Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Labas rytas 4u.gif

Man -1,9 po vakar thumbup.gif geros darbo savaitėe merginos:) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 03 lapkričio 2014 - 05:44
Na ką , labas, kaip poniai sekasi? man tai diena žiauri papuolė... ryte tik vandenukas su kavyte, apie 6 ryto... į darbo pamiršau vandens isimest... o vietinis žiauriai neskanus, tad išbuvau iki 16 valandos negėrus (taip daugiau nedarysiu...) 11,30 priešpiečiai kava ir varškė su obuoliu, tada kol sutvarkiau po darbo visus reikalus pietūs gavosi tik 18:15 (kopūstų sriubytė su vištienos krutinėle...) liko nevalgytas puse greifurto, antra daržovė ir duoniukas... nežinau ar jau beverta... Beje galva keistai neskauda... gal dar ryt skaudės...
Atsakyti
Laba 4u.gif
as su pomelo sedziu bigsmile.gif

uzimta diena ir man , tai greit ir graziai praejo ax.gif

tik ryte pamirsau pasisvert doh.gif
Atsakyti
labas rytas. o man pamelo netinka, kažkaip sustabdo kritmą, bet gal čia tik man... Man šiandien -0,6
tikiu, kad būtų daugiau, bet skysčiai sugerti vėlai, o ir miego nebuvo daug...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 04 lapkričio 2014 - 05:11
labas rytas, man -800 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 05 lapkričio 2014 - 05:28
merginos, kur jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 05 lapkričio 2014 - 17:18
Labas vakaras,

Kažkada startavau su šia dieta ir purškalo pagalba per 5 savaites numečiau 8kg. Paskui ataugau, dabar vėl metu svorį, tik be purškalo. Ne tiek daug liko. Ir likusius žadu pamesti šios dietos pagalba. Priimsit?
Atsakyti
QUOTE(*NoTa* @ 2014 11 05, 18:29)
Labas vakaras,

Kažkada startavau su šia dieta ir purškalo pagalba per  5 savaites numečiau 8kg. Paskui ataugau, dabar vėl metu svorį, tik be purškalo.  Ne tiek daug liko. Ir likusius žadu pamesti šios dietos pagalba. Priimsit?

Aišku, kad priimsiu, aš irgi be purškalo... bet sakiau, gal antram raundui reiks kokių lašų užsisakyt. Esu šios dietos laikiusi ir su hcg ir be hcg, manau, kad dietos sėkmė priklauso ne nuo hcg , bet nuo stabilizacijos... jei tik teisingai stabilizuojiesi, tada būna gerai. na matau, kad ne kas tau ir liko, greit numesi... 4u.gif
Man šiandien -100, bet tai normalu, nes mmm parėjo, keista, kad pliuso nėra smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif nuo pirmadienio jungiuosi prie jusu thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Kadangi nelabai daug tų kg nuridenti liko, tai mano meniu toks pagerintas biggrin.gif Kitos dienos bus paprastesnės.
Daugiau pagal dietą.
Meniu:
2 virti kiaušiniai,šaukštelis krienų, riekė juodos duonos, kava su pienu
bananas, obuolys, kava su pienu
salotos (rukola, kiniškas kopūstas, svogūnas, paprika, agurkas, pomidoras, fetos sūris,aliejus,prieskoniai) kepta vištienos krūtinėlė - 3 gabaliukai
4 mandarinai, žalia arbata
180g liesos varškės, 2 šaukšteliai trintų žalių spanguolių su cukrumi, žalia arbata
vanduo, 1 litras žalios arbatos
Atsakyti
QUOTE(*NoTa* @ 2014 11 06, 18:56)
Labas vakaras,
Kadangi nelabai daug tų kg nuridenti liko, tai mano meniu toks pagerintas  biggrin.gif  Kitos dienos bus paprastesnės.
Daugiau pagal dietą.
Meniu:
2 virti kiaušiniai,šaukštelis krienų, riekė juodos duonos, kava su pienu
bananas, obuolys, kava su pienu
salotos (rukola, kiniškas kopūstas, svogūnas, paprika, agurkas, pomidoras, fetos sūris,aliejus,prieskoniai) kepta vištienos krūtinėlė - 3 gabaliukai
4 mandarinai, žalia arbata
180g liesos varškės, 2 šaukšteliai trintų žalių spanguolių su cukrumi, žalia arbata
vanduo, 1 litras žalios arbatos

Na nepyk... čia hcg dieta net nekvepia:) juodos duonos negalima, banano negalima, salotos maišytos negalima, turi būti tik viena daržovė, aliejus negalima, jau apie rikotą visai nešneku...mandarinų negalima, spanguolės su cukrum čia jau kosmosas...

Man šiandien -600 smile.gif
Atsakyti
Labukas, merginos.

trilijone, sauniai tu cia laikaisi.
nemazai jau ir nukrito. 4u.gif

man stabilizuojasi normaliai. jau tris kepsnio dienas dariau.. labai knieti per anksti ka nors neleistino isivesti. tai kai tik uzskubu,tai sekancia diena kepsniauju. blush2.gif
na, bet nusimusu kad nebutu daugiau nei -0.9kg nuo kontrolinio ir vel gerai viskas..
ax.gif

sekmes merginos ir toliau siekti savo tikslu. 4u.gif 4u.gif linkiu lengvo savaitgalio rolleyes.gif
Atsakyti