Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Nu ką, varau jau nuo kompo ir nuo bliūdų biggrin.gif
Einu dar knygą paskaitysiu ir gult, nes rytoj į darbelį. Dar rytoj užsirašiusi į kirpyklą, tai po kirpyklos nusifotografuosiu, parodysiu jums savo taukus biggrin.gif
Tas laikas lekia greitai, kai gerai pagalvoji, tai tos 6 savaitės, tokia tėra baika...
Tik blogai, kad va lapkričio 1 d. išpuola, teks pas giminių užvažiuoti, dar kitą savaitgalį darbo reikalais parai laiko išvažiuoju, vėl problemų, nes miegot viešbutyje, teks maistą vežtis su savimi ax.gif , bet tai ko nepadarysi bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mieloji Morkevic...
Kaip malonu tave vėl matyti šitoj temoj drinks_cheers.gif
Tu esi pati gražiausia ir nuostabiausia moteriškė, o kai sukūsi tai išvis tau nebus lygių lotuliukas.gif
Ir kokia esi šaunuolė, atsilaikei kuo puikiausiai pirmą dieną... ir liniuotę pasidarei...
Didžiuojuos tavimi, Morkeviciuk 4u.gif











AAAAAAAAAAAŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ
ar yr gyvų???
Atsakyti
Mane sauket ir as sugrizau... ax.gif
Nenorejau, ale svoris parejo po truputi. doh.gif Nekenciu saves iki negaliu. doh.gif doh.gif doh.gif


Siandien startavau.Pirma diena atlaikyta, tiesa, nejuciom druskos padauginau.Ir siandien buvo nesunku laikytis.Ir maistelis skanus. Ir galva skauda. biggrin.gif

Paziurejau albume.Jetau jetau, kokia plona ir grazi buvau sesiasdesimt kelis kg sverdama. wub.gif Noriu ir vel tokia buti.

Morkevic, turi konkurente, dabar nebegali pasiduot. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
Kaip smagu Maja, kad esi cia... ir pradejome nuo tokio pat svorio. Gerai, kad pasaulyje yra ir daugiau tokiu nelaimeliu, kaip as biggrin.gif as irgi ziurejau foto, sirdis krauju pasruvo...asaros riedejo skruostais....
As, Morkute, tikrai nepasiduosiu...man gana buti storasik...
Nes paskui tu busi kuda, o as....
Man -600 gr. Esu sokiruota, kad tiek mazai nukrito. Gal todel, kad visa diena neturejau kada pavalgyti ir visas maistas buvo vakare. Zinoma ir skysciu mazoka ax.gif
Nu nepasiduosiu vistiek....
Atsikeliau su skaudama galva, vos ne pykina, fui...
Atsakyti
kaip man prisijungti prie jusu? kiekviena ryta atsikeliu alkana kaip suva, o svoris doh.gif blink.gif verysad.gif . kelis kartus bandziau purkstis hcg, bet apetito nesumazino ir issilaikiau iki pavakariu. Net pykina kokia alkana bunu, ir vandens geriu (aiskiu, maziau nei priklauso blush2.gif ) . Kazkaip reikia susiimti g.gif. Uz poros sav.biski vaziuosim atostogauti, tai manau iki to laiko nepradesiu nieko, nes 120% kelionej nebus dietinio maisto.
Tiesa, kokius lasus/purskalus turit? as turiu is iherb
tokius ale nieko jie man neveikia sad.gif .
Atsakyti
Labukas,

ziuriu as nerasiau,tai ir nebuvo ne vienos?
laikotes dar kas nors tyliai sau po viena,ar nelabai? g.gif
man jau savaitgali suejo trys savaites, paskutine sunkokai slinko,nes jau pradejau visko noret,plius, buvau keturias dienas kelionej,tai pacios zinot,kaip kartais tenka improvizuot su maistu ieskant,kas panasiausia i dietos maista. ax.gif
na, zodziu, esu patenkinta. isejau stabilizuotis su -5.7kg per pusraundi. dabar stabilizuojuos. pradesiu siandien po truputi kalorijas didint jei alkis dides. ax.gif

kaip kitoms einasi? rolleyes.gif
Atsakyti
Laba. 4u.gif

Aš tai spėjau ligoninėj pagulėt, šiandien išleido. doh.gif Ten stengiausi +- dietini maista valgyt, bet gavosi netobulai.Pasitaisiau liniuote, siandien svarstykles tiek rodo, bet po kruvos laseliniu gali svoris buti ir netikras. g.gif
Dabar dar labai silpna, dar bandau laikytis toliau.Jei ryt nei kiek geriau,gal reiks eiti stabilizuotis, kad ir kaip nesinoretu.
Nu ir kokio velnio man reikejo cia dabar susirgti???Ir dieta gadina, ir i K.Minogue koncerta nenueisiu... verysad.gif

