Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

idomu idomu SkruzdeTauškale, o kazi kaip pas ją perejimas buvo ant normalaus maisto. ar visad ji taip besimaitino.. net nezinau, nenoriu as tu dideliu valgymu.. na ziuresim kaip cia bus, bet nenoriu, kad ir kauptu organizmas.

Trilijone, kur tu? kaip tu darai?
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 08, 10:07)
idomu idomu SkruzdeTauškale, o kazi kaip pas ją perejimas buvo ant normalaus maisto. ar visad ji taip besimaitino..

Dabar nepamenu, kokiu būdu ji pereidavo prie normalaus t.y. pakankamo kaloražo maitinimosi. Manyčiau, kad palaipsniui, panašiai taip, kaip mes darome stabilizaciją. Visą laiką negalima maitintis 700-800 kcal, nes liks tik skeletas. O juk mes to nenorim. mirksiukas.gif
Supranti, juk yra ir toks kalorijų kiekis, prie kurio tavo organizmas neliesės ir nestorės, o bus visą laiką pastovaus svorio. Kai numesį nereikalingus kg, tada tinklalapyje http://www.kalorijos.lt/ ar kuriame nors kitame apie kalorijas, KMI ir pan. apsiskaičiuosi, kokia tavo kilokalorijų norma kiekvienai diena, kad svoris nei kristų, nei augtų, - reikės įvesti savo ūgį, svorį, amžių ir tau parodys.
Atsakyti
supratau, aciu smile.gif na dabar dar ne metas galvoti apie skanius pavalgymus. nors visai sakniai valgosi ir dietos maistas biggrin.gif kol kas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas. smile.gif 4u.gif
Numečiau 500 g. Vakar svėriau 77,6 kg, o šiandien 77,1 kg. thumbup.gif
Na ką gi, einam toliau į priekį. ax.gif nail.gif
Atsakyti
labas rytas, as -200 g.. nieko dziaugiuos irgi smile.gif

SkruzdeTauškale, ziuriu tau nedaug liko iki tikslo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 09 balandžio 2014 - 07:12
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 09, 08:05)
SkruzdeTauškale, ziuriu tau nedaug liko iki tikslo smile.gif

Norėčiau iš tikro ne 73 kg sverti, o 70 kg. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
vis po truputį judame į priekį bigsmile.gif aš ir šiandien ryte pamačiau -500 g. Labai džiaugiuosi biggrin.gif Nors labai daug galvoju apie maistą... noriu gaminti, kepti.... net patinka žiūrėt kaip kiti žmonės valgo...kažkokia nesamonė. doh.gif vis svajoju ko norėčiau dabar pavalgyt verysad.gif bet atsilaikau...
Galvoju laikytis pusraundį, nepamenu kiek ten dienų (21 ar 23)? ir a būtina išsilaikyt visų dienų? unsure.gif

Atsakyti
Papasakosiu apie save.
Man 34 metai. Ugis 164cm. Svoris 61,700 kg.

Pagal mano ugi as idealiai jauciuosi su 52 kg ir su S drabuziu dydziu. Gyvenime esu turejusi ivairiu svorio suoliu. Pries 8 metus sveriau 100 kg. Niekas netiki, bet taip buvo. Aisku padejo tam du nestumai. Budama nescia ne valgiau, o ryjau, storejau nuo vandens. Gydytojai buvo net uzdraude valgyti lotuliukas.gif Isejusi is gimdymo namu sveriau virs 90kg. Nuotraukose net vaikai manes tokios nepazysta…. Nekenciu virsvorio!!!!!!!!! tada net kvepuoti ir vaikscioti buvo sunku. Deka hiperaktyviu, super judriu vaiku, deka sporto, masazu, dietu susigrazinau savo svori. Labai sunku nebuvo, svoris krito po 15 kg i menesi. Nes mano merginos buvo reksnes, tai ir sokdavau su jom ant ranku, ribojau maista, nes pute pilvus, o pati maitinau. Ir taip tesesi 4 metus /mergaites mano pametinukes/. Cia nestumas, cia gimdymas…. Ojojoj kaip vargau…. Taip per tuos 4 metus numeciau 50 kg. Na o dabar tie 10 kg su kuriais galutinai noriu atsisveikinti man isbandymas…. kiekvienais metais kovoju su tuo 10 kg. Cia uzauga, cia nukrenta……
Zinau kad pavyks!!!!!!! Jums visoms irgi to pacio linkiu!!!!!!
Stiprybes ir kantrybes 4u.gif

Na o mano svoris minus 1, 200 kg po pirmos dienos. Valgiau be nuodemiu ir plius uzsirasiau i sporto kluba!!

Iki rytdienos mergaites! wub.gif
Ir dar tiesa…o ka darysim su Velykom…..nevalgysim? g.gif
Atsakyti
Labas Dangute 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveika įstojusi į dietos sektą lotuliukas.gif wink.gif Sėkmės didžiausios 4u.gif
O tu, sakyk su purškalu/lašiukais ar be jų?
Atsakyti
labas rytas, Dangutes istorija labai idomi smile.gif super, kad pavyko tiek numesti.. linkiu sekmes su tai likusiais 10 kg. nes ir mane neramina butent tiek pat. jausciausi labai gerai, jei sverciau 60 smile.gif visada smile.gif Velykom valgysiu tik kiausinius smile.gif vakar buvo kolegos gimtadienis, tai suvalgiau papildomai tris alyvuoges zalias ir mesytes pora plonu riekuciu, lyg nepakenke, nes siandien -500 g smile.gif bet zinau kad grieku pasekmes pasireiskia ne rytaojaus diena, o dar kita smile.gif ir dar ta kava doh.gif su pienu. be jos niekaip. bet turiu dar laiko. tikslas iki liepos menesio turi buti pasiektas ir islaikytas ilgam ilgam smile.gif

geros dienos visoms!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 10 balandžio 2014 - 07:06
Labas rytas. 4u.gif
Šis dietos raundas mane žudo. Gal todėl, kad dar maitinu ir mažylė išsiurbia mano kalorijas, bet vakarop negaliu susilaikyt ir užvalgau kokių nors skanėstų kąsnelius... Tai va, šiandien jau vėl turiu pliusą +300 g, sveriu 77,4 kg. Ožka, nu, ne kitaip. blush2.gif
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 09, 08:35)
Norėčiau iš tikro ne 73 kg sverti, o 70 kg. ax.gif

