Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

labas rytas,

QUOTE(Stalkers @ 2014 10 05, 18:20)
As pradesiu, tik dabar turiu sveciu ir jau vistiek ryju taip kad tik nuo ateinancio sestadienio galiu pradeti.

O vestuves irgi atidetos, nes as nesugebu susikudint, nu ir nafik..... Nuo sestadienio!  drinks_cheers.gif

nu tai lauksiu prisijungiant 4u.gif busimos vestuves tau turetu but gan svari motyvacija kuri pades dietinantis. 4u.gif o as tiesiog noriu geriau lengviau jaustis ir but patenkinta savimi.MES GALIM. mirksiukas.gif

O as pradedu nuo siandien. savaitgali prisikimsau kaip reikiant. ir startavau ax.gif Nemegstu atideliot sprendimu. o plius pirmadienis labai tinkamas visokioms pradzioms..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika25: 06 spalio 2014 - 12:11
QUOTE(Nika25 @ 2014 10 06, 13:10)
O as pradedu nuo siandien. savaitgali prisikimsau kaip reikiant. ir startavau  ax.gif    Nemegstu atideliot sprendimu. o plius pirmadienis labai tinkamas visokioms pradzioms..

O tu su purškalu laikysies ar lašiukais?
Gal galima per tave įsigyti?

Aš susimoviau per savo pavasarinį raundą ir niekaip neprisiruošiu iš naujo laikytis, be to ir purškalo beturiu mažai...
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2014 10 06, 10:21)
O tu su purškalu laikysies ar lašiukais?
Gal galima per tave įsigyti?

Aš susimoviau per savo pavasarinį raundą ir niekaip neprisiruošiu iš naujo laikytis, be to ir purškalo beturiu mažai...

as paskutini kart pries kazkur pora metu is www.remedies.ie uzsisakinejau purskikli (kaina 25 eur plius 5 eur siuntimas).man patogiau purkstis nei lasintis. tai ir sikart is ju uzsisakiau.bandysiu su juo. galiu uzsakyt,bet man atrodo jei ir i lt tiesiogiai siuncia. jei neklystu.
va cia:
http://remedies.ie/?s=hcg+
as kol kas pasiryzus pusraundziui. ziuresiu kaip eisis ir kaip svoris kris. smile.gif kol kas pirma diena nesunkiai eina. skyscius pumpuojuos ir i wc periodiskai lakstau. smile.gif toks jausmas kad jau jauciuosi lengvesne.. pasiilgau sito jausmo. ax.gif
skruzde, prisiruosk ir laikykis.. bus man linksmiau ir lengviau kai kompanija yra. smile.gif

as ir cia rasau is dalies del to,kad man taip geriau - jauciuosi atsakingiau,nesinori paslyst.. smile.gif nesvarbu,kad siuo metu ir nieks nebendraujat.. turiu vilti,kad atsiras bendraminte kokia. cool.gif
tai va. pirmas mano maistas siandien buvo varske su virto obuolio marmeladu saldintu saldikliu ir cinamonu.
dabar eisiu jautienos troskint ir su salotu lapais ir paslakscius balzaminiu actu valgysiu.. jauciuosi alkana jau. suvokiau,kad paskutiniu metu valgiau del visokiu priezasciu,bet dazniausiai tikrai ne del alkio... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika25: 06 spalio 2014 - 16:20
Laba vakara,
as jau savimi visai nebepasitikiu verysad.gif
Esu apgailėtina tešlė doh.gif
Savęs gailėtis ir lieti ašaras internete, žinoma labai paprasta....
Bet gyventi su tokiu svoriu diskomfortas...
Esu nusipirkusi tablečių iš UK, sumokėjau už jas virš 200 lt. ir ką.... nieko man neveikia jos, nes ryju kaip rijusi doh.gif
Nemyliu savęs, negaliu žiūrėti veidrodį, nenoriu pirkti jokio rūbo sau, nenoriu niekur eiti ir nieko susitikti...
Baisu, baisu...
Dar rytoj valgysiu, nes viskas jau suplanuota, o poryt mėginsiu laikytis N kartą....
Pala iš remedies greitai ateina? nes aš turu puse buteliuko, bet man neužteks...
Merginos, susiimam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 10 06, 18:31)
Esu apgailėtina tešlė  doh.gif
Savęs gailėtis ir lieti ašaras internete, žinoma labai paprasta....
Bet gyventi su tokiu svoriu diskomfortas...

