Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(kliomba @ 2014 04 06, 23:41)
1)Žinai, gali būt abu variantai. Man jie kažkaip pasireikšdavo, tai vienas tai kitas, arba kartu, toks susidvejinimas. Tarsi vat norisi atrodyt kad ot ir būsiu tokia, o viduj jungiasi stabdžiai ir sustabdai artėjant ribai, kad ot specialiai nebūsiu. Ne tik dėl pasileidimo, bet ir dėl visokių blogumo ir neteisingumo kariamų šunų paauglystėj. Bet ir sunku tas dvilypumas, ypač kai sunkiai valdomas, ir nežinai kada kuris pasireikš.
Papildyta:
2)Kažkokiam straipsnyje skaičiau, neseniai, nes irgi aktualu buvo. Kad moterys lytinį potraukį ima jausti labiau kai įsimyli. Nu tipo kai nėra diedo, tai ir nelabai norisi.
Papildyta:
Tai jo jo, ir mes dar rašydavom taip, iš knygučių ir ranka. O man dar ir vaizdinė medžiaga tik ten buvo, tai prieš sesijas kasdien vos ne tūsus ten darydavom visas kursas smile.gif Bet jau tada bibliotekoj matomi bernai neatrodė labai patikimi, dažniau freakai kažkokie smile.gif
Mane irgi blogiečiai traukė visada. Ne tokie totalūs blogiečiai, bet po blogiečiu užsislėpę geriečiai arba protinguoliai, nu tokie nežinau, kaip filmuose būna smile.gif Tada labai įdomu išknist tą "gėrį" smile.gif Bet ir pataikydavau. Apie bernus savo buvusius galėčiau tokių filmų prikurt.
Papildyta:
Man ilga suknelė graži. Megzta nelabai, nes nemėgstu megztų pirktų, kadangi pati mezgu, tai tos megztos labai retai gražiai žiūrisi.

3)Batai mėlyni patiko, pati gal nenešiočiau, bet ant Lining kojų gražu. Rūžavų negražus modelis. Bet spalvą net ir tokią galima pritaikyt.
Papildyta:
Man gražiau kai ji prancūziškai dainuoja. Net ir filmai su ja šiek tiek suprancūzėja smile.gif
"Nimfomanę" kurią čia dieną pradėjau žiūrėt, bet taip nuobodu pasirodė, nežinau ar pribaigsiu kada. )
4) Gal kas per teliką "Aurorą" žiūrėjot? Nebuvau mačius, tai nustebau kad toks pošlas. Bet kartu ir juokingai atrodė, kaip nemokšiškai grabaliojosi, nu taip labai lietuviškai smile.gif

1) Tu kardavai šunis? Negaliu patikėt.
2) Man nuo įsimylėjimo nepriklauso, greičiau nuo ciklo.
3) Nu įsikandot jūs tą rūūūžavi. Jie rausvi!!!!!! mad.gif
4) Mačiau Aurorą kino teatre. Labai ištemptas, vaidyba nenatūrali dažnai, mano draugei net fiziškai bloga buvo pasidarę, sėdėjo užsimerkus. Bet buvo viena scena, kai ašarojom abi. Dėl jos buvo verta žiūrėt. Bet net ir ta ištempta biggrin.gif Pliusai: Jampolskio vaidyba ir tos moters kūnas. Tobulas.
Papildyta:
Notmiau, man irgi ilga suknelė gražesnė. Pati niekada neturėjau tokios ilgos. O kai jas dėvi, vyrai žiūri? biggrin.gif Juokauju.
Prikalbėjot vakar. O aš asmeniškai dar nesu su Buratinu susitikus.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 06, 22:10)

Lil•ith kad dingo po 'drakės'  rolleyes.gif

Gal pagalvojo, kad jau per didelė kvailių koncentracija vienoj vietoj biggrin.gif
Šiaip ir BS dingusi. Bet, kaip pastebėjau, ji retai rašo, be to, neblevyzgoja be tikslo.
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 06, 21:40)
blogieciai gali buti ir negrazus,ir apsiskaite


