Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Labas... dabar usiimsiu jūsų motyvacija, nes liūūūūūūdna man vienai:)

tai va jau skaičiuoju pirmos savaitės rezultatus:
svorio numesta 4,7 kg... (rezultatas mane labai tenkina, nors žinau, kad tik pirmą savaitę jis būna toks didelis)
Valgyt norėjau žiauriai pirmomis dienomis, plius šią savaitę dar ir mmm prisidėjo, kurios man tokį apetitą sukelia...
Pats geriausias įvertinimas paltukas, kuris prieš savaitę susisegdavo sunkiai, ir jei segdavau vaikčiodavau kaip kimšta dešra (jau čia ta vėdarinė) dažniausiai vaidindavau, kad man karšta ir visai nesegdavau blush2.gif o vakar lėkiau į koncertą (beja labai gerą laiką turėjau) tai paltukas laisvas... apie kitus rūbus dar nešneku, nes kaip bebūtų gerai tas -4,7... tai man nelabai dar matosi smile.gif



Atsakyti
sveikos mielosios,sendien man pirma antros stadijos diena... sunku.. nu velniskai si karta sunku... ziauriai noriu valgyti... blush2.gif rytiniai skaiciai ant svarstykliu isvis kosmosas,gyvenime tokiu nera buve,baisu.. verysad.gif doh.gif

as galiu,galiu galiu zinau kad tikrai galiu.... biggrin.gif

sendien mano meniu:
9val. obuolys,kaip pirma diena tai toki nemenka pasirinkau lotuliukas.gif
10 val. rukytas eserys su pomidoru, kava su nemenku slakeliu pieno,pieno po truputi mazinsiu...cia kad iskart soko nebutu smile.gif
12,30val. duoniukas
ir dar sendien virsiu kopustu sriuba su paukstiena,ai dar greifurto puse galiu,kazkaip labai jau menkas likutis biggrin.gif

trilijone saunuole thumbup.gif tikiuosi greitai pasivyti Jus cool.gif

galvoju gal si karta dar greiciau svoris kris,nes siuo metu esu maitinanti mama wub.gif

tiesa dietos laikausi be lasiuku

grazios dienos visoms 4u.gif as galiu ,mes galim 4u.gif
Atsakyti
labukas Kaljana 4u.gif 4u.gif 4u.gif Žinant kaip tau gerai krito manau pavysi ir pralenksi... Beje aš šią dietą prieš tris metus irgi dar maitindama pradėjau, tad nieko baisaus sėkmės... nrs pienuko tai pamažės (man jau mažius 1,5 metų buvo... blush2.gif )
Man dvi dienos stabilus 0 schmoll.gif Bet čia po tokio šuolio kritimo matyt normalu, dar su vandenuku nesusitvarkau...
Atsakyti
labas rytas smile.gif -1,6kg,visai neblogai..
sakai pamazes pieno g.gif tikiuosi jog uzteks mums dar jo,tiesiog nebegaliu jau laukti po gimdymo +20 kg doh.gif jei dar lauksiu bus sakes man..

grazios dienos smile.gif
Atsakyti
na šiandien po dviejų nulių taip tikėjaus didelio minuso... sulaukiau -100 lotuliukas.gif na rytoj tai tikrai bus...
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2014 11 12, 06:12)
na šiandien po dviejų nulių taip tikėjaus didelio minuso...  sulaukiau -100  lotuliukas.gif na rytoj tai tikrai bus...


bus bus rytoj,svarbiausia nepasiduokit biggrin.gif drinks_cheers.gif

labas rytas, man sendiens -1,2, bet kazkos svarstykles gryba pjaut pradejo, 4 kartus sveriaus ir vis skirtingai rode,tai pasizymejau didziausia skaiciu,o sendien varysiu batareikos pirkti,tikiuosi jog ji cia jau baiges,nereikes nauju svarstykloiu pirkti..... doh.gif

na pagaliau alkis po truputi mazeja,sendien jau visai normaliai jauciuosi,nes pirmos dvi dienos,tai tikraja zodzio prasme dantis sukandus kentejau... doh.gif zinau kuo toliau tuo bus lengviau.. ax.gif

pasidalinkit ka jus valgot,nu nebegaliu ziuret i vistiena ir zuvi jokiais pavidalais,matyt dar nuo praitos dietos palikimas...
Atsakyti
jo... man su maistu irgi nervina, ypač per išeigines... turiu šiandien -300 thumbup.gif gal pagaliau pajudės truputi, nors nelabai jaudinuos, kur jis dėsis visvien kris...
Aš dėl maisto, tai irgi , kažkaip man šį kartą per dažnai varškytė ir kiaušiniai, bet vieną kartą visvien stengiuosi , kad būtų žuvis arba višta.
Atsakyti
-1,4 valio thumbup.gif
Atsakyti
labukas man vėl -300 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 14 lapkričio 2014 - 09:35
o man sendien 0,nesuprantu kodel.. o gali buti del nedamiegotos nakties,mazius tiek bludijo,miegojau gal 2 val.
sunki diena...
va suesciau koki torta is kart geriau butu... blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labas, man -200 viskas labai lėtai... bet vistiek minusas, pamažu, pamažu ir pasieksiu...
Kaljana čia man baik, jokių tortų!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 15 lapkričio 2014 - 10:02
Labas, o man šį kartą taip bjaurybė svoris užsikabino, kad tik po 100-200 krenta... na nieko, čia kaip su 3 metų vaiku kuris, kurį...smile.gif
na ką jau dvi savaitės tik opt ir prabėgo, per jas nei daug nei mažai beveik -6 kg... apimtys irgi jaučiu krinta, tad viskas kaip ir gerai:) Šiaip turėjau tarpinį tikslą per tris savaites 7 kg... šiaip kaip matau ko gero šitą min įvygdysiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kur mano draugės??? aūūūūūūūūūūūūūūūūū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 17 lapkričio 2014 - 05:40