Esu nusipirkusi tablečių iš UK, sumokėjau už jas virš 200 lt. ir ką.... nieko man neveikia jos, nes ryju kaip rijusi  doh.gif

Nemyliu savęs, negaliu žiūrėti veidrodį, nenoriu pirkti jokio rūbo sau, nenoriu niekur eiti ir nieko susitikti...

Dar rytoj valgysiu, nes viskas jau suplanuota, o poryt mėginsiu laikytis N kartą....
Pala iš remedies greitai ateina? nes aš turu puse buteliuko, bet man neužteks...

ooooo.. kokie zmones.. bigsmile.gif

sveikute pasirodzius. 4u.gif

kas per tabletes?
nors jei neveikia,tai suds, nelabai tada ir aktualu. rolleyes.gif nebent gerai but zinot pavadinima ,kad nesusigundyt pirkt deka kokios grazios reklamos. nors as pastebejau,kad ''stebuklais'' seniai jau nesigundau ir neperku kazko kas nerodo itikinamu pavyzdziu be blogu pasekmiu.

kaip faina butu,jei prisijungsi.. davaj, morkevic. nugi pamenu,kad tu kai motyvuota tai labai gerai atsilaikai viskam. mirksiukas.gif prisijunk man i kompanija.plyyyyzz. cool.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

ilendu tik trumpai prisiduot,kad siryt -1kg. bigsmile.gif
kilogramu tirpinimo pradzia smile.gif
kazkaip jauduliukas toks kiek cia man pavyks numest per pirmaja savaite - kiek pamenu per ja daugiausiai ir nukrenta. ax.gif

geros dienos, mergaites.lekiu maisto susiruost,nes visa diena namie nebusiu siandien.gerai,kad vakar susipirkau maista kelioms dienoms i prieki savo dietiniams patiekalams.
siandien pasiimsiu su savim krevetes su pomidorais o vakarienei kai grisiu troskinsiu vistienos krutinele ir valgysiu su salotu lapais.. tarpuose bus obuolys, duoniukai ir puse greipfruto. ax.gif
Atsakyti
labas rytas,

turbut tik su savim bendrauju,bet vis tiek aiskiau,kai parasai.. smile.gif
siryt -0.6kg.
rinkute ant pilvo tikrai sumazejo bigsmile.gif
sivakar dar planuoju i krepsinio treniruote ir baseina po jos. tai ziuresim,kaip seksis.

vakar namie beveik nebuvau,tai su maistu viskas normaliai,tik skyscius sunkiau buvo sugert. bet iveikiau norma.

kol kas pirmos dvi dienos sakyciau nesunkiai praejo. vakar net dziuvesiu nevalgiau,nors siaip jau angliavandeniu atsisakyt man be galo sunku buna... ax.gif bet nepasiemiau su savim,tai kazkaip ir isbuvau be ju.

na va, pasigyriau pati sau kokia saunuole ir toliau dietinuos.. biggrin.gif

noriuuuu kompanijoooooos rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kazkaip paprasciau butu pvz visoms ta pati valgyt? Vasusiplanuot kelias dienas is anksto mityba ir visoms kaikytis? As turiu lasiukus bet juos Amerikoj uzsakinejau.

