Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

Laba laba
-600 bigsmile.gif

visas tris dienas dirbu parodoj tai nedaznai pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika25 @ 2014 10 10, 11:59)

Ginaema, kur tavo didysis minusas?  rolleyes.gif

Labas. Tai aš pradėjau nuo pirmo etapo lotuliukas.gif tongue.gif Tad šiandien riebus pliusas. Rytoj pradedu antrą etapą mirksiukas.gif jei pritrūksiu lašiukų - paskolinsit g.gif
Atsakyti
Labas rytas ! -500 tongue.gif thumbup.gif

Nika kaip tu ? 4u.gif

Ginaema sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia P @ 2014 10 11, 05:18)
Labas rytas ! -500 tongue.gif  thumbup.gif

Nika kaip tu ?  4u.gif

Ginaema sekmes smile.gif


labas rytas,

kaip sauniai tau krenta.. tuoj mane aplenksi.. bigsmile.gif 4u.gif

man siryt -300g. ax.gif

lekiu darban. irgi labai trumpam tik iseina prisijungt paskutinem dienom.
sekmes Ginaema. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis moterytes:) stalkers irgi sukandus dantis pries 2 dienas prisijunge.... Tai va siandien viso -2 kg rolleyes.gif sakyciau neblogai kaip per dvi dienas. Labai neturiu laiko cia uzsukt bet pasistengsiu kas ryta prisiduoti savo numestus lasinukus doh.gif sekmes visoms! Tikiuos rytoj ryte mano svarstykles parodys 89 smile.gif vis jau ne link 100 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 12 spalio 2014 - 10:39
QUOTE(Ponia P @ 2014 10 11, 08:18)
Ginaema sekmes smile.gif



QUOTE(Nika25 @ 2014 10 11, 08:50)

sekmes Ginaema. mirksiukas.gif  4u.gif

Ačiū.
Bet gavosi trečia apsivalgymo diena.
Pradedu antrą etapą!!! Rytoj ryte pasisversiu ir pasidarysiu liniuotę. Tikiuosi palinkėjimai išsipildys! Būsim gražios! Būsim nerealios!!!
Ir jums visoms sėkmės!!! thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif

Na va visai sauni jau musu kompanija bigsmile.gif

Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labutis. sad.gif siandien man +200 sad.gif
Atsakyti
labas rytas,

vakar nebeuzteko laiko pries darba prisijungt.
tai siandien prisiduodu - vakar buvo -100g, siandien -300g.
zodziu,per savaite -3.1kg.
kazkaip visai greit ta savaite praejo.. rolleyes.gif
laikomes toliau.


QUOTE(Ponia P @ 2014 10 13, 05:02)
Na va visai sauni jau musu kompanija bigsmile.gif


drinks_cheers.gif

o tavo koks minusas siandien ? rolleyes.gif



QUOTE(Stalkers @ 2014 10 13, 07:41)
siandien man +200 sad.gif

is niekur? g.gif
Atsakyti
Pradėjau šiandien, bet ne su lašiukais doh.gif Nes pamiršau, jog šiandien danties implantą turėjo įsriegti. Įsriegė. Dabar tris dienas antibiotikus gersiu, nuskausminamuosius. Na ir valgyti negaliu šįvakar dėl siūlių. Rytoj žiūrėsim, kiek minuso bus ax.gif
Atsakyti
Na nevisai is niekur tie +200.... Ech, vakar pas drauge baklavos puse gabaliuko suvalgiau.....pasirodo ji siaubingai kaloringa....nieko siandien atsilaikiau, ziuresiu kas bus rytoj. Siandien atsilaikyt nebuvo sunku nes dirbau kaip arklys. Nebuvo kada net pavalgyt. Tai siandien dziovinta abrikosa grauziau, nes baisiai saldaus kazko norejau, dar pomidoru valgiau ir arbatos nemazai. O kadangi grizau namo velai jau negalejau nieko valgyt, taip ir eisiu baisiai alkana miegoti. Zinau kad blogai, bet taip jau isejo....matysiu ka svarstykles rytoj parodys. O siaip tai dar kas vakara su seimyna pritupimus ir atsilenkimus darom. Taip smagu kai jauties lengvesne bet vistiek paskui ateina tas laikas kai nebegali susivaldyti ir prisiryji slamsto...... sad.gif
Atsakyti
labas rytas,

mano svarstykles rodo -400g bigsmile.gif


QUOTE(ginaema @ 2014 10 13, 17:10)
Pradėjau šiandien, bet ne su lašiukais  doh.gif  Nes pamiršau, jog šiandien danties implantą turėjo įsriegti. Įsriegė. Dabar tris dienas antibiotikus gersiu, nuskausminamuosius.

o kodel be lasiuku ?
nemanau,kad jie neveiktu, nors ir nuskausminamuosiu gersi.. g.gif
ar tu apskritai laikysies be hcg ?


QUOTE(Stalkers @ 2014 10 13, 21:02)
Na nevisai is niekur tie +200....
Ech, vakar pas drauge baklavos puse gabaliuko suvalgiau.....pasirodo ji siaubingai kaloringa...
Nebuvo kada net pavalgyt. Tai siandien dziovinta abrikosa grauziau, nes baisiai saldaus kazko norejau, dar pomidoru valgiau ir arbatos nemazai. O kadangi grizau namo velai jau negalejau nieko valgyt, taip ir eisiu baisiai alkana miegoti.
kas vakara su seimyna pritupimus ir atsilenkimus darom. Taip smagu kai jauties lengvesne bet vistiek paskui ateina tas laikas kai nebegali susivaldyti ir prisiryji slamsto...... sad.gif

o tu su hcg laikaisi ar be ?
na, tikriausiai ir pati zinai,kad nei baklavu,nei dziovintu abrikosu negalima antros stadijos metu valgyt. cool.gif sios dietos metu praktiskai nebuna pliusu is niekur. na, nebent retais atvejais, kai prasideda mmm. o siaip irgi negerai nesuvalgyti to,kas priklauso, nes alkis padides sekancia diena. ax.gif linkiu sugrizti i dietos vezes ir toliau sekmingai mesti kg. 4u.gif

poniaP kaip tau siryt? bigsmile.gif

Ginaema, prasom pasakot savo dideli minusa biggrin.gif
Atsakyti