ziurint koks charakteris
vieniems visur gerai,kitiems visur blogai biggrin.gif
dar kitiems reikia savo saknu,jaukumo
as priklausau tiems tretiems
pradzioj buvo labai sunku,grizus I Lietuva net piktos bobos tokios mielos ir savos atrode biggrin.gif
dar nemokant kalbos,neturint darbo,savo namu,tai isvis

zodziu reikia integruotis,mokintis kalba,pazinti/pamilti sali,kurioje gyveni

dabar man gerai cia,kur esu.bet,kazkaip gera zinant,kad yra Lietuvoj mano namai,seima.ir cia mano namai,seima,draugai.
kazkas tokio

pradzioj,kol nelabai kalba atidirbta buvo,tai sakes koks baisus jausmas.
pirmas dalykas,kurio reikia siekti,tai atkalti kalba.
nu nes sunku buti kurcnebyliu,ania?
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 07, 13:06)
Blyn. Tai dbr pažiūrėjo beležin kiek.. Dar foto foto.. Alia ir asm info
Kaip čia taip..
Psio
Photobucket in a dogs house mad.gif


Garbės žodis, mačiau tik batus. Net nesupratau, ką ten tose nuotraukose tvarkyt reikia ir apie ką jūs šnekat.

QUOTE(NotMiau @ 2014 04 07, 19:38)
Aš tipo išsimiegu.
Tai galėčiau
Jau scenarijus galvoj sukasi
Bl.


Man tai tas pastoviai. Nors atrodo neblogai viskas.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 07, 21:20)
Lil•ith, realiai, paskui, kai pravėsau- be tavęs, Spanguolės, Lining ir BS, gal viena ar dvi kabalbos galėjo peržiūrėt, nes buvo tik +- 4 ar 5 'nariai' apačioj
Tai kažkaip..
Bet irgi netoli ligoninės ribos gi.
Kad damušė, tai tikrai.


dėl manęs būk rami - pražiopsojau, ***. nagus graušiu iki gyvenimo galo cool.gif

tikiuosi, tu šiandien jau rami ir fuckus aplink dalint gali. nepiktus tokius. naglus ir truputį linksmus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 07, 23:24)
 
-kaip gerai,kad Lilith taip greit ispejo 4u.gif
labai gera pamoka

-daznai labai vista

-batus tai jau maciau kadaise

-Joa, ačiū jai dar kartą, kad net iš pogrindžio išlindo, jog įspėt
Nes man telefe irgi tik fotkes rodė, jokių nuorodų, aš jas forever būčiau čia palikus unsure.gif
Nu, bet dbr beveik įtikėjau, kad be Lil•ith, Spanguolės ir manęs, niekas daugiau nematė
verta toliau gyvent rolleyes.gif

-Aš su maža nėščia kai buvau, pagrinde višta, vištos papą biggrin.gif valgydavom
Iki šiol aš jos nebevalgau. Bet blauzdeles, kulšeles- mėgstu. Tik ne vištos papą..

-Batų neturėjai matyt, ar jo internetinę jų fotkę rodė, ane?


Dėl šalies mėgimo..
Galėčiau užsivest
Bet iš esmes Buratinas surašė maždaug kaip ir aš galvoju
Išskyrus, kad šeimos LT nėr ir tas manęs nei traukia, nei riša

Ir šiaip čia jaučiuos pusė velnio
Bet lyg norėčiau kada nors gryžt
Nemokėčiau kalbos, skinčiau narcizus laukuose, gyvent tektų kur susigrūdus su smirdančiais diedais ar bobom.. Scenarijų turbūt jau būčiau įvykdžius.


BS- ačiū- prašypseninai biggrin.gif
Grėbly- vakar berods ryte dar ir pagalvojau, kad tu LT gastroliuoji ir mamą slaugai
Ir kad Tapyras visgi į LT išlėkė į laidotuves....


Išsimiegojau. O ir saulė pagaliauuuu pasirodė. Gaila, kad dirbsiu, mažą į parką ištremčiau
Berods ir sapnuot tiek daug nesapnavau
Bet vistiek nesąmones

Pvz. Valgiau keptą duoną, o draugė(buvus vaikystės) išvarė į balkoną, ir ant palangės su kažkokiu analiniu užsiiminėjo. O kažkas ją telefu filmavo
Aš nervinaus prie to lango trypčiojau- gi filmuoja!!! Youtube būsi, durne!!! biggrin.gif

Ir tokie nesąmoningi sapnai kad naktį- užkniso nu.
Atsakyti
Pas mus apsiniaukę ir lynoja.
Notmiau, aš tuo metu kaip tik atėjau vakar, bet nieko nemačiau. Perskaičiau, kaip tu atsakai į Lilith žinutę ir ėjau žiūrėti, kas ne taip. Ir nieko nebuvo jau, tu jau buvai panaikinusi. Taigi truko labai trumpai tas tavo parodymas.

