Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Rupuziokas @ 2014 04 05, 13:05)
Labas ir vel..
Be proto sunku ir skauda sirdi. Manau jau niekas nebepades jei pati sau nepadesiu pasilengvinti.

O bent jau žinai, dėl ko skauda? Kaip galvoji pasilengvint pati?

QUOTE(mansunku @ 2014 04 05, 14:54)
Man gražūs antrieji batai ir ,aišku, kojos.
Man atvirkščiai patinka nelabai gražūs, protingi, apsiskaitę geriečiai.

Ačiū. smile.gif
Tau pasisekė.
Buvau pas draugę šiandien, atidavė superinius naujus batelius, tai anuos be gailesčio atgal siųsiu.
Man jau net gėda, kažkokia skudurine temą paverčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 05 balandžio 2014 - 17:35
Rupūžiok, o nuo ano karto, ar ėmeisi kažko?
Ar pasikeitė kažkas tavo gyvenime?
Nes, taip- tik tu gali pakeist kažką, tik ne TUO būdu, kuriuo dbr galvoji.

Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 05, 19:22)
Rupūžiok, o nuo ano karto, ar ėmeisi kažko?
Ar pasikeitė kažkas tavo gyvenime?
Nes, taip- tik tu gali pakeist kažką, tik ne TUO būdu, kuriuo dbr galvoji.

Kai tik ateina sunkesnis laikotarpis, matyt ir mintys tokios ateina. Kai nebegali susitvarkyt.
Tik nesuprantu, kodėl rašo, lyg ir būtų pagalbos šauksmas, o paskui tyli.
O apskritai manau, kad kai penkis kartus žmogus vaizduoja, kad skęsta, tai šeštą kartą jau juo patikėt sunku...

Prisiminkit paskutinį atvejį gal prieš metus ar mažiau. Mano žiniom, viena forumietė, kažkaip sužinojus telefoną, jai net skambino. Po to paskelbto atsisveikinimo laiško.
Kaip supratau, iš anos pusės buvo nustebimas. Gal aš klystu. Gal koks būdas siekti dėmesio. schmoll.gif

Ką veikiat, ciocės?
Atsakyti
Tyluma, ramuma...
Belaukiant ,,Nimfonės'', visiškai kitokia Charlotte, Pinot, gal net tau ji ims šiek tiek patikti smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=P_yHfKfduoI
Aš tai eisiu pamiegot pietų.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 06, 13:07)
Aš tai eisiu pamiegot pietų.


Aš irgi norėčiau, bet negaliu.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as ai pusryciauju,geriu kava
snd iseigine,issimiegojau iki ausu,nes as to verta tongue.gif

oras nekoks,niekur neisiu,tvarkysiuos namus,klausysiuos muzikos,ziuresiu filma koki

labai grazi daina ,lining,prie kavos pasilausyt 4u.gif
pati charlotte negrazuole,bet patraukli kazkuo.is isvaizdos ir manieru moteriska/mergaitiska.trapi ir pazeidziama,paplaukusi prie meno.

lining batai,kojos,viska uzskaitau,grazu.
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 04 05, 17:34)
Man jau net gėda, kažkokia skudurine temą paverčiau.

nebesvaik

balansas yra gerai
biski meno,filosofijos,biski skuduru
Papildyta:
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 04, 18:53)
tik tų rausvų gal nebenešiočiaua jau. amžius vistik g.gif

o kokius batus galima nesioti 40metei?rudus? biggrin.gif

as norejau paklausti avietes,ka vadoveliai raso,kai jauna,nu vos 40ties moteris kas antra zinute"juokauja",kad yra tetule,tokie batai ar spalva,ar tas ar anas netinka.kad sensta, sena jau,mociute bobute blablabla

Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 06, 15:15)
 
o kokius batus galima nesioti 40metei?rudus? biggrin.gif

as norejau paklausti avietes,ka vadoveliai raso,kai jauna,nu vos 40ties moteris kas antra zinute"juokauja",kad yra tetule,tokie batai ar spalva,ar tas ar anas netinka.kad sensta, sena jau,mociute bobute blablabla

Nu tikrai, ir man įdomu. Gerai pastebėjai. Nors Neziniui jokių priekaištų neturiu. smile.gif

Aš tai jau būčiau jau "tetulių tetuliausia", bet visai nenoriu apie tai kalbėt. Su savo amžiaus bobom tikrai nesusišneku ir nenoriu. Aš truputį nebrendyla ir matyt iš to "neišaugsiu". Ir gerai.

Ir tos balerinos man būtų pats tas. wub.gif
tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 04 06, 14:30)
Nu tikrai, ir man įdomu. Gerai pastebėjai. Nors Neziniui jokių priekaištų neturiu. smile.gif

Aš tai jau būčiau jau "tetulių tetuliausia", bet visai nenoriu apie tai kalbėt. Su savo amžiaus bobom tikrai nesusišneku ir nenoriu. Aš truputį nebrendyla ir matyt iš to "neišaugsiu". Ir gerai.

Ir tos balerinos man būtų pats tas.  wub.gif
tongue.gif

friends.gif
Atsakyti
Kūgelį su vištiena iškepiau- niom gavosi
Trupininį pyragą su vyšnių uogiene
Oras nekoks- bet skalbiniai džiūsta, o tai jau labai gerai

Porą suknių nusipirkau
Vnž- bitė maja dbr jau nudūsus ant sofkės irgi pokaitukui derina biggrin.gif

Lining, labiau skudurine tema, nei aš kad, padaryt nei padarei, nei padarysi, spėju biggrin.gif
Atsakyti
o man visada su vyresniais įdomiau būdavo bendraut, iki kokių mano 30. man jaunesni ar bendraamžiai arba tušti arba buki arba nesubrendę atrodė. nuo kokių 35 įdomu su visais. bet vyreni, su patirtim ir išmintim, vis dar lieka favoritai pokalbiuose. nešneku apie tuos, kurie skundžias maža pensija ar užkietėjusiais viduriais.
tai ką man dabar daryt? pasikart? biggrin.gif

beje, pastebėjau, vyresniems žmonėms irgi visada patikdavau. labiau nei jaunikliams. tiesiog nerasdavau ką su pataraisiais kalbėt. išimtis yra viena giminaitė diedo, bais protinga, ta irgi su bendraamžiais nerasdavo bendros kalbos.

notmiauski, rodyk suknes smile.gif

ai, dar batai. kuo blogi rudi? šokolado spalvos tokie? nešioju ir melsvus, ir smėlio spalvos, ir baltus, jei tai laisvalaikio. skonio reikalas čia.


čia irgi yra mane užknisančių, bet pirštu nebaksnoju.
Atsakyti
QUOTE(buratinas:) @ 2014 04 06, 14:15)
as norejau paklausti avietes,ka vadoveliai raso,kai jauna,nu vos 40ties moteris kas antra zinute"juokauja",kad yra tetule,tokie batai ar spalva,ar tas ar anas netinka.kad sensta, sena jau,mociute bobute blablabla


O kiek procentų lietuvių 40+ drįstų užsidėti ružavus batelius? Manau, ne daugiau kaip 5 %.Aš mėgstu ryškias spalvas ir nuolat aplinkoje susilaukiu replikų, kad tai ne mano amžiui.
Atsakyti
Nėr ką rodo, vistiek nepatiks biggrin.gif
Dbr suknios, kad tik tilpčiau biggrin.gif
Nors man tai dar ir visai gražios rolleyes.gif

Aš aučiaus ir rūžavais, ir visokiais kitokiais..
Nors dar kiam man nėr.
Atsakyti