Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Realybėj tai tik ant vieno durniaus buvau užsirovus. Bet ten tikrai neeilinis buvo biggrin.gif Nebijau aš jų, vis tik viešose vietose susitinku, į namus neinu. O tas toks... tik gražus, man atrodo. Reikia naujo. Noriu įsimylėt. Ir dar viena bėda, man patinka blogi berniukai. Jei geras, šeimyniškas, tai seksualiai netraukia. Praeitą vasarą buvau tokiam pasimatyme, ir jis pradėjo pasakot: 12 metų lošiau, vogdavau, dabar jau nelošiu ten kažkiek laiko, bandau tvarkytis gyvenimą, o man po to jo prisipažinimo net širdelė spurdėt pradėjo biggrin.gif Visą vasarą dėl jo prasvaigau. Tai vat dėl tokių dalykų man ir reikia gero psichoterapeuto, turiu numačius, dviem draugams jis labai padėjo, ir per trumpą laiką, tik ir kaina jo atitinkama. Tai vis suku galvą, kaip užsidirbt papildomai.
Nu bet ir priatviravau doh.gif
Santykiai su vyrais ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios aš sergu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 04 balandžio 2014 - 20:38
o vaikeli unsure.gif
dabar kaip Avietė smile.gif paklausiu, aišku neatsakysi. suprasiu. o koks santykis su tėvu buvo? nes pvz aš žinojau,,kad mano vyras nebus toks kaip tėvas. kategoriškai. nu ir nėra.
Atsakyti
Tėvą vaikystėj labai mylėjau, jis mane irgi, kol buvau maža. O paskui prasidėjo bėdos, kai truputį paaugau ir tapau savarankiškesnė: visų vaikai kaip vaikai, tik šita ne kaip visi. O paauglystėj išvis, mušdavo, vadindavo prostitute ir pan. Pas mane namie nė karto nebuvo joks vaikinas, nes bijojau tėvo. Jei kalbėdavau su kokiu prie laiptinės, tai išbėgdavo šaukdamas.
Pats jis buvo tikras bledūnas, niekada to ir neslėpdavo, o mama – skuduras jam po kojom. Pasakė, daugiau pas kaimynę neisi, ko ten tau, ir ji neina. Pykstu ant jos, kad tokia bestuburė buvo. Dar vaikystėj sakydavau, jei mano šeima bus tokia – pasikarsiu geriau. Baisiausia, kad savy matau tokį pat nuolankumą kaip mamos. Labai nemėgstu konfliktų, vieną kartą pakovosiu, du, o paskui nusileisiu dėl šventos ramybės. Tas mane labai gąsdina. Įdomiausia, kad brolis man visada pavydėjo tėvo meilės ir dėmesio. Dėmesys ir meilė buvo reiškiami pinigais biggrin.gif Dabar tėvai seni, ir jaučiu, kad jis mane tikrai myli, jau nebekritikuoja, priima mano trūkumus. Bet šiltų santykių nėra. Nes man jei jau kas peržengia ribą(o tai labai sunku), tai kelio atgal jau niekada nebus.
Atsakyti
Aviete, ką rašo vadovėlai Lining atveju g.gif .be ironijos ir pašaipos čia.

nu šiap, kai tėvai vadina paauglę pasileidėle,,tai yra du variantai: 1) tai jei taip galvoji, tai tokia ir būsiu, 2) nu specialiai tokia nebūsiu smile.gif , tau ant piktumo.

žinok kažaip manau, kad psichas tau padėtų. man kažkoks klasikinis vadovėlinis atvejis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 04, 20:59)
Aviete, ką rašo vadovėlai Lining atveju g.gif .be ironijos ir pašaipos čia.

nu šiap, kai tėvai vadina paauglę pasileidėle,,tai yra du variantai: 1) tai jei taip galvoji, tai tokia ir būsiu, 2) nu specialiai tokia nebūsiu smile.gif , tau ant piktumo.

žinok kažaip manau, kad psichas tau padėtų. man kažkoks klasikinis vadovėlinis atvejis.  g.gif

Tiesos yra, aš ir esu ganėtinai pasileidus, bet tuo metu, kai taip vadino, nebuvau. Aš apskritai labai vėlai praradau nekaltybę ir su mylimu vaikinu. O vėliau... na, man tiesiog labai patinka vyrai ir seksas smile.gif
Dieve, man tikrai teks išsiregistruot ir prisiregistruot iš naujo, tiek visko pripasakojau.
Einu jau miegot, bus įdomu išgirst ir kitų nuomones (ypač apie batus biggrin.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 04 balandžio 2014 - 21:09
Blyn. 'Gerulis' tėvas..
Įdomiai taip, tie bledūnai..
Dukras paauglystėj iki negalėjimo engia, kontroliuoja( mano draugės atvejis laaabai panašus)
Mama- bestuburė.

