Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

labas, Ačiū Nika... šiaip tai mano raundai visada būdavo iki 48- 49 dienų... jau kai laikaisi ir nebegalvoji sunku ar ne,,,, Dabar kol kas tfu, tfu tfu... si savaitė nelabai sunki, nes užimtumas nerealus, tad nėra kada apie maistą galvot... Matysim, jei po š savaičių jausiu , kad gana ir baigsiu
Atsakyti
na matau, kad nepasigedo nieks manęs... buvau išlėkusi sesijon savaitę, prigriešijau į kairę ir į dešinę, dabar griekus jau numinusavau, tai žengiu toliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 07 gruodžio 2014 - 09:45
Labas trilijone... kaip sekas? ....
ai neblogai, mažais žingsneliais į priekį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 12 10, 05:11)
Labas trilijone...  kaip sekas? ....
ai neblogai, mažais žingsneliais į priekį lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pati su savim pašnekėjai, ar ne? biggrin.gif thumbup.gif Nieko nieko, tu tik lieknėk ir rašyk, aš nekantriai laukiu naujienų, kaip tau sekasi. 4u.gif
(Tik aš tyliu ir ėdu, man nekalbadieniai ir storadieniai. blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 12 10, 13:16)
Pati su savim pašnekėjai, ar ne?  biggrin.gif  thumbup.gif Nieko nieko, tu tik lieknėk ir rašyk, aš nekantriai laukiu naujienų, kaip tau sekasi. 4u.gif
(Tik aš tyliu ir ėdu, man nekalbadieniai ir storadieniai.  blush2.gif )

Oi kaip aš tave suprantu. Man metus laiko taip buvo. Dabar kažkoks nušvytimas, bet nežinau ar ilgam... tikėkimės. šiaip jau baiginėju 6 savaitę, nors savo dietos negaliu pavadint nei hcg nei kažkokia kita. mano maitinimasis tikrai panašus į hcg, tik gal kalorijų kiekis didesnis ir dar valgau apelsinus, mandarinus... juodą duoną, Nenaudojų jokių hcg, bet alkana nesu... žodžiu jei nebūtų nuokrypių aišku būtų nukritę daugiau, tik aš dabar nežinau, kadangi laikausi ne hcg tai gal ir toliau laikysiuos, nedarysiu stabilizacijos, kol nepasieksiu tikslo. Na tikslas tikrai ne tas kuris yra liniuotėje... jis kur kas didesnis. noriu sverti ūgis minus 100... svajonė normali, estetiškas grožis būtų ūgis minus 108... bet man pilnai užtektų -100. tad nuo dabar kiek sveriu dar reiktų numest 22 kg... daug bet turiu planą chuliganą metant per mėnesį po 4-5 kg pilnai viršsvorio atsikratyt iki vasaros. na psidalinau svajonėmis, kiek jos realios laikas parodys...
Atsakyti
Aleliuja temai biggrin.gif
Kaip sekas, mergiotes?
Ar niekas nesilaikot, visos kudos esat?
Atsakyti
man grizo visi 18kg.+2 kg. ir nera noro ir nervai ima i save pasiziurejus, o ir tie lasai nebeveikia manes kaip seniau kazkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(evening-dew @ 2015 01 15, 19:06)
man grizo visi 18kg.+2 kg. ir nera noro ir nervai ima i save pasiziurejus, o ir tie lasai nebeveikia manes kaip seniau kazkaip  g.gif

Aš antra savaitė laikausi Chazano dietos. Nuo praeito pirmadienio numečiau 4 kg. su hcg bučiau numetusi daugiau, bet...
Alkana dar nesijaučiau nei karto, meniu padorus, nesijaučiu "vargšė" ir dienų kada dieta baigsis neskaičiuoju. Jau vien ko verta, kad pietums valgau įprastą maistą, pvz. 140 gr. mėsos, kaip nori paruoštos... Tai valgau ir kijevo kotletą, karbonadą, šiandien 1,5 kotleto... Žodžiu riebalai ten nėr priešai biggrin.gif Net dukra savaitgalį man sako, mam kas čia per dieta tavo, kad normalų maistą kartu su mumis valgai lotuliukas.gif
Tik va pabendrauti, ten temoje bandau, bet kažkaip beveik visos senbuvės, nelabai ten man yra ką kalbėt rolleyes.gif vis užeinu čia, pažiūriu, bet niekas nerašo ir vėl išeinu...
Atsakyti
Ku KU
Atsakyti
Na ka...tyluma cia?? g.gif
As pribrendau vel.. doh.gif Startuoju siandien ir dabar pat! Lasiukus ka tik issitraukiau is spinteles ir lekiu i parduotuve zuvies ir vistienos.GANA EST! cool.gif

Gal atsiras prisijungianciu?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tapati@ @ 2015 02 13, 15:47)
As pribrendau vel..  doh.gif Startuoju siandien ir dabar pat!

Šaunuolė esi. thumbup.gif

Aš dar niekaip nepribręstu startuot. Nei lašiukų, nei puršalo neturiu. Vis planuoju pirkti, tik kad nerandu lyšnų eurų...
Papildyta:
QUOTE(Morkevic @ 2015 02 04, 20:09)

Nekukuok, o pasakok, kaip sekasi mesti svorį? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,noriu ir as vel pradeti sia dieta,bet vis kaskaip neprisiruosiu,bet jau si kart matau,kad pribrendau tam.Pries 3 metus jos laikiausi,numeciau 11kg,po 3 metu sugryzo man visi kg,o prie to prisidejo visokios atostogos su allInclusive,metimas rukyti ir saves neprisiziurejimas sad.gif Poryt pirksiu purskala ir pradesiu,tad manau man reikes ir jusu palaikimo,nes be jo manau nepavyks vel man pradeti smile.gif Aciu labai smile.gif
Atsakyti