Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Morkevic, junkis gi prie musu ir viskas smile.gif jetau kaip suprantu ta jausma, o dar kai orai grazeja, rubus mest lauk reikes.. reikia reikia.

SkruzeTauskale, liuks, fainas minusas smile.gif

dangute kaip tu?
Atsakyti
laba 4u.gif
Man tik -100 g
Morkevič 4u.gif džiugu kad susiėmiai... ir pasisvėriai, dabar belieka jungtis kartu su mumis 4u.gif
Sėkmės ir tvirtybės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš manau, kad mano klaida prieš dietą buvo ta, kad aš neprisivalgiau kiek norėjau tas dvi dienas... Valgiau įprastai, o ne daug. Tiesą pasakius, bijojau daug priaugti per apsiėdimą. Žinojau, kad tas greitai prirytas svoris greitai ir nukris (na, juk visos žinot, kaip po daug gramų krenta pirmąją savaitę), tačiau žinojau ir tai, kad paskui krenta lėčiau. Ir aš bijojau, kad nenumesiu iki šiam raundui norimų 73 kg arba tiksliau, norimų 70 kg (kaip žinia, per stabilizaciją koks vienas-du kg dar sugrįžta...).

Na, dabar tikiuosi žygiuoti toliau pagal visas taisykles. cool.gif

Morkevic, pasiryžk. Viskas bus gerai. Tu gali. 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

QUOTE(grikisss @ 2014 04 12, 17:32)

Trilijone 4u.gif  su praėjusiu mirksiukas.gif ir žinau, kad tu susiimsi. 

Šį rytą tik -300 g po truputį krenta. Jokių griekų nedarau, sažiningai laikausi. Tik iki pamišimo noriu gaminti maistą... vartau receptus.... planuoju ką šeimynai pagaminsiu kitą dieną...
Bet gal čia panašiai visoms????

prisidedu prie pavėluotų sveikinimų trilijonei su gimtadieniu 4u.gif

o tau gerai krenta.
kad ir po truputį,bet vis judi į priekį.
4u.gif
nebedaug jau ir iki norimų tikslų beliko. mirksiukas.gif
gaminimo manija daug kurias užpuola dietos metu.

QUOTE(Morkevic @ 2014 04 12, 18:35)
tai kaip cia patikrinsi, nebe tie laikai kai laikemes visos su vienu purskalu
Db milijonas variantu ir lasu ir purskalu, net nezinau koki rinktis


nu man paskutinį kart naudotas purškiklis iš Remedia.ie puikiai veikė. g.gif
ir mano tetai taip pat.
dar pora pažįstamų neseniai visai laikėsi dietos. irgi puikiai pavyko svorio numest. ax.gif

QUOTE(trilijone @ 2014 04 12, 19:54)
Nenoriu nieko nuteikinėt, bet tikrai aš nutariau nebevartot (kaip kokių narkotikų lotuliukas.gif
o graži labai noriu būti.


nu koks čia nuteikinėjimas. gi kiekviena renkamės kaip kuriai geriau.
man pvz turi būt viskas tiksliai nurodyta ir jokių nukrypimų.kitaip,jei improvizuočiau,tai vis į lankas nueičiau. pasiteisinimų labai lengva sau surast,kai nori. rolleyes.gif
o plius,kai man su hcg laikantis viskas čiki buvo,tai ir neturėjau jokio noro eksperimentuoti be. plius, mane šiek tiek savotiškai gąsdina stabilizacija po laikymosi be hcg. man asmeniškai labai įdomu sužinoti jūsų patirtis po kažkiek laiko po dietos.(kurios laikotės be hcg).
o gražios tai juk visos norim būt. ir esam.. o būsim dar ir lieknos 4u.gif


QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 13, 06:31)
laikaus be lasu. kaip ir Trilijone, nematau jokio skirtumo su ar be hcg, svarbu mastymas, nusiteikimas wink.gif nes prisivalgyt ir su hcg norejau..

tai faktas,kad nusiteikimas labai svarbus. čia jau pusė darbo pries kylant į kovą su nereikalingais kg. ax.gif


QUOTE(Morkevic @ 2014 04 13, 08:11)
...į žmogų  atvirst  verysad.gif

nesiparink. ĮMANOMA IR NUMESI VĖL.
TIK LABAI LABAI NORĖK. 4u.gif
ir nedaryk sau nuolaidų.
visos jau dabar už tave kumščius laikom,nes žinom,kad tu gali.
beliko pačiai tuo patikėt.

QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 13, 08:38)
Mano minusas geras: -800 g.

4u.gif šauniai krenta.
o dėl baimės persivalgyt pries dietą tu visiškai teisi - nereikia daryt šitos klaidos. nes persivalgius tinkamai, tikrai sparčiau kg krenta pirmą savaitę ir lengviau pradžioj nepaslysti.

Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 04 12, 21:35)
Atsiprašau už smalsumą  blush2.gif  O dėl ko būtent Minhai lengva kalbėt  g.gif Svoris neataugo, ar kaip reikia suprast  g.gif

svoris man taugo, nes rijau kaip zveris biggrin.gif vat stabilizacija sioje dietoje man sudetingiausia buvo, todel ir bijau as i ja grizti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2014 04 13, 15:00)
svoris man taugo, nes rijau kaip zveris biggrin.gif vat stabilizacija sioje dietoje man sudetingiausia buvo, todel ir bijau as i ja grizti smile.gif

Aš stabilizaciją darysiu pagal save. Nesiruošiu ryti vienos varškės kilogramais doh.gif lotuliukas.gif
O beje, kaip parodė patirtis, tai nepakeitus mitybos įpročių, jokią net pati teisingiausia stabilazija nepadės bigsmile.gif
Atsakyti
Aš pritariu Nikai.... man ir reikia greiežtų taisyklių.... tada tikslas pasiekiamas greit. Improvizuot sau neleidžiu šiuo atveju.