Na, čia aš parašiau tik šios dietos raundo norimą svorį, o apie savo svajonių svorį jau rašiau anksčiau turbūt, reikia kokių 65 kg gal, prie mano ūgio 168 cm, kad normaliai atrodyčiau. Nors ir su 70 kg jau atrodydavau super neblogai. biggrin.gif
Kvyyy, šį rytą stoviu prie veidrodžio, įtraukiau pilvą, maivausi prieš save, vyras pamatė, sako nu graži graži esi, nebesimaivyk prieš veidrodį. wub.gif
QUOTE(grikisss @ 2014 04 09, 21:43)
Nors labai daug galvoju apie maistą... noriu gaminti, kepti.... net patinka žiūrėt kaip kiti žmonės valgo...kažkokia nesamonė. doh.gif vis svajoju ko norėčiau dabar pavalgyt verysad.gif  bet atsilaikau...

Galvoju laikytis pusraundį, nepamenu kiek ten dienų (21 ar 23)? ir a būtina išsilaikyt visų dienų? unsure.gif

Man irgi (ir kaip atmenu ne tik man) irgi užkilo noras gaminti, prigaminu šeimynėlėi, o pati nevalgau. Ir dar kokių nors naujų patiekalų išbandau pagamint, o paskui pati klausiu namiškių, koks skonis, ar skanu. biggrin.gif

Taip, galima pusraundį laikytis, man atrodo, kad tai yra 23 d.
QUOTE(dangute @ 2014 04 09, 22:22)
Papasakosiu apie save.
Man 34 metai. Ugis 164cm. Svoris 61,700 kg.
Pagal mano ugi as idealiai jauciuosi su 52 kg ir su S drabuziu dydziu.
Na o dabar tie 10 kg su kuriais galutinai noriu atsisveikinti man isbandymas….  kiekvienais metais kovoju su tuo 10 kg. Cia uzauga, cia nukrenta……
Zinau kad pavyks!!!!!!! Jums visoms irgi to pacio linkiu!!!!!!
Stiprybes ir kantrybes  4u.gif

Ir dar tiesa…o ka darysim su Velykom…..nevalgysim?  g.gif

Neblogi norai, ir tikrai tau pavyks. 4u.gif
Man metų daugiau ir vaikų turiu daugiau, taip kad irgi svorio šuolių esu turėjus visokių. Po to, kai radau šią dietą, labai atsigavau, apsidžiaugiau, kad svoris krenta, kad galiu būti vėl liekna. thumbup.gif

Aš tai nesureikšminu Velykų (nes niekur į svečius neisim ir nei prieš ką teisinti nereikės, kad kažko nevalgau), na, nebent jei norėsiu, kokius porą kiaušinių suvalgysiu. Mano vyresnieji vaikai bus parvažiavę iš mokslų, tai labai smagu bus visiems pasėdėti kartu prie stalo. O dar šį mėnesį yra trijų šeimos narių gimtadieniai, tai irgi nusimato vaišės. Aišku, aš tortų nevalgysiu, nusipirksiu varškės ir braškių. rolleyes.gif
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 10, 08:03)
o dar kita smile.gif ir dar ta kava doh.gif  su pienu. be jos niekaip. bet turiu dar laiko.

tikslas iki liepos menesio turi buti pasiektas ir islaikytas ilgam ilgam smile.gif

Aš irgi negaliu be kavos, na niekaip. Ir yra kažkoks kitas hcg dietos meniu, kur galima kavą ir apelsinus vartot. Beje, grikisss, ar tu be hcg dietiniesi? Jei be, tai ta kava netrukdo, gali gert. O pieno galima 1 val. šaukštą, taip kad jokių girekų iš tavo pusės nematau.

Iki liepos mėnesio būtinai ir pasieksi ir išlaikysi, tik svarbu susistabilizuok gerai, nenutrūk.

(Ai, pamačiau, kad palikau klaidų pasisakyme, tai neiškenčiau, ir ištaisiau. cool.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SkruzdėTauškalė: 10 balandžio 2014 - 07:35
i kava sliukstelnu is viso pakelio biggrin.gif tai ne saukstas.. kadangi be hcg na leidziu leidziu sau.. ziuresim kaip cia bus.. ai del to skanavimo vakarais, vakar mano seimyna valge siaubingai skanius makaronus su labai gardziu padazu. erzino net garsai ji gaminat smile.gif gerai, kad vyras ji dare. bet.. isidejau viena makarona ir suvalgiau biggrin.gif o anksciau kai laikiaus su hcg budavo taip, isidedu i burna, pajauciu skoni (kai reikia ragaut) ir isspjaunu.. kvailai atrodydavau. bet sito neber dabar. o del stabilizacijos bus baisu baisu, bet dar ji tokokai, tai nemastau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 10 balandžio 2014 - 07:41