Manęs netraukia būtent blogiečiai, mano padidintas savisaugos instinktas.Jei tik pamatydavau, kad blogietis iš karto dingdavau, nes išgaruodavo simpatija.Man meilei reikia saugumo, adrenalino man užtenka kasdieniniame gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 04 07, 07:37)
Manęs netraukia būtent blogiečiai, mano padidintas savisaugos instinktas.Jei tik pamatydavau, kad blogietis iš karto dingdavau, nes išgaruodavo simpatija.Man meilei reikia saugumo, adrenalino man užtenka kasdieniniame gyvenime.

mano mintis parašei drinks_cheers.gif , ypač dėl savisaugos ir adrenalino smile.gif
ir taip yra daug dalykų, kurių negali pasirinkt pagal save, tai bent vyrą neproblematišką yra šansas turėt smile.gif
mėgstu ramybę.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 07, 07:01)
Notmiau, man irgi ilga suknelė gražesnė. Pati niekada neturėjau tokios ilgos. O kai jas dėvi, vyrai žiūri? biggrin.gif Juokauju.


biggrin.gif su trumpesne kokia, jei gatvėj žingsniuoju- būna pypsina biggrin.gif
O su ilgom kai, tai žiūūri, dar ir kaip..
Daugiau vietos fantazijai pasireikšt... Mano (•)(•) DD akį turbūt labiausiai diedų traukia

Aš jaunesnė, tų išdykusių, blogiukų nesibaidydavau
Apie šeimą su jais negalvodavau, o įdomu buvo su jais
Aš nuo gražuolių (arklių biggrin.gif ) 'bėgdavau', va problemų su jais nenorėdavau- na limpančios mergos, plius patys pižonai iš to savo gražumo- feuuu..

Ta prasme būdavo žinantys ar įsivaizduojantys, ka jie gražOliai. Ir būdavo gražių, bet jie to nesureikšmindavo

Nors aš daug bernų nesu turėjus kažkaip.
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 07, 09:02)
biggrin.gif su trumpesne kokia, jei gatvėj žingsniuoju- būna pypsina  biggrin.gif
O su ilgom kai, tai žiūūri, dar ir kaip..
Daugiau vietos fantazijai pasireikšt... Mano  (•)(•) DD akį turbūt labiausiai diedų traukia

Aš jaunesnė, tų išdykusių, blogiukų nesibaidydavau
Apie šeimą su jais negalvodavau, o įdomu buvo su jais
Aš nuo gražuolių (arklių biggrin.gif ) 'bėgdavau', va problemų su jais nenorėdavau- na limpančios mergos, plius patys pižonai iš to savo gražumo- feuuu..

Ta prasme būdavo žinantys ar įsivaizduojantys, ka jie gražOliai. Ir būdavo gražių, bet jie to nesureikšmindavo

Nors aš daug bernų nesu turėjus kažkaip.

Na va, o pavydėjai man mažos sėdimosios biggrin.gif tai mano (.)(.) žinok atitinkami – maži. Esu labai dėkinga išradusiam liemenėles su pakietinimais.
Gražuoliai man irgi nepatinka. Nes tada visas dėmesys būna į juos. O aš jaučiuosi kaip pilka pelytė. O man taip jaustis nepatinka schmoll.gif Geriau jau simpatiškas, be to, dažnai man gražūs būna tokie, kuriems neatrodo kitoms gražuoliais.
Atsakyti
Amziu sveika po truputi integruoti i smegenis.
Ner gerai, kai kokia 50'mete isivaizduoja esanti bais jauna. Gerai kai ji yra zavinga 50'mete.. ax.gif

Stilius su metais taip pat turi keistis. Stilistai pataria kemmetems maisyti jaunimo ir rimta stiliu. Balerinkos amziaus neturi, o ruzava spalva siais laikais devi net vyrai (tikrai ne tik pedikai rolleyes.gif ), taip kad...
Dvimmete tas ruzavas galetu deveti su kokiais sortukais ir marskineliais su krutu uzrasu, o kemmete - su dzinsais ir kiek rimtesne bliuzele, arba su apyrimte suknele.