Atsakyti
Nika 25, neatsispyriau norui laikytis su tavim kartu drinks_cheers.gif
Siandien pradedu pusraundi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stalkers @ 2014 10 08, 07:02)
O gal kazkaip paprasciau butu pvz visoms ta pati valgyt? Vasusiplanuot kelias dienas is anksto mityba ir visoms kaikytis? As turiu lasiukus bet juos Amerikoj uzsakinejau.

gal ir paprasciau,bet sakyciau sunkiau suderinama.. nes viena daugiau vienokiu gal produktu turi, kuriuos nori panaudot, kita kitu..
plius man pavyzdziui daznai buna noras buna tam tikru produktu.ta prasme jei norisi saldaus kazko,tai va kaip ir vakar pakeiciau suplanuota greipfruta i braskes su siek tiek saldiklio miltuku... arba rinkciaus tokia diena varske su virto rugstaus obuolio tyrele... o kai kada nors uzmusk noriu mesos.. tai valgyciau pietums vistienos su darzovem, o vakarienei jautienos/kopustu sriubos ar pan... (nors siaip stengiuosi dvieju mesu nevalgyt viena diena, nebent fizinio kruvio ta diena daugiau, kokia treniruote turiu vakare ar panasiai).

QUOTE(Ponia P @ 2014 10 08, 07:26)
Nika 25, neatsispyriau norui laikytis su tavim kartu drinks_cheers.gif
Siandien pradedu pusraundi 4u.gif

vauu.. kaip faina.. bigsmile.gif turiu kolege.. 4u.gif kuri reikalui esant ir i uzpakali paspardys...
nors siaip sikart tikrai labai ryztingai nusiteikiau,kad noriu ir galiu... biggrin.gif tikiuosi,tas ryztas neisbles...
linkiu,kad kuo daugiau tie kg pakristu.. 4u.gif
pasakok, kaip pirma stadija pasidarei.. pririjai normaliai?
kaip siandien savijauta... ?
nu zinok,kaip iskart man smagiau pasidare ir entuziazmo dvigubai atsirado.. mirksiukas.gif
lauksiu ryt ryte tavo didziojo minuso... bigsmile.gif
Atsakyti
Nika, as kelias savaites ryju nezmoniskai ir vis pirmadieni pradedu iki pietu doh.gif
o dabar kazkaip ikvepei varau kartu bigsmile.gif

jau pavalgiau kreveciu su pomidoru, kazkaip taip skanu buvo cool.gif

man tik tas vanduo niekaip nesigeriaaaa sad.gif((

tai arbatu pavidalu maukiu, bet tyngiu darytis doh.gif

o cukinijos- moliugo idomu galima?
Atsakyti
QUOTE(Ponia P @ 2014 10 08, 11:18)
Nika, as kelias savaites ryju nezmoniskai ir vis pirmadieni pradedu iki pietu doh.gif
o dabar kazkaip ikvepei varau kartu bigsmile.gif

jau pavalgiau kreveciu su pomidoru, kazkaip taip skanu buvo cool.gif

man tik tas vanduo niekaip nesigeriaaaa sad.gif((
 
tai arbatu pavidalu maukiu, bet tyngiu darytis doh.gif

o cukinijos- moliugo idomu galima?

sakai ikvepiau... blush2.gif greiciau issizyziau,kad kas nors prisijungtu hihihi.gif
nu bet nesvarbu, svarbu,kad jau ne vienaaaaaaa mirksiukas.gif

o del vandens, tai nieko - priprasi..
as tai kaip tik labai daug geriu... man sunku nepadaugint.. nes vis atrodo, jau sugeriu o dar visai isgerciau smile.gif
kai pirma kart sitos dietos emiausi pries keleta metu issiugdziau iproti daug skysciu gert. ax.gif
zinok cukiniju/moliugu man atrodo negalima..jei gerai pamenu. g.gif
as va salotas su vistiena kapoju. su balzaminiu actu ir bekaloriniu majonezu pasidariau toki uzpiliuka.. smile.gif ir dziuveselis labai skaniai prie to pacio lenda...
diena jau kaip ir antron pusen.. o as dar tik puse maisto suvalgiau.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika25: 08 spalio 2014 - 15:04