Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Laba ryta, as dietinuosi su lasais. Gal jie slykstesni, bet man geriau veikia. Uzsisakiau net tris bonkutes lotuliukas.gif Galiu kuriai perleisti viena ax.gif Valgyti tikrai nenoriu, troskina tik. Isgeriu gal 2,5 litro tai tikrai. Kava geriu laaabai stipria be pieno ir cukraus. Isgeriu 3 puodelius per diena. Cukraus nevartoju gal 10 metu, kazkaip nereikia...
Mano vakarykstis meniu: elniena troskinta greitpuodyje su morkom, 4 trumpi agurkai, greipfutas, 2 obuoliai, grisini 4 lazdeles, pomidoras didelis. Daaaug zalios arbatos nuo 19 val. Kramtomoji guma metine. Vitaminai Centrum, Biocelio 2 tabletes, kontraceptikai.Siandien atsikeliau su -1 kg. Nuotaika puiki nors ir lyja uz lango. Isgeriu kavute ir lekiu i sporto kluba. Klube deginsiu riebalus tik ant kardiotreniruokliu! Vakar miniau dvirati 45 min.! Kolkas ryztas didelis!
Geros dieneles mergaites!
Atsakyti
dangute, o kodėl toks sotus tavo meniu? Morkos, daug agurkų, visasi greufrutas ir du obuoliai... ar tai nėra per daug?
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 10, 13:44)
dangute, o kodėl toks sotus tavo meniu? Morkos, daug agurkų, visasi greufrutas ir du obuoliai... ar tai nėra per daug?


Sakai??? Man atrodo darzoviu galima du puodelius... O tai butu apie 200 g per diena. Panasiai tie mazi agurkeliai ir tos morkytes mazytes doh.gif O obuoliukai irgi tik 5 kasniu lotuliukas.gif o Maximoj dabar greipfrutai tai obuolio dydzio. lotuliukas.gif . Gal istikruju ir per sociai cia as vakar uzkirtau. Bet as nebadauju, nejauciu alkio. Gal suvalgau ir daugiau kaloriju, bet is sporto sales neiseinu neisprakaitavus 300 kaloriju. Manau kompensuojasi. Labai baisu nepaluzti pacioj pradzioj ir neprisikimsti.
Siandien mano pusryciai kava be nieko, 0,5 l mineralinio, po 3 val- apelsinas, 15 val valgiau pietus- mesytes tik del kvapo 70 g., kepiau darzoves be aliejaus( paprikos ketvirtis, cukinijos ploni 4 gabaleliai ir saliero saknies per3 pirstus.) ir po pietu dabar gersiu kava be nieko. Va. Vakarienei apie 19 val pasidarysiu lapu salotu su citrina .

Parasykit merginos savo dienos meniu. Labai butu smagu padiskutuot, pasibart thumbup.gif Labai sveika ritika, siandien sporto saleje treneris pavadino meskute, tai kaip jaustis.... Atidirbau normaliai- vos kojas parvilkau...
Aukstyn nosis damutes!!! Gal kuri esat is Kauno? Galetumem kartu pabegiot, ar dviratuka pamint. Vienai kazkaip be rysio...
Atsakyti
dangute, kažko nebesuprantu. g.gif Tu juk laikaisi su lašais, su hcg lašais, ar ne? Tada meniu derėtų naudoti tą, kuris yra 2 stadijos. Jame nėra jokių morkų. O ir paprika-cukinijos-salieras - čia kas? Čia kaip kokios stabilizacijos meniu, o ne dietos. Per dietą negalima maišyti daržovių kartu.

