Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

labas, temutė miršta...
Na vat jau trečia diena, kaip laikausi "savo" dietos... Tiesiog susistačiau be jokių imantrybių, pagal savo gyvenimo būdą... vienas dalykas kas "pjauna" alkis vakare, nes neužkandžiauju ir vakarienė apie 17-18 val. Rezultatas - per dvi dienas -2 kg... matysim kaip seksis, šiandien ir rytoj kritinės dienos, nes man visada sunkiausios 3-4 dienos... Na nieko naujo čia aš neparašiau, bet vat nusėdėt negaliu, noris pasiporint smile.gif doh.gif
Atsakyti
trilijone, man l padejo angliavandeniu mazinimas
Atsakyti
Sveikos visos. 4u.gif
trilijone, kaip sekasi laikytis savos dietos?
Atsakyti
Aleliuliuja šitai temai sunglasses2.gif

Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 09 15, 21:55)
Aleliuliuja šitai temai  sunglasses2.gif

Nieko panašaus. smile.gif
Atsakyti
Laba vakara, numirėlių karalyste gryna lotuliukas.gif
Misliju sau, gal pusraundį pasilaikyt g.gif Esu visai nusiteikusi, progų jokių rimtų lyg nešviečia.
Kas su manim mėgintų nuo ateinančio pirmadienio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 09 24, 19:52)
Laba vakara, numirėlių karalyste gryna  lotuliukas.gif
Misliju sau, gal pusraundį pasilaikyt  g.gif Esu visai nusiteikusi, progų jokių rimtų lyg nešviečia.
Kas su manim mėgintų nuo ateinančio  pirmadienio  g.gif


O kiek mazdug galima numest per pusraundi? Jauciu gal as jungsiuos.
Atsakyti
Sveikos mamytes, zinokit sakes, cia yra sakes. Siandien drauge ikele mano siandien daryta foto i facebooka. Siauuuuubas, as negaliu i save ziuret negaliu saves matyt nenoriu niekur is namu list...as pasiduodu man sakes...nenoriu taip atrodyt bet taip noriu dar kebaba suvalgyt ir viskas. Man sakes. Priejau edimo riba atrodau kaip mesinis bekonas. Vsio. Ne nuo siandien, ne nuo rytoj, bet nuo pirmadienio as pradedu nors visiskai nesu pasiruosusi ir siaubingai viska noriu valgyt is eiles.. Man sakes.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stalkers: 27 rugsėjo 2014 - 22:14
nu biggrin.gif
Atsakyti
labas panos... tema nenumirė??? man kapiec... esu tokio storumo kokia dar niekad nebuvau, emocinė būsena kapiec, o dar kažkokia savijauta nenormali, ėdu kaip nėščia būdama... ir atrodau kokių 7 mėn... net viena kolėgė paklausė, gal žadu kurį laiką nedirbt? smile.gif) dėja... matyt man 40 metų krizė... ir nėra ko kaltint...
Atsakyti
labukas,

mazai cia belike bendraujanciu.Kas nutiko ?
kazkokia rudenine depresija puola.?

nagi merginos, susiimam ir numetam tuos trukdancius kg. rolleyes.gif 4u.gif
negi maistas valdo visa gyvenima?
yra gi ir daugiau malonumu mirksiukas.gif

QUOTE(Morkevic @ 2014 09 24, 16:52)
Misliju sau, gal pusraundį pasilaikyt  g.gif Esu visai nusiteikusi, progų jokių rimtų lyg nešviečia.

tu nemislyk, o pradek ir laikykis.
nugi kiek kokiu ivairiausiu laikeis dietu ir ''savo metodu'', hcg veiksmingiausiai ir greiciausiai veike,ar ne?
tiesiog susikaupk ir susistabilizuok normaliai. 4u.gif

QUOTE(Stalkers @ 2014 09 27, 20:13)
...zinokit sakes, cia yra sakes. Siandien drauge ikele mano siandien daryta foto i facebooka. Siauuuuubas, as negaliu i save ziuret negaliu saves matyt nenoriu niekur is namu list...as pasiduodu man sakes...nenoriu taip atrodyt bet taip noriu dar kebaba suvalgyt ir viskas. Man sakes. Priejau edimo riba atrodau kaip mesinis bekonas. Vsio.


va, radau tau kompanijone, morkevic.
irgi norisi ir reikia sulieknet,kad geriau jaustis. 4u.gif

QUOTE(trilijone @ 2014 10 02, 13:17)
tema nenumirė???  man kapiec... esu tokio storumo kokia dar niekad nebuvau, emocinė būsena kapiec, o dar kažkokia savijauta nenormali, ėdu kaip nėščia būdama...

nenuolaidziauk sau. gi gali, trilijone. ir numest ir atrodyt taip kaip norisi. 4u.gif jau ne kart mums visoms irodei.ka tau reiskia dar kart (sikart labai rimtai)susiimt ir padaryt viska iki galo. 4u.gif

as tik dar kart noriu pasakyt,kad jei dieta iki galo teisingai padaroma., rezultatas yra ilgalaikis. po tokio raundo(ar pusrandzio) yra daug sunkiau net ir karts nuo karto pabaliavojant, isjudint svori nuo stabilizacinio svorio tasko.tai sakau remdamasi daugeliu pavyzdziu is savo aplinkos. dazniausiai patenkama i ta metimo-priaugimo cikla, jei po dietos nepadarai teisingai tos 6 savaiciu stabilizacijos.
man ir paciai asmeniskai, svoris keitaliojasi 2-3kg ribose, ir laikau,kad tai yra pasekme mano paskutinio nesekmingai ivykdyto pusraundzio, kuomet nepadariau stabilizacijos iki galo. rolleyes.gif
pradeda tas svyravimas nervinti (kuomet pakyla pavalgius nesamoniu), taip kad jei susidarytu grupele norinciu laikytis, jungciausi ir pati pusraundziui... ir be jokiu nuolaidu sau, laikyciaus. dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika25: 05 spalio 2014 - 14:49
Davai! As pradesiu, tik dabar turiu sveciu ir jau vistiek ryju taip kad tik nuo ateinancio sestadienio galiu pradeti. Oj blyn blyn blyn.....siandien atrakcionuose buvom, su tokia virve ciuoziau, maniau neislaikys.... smile.gif nu ir gerai..... O vestuves irgi atidetos, nes as nesugebu susikudint, nu ir nafik..... Nuo sestadienio! drinks_cheers.gif
Atsakyti