Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Labas rytas. 4u.gif
Šiandien turiu baronkos skylę. biggrin.gif T.y. nulį. Sveriu kaip ir vakar 77,4 kg. Nieko, rytoj tikiuosi pamatyti minusą.
QUOTE(grikisss @ 2014 04 10, 22:21)
Aš šiandien ryte turėjau didelį 0  g.gif  nesuprantu kodėl. Valgiau: pusryčiai- grisini 3, arbata. Pietūs: vištiena, pomidoras, po to obuolys. Vakarienė jautiena ir agurkas, pamiršau tik suvalgyt greipfrutą. 2,5 l vandens. Visos porcijos legalios biggrin.gif  mėsa 100 g. Daržovės, vaisiai- 120 g. Nesupratau kodėl... g.gif

Aš jau baigiu susipainioti, kas su lašais/purškalu laikosi, o kas be jų.
Vienu žodžiu, bet kokiu atveju valgei viską gerai, tai ir minusas bus.
Jei laikaisi su hcg, tai netgi kai kurie iš liestinų produktų stabdo svorio kritimą - čia priklauso nuo to, kas kam tinka, - koks maistas kokiam organizmui tinka. Gali kritimą stabdyti jautiena, pomidorai, varškė, kiaušiniai, kai kam gal netgi krevetės, kas ten dar... g.gif

trilijone, vakar šventei gimtadienį? 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinu tave, gražuole ir šaunuole. wub.gif 000552.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 11, 06:48)
labas rytas 4u.gif  -400g  thumbup.gif


Labas rytas. Saunu! Mano -600g. Kiekviena diena vis maziau svorio nukrenta sad.gif
Atsakyti
liuks dangute wink.gif o kad maziau, tai jau taip buna, sako pirmom dienom turi daugiausiai nukristi. as kaip be hcg tai dizaugiuos ir tais gramais. kai laikiaus su hcg, tai buo pradzioj 1 kg lyg smile.gif svarbu krenta, arba 0, vis ne pliusas.. as kiekviena vakara einu miegot su mintimis koki svori pamatysiu ryte biggrin.gif:D tai rytai dar dziugina smile.gif

dar gi pagalvojau, jei tu sportuoji, tai raumenys juk auga.. svoris gali del to kisti gi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 11 balandžio 2014 - 09:31
Labas rytas 4u.gif

Šiandien tik -400 verysad.gif Vakar 0 g.gif neaiškuu nuo ko čia taip...


QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 11, 07:40)
Aš jau baigiu susipainioti, kas su lašais/purškalu laikosi, o kas be jų.
Vienu žodžiu, bet kokiu atveju valgei viską gerai, tai ir minusas bus.
Jei laikaisi su hcg, tai netgi kai kurie iš liestinų produktų stabdo svorio kritimą - čia priklauso nuo to, kas kam tinka, - koks maistas kokiam organizmui tinka. Gali kritimą stabdyti jautiena, pomidorai, varškė, kiaušiniai, kai kam gal netgi krevetės, kas ten dar... g.gif 

Skruzde smile.gif aš su purškalu laikausi unsure.gif per šią svaitę nedaug kg tepamečiau...
Šiandien mano meniu:
Pusryčiai: arbata su 2 grisini
kavos puodelis
pietūs: virtas kiaušinis+3baltymai, pomidoras, arbata
obuolys
vakarienė: virta vištienos krūtinėlė, agurkas
greipfrutas.
2,5 vandens.

Na reikia kelti aukščiau nosį... pagaliau penktadienis. 4u.gif Visoms geros nuotaikos wink.gif
Skruzde, kaip dėl lentelės? cool.gif

Papildyta:
Tikrinu ar yra mano lyniuotė g.gif blink.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif valio... Pagaliau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grikisss: 11 balandžio 2014 - 09:54
Tikrinu liniuote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grikisss @ 2014 04 11, 10:53)
Skruzde, kaip dėl lentelės? cool.gif

Man reikia duomenų lentelei:
Kada pradėjot - data
Koks pradinis svoris kg
Kiek šiandien sveriat kg
Koks tikslas kg

Daugiau nebežinau, ko man reikia. g.gif

Man tai gėda pačiai lįsti į lentelę, šią savaitę nieko nenumečiau. blush2.gif Bet vistiek įsidėsiu ir save. cool.gif
Atsakyti
labas, ačiū sveikintojoms 4u.gif
aš kaip praeitą savaitgalį užbaliavojau, taip vis dar negaliu sustot... bet ryt tai tikrai startuosiu, nes vel pavasarinė striukė per papus nebeužsisega... lentelei neprisiduodu, nes nėra ką... su baltu pavydu žiūriu į jūsų liniuotes... bet nepergyvenu, viskas ir man gerai, tuoj ir aš numesiu tą pliusiuką...
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 11, 15:24)
Man reikia duomenų lentelei:
Kada pradėjot - data
Koks pradinis svoris kg
Kiek šiandien sveriat kg
Koks tikslas kg

Daugiau nebežinau, ko man reikia. g.gif

Man tai gėda pačiai lįsti į lentelę, šią savaitę nieko nenumečiau. blush2.gif Bet vistiek įsidėsiu ir save.  cool.gif



Pradeta 2014 04 08
Pradinis svoris 61,700kg
Siandien 58,600 kg
Tikslas 50 kg
Atsakyti
startas 2014.04.07
pradinis svoris 70kg,
tikslas 60 kg,
svoris siandien 68.1 kg
Atsakyti
Biškį valgau. ax.gif cool.gif
Atsakyti
SkruzdeTauškale, ką reiškia biškį valgau? bigsmile.gif tikėkimės dietos maistą ir tikrai biškį smile.gif

labas rytas visoms!!!
man jis labas -900g
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 12, 08:08)
SkruzdeTauškale, ką reiškia biškį valgau?  bigsmile.gif  tikėkimės dietos maistą ir tikrai biškį smile.gif

Nea, visai ne taip buvo. Norėjau prisiryti visko. Taip ir padariau. cool.gif
Atsakyti