Meniu yra pirmame temos psl., trilijones dienoraštyje, galiu pakartoti: http://www.supermama...?...ogid=22116, skaityti reikia antrąjį įrašą, kur yra dietos meniu.
Atsakyti
Trilijone, su gimtadieniu 4u.gif
Buk liekna ir laiminga, ir kad svoris nukristu ir niekada nebeataugtu biggrin.gif
Stiprybes tau 4u.gif
user posted image


As pirmadieni zadu startuot. Sveriu virs 80 kg. nebera variantu, kaip tik laikytis.
Beda su tomis velykomis, bet kaip nors, stipriai negriesysiu ir viskas.
Mazai turiu tik lasu, gal kas turit parduot g.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 10, 15:22)
dangute, kažko nebesuprantu.  g.gif Tu juk laikaisi su lašais, su hcg lašais, ar ne? Tada meniu derėtų naudoti tą, kuris yra 2 stadijos. Jame nėra jokių morkų. O ir paprika-cukinijos-salieras - čia kas? Čia kaip kokios stabilizacijos meniu, o ne dietos. Per dietą negalima maišyti daržovių kartu.

Meniu yra pirmame temos psl., trilijones dienoraštyje, galiu pakartoti: http://www.supermama...?...ogid=22116, skaityti reikia antrąjį įrašą, kur yra dietos meniu.


Gerai nebemaisysiu... Aciu kad esi:) o tai buciau pradejusi verkti po savaites kad nebekrenta svoris. Istikruju esi teisi. Laikiausi sios dietos pries kelis metus ir tikrai nieko nemaisiau, o dabar kazkaip susigalvojau.... Pamirsau...o ir nepaskaiciau... Ot galva doh.gif
Aciu aciu aciu 4u.gif
Papildyta:
As ir galvoju ko man taip lengva, skraidau ant sparnu!!!! Oi naivuole, gi valgau skaniai smile.gif)) maisau darzoves, vaisius. Pasidariau darzoviu salotu su aisbergu, pomidorais ir agurkais, tai teks aisberga isrinkt smile.gif)))))))
Atsakyti
parodykit kur pigiai, greitai atsiunciama ir veiksminga perkate HCG
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 04 10, 18:43)
parodykit kur pigiai,  greitai atsiunciama  ir veiksminga perkate HCG
4u.gif


dangute minejo, kad gali parduot. lauksim taves Morkevic prisijungiant prie musu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 10, 19:15)
dangute minejo, kad gali parduot. lauksim taves Morkevic prisijungiant prie musu smile.gif

Dangute jau pardave verysad.gif
Atsakyti
Labas Morkevic 4u.gif smagu matyt 4u.gif jei sužinosi... apie tai kur greit gauti, pašnabždėk. Ir man rekia;-)
Aš šiandien ryte turėjau didelį 0 g.gif nesuprantu kodėl. Valgiau: pusryčiai- grisini 3, arbata. Pietūs: vištiena, pomidoras, po to obuolys. Vakarienė jautiena ir agurkas, pamiršau tik suvalgyt greipfrutą. 2,5 l vandens. Visos porcijos legalios biggrin.gif mėsa 100 g. Daržovės, vaisiai- 120 g. Nesupratau kodėl... g.gif
Atsakyti
Paskutinis atradimas is amazono
http://www.amazon.co...rd_i=1001021061

Dabar is viso ten kokia nuolaida

Papildyta:
QUOTE(grikisss @ 2014 04 10, 21:21)
Labas Morkevic 4u.gif  smagu matyt 4u.gif jei sužinosi... apie tai kur greit gauti, pašnabždėk. Ir man rekia;-)
Aš šiandien ryte turėjau didelį 0  g.gif  nesuprantu kodėl. Valgiau: pusryčiai- grisini 3, arbata. Pietūs: vištiena, pomidoras, po to obuolys. Vakarienė jautiena ir agurkas, pamiršau tik suvalgyt greipfrutą. 2,5 l vandens. Visos porcijos legalios biggrin.gif  mėsa 100 g. Daržovės, vaisiai- 120 g. Nesupratau kodėl... g.gif

Nieko cia baisaus- ryt bus tooooks minusas. Gal tavo dienos arteja, gal menulio faze....nesijuokit buna taip. Juk svoris labiausiai krenta per delcia.... O dabar kas? Nezinau....
Atsakyti
labas rytas 4u.gif -400g thumbup.gif
Atsakyti