Jaunimas man patinka del energijos, nerupestingumo, kuris kazkaip nejucia su metais nugaruoja. Vyresni patinka del brandos, isminties, ramybes savotiskos, susitaikymo.
Zinoma, tai ner automatiskai igyjama su amzium.

Siaip manau, kad svarbiausia sugebeti pasisemti patirties ir nesurugti, neapkerpeti, nesumedeti. Tureti kuo daugiau savo amziaus privalumu ir kuo maziau trukumu.
Jokiu budu nesukaupti visu amziu trukumus. Pav., netapti durna tryzne pemmete.. doh.gif

Lining, kaip smagu kad uzvedei kalba apie diedus . ax.gif Pavasaris, pats metas gi. rolleyes.gif biggrin.gif
As sakyciau, kad "nusiraminus" gyventi paprasciau, lengviau, bet ir nuobodziau. Ner elektros, truksta spalvu. unsure.gif Reik kazkaip rasti auksini viduriuka, neperdozuoti.
Ech..

Blogieciai man nepatinka. Pasisakytu koks pazinties pradzioj, kad turi problemu su loshimu, alko, narko ir C°, deciau i kojas ne kavos nebaigusi. unsure.gif

Patinka stiprus, su charakteriu, kuriu nepastumdysi, bet namie geri, rupestingi, supratingi. Jo, irgi protingi, apsiskaite.
Normalios isvaizdos.
Bjaurus atstumia, grazus ant senatves eme kelti nepasitikejima. biggrin.gif
Nebent grozejimuisi per atstuma, tada jo, malonu..




Atsakyti
QUOTE(Spannnguole @ 2014 04 07, 10:12)


Lining, kaip smagu kad uzvedei kalba apie diedus . ax.gif Pavasaris, pats metas gi. rolleyes.gif  biggrin.gif
As sakyciau, kad "nusiraminus" gyventi paprasciau, lengviau, bet ir nuobodziau. Ner elektros, truksta spalvu.  unsure.gif Reik kazkaip rasti auksini viduriuka, neperdozuoti.
Ech..

Blogieciai man nepatinka. Pasisakytu koks pazinties pradzioj, kad turi problemu su loshimu, alko, narko ir C°, deciau i kojas ne kavos nebaigusi.  unsure.gif

Patinka stiprus, su charakteriu, kuriu nepastumdysi, bet namie geri, rupestingi, supratingi. Jo, irgi protingi, apsiskaite.
Normalios isvaizdos.
Bjaurus atstumia, grazus ant senatves eme kelti nepasitikejima. biggrin.gif 
Nebent grozejimuisi per atstuma, tada jo, malonu..

Nuo alkoholiko ir narkomano ir pati bėgčiau.
Man irgi patinka tokie, kaip aprašei, bet tokių nedaug.
Atsakyti
Esmė, kad dbr savo metuose, visai kitaip į vyr lyt atstovus žiūrim
Kriterijai kitokie
Suvokimas kitoks, per gyvenimo centrifūgą prasinešus
Kas 17-metei būtų atrodę, kaip šarmingumas, įdomumas, savitumas(alko ir narko tai nea, bet lošimas tada tikrai neatrodė tai, nu ko dbr bėgčiau, kol padūsčiau ir vistiek dar ropočiau, kad tik toliau)
Tuos alko ir tai, jaunystės maksimalumas, leisdavo tikėt, kad mylės- pasikeis gi
(Aš tai ne, pvz gerą namie turėjau- išmušė maksimalizmą ta tema)

Iš kitos pusės, žinau ir tų trym, kem ar net pem- kurios vis dar pasakom tiki
Galbūt centrifūga mažų apsukų pas jas pasitaikė g.gif
Atsakyti
As irgi savo baciokus gavau. wub.gif Bais noris pasigirti, tai paprasiau Notmiauskes ikelti.
Tikiuosi, radusi laiko ir sushlavusi kantrybes trupinelius is po spintos, ikels. unsure.gif


Atsakyti
Spanguolės gražuoliai
user posted image
Atsakyti
Spannguole, man tokie gražu smile.gif

Šiandien mieste mačiau kojas tip top kaip Lining, tik batai buvo ryži.
Atsakyti