Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 12, 09:26)
Nea, visai ne taip buvo. Norėjau prisiryti visko. Taip ir padariau. cool.gif

4u.gif bet siandien i doros kelia?
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 12, 11:08)
bet siandien i doros kelia?

Būtinai. pioneer.gif

Lentelės dar nepadariau, neturiu Excelio šiame kompiuteryje, o kitame kompe kur yra ta programa, nėra interneto. Tenka lakstyti pirmyn atgal su usb atmintinėm. Neturiu dabar tam laiko. O šiaip sau su kokiu Paint'u paišyti lentelę nėra prasmės.
Šiek tiek pakentėkit be lentelės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 12, 09:26)
Nea, visai ne taip buvo. Norėjau prisiryti visko. Taip ir padariau. cool.gif

Koks siaubas biggrin.gif
Žinoma, juokauju lotuliukas.gif
Aš ketinu nuo pirmadienio startuoti, nebegaliu būti tokia stora doh.gif, bet esu dvejonėse, nes tuoj velykos, kad nepaslysciau per jas doh.gif
Dar paskaitau, kaip jūs čia visos po biški griešijat ir dar daugiau abejonių man kyla doh.gif ta prasme, aš bijau, kad man eilinį sykį nepavyks, nes žiūriu sunku visoms laikytis, gal moralė nebe ta, o gal tieHCG lašai/purškalas neturi jokio poveikio g.gif
Žodžiu, depresuoju visom prasmėm doh.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif ikisau nosi smile.gif kiek daug senbuviu, net tris suskaiciavau smile.gif ir kaip jus nepavargstat blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Morkevic @ 2014 04 12, 12:53)
Aš ketinu nuo pirmadienio startuoti, nebegaliu būti tokia stora  doh.gif, bet  esu dvejonėse, nes tuoj velykos, kad nepaslysciau  per jas  doh.gif

Dar paskaitau, kaip jūs čia visos po biški griešijat ir dar daugiau abejonių man kyla  doh.gif ta prasme, aš bijau, kad man eilinį sykį nepavyks, nes žiūriu sunku visoms laikytis, gal moralė nebe ta, o gal tieHCG lašai/purškalas neturi jokio poveikio  g.gif
Žodžiu, depresuoju visom prasmėm  doh.gif

na, jei nebegali taip daugiau,tai startuok. smile.gif
bet jei iš anksto jau abejoji,ar pavyks laikytis, tai gal logiškiau būtų palaukt, kol tikrai būsi pasiruošus šiai dietai. rolleyes.gif kaip visos jau besilaikiusios žinom,kad nera stebuklų ir rezultatas ne taip lengvai pasiekiamas, bet tos kelios savaitės kančių tikrai vertos sąlyginai greito rezultato mirksiukas.gif

mano nuomone, (na į ją tikrai nebūtina atsižvelgti,nes temoje aktyviai nedalyvavau jau kurį laiką), čia iš tų ankstesnių laikų prisimindama rašau - man tai tikrai nepadeda besidietinančių parašymai kaip ir kur jos griešijo smile.gif ir dar jei svorio nepriaugo po to ar pakrito kiek nors...nu... cool.gif
tai tikrai įkvėpimo nenukrypti nesuteikia. o jai kuriai nors pačiai sunkokai einasi laikytis,tai mieliau juk imti pavyzdžiu kažkurią,kuri laikosi tiksliai ir svoris stabiliai krenta. smile.gif juk realiai labiausiai temoje reikalingas palaikymas vienai kitos, pasidalinimas nuotaikomis besilaikant dietos, ypač jei aplinka namie, darbe ar kitur spaudžia.. o nukrypti ir šiaip kiekviena be kitų temos kolegių pagalbos nesunkiai sugebėtume,ar ne? rolleyes.gif
tai gal geriau jau jei taip nutinka kad nesusilaikyta ir nukrypta,neakcentuoti to, o keltis ir toliau judėt tikslo link? 4u.gif

o dėl abejonių ar veikia puškalas ar lašai,tai sakyčiau neverta abejot... sakau,gal man morkevič tau kompaniją palaikyt ir pasilaikyt dietos pusraundį.. patikrint,ar veikia hcg smile.gif bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(minha @ 2014 04 12, 14:17)
sveikutes smile.gif ikisau nosi smile.gif kiek daug senbuviu, net tris suskaiciavau smile.gif ir kaip jus nepavargstat  blush2.gif

ooooo. kokie žmonės bigsmile.gif
kaip tau sekasi ? smile.gif
Atsakyti
minha, gera tau kalbet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 12 balandžio 2014 - 18:24
Sveikutės senbuvės 4u.gif ir ne tik;-)
Trilijone 4u.gif su praėjusiu mirksiukas.gif ir žinau, kad tu susiimsi. 4u.gif
Visos jūs man padėdavote praėjusiais kartais kai laikiausi...ir dabar! Ačiū kad esate 4u.gif
Na ką... duomenys lentelei:
1. Startas - 76,7 kg. 2014-03-31
2.tikslas 68 kg
3. Dabar sveriu 70,2 kg.