Tik nebegaliu žiūrėt į virtą mėsą...todėl darausi šašlykus tiek iš jautienos tiek iš vištienos. bigsmile.gif skanumas neišpasakytas thumbup.gif

Ir vis neduoda mintis kodėl po tiek mažai nukrenta.. g.gif .ar gali turėti įtakos geriamas lepicol? Ten sudėtyje nėra cukraus.. gal kažkam buvo panašiai?
Saldžios nakties visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
QUOTE(grikisss @ 2014 04 13, 22:47)
Ir vis neduoda mintis kodėl po tiek mažai nukrenta.. g.gif

Po tiek mažai - tai čia po kiek? Po 200-300 g per dieną ne pirmąją, o tolimesnėmis savaitėmis tai čia jau yra normalu, jei su hcg laikaisi.

Na, man vėl krenta. -1,1 kg turiu šiandien, vėl sveriu 77,1 kg, numečiau tuos savo [vidurio dietos] apsiėdimo kilogramus. Bereikia išsilaikyti 3 savaites ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Labas rytas,
Startuoju
Rimtai nusiteikusi esu....
Išsilaikysiu manau be didelių problemų, vienintelis dalykas velykos man ramybės neduos... nes išvažiuojam į uošviją, ten kelias dienas būsim, žodžiu sudėtinga. Bandysiu minimaliai griešyti, velykos i iš principo dietai labai palankios, nes kiaušinių galima valgyti niekam nekeliant įtarimo biggrin.gif

Esu visa kaip medinė, surakino sprandą, visą naktį prasikankinau doh.gif tepu tokį tepalą, tikriausiai jis su riebalu, bet neturiu variantų doh.gif


Beje, dideliam mano siaubui, savaitgalį jau atšils doh.gif ką aš turėsiu apsirengti net nežinau ir dar tos velykos kaip tyčia doh.gif kažką pirkti nenoriu visai, o visa ką turiu, man MAŽI verysad.gif
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(minha @ 2014 04 13, 13:00)
vat stabilizacija sioje dietoje man sudetingiausia buvo, todel ir bijau as i ja grizti smile.gif

stabilizacija tik pradžioj sudėtinga atrodo.
bet jinai vos ne svarbesnė negu pati dieta mano galva. ax.gif


QUOTE(Morkevic @ 2014 04 13, 17:58)
Aš stabilizaciją darysiu pagal save. Nesiruošiu ryti vienos varškės kilogramais..

O beje, kaip parodė patirtis, tai nepakeitus mitybos įpročių, jokią net pati teisingiausia stabilazija nepadės  bigsmile.gif

tai kad nereikia varškės kilogramais ryt smile.gif
mitybos įpročiai savaime keičiasi jei dietos ir stabilizacijos teisingai laikantis. ax.gif


QUOTE(grikisss @ 2014 04 13, 19:47)
Tik nebegaliu žiūrėt į virtą mėsą...todėl darausi šašlykus tiek iš jautienos tiek iš vištienos.  bigsmile.gif  skanumas neišpasakytas thumbup.gif

Ir vis neduoda mintis kodėl po tiek mažai nukrenta.. g.gif .ar gali turėti įtakos geriamas lepicol? Ten sudėtyje nėra cukraus.. gal kažkam buvo panašiai?


aha, man irgi šašlykiukas skanu.
o kiek tau vidutiniškai į dieną per dietą krenta?
gal tau tik atrodo,kad per mažai ?


QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 14, 06:00)
Na, man vėl krenta. -1,1 kg turiu šiandien, vėl sveriu 77,1 kg, numečiau tuos savo [vidurio dietos] apsiėdimo kilogramus. Bereikia išsilaikyti 3 savaites ir viskas bus gerai.

oho koks minusas... bigsmile.gif


QUOTE(Morkevic @ 2014 04 14, 06:37)

startuoju
Rimtai nusiteikusi esu....

Beje, dideliam mano siaubui, savaitgalį jau atšils  doh.gif  ką aš turėsiu apsirengti net nežinau ir dar tos velykos kaip tyčia  doh.gif kažką pirkti nenoriu visai, o visa ką turiu, man MAŽI  verysad.gif

sėkmės ir ištvermės. 4u.gif
Atsakyti
Nika25, papasakok, kaip tau sekasi, kiek dabar sveri. Kodėl minėjai, kad galėtum kokį pusraundį pasilaikyti, ar tau reikia mesti svorį?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

verysad.gif šiandien 0.... jau trečias nulis per visą dietą g.gif vienintelis dalykas dėl ko taip galėjo nutikti, tai tik dėl to kad vakarienė buvo 19 val. daugiau jokių griekų schmoll.gif mėmės jau praėjo.... valgiau vištieną ir jautieną g.gif priežastys neaiškios g.gif


QUOTE(Nika25 @ 2014 04 14, 09:38)
o kiek tau vidutiniškai į dieną per dietą krenta?
gal tau tik atrodo,kad per mažai ?

4u.gif tai va... mano vidutiniškai po 200-300 g. Mažokai unsure.gif

Morkevic 4u.gif 4u.gif 4u.gif džiaugiuosi už tai kad pasiryžai startuoti 4u.gif SĖKMĖS!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grikisss: 14 balandžio 2014 - 11:07