Nika- o tu saunuole!Zaviuosi Tavo valia.Sekmingos stabilizacijos! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja*: 29 spalio 2014 - 11:40
Hi! 4u.gif

-300g. Kaip pries pat mmm visai neblogai.Savijauta vis dar tragiskoka, bet stabilizuotis dar nebegu. ax.gif Septynetuku zona labai vilioja. rolleyes.gif

Morkevic, kur tuuuuuuuuuuu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Meizė @ 2014 10 22, 15:23)
kaip man prisijungti prie jusu? kiekviena ryta atsikeliu alkana kaip suva, o svoris  doh.gif  blink.gif  verysad.gif . kelis kartus bandziau purkstis hcg, bet apetito nesumazino ir issilaikiau iki pavakariu. Net pykina kokia alkana bunu, ir vandens geriu (aiskiu, maziau nei priklauso  blush2.gif ) . Kazkaip reikia susiimti  g.gif. Uz poros sav.biski vaziuosim atostogauti, tai manau iki to laiko nepradesiu nieko, nes 120% kelionej nebus dietinio maisto.
Tiesa, kokius lasus/purskalus turit? as turiu is iherb
tokius ale nieko jie man neveikia sad.gif .

Meize, iki skausmo pazistama situacija...As tiek hcg tokiu budu prigadinau. verysad.gif
Viena diena pribresi, manau. 4u.gif

As dabar baigiau Remedies purskala (jis man veikia gerai, bet nuo jo gerkle skauda), pradejau tuos pacius lasus is iHerb, kol kas nuomones apie juos neturiu.
Atsakyti
panos, kaip aš jūsų pasiilgau... bandau nuo rydienos, nes jau startas privalomas 4u.gif gal kas pagalvos cha cha cha ta ir vel bando...
seniai čia nesilankiau, tad jaučiuosi, kaip dukra paklydėlė namo gryžusi. Neįsivaizduojat kaip nudžiugau, kad tėmelė nemirusi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 01 lapkričio 2014 - 21:06
labas,

QUOTE(trilijone @ 2014 11 01, 18:49)
panos, kaip aš jūsų pasiilgau... bandau nuo rydienos, nes jau startas privalomas 4u.gif gal kas pagalvos cha cha cha ta ir vel bando...
seniai čia nesilankiau, tad jaučiuosi, kaip dukra paklydėlė namo gryžusi.  Neįsivaizduojat kaip nudžiugau, kad tėmelė nemirusi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

mes irgi taves pasiilgom biggrin.gif 4u.gif
nu ne ta prasme,kad vel reikia svori mest. o siaip kad apsireiskei. mirksiukas.gif
sekmes didziausios,kad sekmingai ir greitai pavyktu numest nereikalingus kg. 4u.gif
Atsakyti
Labas, su jūsų visų (labai reikalingu) palaikymu startuoju... Apsiėdimas buvo toks , kad šiandien išvydau ko nemačius:) 91,3 (tokių skaičiukų dar niekada neturėjau) Be to pastebėjau, kad svoris jau daro didelę problemą gyvenimo kokybei, jau nekalbu apie estetinę... jaučiu, kad sudėtinga net batus apsimaut, dūstu, rankos pasidarė tokios storos, kad atsirado toks jausmas, kad tarp pažastų kamuoliukus nešiočiausi... 2011 metais pradėjau nuo 85,6 ... tad to jausmo tada dar nejaučiau... Nustoju gailėtis, kad tie 28 kg su dideliu kaupu gryžo ir vėl stoju į akistatą su gyvenimu... Turiu progų... balandį mano jubiliejus, norėčiau atrodyti, pritrenkiamai... kalėdoms dukriukas padovanojo bilietus į Maskvos baletą "Gulbių ežeras" (čia LT), jei būčiau tokiam stovyje, net gėda važiuot... Na vat vandenuką sugėriau, kavytę išgėriau ... išsiėmiau iš šaldiklio vištienos krūtinėlę, reiks susisvert ir susipjaustyt mažais gabaliukais... Nuotaika puiki, tik mmm bus kažkada pirmos savaitės gale, bet jau laukt nebenoriu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 02 lapkričio 2014 - 09:47
Labaaaa, puse sakocio prarijau, taigi nuo rytojaus trijone prisijungiu tau i kompanija 4u.gif

Si karta ilgam, jokiu baliu,jokiu atostogu priesaky.

Zo pasninkas prasideda anksciau nei priklauso pries kaledas biggrin.gif
Atsakyti