Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

KAKOS mergos, gundot prisijungt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 10 08, 13:59)
KAKOS mergos, gundot prisijungt  doh.gif

tu nekarksek, o junkis tik..
kartu smagiau smile.gif mirksiukas.gif
siandien ryt gerai prisiryk dar ir startuok. mes neisdidzios - palauksim. irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika25: 08 spalio 2014 - 16:31
uoj ne cia parasiau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 08 spalio 2014 - 20:12
QUOTE(Ulė @ 2014 10 08, 18:11)
uoj ne cia parasiau 4u.gif biggrin.gif

nieko tokio.. smile.gif
Atsakyti
ax.gif Labas. Tai vis tie patys veidai šitoj temoj? Nu ką, tai ir aš drąsiau žengiu pro duris pas jus. O šiaip gėda buvo net paskaityti užeiti. Bet pasirodo ne aš viena tokia silpnavalė blush2.gif Rytoj pradedu ir nieko nelaukiu. Norit - junkitės, o norit - pirmadienio (kažkurio) laukit. Čia kaip užrašas ant taxi automobilio: "rytoj vešiu nemokamai"... Kas su manim? mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau namie smile.gif
Islekiau perpiet tai ir tik viena maistuka suvalgius, tai degalinej nusipirkau morku vakare (kitu atveju buciau mesaini pirkus tongue.gif biggrin.gif)

Kazkaip jau lengva jauciuosi biggrin.gif

Morkevic, uoj tikiu,kad po musu rytojaus minusu susinervinus prisijungsi tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginaema @ 2014 10 08, 18:48)
ir aš drąsiau žengiu pro duris pas jus. O šiaip gėda buvo net paskaityti užeiti. Bet pasirodo ne aš viena tokia silpnavalė  blush2.gif 

Rytoj pradedu ir nieko nelaukiu. Norit - junkitės, o norit - pirmadienio (kažkurio) laukit. Čia kaip užrašas ant taxi automobilio: "rytoj vešiu nemokamai"...  Kas su manim?  mirksiukas.gif

na va.. dar viena turim. bigsmile.gif saunuole..
jau man visai linksma darosi.. rolleyes.gif
atsakomybe vis didesne,kad stropiai laikytis ir kitu is kelio nevest smile.gif
sekmes.. lengvos pradzios. 4u.gif
PoniaP, turim dar viena chebrante.. rolleyes.gif

QUOTE(Ponia P @ 2014 10 08, 18:51)
As jau namie smile.gif
Islekiau perpiet tai ir tik viena maistuka suvalgius, tai degalinej nusipirkau morku vakare 

Kazkaip jau lengva jauciuosi  biggrin.gif

Morkevic, uoj tikiu,kad po musu rytojaus minusu susinervinus prisijungsi  tongue.gif  lotuliukas.gif

nu morkos aisku geriau,nei mesainis, jokiu abejoniu del to.. bet kad ju negalima... schmoll.gif
prasom ryt du leistinus maistus pasiimt su savimi... cool.gif 4u.gif biggrin.gif

tai jo.. lengva kaip plunksnele... pamatysi ryt svarstyklese,kad palengvejai. 4u.gif

jo.. prikalbinsim Morkevic man atrodo.. anskciau ar veliau... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika25: 09 spalio 2014 - 00:27
labas rytasssss, zemes po kojom nejauciu tra-ta taaa tongue.gif tongue.gif Morkevic skaitai????? -1.4kg.
lotuliukas.gif trijone skaitai??????? biggrin.gif
Ginaema drinks_cheers.gif

tai ka sian valgom ax.gif

as vistienos nusipirkau turbut virsiu su kopustu sriuba smile.gif

O vakare kepsiu obuoli su varske tongue.gif
Atsakyti
labas rytas,

QUOTE(Ponia P @ 2014 10 09, 04:47)
zemes po kojom nejauciu tra-ta taaa tongue.gif  tongue.gif Morkevic skaitai?????  -1.4kg.

tai ka sian valgom ax.gif

valioooooo. kaip faina. 4u.gif bigsmile.gif neblogas toks minusiukas nuo pat pradziu. rolleyes.gif saunu.

pas mane siandien -300g.
truputi gailiuosi,kad didziaja maisto dali suvalgiau antroj dienos pusej. reiks siandien tokios klaidos nedaryt. g.gif
na, bet bendroj sumoj per tris dienas -2kg.
ir jauciuosi tikrai lengviau ir smagiau . ax.gif

as siandien irgi turbut kopustus virsiuos. tik su jautiena, o ne vistiena. noriu rugscios kopustienes su jautienos kukuliukais..
po vakar treniruotes manau,kad siandien alkanesne galiu but, o sriubyte puikiai skrandi uzpildo. thumbup.gif
vakarienei turbut zuvi su salotom valgysiu.jei neapsigalvosiu iki to laiko. ax.gif

Ginaema, gero tau starto. 4u.gif kad nesunkiai diena praeitu. ir sulauktum ryt riebaus minuso 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip puikiai viskas einasi ax.gif

Rytoj prisijungsiu tik vakare. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia P: 09 spalio 2014 - 20:06
QUOTE(Ponia P @ 2014 10 09, 18:06)
Kazkaip puikiai viskas einasi ax.gif

Rytoj prisijungsiu tik vakare. 4u.gif

labai puiku..
man irgi diena nesunkiai praejo.. eisiu anksciau miegot,nes ryt visa diena suplanuota...

o tu nors ryte skaiciuka brukstelk. suprasim,kad cia minusas wink.gif
Atsakyti
labas,

as labai trumpai.
tik prisiduodu ir lekiu ax.gif
siandien -400g.


parasysiu vakare.. labai knieti,kaip PoniaiP sekasi.. g.gif
Ginaema, kur tavo didysis minusas? rolleyes.gif
Atsakyti