Tu nepergyvenk. Tuo labiau, kad pas jus saulė šviečia. smile.gif

per slogą ir čiaudulį nematau kompo smile.gif Kaip gydytis? Niekada nesergu peršalimo ligom, o va, kažkur susigavau. Bjauru. schmoll.gif

Atsakyti
Notmiauski, zinok as irgi maciau tik kiek daugiau nuotraku nei priklause. Jokiu duomenu nemaciau, bet as ir neknisau iki galo. Grizau staigiai i SM'a, kur Lilith jau buvo tave ispejusi.
Kabetojas irgi jau daugmaz surankiojom, viskas gerai. Gi uztruko kokias 5 minutes gi, maximum maksimiausiai.

Kokia nemaloni istorija gavosi... unsure.gif

Notmiauski, nemirk, a? Nemirk, gerai?

Nes realiai, saltu protu ziurint, tikrai nera del ko. O kad susidejo keli sudukai kruvon ir siaip dabar jautri esi, tai ka.. Kvepuok, vaikeli, tiesiog kveeee-puooook...

Praeis tikrai tikrai.

Buna sudinu duobiu, bet perbrendi jas, o paskui gyvenimas ir vel grazus. Pagalvoji, buciau scenariju ivykdziusi, ziu koki grozi ir geri buc praziopsojusi. Nugi beliktu nagus nusigrauzti melynai rudus, kirminais apejusius...
Isivaizduoji savo dailiuosius nagucius galbut sutrekstus, kirmeliu ziaumojamus? unsure.gif
Durna gal? doh.gif

Gines, akuseres tai dievuli, kam tik nera prishikusios. Daznai ir ne po karta. Ateini, gal su problema kokia, gal nescia, gal tik siaip profilaktiskai, bet vistiek guli nuoga geda isskleidusi, pazeidziama visa. Ar tik siaip pusnuoge, bet irgi... Kiekviena raide ne ton pusen kaip britva zeidzia. O tos gi irgi gyvos bobos, gal ji irgi su dukra susipyko, per daug prisake, grauziasi, mirti nori, o cia raides apgalvok, teisingai jas pasuk..
Ne pateisinimas, zinoma, bet..

Mano akusere antra karta gimdant irgi ne formoj buvo, net apreke, kad per letai gimdau. unsure.gif Laukiamasis pilnas stenanciu, visos gimdyklos uzimtos, o as cia su planiniu skatinamu atsivilkau bl! Ir dar guliu valandu valandas, su savo sraiges letumo kakleliu!
Pyst, skatinanciu kraniuka tik pasuko!

Apsizliumbiau, makijazas nubego (mat buvau pasidaziusi tokia proga ax.gif ). Nuotraukose po visko akiu kampuciuose pilna juodu traiskanu kazkokiu...
Viaukt...
Nu ir diedas ciongus pakele, gydytoja atleke anos ir manes ramint.
Ot smagu buvo, kai prisimenu. rolleyes.gif

Papasakokit, mergos, ir savo nuotykiu. 4u.gif

O mergai palik aparatus, tikrai nebus blogiau. Tikrai neverta del to dasivaryti iki tokios bukles. Gal paieskok ramybes delei kokiu idomesniu, lavinanciu zaidimu, ir bus gerai.
Gi dirbi, vaika gamini, siaip gyvas padaras esi ir tikrai su ja daug uzsiimi.
Bet kai negali, tai negali. Ir taskas.
Islavins ja mokykloj, nebijok.

Cia gal mes esam pereinamoji karta, tai mums dar labai didelis blogis tie kompai atrodo, palyginus su musu mediniais zaisliukais ir karviu blynais pievose.
Kitas amzius gi dabar...

Malonu kad batai patiko. Su dirzeliu, mary dzeines tipo, daznai kam nepatinka, nu bet as sito brando fetishiste, tai ka jau..

Uz kitus komplimentus irgi aciu.. blush2.gif

Tiesa, pasirode, kad anie man per mazi, bet kai is toli siusti (t.y. brangiai), teko "lauzti". Pavyko, net forma nesusigadino, tik vienas pirstas kruvinas liko. unsure.gif
Nu bet sugis. Ir net uz dyka. rolleyes.gif

Baigiau. unsure.gif

Dar apie gyvenima sveciose salyse galeciau pasisakyti, bet kad ziuriu ir taip yr kuo pasiklot ir uzsiklot. biggrin.gif

Atsakyti
Spanguole lotuliukas.gif
Miela tavo paklodes skaityt, net per trumpa tokia, rodos, king size norėtųsi biggrin.gif
Net su ašarom žvengiau
Bet tavo diedas wub.gif
Mano tai nekeltų ciongų.. Turbūt
Bet šįkart, jei reiks, aš bjauri pasiruošus būt ir skundais, raaaštiškais, grąsint!!! lithuania.gif:
Tik kad paskui iš zlasties neužsiuvinėtų kryželiu putkos blyn.

