Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Labas rytas 4u.gif

QUOTE(trilijone @ 2014 04 06, 10:42)
... Nieko svarbiausia nesigraužt , kol visas numestas svoris atgal nepriaugtų...

4u.gif Trilijone, laikykis 4u.gif

QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 07, 06:53)
sveikos 4u.gif  planuoju jungtis prie jusu  smile.gif



Sveika laura.vb thumbup.gif Junkis į būry, bus lengviau laikytis 4u.gif Ir geero starto 4u.gif

QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 04 07, 07:24)
Labas rytas. 4u.gif
Nukračiau -1 kg (valgiau papildomų baltymų). Vakar buvo, kaip žinia, 78,3 kg, o šiandien 77,3 kg. thumbup.gif


Skruzde 4u.gif pagarba bigsmile.gif šaunuole 4u.gif


Na o aš per savaitgalį tik -200 g. prasidėjo mmmm... tai vaikštau kaip balionas išsipūtusi, pikta ir norinti valgyti....
Nu bet gal kaip nors atlaikysiu rolleyes.gif

Ei, Skruzde, ar tik ne tamsta žadėjo padaryt savaitės lentelę??? mirksiukas.gif
Atsakyti
musu tik keturios besilaikancios? as bandau be lasu, ziuresim kas gausis, tik vat neusprantu kaip tas perejimas bus is dietos i stabilizacija?

Trilijone, kaip manai?

grikisss, atleisk, nepastebejau, tu su lasais ar be?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura.vb19: 07 balandžio 2014 - 10:48
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 07, 10:45)
musu tik keturios besilaikancios?

grikisss, atleisk, nepastebejau, tu su lasais ar be?

Man regis tik keturios biggrin.gif gal dar yra tokių, kurios nedrįsta pasirodyt g.gif

Aš su purškalu bigsmile.gif ir tai kažko sunkiai laikausi... ir neišsivaizduoju kaip galima be... doh.gif
Atsakyti
manau imanoma, tik persilauzt reikia smile.gif na ziuresim ar pavyks man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.vb19 @ 2014 04 07, 11:33)
manau imanoma, tik persilauzt reikia smile.gif na ziuresim ar pavyks  man smile.gif

notworthy.gif pagarba ir kuo didžiausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos bendramintes 4u.gif
Jungiuosi i jusu ne gausu buri. Pradesiu su lasais laikytis sios nuostabios dietos nuo rytdienos. Nuo savaitgalio dar tesiasi beprotiskas apsivalgymas verysad.gif
Si dieta su lasais pries gerus tris gal metus man padejo atsikratyti visu nereikalingu kg. nukrito tada apie 15 kg. Aisku esu tingine - sportas man ne draugas, megstu bandeles, sokolada.... Todel vel pliuso turiu 8 kg.
Ryt sverimosi, matavimosi, fotkinimosi diena. Prisiduosiu ryt su skaiciais.
Aciu kad jus esat. Su jumis lengviau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, mūsų būrelis didėja. Sveika prisijungus, dangute. 4u.gif

Merginos, na, jei norėjom/norim lentelės, tai reik prisiduot duomenis. Šiom dienom jau nelabai aktualu, tai gal darom penktadienį.

Pridariau visokių darbų šiandien, tai dabar jau sėdžiu kojas ištiesus ir miego noriu... negaliu eiti miegoti, kol mažieji vaikai nemiega.
Atsakyti
QUOTE(dangute @ 2014 04 07, 16:24)
Sveikos bendramintes  4u.gif
Jungiuosi i jusu ne gausu buri. Pradesiu su lasais laikytis sios nuostabios dietos nuo rytdienos. Nuo savaitgalio dar tesiasi beprotiskas apsivalgymas  verysad.gif
Si dieta su lasais pries gerus tris gal metus man padejo atsikratyti visu nereikalingu kg. nukrito tada apie 15 kg. Aisku esu tingine - sportas man ne draugas, megstu bandeles, sokolada.... Todel vel pliuso turiu 8 kg. 
Ryt sverimosi, matavimosi, fotkinimosi diena. Prisiduosiu ryt su skaiciais.
Aciu kad jus esat. Su jumis lengviau.  mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif o sveika, Dangute 4u.gif
mėgaukis paskutinėmis gardžiomis akimirkomis!!! Ir laukiam tavęs ryt prisiduodant mirksiukas.gif Pavasaris jau čia doh.gif laikas bėga nenumaldomai.... nespėsim įšokt į vasarą lieknos ir gražios
bigsmile.gif Sėkmės startuojant!
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

atėjau su -600 thumbup.gif pajudėjo svoris pagaliau biggrin.gif
Visoms malonių staigmenų užlipus ant svarstyklių šįryt bigsmile.gif
Lekiu į darbą.
Gero antradienio 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domuko mama: 08 balandžio 2014 - 07:00
labas rytas, as ir isdrisau smile.gif siandieninis 69.4 smile.gif ziuresim kaip ryt bus, nes varskyte pradejau nuo pat pirmu dienu ir... pieneli i kava sliukstelejau.. na kadangi be lasu, o Trilijone sau irgi maciau leidzia apie 700 kcal dietindamasi be lasu, tai gal nieko tokio g.gif kaip manote merginos? ir dar.. kaip su tirpia kava? apskritai bet kokios kavos negalima.. bet per visus raundus as ja gerdavau.. ir krisdavo. tai vat, tokios nuodemes smile.gif geros dienos visoms! del lenteles mintis superrr thumbup.gif kas darys? tai penkatdieniais kaip visuomet.
dangute, faina, kad prisijungei mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Pas mane +300 g. Sveriu 77,6 kg. Normaliai viskas, laikausi toliau. Vakar ne tokio baltymo privalgiau (kiaulienos blush2.gif ).

Jeigu laikotės be hcg, tai pilnai galima 700-800 kcal dieta. 4u.gif
Matot, čia gaunasi panašiai, kaip kad skaičiau Almos Julijos Mieliauskienės knygoje "Valgau ir lieknėju", ji irgi laikėsi mažo kaloringumo dietos. Tačiau kartą per savaitę, ar per dvi savaites ji darydavo tokią kaip apsivalgymo dieną, t.y. pavalgydavo ko tik nori, be jokio sąžinės graužimo (gal greičiausiai tai būdavo kartas per dvi savaites, na, tikrai nepamenu, o knygą esu kažkur nukišusi, negaliu dabar pasitikslinti). O toliau vėl laikydavosi tos dietos. Tokios apsivalgymo dienos padėdavo vėl išjudinti organizmą, kad svoris vėl kristų.
Matot, su hcg organizmas negalvoja, kad yra badmetis (nes yra išjudinami vidiniai kūno riebalai, jie cirkuliuoja kraujyje), o su tokio mažo kaloringumo dieta kokios kai kurios iš jūsų laikotės (dabar nepamenu tiksliai, kaip ten Mieliauskienė rašė, ar 700 ar 800 kcal yra tik gyvybei palaikyti reikalinga energija) organizmas gali pagalvoti, kad atėjo badmetis ir tuos riebalus kaups, o ne atiduos.
Atsakyti