Aš irgi sakiau, kad mano vyras toks, koks buvo mano tėvas, nebus
Nu ir kitoks
Visai kitoks.
Nors sako, kad norim nenorim, nesąmoningai pasirenkam tokius, kaip tėvas.
To bijojau. Nesąmoningo rinkimosi

Man irgi blogi berniukai patikdavo.
Dbr irgi, bet tas blogumas toks.. Pragrynintas..

Dbr ir šeimyniški būna, kad patraukia dėmesį
Nors už maniškį seksualesnio beveik nepasitaikė per tiek metų
Buvo keli, vienas toks blogiukas.. Uf kaip viliojo nusidėt
Bet atsilaikiau kažkaip.. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NotMiau: 04 balandžio 2014 - 21:18
QUOTE(nežinau100% @ 2014 04 04, 20:59)
Aviete, ką rašo vadovėlai Lining atveju g.gif .be ironijos ir pašaipos čia.

nu šiap, kai tėvai vadina paauglę pasileidėle,,tai yra du variantai: 1) tai jei taip galvoji, tai tokia ir būsiu, 2) nu specialiai tokia nebūsiu smile.gif , tau ant piktumo.

žinok kažaip manau, kad psichas tau padėtų. man kažkoks klasikinis vadovėlinis atvejis.  g.gif


net nežinau, bijau suklyst. Bet gali būti, kad nesąmoningai traukia tai, kas buvo vaikystėje, atkartoti panašų jausmą, panašias situacijas.
Tik Lining pati čia neblogai analizuoja, ir viską pati supranta. Terapija tai aišku, kad niekam nepamaišo.

Dėl tų variantų, tai nežinau, priklauso nuo charakterio gal. Bet pasitikėjimo ir stiprybės savimi kritika paauglei neprideda.

Papildyta:
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 04, 21:15)
Nors už maniškį seksualesnio beveik nepasitaikė per tiek metų
Buvo keli, vienas toks blogiukas.. Uf kaip viliojo nusidėt
Bet atsilaikiau kažkaip..  cool.gif


Geras požymis, nesiskirsit vadinasi, jei yra ką teigiamai vertint biggrin.gif
Atsakyti
Tai čia man taip biggrin.gif
Kaip jam- nžn
Bet šiaip, pagarba tarp mūsų yra, jei meilės karštos ir nebėr.

Norėčiau gal net, kas vyrai ir sexas labiau patiktų, kaip Lining sako
Dbr vyrus visus matau 'kiaurai' su bbiais..
Ta prasme, man jie visi, tenorintys tik vieno
Kas turbūt nėr blogai, o ir turbūt tikrai ne visi tik to vieno nori
Tiesog visi jie man- seksualiniai objektai, deja būtent tuo- atstumiantys
Čia aišku, mano nesveikumo peripetijos
Džyz, kaip nelaukiu mergos paauglystės, kai tie objektai suaktyvės....
Atsakyti
QUOTE(NotMiau @ 2014 04 05, 09:18)
Tai čia man taip  biggrin.gif
Kaip jam- nžn
Bet šiaip, pagarba tarp mūsų yra, jei meilės karštos ir nebėr.

Norėčiau gal net, kas vyrai ir sexas labiau patiktų, kaip Lining sako
Dbr vyrus visus matau 'kiaurai' su bbiais..
Ta prasme, man jie visi, tenorintys tik vieno

Kas turbūt nėr blogai, o ir turbūt tikrai ne visi tik to vieno nori
Tiesog visi jie man- seksualiniai objektai, deja būtent tuo- atstumiantys
Čia aišku, mano nesveikumo peripetijos
Džyz, kaip nelaukiu mergos paauglystės, kai tie objektai suaktyvės....

Man irgi neseniai buvo toks periodas, kai matydavau tik tą jų norą, ir visiškai buvo dingęs lytinis potraukis, o vyrai kėlė tik pasišlykštėjimą. Kaip gera, ramu buvo. Jokio išsiblaškymo, išsitaškymo biggrin.gif Bet jaučiu, kad vėl bundu.
Atsakyti
Labas ir vel..
Be proto sunku ir skauda sirdi. Manau jau niekas nebepades jei pati sau nepadesiu pasilengvinti.
Atsakyti
Rupūžiok, stenkis taip negalvot, kad ir kaip sunku
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 04 04, 18:10)
Šitų spalva žymiai sodresnė nei nuotraukoj, labai patinka.


Man gražūs antrieji batai ir ,aišku, kojos.
QUOTE(Lining @ 2014 04 04, 20:30)
Ir dar viena bėda, man patinka blogi berniukai.


Man atvirkščiai patinka nelabai gražūs, protingi, apsiskaitę geriečiai.
Atsakyti