Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

sveika, man per savaite -5 kg, visai neblogai...
savaitgali sugriesijau ir net labai,bet nesigailiu.. tos bemieges naktys,jegu neturejimas ir tas beprotiskas noras saldumynu manau si karta kis koja,arba reikia raukti su maziaus maitinimu... nes nepavesiu taip...
trilijone linkiu kad pasiektumet savo tiksla,netiek daug Jums ir liko, tik savaite, omano planai buvo iki kaledu laikytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaliana @ 2014 11 17, 12:24)
sveika, man per savaite -5 kg, visai neblogai...
savaitgali sugriesijau ir net labai,bet nesigailiu.. tos bemieges naktys,jegu neturejimas ir tas beprotiskas noras saldumynu manau si karta kis koja,arba reikia raukti su maziaus maitinimu... nes nepavesiu taip...
trilijone linkiu kad pasiektumet savo tiksla,netiek daug Jums ir liko, tik savaite, omano planai buvo iki kaledu laikytis doh.gif

labukas, man ne savaitė liko, žadėjau laikytis 6-7 savaites, dar man tik 2 dar suėjo... iki pilnos laimės reiks ir antro raundo
Šiandien -300 nors turėjau nemigo naktį
Atsakyti
-700 smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
prieš 1,5 metų bandžiau laikytis hcg dietos, su jos pagalba nukračiau nuo saves 10kg, paskui savo pastangomis po truputi po truputi pasiekiau sau neįtikėtiną skaičiuką 57 kg, buvau tokia laiminga ir patenkinta savimi thumbup.gif svoris nekito 6 mėn. o dėl ligos kuri užpuolė ir 3 mėn. padarė mane visiškai pasyviu žmogumi, kuris vos galėjo išlipti iš lovos, pridėjau 4 kg doh.gif jau 1 nukračiau, bet mano tikslas dar 5-7 kg, ir kadangi turėjau dar purškalo likučio, tai nutariau jį sunaudoti ax.gif ir jo pagalba atsikratyti tų nelemtų ir nereikalingų kilogramų smile.gif

Sėkmes Jums mergaitės na ir man geros ir lengvos dietos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Morkevic @ 2014 10 19, 19:52)


Beje, rytoj liniuotė ir foto albume. Kitas merginas kviečiu irgi atnaujinti savo albumus  biggrin.gif

norėčiau ir aš grįžt į albumą ir pasirodyt kokia buvau kai pasiekiau 57 kg. ax.gif
Atsakyti
anonime, laukiu į albumą naujų nuotraukų... o mano tai nėra ko dėt... esu tokia kaip , kad pradėjus dietą patį pirmą kartą, sveriu 85,00 o tai visu 100 gramų mažiau nei vakar:) man problema vanduo, niekaip nesusitvarkau, nes dienos tempas toks didelis, kad tiesiog per darbus jį pamirštu
Atsakyti
labas, man vėl -200 . keistai lėtai krinta, vat užaugint svorį nepaprastai lengva, o vat atsikratyt juo labai sunku...
Atsakyti
Tai ką pirma diena ir nukrito virs 1 kg smile.gif smagu smile.gif bet smagiau ne dėl svorio o dėl apimčių nes man tai žymiai aktualiau biggrin.gif
Atsakyti
labas merginos... smagu, kad mūsų gretos vis didėja, tikrai nebus liūdna laikytis. man šiandien didesnis postūmis visas -400 , labai džiaugiuosi, nes matau , kad savo tarpinį tiksliuką jau pasieksiu sekmadienį bus trys savaitės, ir manau kad iki -7 kg bus nukratyta, aišku tuo viskas nesibaigs nes dar ansvorio daug ir varysim visą raundą, o po to dar ir kitą raundą
Atsakyti
labas rytas,man šiandien -300 ir pasiekiau trijų savaičių tarpinį tikslą thumbup.gif
Atsakyti
ei kur visos???? ir vėl vieną palikot???? man šiandien trys savaitės nu ką...nuo 50 iki 46 dydžio sumažėjau. dar 4 savaites laikysiuos jei išnes valia... sunku mergos ir man... visokios pagundos, prasidėjo maisto gaminimo "priepoliai" bėda, kad neturiukas valgo, vakar mažiukas garfildą žiūrėjo užsimanė lazanijos, ir ką... gaminau, mažiausią blėką kokią tik turėjau, stengiausi ...o jis vos kelis kąsnius, sako as sotus: ech...aš viena būčiau visą blėką suędus... šiandien tryniau bulvių košę su raugintais kopūstais...niam niam... ech... o aš sausą krūtinėlę su pekinu griaužiau...
Atsakyti
Labas rytas -200 thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 24 lapkričio 2014 - 05:26
sveikutes,

QUOTE(trilijone @ 2014 11 22, 08:42)
labas rytas,man šiandien -300 ir pasiekiau trijų savaičių tarpinį tikslą  thumbup.gif

saunuole 4u.gif
gero kritimo ir toliau.koki mazdaug tikiesi po viso raundo? ax.gif

QUOTE(trilijone @ 2014 11 23, 19:20)
dar 4 savaites laikysiuos jei išnes valia... sunku mergos ir man... visokios pagundos, prasidėjo maisto gaminimo "priepoliai" bėda

patarciau dar keturiu tikrai nesilaikyt.
nes septynios savaites yra per ilgai raundui. ir psichologiskai sunku jau pacioj pabaigoj. ir krenta gerokai leciau - o tai irgi ismusa is veziu ir apsunkina laikymasi. plius butent po sesiu savaiciu jau reikia kunui stabilizacijos. as tavo vietoj apsiribociau sesiomis. rolleyes.gif bet cia tik draugiskas patarimas.daryk kaip tau paciai atrodo teisingiausia 4u.gif
Atsakyti