Bateliai man tavo gražūs ir žinau, kad jie tavo silpnybė, tokie
Man tokie netiktų, trumpas kreivas kojas išvis išdarkytų
Bet ant tavo kerpečkėlės- idealiai. Hujsnim ir tą pirštą kruviną. Tikrai gi- sugis ir nemokamai biggrin.gif

Pinot- aš liaudiškom gydaus, man greičiau padeda nei vaistai
T.y. plaunu nosį (slankauskait?? Kaip ten tu, ar bandei?)
Ir garuoooju. Karštai kiek pasikenčia ir giliai, net žiaugčiot verčia pirmus porą kartų
Sveik.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 07, 22:20)
***** durna ji bl ar ką?

pffff... tai aišku, net neabejok. paracetamolio nepasiūlė? idant toks didelis pilvas nebūtų toks didelis?

QUOTE(NotMiau @ 2014 04 08, 11:17)
Tik kad paskui iš zlasties neužsiuvinėtų kryželiu putkos blyn.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aš tai ramiai kažkaip abi. pirmas tai neplanuotas cezaris. iki operacijos, per sąrėmius, kurie nixuja neatidarinėjo ten takų visų, pora kartų buvau sąmonę praradus iš skausmo, nors jį laaabai pernešu, pastebi ir gydytojai ir sesutės ir dAntistės. tai diedas ėjo jau iš operacinės daktarą traukt doh.gif , sulaikė ten akušerės biggrin.gif
o antras planuotas, tai ten visai baikė. atėjau, atsiguliau, prapjovė ir yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 08, 11:17)


Pinot- aš liaudiškom gydaus, man greičiau padeda nei vaistai
T.y. plaunu nosį (slankauskait?? Kaip ten tu, ar bandei?)
Ir garuoooju. Karštai kiek pasikenčia ir giliai, net žiaugčiot verčia pirmus porą kartų
Sveik.

Bateliai tai labai wub.gif

Teks ir man "garuot" šį vakarą, nes jau nemtau žmonių ir negaliu kalbėt su jais.
Iš viso noriu eit namo į šiltą lovą ir šildytis. Ale kad negaliu. Nors dar pagalvosiu.

kaip jūs padarot, kad apačioj matomos kaip "kabančios"? Manęs kažkodėl niekada nesimato, nežinau, kodėl? Aš kaip koks anonimas čia slankioju.
Atsakyti
Aga, pamiršo turbūt
Arba suprato, kad man bele ko neįsiūlysi
Visus skiepus atsakiau nesąmoningus blyn
Antibų nuo šlapimo takų tipo esančio uždegimo negėriau
Ir vaikui calpolio(paracetamolio) neduodu vietoj saldainių
(Per atranką, girdėjau viena pasakojo, kad vaikas užkimo, lyg sloga- sugirdžiau calpolio, niurofeno, dar calpolio.. Aš taip blyn paklausiau blink.gif ... Vakar viena nėščia tel šnekėjo, pasakojo, kad vaikas neramus buvo, sako sudaviau calpolio. Nors tempos neturėjo.. Vnž vietoj saldainių urmu jos to calpolio užsiperka ir girdo, reikia nereikia. Aš išvis esu davus per 8metus turbūt mažiau nei 10kartų- nu tik jau kai tempa auukšta. Sadistė aš)

Va tų sąrėmių bijau. Nors irgi skausmui tikrai kantri
Bet jei kaip su kaža ir TAIP ilgai.. Ufff
Papildyta:
Pinot- kai jungeisi kažkada, pažymėjai varnele 'invisible'- nematoma
Užtai ir nerodo
Jei nori, kad rodytų, atsijunk, o kai jungsies vėl- dešiniam šone yra tie du langeliai- "prisimint mane" ir "nematomas"
Tai atžymėk ar nepažymėk to nematomo smile.gif
Papildyta:
Vasarai- skorochodai begemotui
Laaabai patogūs
Nors man dar ir gražūs visai
user posted image
Atsakyti
su tuo susekiojimu, tai jeigu labai bais noreti tai galima bet kuria atknist. viesai rasinejam, o lietuva mikroskopine salis. bet reik tiketis, nera reikalo.

kartais atrodo kuo labiau judi, tuo labiau grimzti. ar ta aplinka per klampi? nesuprasi. is kitos puses lyg nesutelpu sitoj savasty. ir stiklainis niekaip nenusiima. kaip ne zmogus buciau.

man idomu ar Tapyro motina tikrai i afrika isvare/o ar cia kazkoks metaforinis pezalas.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 08, 10:17)
Tik kad paskui iš zlasties neužsiuvinėtų kryželiu putkos blyn.


nieko, jei kryželiu užvanos, padėsiu atnarpliot - turiu patirties ardyt kryželį bis.gif
Atsakyti