Šį rytą tik -300 g po truputį krenta. Jokių griekų nedarau, sažiningai laikausi. Tik iki pamišimo noriu gaminti maistą... vartau receptus.... planuoju ką šeimynai pagaminsiu kitą dieną...
Bet gal čia panašiai visoms????
Atsakyti
QUOTE(Nika25 @ 2014 04 12, 16:26)
o dėl abejonių ar veikia puškalas ar lašai,tai sakyčiau neverta abejot... sakau,gal man morkevič tau kompaniją palaikyt ir pasilaikyt dietos pusraundį.. patikrint,ar veikia hcg smile.gif  bigsmile.gif

ooooo. kokie žmonės  bigsmile.gif
kaip tau sekasi ?  smile.gif

tai kaip cia patikrinsi, nebe tie laikai kai laikemes visos su vienu purskalu
Db milijonas variantu ir lasu ir purskalu, net nezinau koki rinktis
Papildyta:
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 12, 18:23)
minha, gera tau kalbet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsiprašau už smalsumą blush2.gif O dėl ko būtent Minhai lengva kalbėt g.gif Svoris neataugo, ar kaip reikia suprast g.gif
Papildyta:
Aš žadu rytoj startuoti
Bijau tik pasisverti, nes bus tikrai virš 80 kg. doh.gif
Kiek laikysiuos nežinau, norėčiau 6 savaites, nes man daug numesti reikia. Tikslas 67 kg.
Papildyta:
Beje. jei turite kas nors HCG man parduot, tai parašykit i AŽ.
Trilijone, tu turėjai kažkada, ar vis dar turi, gal parduodi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 04 12, 21:35)
tai kaip cia patikrinsi, nebe tie laikai kai laikemes visos su vienu purskalu
Db milijonas variantu ir lasu ir purskalu, net nezinau koki rinktis
Papildyta:

Atsiprašau už smalsumą  blush2.gif  O dėl ko būtent Minhai lengva kalbėt  g.gif Svoris neataugo, ar kaip reikia suprast  g.gif
Papildyta:
Aš žadu rytoj startuoti
Bijau tik pasisverti, nes bus tikrai virš 80 kg.  doh.gif
Kiek laikysiuos nežinau, norėčiau 6 savaites, nes man daug numesti reikia. Tikslas 67 kg.
Papildyta:
Beje. jei turite kas nors HCG man parduot, tai parašykit i AŽ.
Trilijone, tu turėjai kažkada, ar vis dar turi, gal parduodi  g.gif

aš nebeturiu..., bet atvirai, tai man jokio skirtumo nebuvo su hcg ar be hcg... Nenoriu nieko nuteikinėt, bet tikrai aš nutariau nebevartot (kaip kokių narkotikų lotuliukas.gif ) Šiaip Morkevič, startuokim abi , tuoj, tik dar vieną šokoladą sukaposiu lotuliukas.gif thumbup.gif Šiaip šį kartą nestresuoju, kad taip nutiko, kad pasimečiau, bet bus tų dietų, o graži labai noriu būti... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 12 balandžio 2014 - 21:56
sveikos, siandien ir nukrito 500 g. geriu labai daug skysciu, gal del to. ir aisku mazai maisto. laikaus be lasu. kaip ir Trilijone, nematau jokio skirtumo su ar be hcg, svarbu mastymas, nusiteikimas wink.gif nes prisivalgyt ir su hcg norejau..
Atsakyti
Labas rytas
81 kg sveriu
KOMA
verysad.gif
NEISIVAIDZUOJU ATRODO nebepasiekiama kazkada vel i zmogu atvirst verysad.gif
Atsakyti
Morkevic, nepanikuok. 4u.gif Ar jau po apsivalgymo? Ar jau pradedi dietą?

Mano minusas geras: -800 g. ax.gif
Atsakyti